Bitcoin Forum
May 27, 2024, 03:14:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Soft (ETSF) Kepenk Kapattı!  (Read 549 times)
bybrq (OP)
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 11:53:52 PM

Herkese merhaba,

6 gün önce ico ve airdrop sürecini tamamlayan ETSF ekibi yatırımcılarını yarı yolda bıraktı.

Özellikle Türkçe forumda oldukça popüler olan ETSF bugün itibari ile tüm bağlantılarını koparttı. Web sitesi, Facebook, Twitter ve Telegram hesapları kapatıldı.

Konuyla ilgili Bitcointalk konusu başta olmak üzere hiçbir şekilde açıklama yapılmadı.

ETSF Bitcointalk konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2617352.0

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
February 21, 2018, 12:12:30 AM

bol keseden dağıtmaya kalktılar böyle olacağı belliydi , iyi data topladılar inşallah biyerlere satmazlar , scam diyenlere inanmak istemedim ama öyle çıktı maalesef.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 21, 2018, 12:50:30 AM

gecmıs olsun bı ara ıcosuna katılmak ıstedım cesaret edememıstım ıyı kı de etmemısım.katılanlar varsa gecmıs olsun airdrop gıtdsınde cebımızden para gıtmesın yeterkı onemlı olan o
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 21, 2018, 12:53:07 AM

Bir de yeterli parayı toplayamazsak projeyi iptal edeceğiz diyorlardı. Scam oğlu scam  Grin

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 21, 2018, 03:12:42 AM

Bir scam coin Ethereum Soft ismini nasıl kullanabiliyor? İsmi gören yatırım yapmıştır buna. Umarım yanılıyorumdur ve çok insanın kaybı olmamıştır.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 21, 2018, 07:24:43 AM

Bunlara ico'dan para veren varsa zaten Allah yardımcısı olsun. Yapılır mı Allah aşkına? Airdrop alın alabiliyorsanız gerisini bırakın geçin. Airdrop para ederse satarsınız.
Bkz; BTW. Bitflip'e girer girmez sattık 0,8 dolardan. Kurtulduk geçtik...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 21, 2018, 07:29:44 AM

Türkçe forumda bayağı popüler demişler ama ben nedense adını ilk defa bu başlıkta duyuyorum. ne ara adı çıktı ne ara airdrop yaptı ne ara ico yaptı ne ara kaçtı gitti o aralar yok bende.
biliyorum çok aralıklı oldu Cheesy
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 21, 2018, 07:39:23 AM

Forumda çok geçti konusu zaten scam mı değil mi, amatörler ismi görünce vaaay ether forku diyip yumuldular ne whitepaper okumadan ne düzgün incelemeden, airdrop gir bırak abi böyle işlerde. ederse ekime etmesse kasıma misali Cheesy
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
February 21, 2018, 07:41:21 AM

Hiç şaşırmadım. Ethereum bitcoin litecoin adıyla çıkan büyük forklar hariç tüm projeler zaten scamdi. Bunlara yatIrım yapanlara ben de çok şaşırıyorum. Umarım ders alır ve daha dikkatli olursunuz yoksa coin piyasasında hayır görmezsiniz.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 21, 2018, 07:43:43 AM

Airdrop alanların bilgisi gitse de asıl zararı yatırım yapan lar görmüştür diye düşünüyorum. Geçmiş olsun diyorum elimden maalesef başka bir şey gelmiyor. Herkes birilerinin elinden 3-5 bir şeyler almaya çalışıyor aman uyanık olan 2 kere de ğil 10 kere 100 kere kontrol edin.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 09:00:49 AM

yazık bu tip kepenkleri indren koinler oldukça insanın zarar etmesine sebep oluyor ileride ne olacak bu kripto para piyasası ahalisinin hali belli değil.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 21, 2018, 09:34:51 AM

Böyle çakma coinlere nasıl cesaret edip te bilgilerinizi giriyorsunuz anlayamıyorum. Geçen gün de Monero Gold paraları toplayıp kaçmıştı.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 21, 2018, 10:36:36 AM

Blockchain dünyasında kötü örnekler arttıkça yatırımcılar daha temkinli olacaktır. Ne olduğu belli olmayan ve ekibi bile olmayan bir şeye kimse yatirmamistir inşallah

kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
February 21, 2018, 10:39:49 AM

Blockchain dünyasında kötü örnekler arttıkça yatırımcılar daha temkinli olacaktır. Ne olduğu belli olmayan ve ekibi bile olmayan bir şeye kimse yatirmamistir inşallah

Azıcık işten anlayan zaten buna yatırım yapmamıştır.

bol keseden dağıtmaya kalktılar böyle olacağı belliydi , iyi data topladılar inşallah biyerlere satmazlar , scam diyenlere inanmak istemedim ama öyle çıktı maalesef.

KYC falanmı topladılar yoksa sadece mail adresinden falan mı bahsediyorsunuz ?
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 21, 2018, 12:38:08 PM

Twitter da çok tavsiye ediyorlardı airdropa katılmıştım. Zateb yatırım yapma gibi bir planım yoktu kötü olmuş. Demekki her şeye atlamamalıyız
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 21, 2018, 12:39:58 PM

Twitter da çok tavsiye ediyorlardı airdropa katılmıştım. Zateb yatırım yapma gibi bir planım yoktu kötü olmuş. Demekki her şeye atlamamalıyız

Özellikle Tolga Karel diye biri benim btc ile işim olmaz eth soft varken falan yazıyordu.
Nasıl böyle paylaşımlar yapabiliyorlar aklım almıyor açıkçası.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 21, 2018, 12:50:20 PM

Ana konuda daha 3-4 gün önce güzel proje diyenler olmuş belki de fake üyeliklerden oluşan bir kitledir hepsine trade verilse yeridir. Bende ilk kez duyuyorum ama zaten böyle saçma başlıkları görünce es geçiyorum. Airdrop lara sakın para yatırmayın mail adresi verdiğinize bile değmez sonra spam yaparlar. Ayrı kullanmadığınız mail adresi açarak verebilirsiniz.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 21, 2018, 12:54:45 PM

Ahaha belliydi zaten böyle olacağı ama çok hızlı pes ettiler yahu.. NE olacak şimdi yatırım yapan arkadaşların parası uçup gittimi airdrop tokenlerini neden satın alırsınız zaten anlamış değilim.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 21, 2018, 12:55:09 PM

Heralde hedefledikleri kadar kullanıcıya ulaşamadılar,  böyle projelerde az sayıda kullanıcıya ulaşmak oldukça kötü oluyor, mecburen projeyi kapatıyorlar.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 21, 2018, 12:57:29 PM

Çok güzel olmus bence her ico 50x yapacak diyip atlayıp girenlere güzel bir ders olmus. Böyle 2-3 ico daha tırtıklasa bunları akıllanırlar herhalde. Borsada işlem görmeyen coini neden alırlarki herkez kısa yoldan zengin olma derdinde al sana ico Smiley)
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: