Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:02:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: hydrogenplatform  (Read 841 times)
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 14, 2018, 10:23:51 PM

authenticor isi tutarsa airdropcular yasadi valla. su anda ath si 0.0060'a tekrar ulasti.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 16, 2018, 08:43:56 AM

authenticor isi tutarsa airdropcular yasadi valla. su anda ath si 0.0060'a tekrar ulasti.

Bugün 0.00000138 satları gördü. Bu şekilde giderse de daha da artar gibi. Airdroptan alanlar ve yatırım yapanlar iyi kar etti...

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 16, 2018, 08:51:20 AM

Allaha şükür 9-10 sat arasından 690 k toplamıştım iyi getirdi.Keşke daha fazla alsaydım demeden edemiyor insan.
elimdeki btclerle 5 milyon civarı toplayabilirdim.Neyse nasip kısmet.
Bu arada airdropçu dönerci tayfanın çoğu satıp çıktı.Gene büyük toplayıcı/yatırımcı tayfa kaymağını yiyecek.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 16, 2018, 09:48:04 AM

Hydrogen, 3 Mayıs'tan beri x10 yapmış. Bu yüksek adetli ve düşük satoshili coinleri iyi pumplıyorlar. Ama bu noktalarda daha fazla duracağını tahmin etmiyorum. Zirveye ulaşmış gibi görünüyor. Tabi kripto para borsasında kesin konuşmamak lazım. Her an her şey olabilir.
szgnbrs51
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 08:36:14 AM

Bence de zirveyi tamamlamış gibi görünüyor.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 17, 2018, 09:02:59 AM

Kendim de dahil birçok kişiyi yanılttı sanırım bu airdrop Smiley bundan cacık olmaz diye girmeyenlerdenim ama şu an kendime küfür ediyorum.
KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
May 17, 2018, 09:35:13 AM

Token sayısına göre zirve belirlemeyi de burada görüyorum. O da ilginç. Adamlar daha projelerinin ilk ayağını bile piyasaya sürmedi. Blocktank isimli etkinliklerine jüri olarak önemli isimleri çağırdılar ve karşılık buldular (Blocktank bugün gerçekleşecek). Projenin aşamalarını sağlam ve sakin bir biçimde ilerletiyorlar. Blockchain içerisinde güvenlik konusunda çok güzel fikirleri var. Çok da güzel çalışan bir ekipleri var. Siz neye göre zirveye ulaştığını iddia ettiniz?

İlla token sayısına göre hesap yapacaksak zilliqa'da 12milyar token var, ve 7,2 milyarı dolaşımda. Fiyat 0.13$ civarında şu anda.

Proje ilerlemiş mi? Adamların amacı ne? Bunları sorgulamadan zirve fiyat belirlemeniz dahice. Büyük tecrübe istiyor. Sırlarınızı bizimle de paylaşın yardımınız dokunsun.

Not: "Fiyat 1 dolara uçar", "0.5$ olur en fazla" gibi tahminlerim yok. Fakat adamların ilerleyişine göre ben bu fiyatların düşük olduğunu düşünüyorum. Tanesi 3-5 satoshi iken milyonlarca almadığıma feci pişmanım.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 09:37:50 AM

Gerçekten 30x falan yaptı herhalde nasıl boyle oldu anlamadım keşke zamanında alsaydım dediğim çok oldu yükseliş başlayınca şimdi düşecek diye diye baktım kaldım arkasından
rumblesix
Member
**

Merit: 16

View Profile
May 17, 2018, 10:11:39 AM

Arkadaşarın heyacanlı olması normal. Bir çok kişi airdrop sayesinde çok büyük paralar kazananlar oldu. Ben normal karşılıyorum bu heyecanı. Katılmakta fayda var airdroplara

bende bundan bahsediyorum hocam. Ben başlayalı 2 ay olmadı daha ama ortalama 10 bin liraya yakın parayı fazla bilgi bilmememe rağmen kazandım. Yada şansım yaver gitti Smiley Açıkcası her türlü airdroba elimden geldiğince katılıyorum ve katılmaya devamda edeceğim. Bu projeninde boş çıkacağına inanmıyorum. Twitterları baya aktif ve yöneticilerinin sanfransiskoda ve blockhainde konuşma yapacaklarını falan söylemişler bakalım ne olacak

Hocam 2 ayda 10k doları nasıl kazandın sorması ayıp ya? Ben 5 aydır yapıyorum 10 dolar gelmedi bana. Bende mi gariplik var yoksa sende mi çözemedim açıkçası. Bu konuda bana yardımcı olabilirsen çok sevinicem. Nelere dikkat etmem gerek katılırken ya da sen mi tavsiye edersin buna katıl diye bilmiyorum ama artık bu çıkmazdan çıkmam gerek  Cheesy
devotional
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 11:37:14 AM

The team behind HYDRO is actually behind one of the few most prominent wealth management platforms currently active in US called Hedgeable (https://www.hedgeable.com/).

Correct me if I'm wrong, the Hydrogen platform (https://www.hydrogenplatform.com/) is a spin-off from the same team. Rather than disrupting the whole status quo like many other fintech blockchain apps out there, the Hydrogen platform aims to play well with it and democratizes the development of traditional financial products in 'minutes', and most importantly, it allows the developers to leverage the blockchain's most touted properties into their traditional financial app if so desired by utilizing the HYDRO (https://www.hydrogenplatform.com/hydro).

I think the Hydrogen Platform is on to something here by being a platform for building any financial products that until today have traditionally been closed off to small developers. That reminds me of the huge success of Amazon's AWS - it's also a platform that enables even a front-end developer to spin up a server within minutes! When you have a platform that serves as an enabler to tons of people, you are bound for tremendous upside.

hYDRO ekibi abd nin en önde gelen varlık yonetim platformlarından birinin de ekibi  diyor. hedgeable.
Kuzeyli34
Member
**

Activity: 151
Merit: 12

View Profile
May 17, 2018, 11:56:14 AM

Airdroplar hala kazandırıyor.

Hydrogen' den 499.999 adet geldi. 20 sat olduğu zaman acil paraya sıkışınca sattım 4000 TL para geçti elime.Onun dışında 100-200$ lık airdroplarda geliyor.Polymath ve Nanjcoin gibi.

Konu'da açtım gerçi.Katıldığım Airdropları liste yapıyorum bakmak isteyen olursa link https://airtable.com/shrEAnuiGLLWuJRfH

rumblesix
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 12:20:17 PM

Hydrogen' den 499.999 adet geldi. 20 sat olduğu zaman acil paraya sıkışınca sattım 4000 TL para geçti elime.Onun dışında 100-200$ lık airdroplarda geliyor.Polymath ve Nanjcoin gibi.

Konu'da açtım gerçi.Katıldığım Airdropları liste yapıyorum bakmak isteyen olursa link https://airtable.com/shrEAnuiGLLWuJRfH

Hocam teşekkürler site için lakin bunlar senin araştırıp beğenip katılmaya değer buldukların mı yoksa önüne geleni ekledin mi? Zira çok sıkıldım artık airdroplara katılıp katılıp hiç birşey kazanamamaktan. Eğer ince eleyip sık dokuyorsan dalışa geçicem Cheesy
Kuzeyli34
Member
**

Activity: 151
Merit: 12

View Profile
May 17, 2018, 12:47:55 PM

Hocam teşekkürler site için lakin bunlar senin araştırıp beğenip katılmaya değer buldukların mı yoksa önüne geleni ekledin mi? Zira çok sıkıldım artık airdroplara katılıp katılıp hiç birşey kazanamamaktan. Eğer ince eleyip sık dokuyorsan dalışa geçicem Cheesy

Genelde seçmeye dikkat ediyorum ama arada çöp olanlarda çıkabiliyor maalesef.
rumblesix
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 12:52:05 PM

Genelde seçmeye dikkat ediyorum ama arada çöp olanlarda çıkabiliyor maalesef.

Hocam biraz inceledimde aralarda çok çöp olanlar mevcut evet ama yıldızsız olanlarda gördüm. 5 yıldızlılardan başlayacağım bakalım en kötü sana ref kasmış oluruz o da dert değil zaten o kadar emek harcamışsın toplamışsın. Smiley
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 01:05:23 PM

airdrop olmasına rağman çok güzel paralar bırakmış milllete 3-4 ay da böyle birşey tutturdunmu tamam zaten airdrop diyi geçmemek lazım
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
May 17, 2018, 01:59:48 PM

Bir airdrop tokeni nasıl oluyorda bu kadar yükseldi hiç anlam veremedim.Keşke kaçırmasaydık.Bayada iyi miktar ödül vermiş.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
rumblesix
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 02:43:08 PM

Bir airdrop tokeni nasıl oluyorda bu kadar yükseldi hiç anlam veremedim.Keşke kaçırmasaydık.Bayada iyi miktar ödül vermiş.

Hocam airdrop tokenı ya da bounty token'ı farklı şeyler değildir ki? Elbet yükselebilir ve düşebilir. Hepsi aynı token sonuçta. Bu adamlar şuan bounty düzenliyorlar ama normalden biraz farklı ve borsaymış token fiyatıymış gerçekten adamların umrunda değil ve fiyatla ilgili birşey duymak istemiyorlar. Adamlar tamamen nerd ve proje odaklı tipler. Yani ticari kaygılarla bakmıyorlar olaya. O yüzden bu adamların projeleri tutar.
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 17, 2018, 03:17:52 PM

Hocam airdrop tokenı ya da bounty token'ı farklı şeyler değildir ki? Elbet yükselebilir ve düşebilir. Hepsi aynı token sonuçta. Bu adamlar şuan bounty düzenliyorlar ama normalden biraz farklı ve borsaymış token fiyatıymış gerçekten adamların umrunda değil ve fiyatla ilgili birşey duymak istemiyorlar. Adamlar tamamen nerd ve proje odaklı tipler. Yani ticari kaygılarla bakmıyorlar olaya. O yüzden bu adamların projeleri tutar.

size tamamen katılıyorum bu konuda. Zaten projeye başladıkları ilk günden beri her fırsatta bizim üretmiş olduğumuz tokenlar ticaret odaklı değildir gibi söylemlerde bulunuyorlar. Bu proje ekibi çok çalışkan ve arkadaşın dediği gibi de proje odaklı. Eğer tasarlamaya çalıştıkları bu fikri tam anlamıyla faaliyet geçirebilirseler eğer bu tken yürür alır başını gider
devotional
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 05:20:40 PM

Seneye 1 dolar olursa airdropcular İstanbulda lüks bir daire alır parasıyla. Ben btc karşılığı sattım az önce. Allah pişman etmesin. Amin.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 17, 2018, 05:54:52 PM

Ne olacağı belli olmaz ama ekip bu şekilde çalışırsa ve projeleri tutarsa sene sonuna fiyatı çok yüksek yerlere gelebilir. Toplam adet sayısına göre fiyatı yükselmez demek de yanlış... Sabredip elinde tutanları ihya da edebilir..

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: