Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:21:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥INS - Bilgilendirme ve İnceleme Yazısı(YENİ anlaşmalar + video) 11.08.2018  (Read 1572 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 21, 2018, 10:52:17 AM

Hocam elinize emeginize saglik gercekten harika bir calisma olmus artik elimde tuttugum ins tokenlere daha ayri guveniyorum. Hele hedefleri gordukten sonra ben 1 sene hodl yapabilirim
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 21, 2018, 12:28:35 PM

Güzel çalışma yapmışsın emeğine sağlık. Ama waves'e söz yoktur ikisi çok farklı kulvarlarda INS de yolun çok başında çok güzel umut verici bir proje olmasına rağmen takipte kalmak gerekiyor ne projeler doğdu battı. Aksilik yaşanmazsa anlaşmalar yapılırsa çok rahar 20 dolar 30 dolar seviyelerini görebiliriz zaten 10 dolar üstünden düşmüştü yani 30 dolar falan büyük bir beklenti değil. Şu an fiyatı ise cidden komik almak isteyenler için daha nereye düşecek kaçırmayın derim. Balinalara yem olmayın böyle güzel proje her daim gelmiyor bekleyenlere muhakkak kazandıracaktır.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
February 21, 2018, 01:44:24 PM

vallahi diyecek bir şey bulamıyorum. emeğinize sağlık. özellikle mükemmel projesiyle ins ilgimi çeken bir girişimdi fakat kendi ekosistemlerini kuracaklarını ilk defa burada öğrendim. zamanım olduğunda tümünü okuyacağım. tebrikler.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 21, 2018, 08:03:15 PM

Hocam konu için çok teşekkürler çok severek okudum :=). INS ye gelecek olursak zaten olabileceği en güzel borsalarda şuan yakın zamanda güzel şeyler olacak bekliyoruz =)

Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
February 21, 2018, 08:07:32 PM

Evet, INS gerçekten hype ile kendini kanıtlamış bir proje fakat insanların neden olumsuz yorum yapmasının önüne geçmeye çalıştığınıza pek bir anlam veremiyorum. Bitcointalk'ta yatırım yapmak ve paramızı katlayabilmek için konuşuyoruz ve INS'nın yapacağını söylediği aylık Airdrop belliki fiyatın önünde büyük bir engel olacak. Ben 6 aylık süreçte herhangi bir yükseliş beklemiyorum. Bu benim düşüncem, buna saygı duymalısın eğer silme yetkisini istiyosan konuyu self-moderated açman gerekirdi.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 21, 2018, 08:09:12 PM

Evet, INS gerçekten hype ile kendini kanıtlamış bir proje fakat insanların neden olumsuz yorum yapmasının önüne geçmeye çalıştığınıza pek bir anlam veremiyorum. Bitcointalk'ta yatırım yapmak ve paramızı katlayabilmek için konuşuyoruz ve INS'nın yapacağını söylediği aylık Airdrop belliki fiyatın önünde büyük bir engel olacak. Ben 6 aylık süreçte herhangi bir yükseliş beklemiyorum. Bu benim düşüncem, buna saygı duymalısın eğer silme yetkisini istiyosan konuyu self-moderated açman gerekirdi.

biz yükseliş bekliyorduk 6 ay yükseliş beklemiyormusun Sad  Cry
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 21, 2018, 08:12:51 PM

Arkadaş yazmış 6 ay airdrop yapacak demiş ama benim o konu hakkında bir fikrim yok.Bir fikri olan arkadaş varsa aydınlatırsa bizi iyi olur.Hiç olmazsa katılırız airdrop'a.Cüzdan da tutanlara mı verecekler acaba 6 ay.Cüzdanda tutanlara vereceklerse bu fiyatı yukarı taşır satış azalır.İçerigini bilmek lazım airdrop'un.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
February 21, 2018, 08:14:33 PM

Farklı ins den bahsetmiyoruz değil mi? 6 aydan önce satmıyorum zaten ama icosunu katılmıştım cüzdana baktığımda hemen hemen gönderdiğim değeri görüyorum.

avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 21, 2018, 08:20:53 PM
Last edit: February 25, 2018, 11:52:34 AM by avalonn

yorum ve meritler için tekrardan teşekkürler arkadaşlar.

yazının en başına eleştirmek herkesin tabiki en doğal hakkı sadece geçerli ve mantıklı sebepler ile birlikte bu eleştirinin yapılmasını yazmıştım

ben, 6 ay boyunca yapılacak olan airdrop ın oranları düşük olduğu için fiyatın olumsuz etkileneceğini sanmıyorum (sahip olunan 1000 token için +10 airdrop)

Arkadaş yazmış 6 ay airdrop yapacak demiş ama benim o konu hakkında bir fikrim yok.Bir fikri olan arkadaş varsa aydınlatırsa bizi iyi olur.Hiç olmazsa katılırız airdrop'a.Cüzdan da tutanlara mı verecekler acaba 6 ay.Cüzdanda tutanlara vereceklerse bu fiyatı yukarı taşır satış azalır.İçerigini bilmek lazım airdrop'un.

birinci mesajda yazmıştım bunu...borsadan cüzdana çekiyorsunuz tokenları ve 30 gün boyunca cüzdanın ins token bakiyesinde eksilme olmaması gerekiyor.daha sonra ay sonunda ins sistemi otomatik olarak ether cüzdanlarını tarıyor ve 30 gün boyunca ins token bakiyesi eksilmemiş cüzdanlara airdrop olarak token atıyor.

ben de ico dan almıştım..ancak geldiği gibi başka bir cüzdana taşıdığım için ocak için alamamıştım..şubat sonunda bakalım gelecek mi  Smiley

güncelleme: airdrop sadece ico katılımcılarına var...ancak tokenların gönderildiği adreste durması gerekiyor..ben o cüzdanın priv keyini etherdeltaya girdiğim için tokenları ordan taşıdım  Grin
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
February 21, 2018, 08:23:39 PM

Elinde tutanlara heray dagıtım diyorsunuz baktım walleti yok nasıl gelecek bize binanceden aldık.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 21, 2018, 08:27:00 PM

Elinde tutanlara heray dagıtım diyorsunuz baktım walleti yok nasıl gelecek bize binanceden aldık.

INS Token şu an için ERC20 tabanlı olduğu için MyEtherWallet üzerinden yarattığınız herhangi bir MEW adresinde sakladığınız sürece size de airdrop gelir diye düşünüyorum.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
February 21, 2018, 08:28:24 PM

Twitter adreslerinden etkinlikle ilgili bilgiler paylaşıyorlar, fiyata bu durumda etkisi olur mu olmaz mı bilemiyoruz açıkçası.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
February 21, 2018, 08:31:46 PM

INS Token şu an için ERC20 tabanlı olduğu için MyEtherWallet üzerinden yarattığınız herhangi bir MEW adresinde sakladığınız sürece size de airdrop gelir diye düşünüyorum.

binancedeki hesabımdan myether. deki eth hesabıma göndersem onu ins olarak algılar demi çünki token adres alamıyoruz ?
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 21, 2018, 08:34:59 PM

INS fena bir proje değil fakat ben AirDrop yüzünden fiyatın ne düşeceğini ne de artacağını düşünüyorum.. Uzun bir süre boyunca stabil olarak ilerleyecek, airdroptan faydalananlar ise airdrop gelirlerini kâr olarak görebilirler. Uzun vade de nasıl davranacağını kestirmek mümkün değil, kendi zinciri geldiğinde değerlenir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
February 21, 2018, 08:39:07 PM

airdrop yapsa yapsa pozitif etki yapar yoksa benmi yaniliyorum buzamana kadar hep pozitif etkisi olan airdrop INS e neden negatif etki etsin? Ama olay suki bu airdropdan bise gelmiyor, yani bunun fiyata bir etkisi yok! Projenin kendini gelistirmesi lazim fiyata etki icin.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 21, 2018, 09:47:42 PM

kazanç listemde güzel bir sıralamaya oturmuştur. ve daha bunun hiç bir şey olduğunun da farkındayım. INS ölmeyecek, nadir projelerden biridir. yolu uzun ama sabredene de cömert olur.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 21, 2018, 09:54:33 PM

Airdropta öyle yüklü yüklü gelmiyor sanırsam parça parça gönderiyolar diye biliyorum fiyatada etkisi 0 oluyor adamların kafa çalışıyor ama balinalarda hhareketlilik yok bu token için
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 05:04:49 PM

INS fena bir proje değil fakat ben AirDrop yüzünden fiyatın ne düşeceğini ne de artacağını düşünüyorum.. Uzun bir süre boyunca stabil olarak ilerleyecek, airdroptan faydalananlar ise airdrop gelirlerini kâr olarak görebilirler. Uzun vade de nasıl davranacağını kestirmek mümkün değil, kendi zinciri geldiğinde değerlenir.
Bu airdrop olayı yüzünden değerinin artması bir anda beklenemez zaten konuyu açan arkadaş da belirtmiş değerinin hemen artmayacağını. Uzun vadede iyi yerlere gelecektir çok sağlam proje. 1 yıl içinde 30-40 dolar civarına ulaşacağını düşünüyorum ben.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 22, 2018, 07:27:14 PM

INS iyi bir proje evet ama şu aralar nedense sürekli aşağıya doğru bir ivme var ve bu biraz can sıkmıyor değil ama yinede ben ümidimi ve güvencimi kesmiyorum bakalım ...

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 22, 2018, 09:47:00 PM

INS Atacağı ilk ciddi adımlarda durdulamaz buraya yazıyorum ,

O yüzden aldıysanız 1 - 3 ay gibi bakmayın . Gelin 2019'da öyle bakın . Çok ciddi yol kat edecekler .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print