Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:29:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yggdrash fiyat, tartışma ve spekülasyon otağı  (Read 1220 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 27, 2018, 11:49:08 AM

Ya her şey iyi güzel de. Hemen ico yapıp para toplamayı biliyorlar. Ama ürün ne zaman diyince. Cevap: "2Q 2019. Release Main net" Bu sarkar zaten 2019'un sonuna. Adama yuh derler. main net'in 1.5 yılda mı yapıyor o kadar adam? Ama "hemen para toplayalım" mantığı ile yok pre ico yok main ico doldurmayı biliyorlar...
Ekip sağlam eyvallah. Ama son zamanlarda bütün ico'larda benzer şeyler var. 1 yıl mantıklı bir süre eyvallah da 2 yıla sarkma ihtimali...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
February 27, 2018, 12:07:23 PM

Ya her şey iyi güzel de. Hemen ico yapıp para toplamayı biliyorlar. Ama ürün ne zaman diyince. Cevap: "2Q 2019. Release Main net" Bu sarkar zaten 2019'un sonuna. Adama yuh derler. main net'in 1.5 yılda mı yapıyor o kadar adam? Ama "hemen para toplayalım" mantığı ile yok pre ico yok main ico doldurmayı biliyorlar...
Ekip sağlam eyvallah. Ama son zamanlarda bütün ico'larda benzer şeyler var. 1 yıl mantıklı bir süre eyvallah da 2 yıla sarkma ihtimali...

Evet haklısın hocam fakat ICO ya girmeyip 10x-20x yapıncada çok üzülüyoruz . ICOX mainnet çıkması 7-8 ay sürdü sayılır . Ama çok iyi kazandırdı ICO yatırımcılarına .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 28, 2018, 07:21:20 AM

Evet haklısın hocam fakat ICO ya girmeyip 10x-20x yapıncada çok üzülüyoruz . ICOX mainnet çıkması 7-8 ay sürdü sayılır . Ama çok iyi kazandırdı ICO yatırımcılarına .
Üzülüyoruz evet. Belki bunda da üzüleceğiz. Ama bu ico'cuların bi kendilerine çeki düzen vermesi lazım.
Kimse de çıkıp demiyor ki "bizim hard cap'ımız başlangıçta 1 milyon dolar, bunu toplarsak ve işimizi düzgün yaparsak, bize güvenirseniz 1 yıl sonra yeniden ico yapıcaz o zaman 10 milyon dolar isteyeceğiz."
Kimse buna cesaret edemiyor.
Ondan sonra tezos gibi bir şey 250 milyon dolar topluyor. Sonra birbirlerine dava açıyorlar. 6 aydır tek bir kayda değer gelişme olmuyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
March 11, 2018, 07:18:20 PM

Presale 12 Mart sabah 8'de ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 11, 2018, 07:31:16 PM

o isim ne oyle. insanlar bosuna rebranding yapmiyorlar. cok tutularsa bunlarda kesin isim degistirirler. yeni bir blockchain mi yaratiyorlar ne yapiyorlar anlayamadim. bu kadar ovmussunuz madem biraz inceleyelim. bilgi icin tsk.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 11, 2018, 07:43:00 PM

Takımdaki adamların hepsi aynı sanki  Grin Grin Grin

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
March 11, 2018, 09:52:52 PM

o isim ne oyle. insanlar bosuna rebranding yapmiyorlar. cok tutularsa bunlarda kesin isim degistirirler. yeni bir blockchain mi yaratiyorlar ne yapiyorlar anlayamadim. bu kadar ovmussunuz madem biraz inceleyelim. bilgi icin tsk.

Aslında isimleri çok güzel bana kalırsa, tabii kaç kişi yggdrash ne demek biliyor bu muamma.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 11, 2018, 10:51:40 PM

Güzel proje umarım girmişsinizdir pre-sale e iyi para yapabilir ileride bu dikkate almak lazım
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
March 12, 2018, 01:59:43 PM

Güzel proje umarım girmişsinizdir pre-sale e iyi para yapabilir ileride bu dikkate almak lazım

Pre-sale'i nerdeyse bitecek ben girsem mi diye düşünüyorum şuan.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 12, 2018, 02:56:20 PM

Kesinlikle kazanc getirecek bir proje. Private sale den katilanlar en az 3x yapabilirler. Bugun genel olarak altcoinler bir toparlanma icerisinde ancak kisa vade de buyuk bir yukselis olmaz gibi gorunuyo. Bu tarz da projeler ile kazanc saglamak mumkun olabilir. Katinlan arkadaslar hayirli olsun.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
March 12, 2018, 05:33:18 PM

Bende bi 10 eth gönderdim bakalım . Kazanır kazandırmaz tahmin etmek güç . ICOnun yarısı kadar bile çalışkan olsalar 2X-3X kesin kazandırır .

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 12, 2018, 06:02:41 PM

Hala hardcap yapamadılar hayret doğrusu.sabah erken başladığı için ICO akşama yetilemem diye korkmuştum ama şimdi bile gayet rahat bir şekilde katılabildim.Adamların ico süreci bana icon'u anımsattı.gönderirken data istediler falan işte+kyc'yide iconda olduğu gibi icodan sonra falan yaptılar.inşallah icon kadar kazandırır buda.oltayı attık bekliyoruz
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 12, 2018, 06:29:07 PM

Bende icoya katıldım sabah ve min x2 kazandırır diye düşünüyorum.kyc icodan sonra yapılacak ve 1 ay süre verecekler.tokenler akıllı kontrat yoluyla parayı yolladığınız anda cüzdana geliyor ama transfer ve trade edilebilmesi için mayısa kadar beklemeniz gerekiyor.beklerim ben diyen varsa icoyu tavsiye edebilirim ama o kadar süre bekleyemem diyen varsa girmesin buna dikkat etsin
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 12, 2018, 06:37:45 PM

evet hocam doğru söylüyorsunuz 1.5 sen az değil değil yani 2 sen ye de sarkabilir bu baktığınız zaman,
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 07:15:48 PM

presale cok hizli basladim 1 saate 10.000 den fazla ether topladilar. ama 20k yi goremediler henuz. cok az kaldi bitmesine. sonucta preslae icin iyi topladilar 1 gunde. ama projenin vaatleri biraz uzun suruyor gordugum kadariyla. sabirli olanlar kazanabilir ama icx le kiyaslamak pek dogru olmamis gibi. oyle astronomik artacagini sanmam
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
March 12, 2018, 07:33:59 PM

10 ETH'de ben attım bakalım neler olacak.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 12, 2018, 07:43:55 PM

Normalde tövbeliyim icolara girmeye ama bir kaç yorumuna güvendiğim arkadaş konuya yazınca girmek istedim ama site açılmıyor. Sanırım bitti. Ya da mobilden açılmıyor yine.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 12, 2018, 07:48:18 PM

Bende icoya katıldım sabah ve min x2 kazandırır diye düşünüyorum.kyc icodan sonra yapılacak ve 1 ay süre verecekler.tokenler akıllı kontrat yoluyla parayı yolladığınız anda cüzdana geliyor ama transfer ve trade edilebilmesi için mayısa kadar beklemeniz gerekiyor.beklerim ben diyen varsa icoyu tavsiye edebilirim ama o kadar süre bekleyemem diyen varsa girmesin buna dikkat etsin
hocam bır sey sorcam kyc yapmasakta tokenler hemen geldıgı ıcın mayıstan sonra kyc yapmayanlar da tokenlerı kullanabılecek mı ? kullanacaksa kyc neden pekı ? cvp verırsenın mutlu olurum Cheesy
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
March 12, 2018, 07:55:30 PM

hocam bır sey sorcam kyc yapmasakta tokenler hemen geldıgı ıcın mayıstan sonra kyc yapmayanlar da tokenlerı kullanabılecek mı ? kullanacaksa kyc neden pekı ? cvp verırsenın mutlu olurum Cheesy

ICON da da aynı tarz da yapmışlardı ICO yu .  KYC yapmazsan eğer tokenler kullanılamıyor . Attığın ETH de iade oluyor diye hatırlıyorum .

bencebir
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 1

View Profile
March 12, 2018, 09:41:36 PM

KYC yapmazsanız yatırımınız ETH biriminden iade edilir ilgili token'ı alamazsınız.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: