Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:37:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yggdrash fiyat, tartışma ve spekülasyon otağı  (Read 1221 times)
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
March 27, 2018, 06:20:08 AM

Saat 6:50 de evraklarım ulaşmış diye mail geldi . Herhalde bir problem çıkma artık tokenlerin selbest kalır .

gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 10:47:58 PM

Monetha da fatura falan yollamıştı galiba mail ile böyle prosüdürler iyi mi kötü mü çözemedim yani adamlara bilgilerimizi veriyoruz sonuç ne olacak orası hayali gibi geliyor.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
April 02, 2018, 09:57:05 AM

Tamam proje ve takım iyi fakat zırt pırt kyc konusunda değisikliğe gitmeleri beni sinir etti.Simdide Eu kimliklerini kabul edeceklerini açıklamaları çok sinir bozucu https://medium.com/@yggdrash/kyc-submission-progress-update-e53820981e96

SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 02, 2018, 10:02:20 AM

Monetha da fatura falan yollamıştı galiba mail ile böyle prosüdürler iyi mi kötü mü çözemedim yani adamlara bilgilerimizi veriyoruz sonuç ne olacak orası hayali gibi geliyor.

sonu benzemesin hocam monethaya inşallah  Cheesy
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
April 02, 2018, 10:35:09 AM
Last edit: April 02, 2018, 10:53:06 AM by hirozaki faraday

Tamam proje ve takım iyi fakat zırt pırt kyc konusunda değisikliğe gitmeleri beni sinir etti.Simdide Eu kimliklerini kabul edeceklerini açıklamaları çok sinir bozucu https://medium.com/@yggdrash/kyc-submission-progress-update-e53820981e96

Yeni birisinin EU kimliği ile yeniden KYC göndersek sıkıntı olur mu?
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 02, 2018, 12:08:51 PM

Yapılan KYC değişikliği Türk pasaportları için sıkıntı taşımıyor CEO'ya bizzat sordum. İngilizce detayları olmayan pasaport ve kimlikler sıkıntı taşıyor. Türk pasaportlarında her kısmın İngilizce çevirisi olduğu için problem olmazmış.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
April 02, 2018, 01:07:10 PM

Yapılan KYC değişikliği Türk pasaportları için sıkıntı taşımıyor CEO'ya bizzat sordum. İngilizce detayları olmayan pasaport ve kimlikler sıkıntı taşıyor. Türk pasaportlarında her kısmın İngilizce çevirisi olduğu için problem olmazmış.

ICON' a da yatırım yapmış bir kişi olarak kuralları çok değiştiriyorlar. En azından ICON cumadan cuma ya onaylayıp, onaylandı veya onaylanmadı diyordu . Bende gelecek görüyorum yggdrash dan ama son dakika onaylanmadı derlerse çok üzülürüm .

pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
April 02, 2018, 02:03:07 PM

Benim beklentim ETH bazında 3X diyebilirim . Tabii hangi borsada listeleneceği çok önemli ilk etapda .
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 02, 2018, 02:38:48 PM

ICON' a da yatırım yapmış bir kişi olarak kuralları çok değiştiriyorlar. En azından ICON cumadan cuma ya onaylayıp, onaylandı veya onaylanmadı diyordu . Bende gelecek görüyorum yggdrash dan ama son dakika onaylanmadı derlerse çok üzülürüm .

katılıyorum gönderilen kyc onaylanıp onaylanmamasını söyleseler en azından onaylanması için tekrar birşeyler yapılabilir .
iyi kötü tarafı var bunun onaylananların arasında olursanız acayip karlı olucak çünkü bütün onaysızlar kitleneceğinden sub acayip azalacaktır.
bakalım ne çıkarıcaklar merakla bekliyorum.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
April 06, 2018, 10:35:25 AM

KYC'mi onaylamışlar maillerinizi kontrol edin. 'The KYC reception has been confirmed' adlı bir mail gelmiş olması lazım.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 18, 2018, 11:28:15 AM

KYC alamadığıma üzüldüğüm bi iş yggdrash. Bounty falan da yapmıyorlar biraz ordan gelseydi Cheesy
Kyc yapan bi kaç arkadaştan yardım alalım en iyisi Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
April 18, 2018, 11:28:59 AM

ICO döneminde maalesef gözümden kaçmış bir proje ama takip etmekte fayda var uzakdoğulu abiler yaptıkları işi çok ciddiye alıyorlar genel olarak.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 18, 2018, 11:32:37 AM

hirozaki nin önerdiği bir coin daha uzakdoğulu emmiler bu işi biliyorlar. kazandıracağını umuyorum. biz de anca borsada 3-4 kat arttıktan sonra alabiliriz böyle coinleri  Grin şimdiden bol kazançlar diyorum yatırımcılarına
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81

View Profile
April 18, 2018, 11:57:57 AM

Ekibi uzakdoğulu ve işini ciddiye alan bir iyi bir ekip. Bir çok insana güven veriyor. Projeden büyük beklentiler var çok büyük ihtimalle de gerçekleştirebileceklerini düşünüyorum. Takipte kalacağım.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 18, 2018, 11:26:10 PM

ICO ya girdim ama kyc için kimlik göndermiştim sanırım kabul edilmedi, bugün mail attım başkasının pasaportunu göndersem sıkıntı olurmu diye hala cevap vermiş değiller amk.telegramdan da ulaşamıyorum duyuru kanalları var sadece.
galiba bu gidişle ben tokenleri alamayacağım arkadaşlar girenlere bol kazanç dilerim.galiba iyi bir kazançtan olduk pasaport yüzünden

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
April 19, 2018, 06:22:07 AM

Ah be kardeşim keşke çıkarsaydın bir pasaport. Ben öyle yaptım. 10k yatırım yaptıktan sonra 3e5e bakmamak lazım deyip gittim emniyete çıkarttım pasaportu. 3 güne geldi.
zdrovie
Full Member

View Profile
April 19, 2018, 10:46:06 AM

Ah be kardeşim keşke çıkarsaydın bir pasaport. Ben öyle yaptım. 10k yatırım yaptıktan sonra 3e5e bakmamak lazım deyip gittim emniyete çıkarttım pasaportu. 3 güne geldi.

bugün maile dönüş yapmışlar.başka arkadaşın pasaportunu göndereyim mi diye yazdım ama cevaba göre gerek kalmamış geçmişim KYC den.Eski kimlik göndermiştim üstelik

cevap şu şekilde

Hello, Greeting from Yggdrash Team.

Your KYC has been successfully completed.

So please do not worry and wait for result of AML validation.

Please refer to our KYC/AML schedule and thanks to your ongoing support.

Best regards

Yggdrash Team

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 19, 2018, 12:26:50 PM

Pasaport olayına çok üzüldüm umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur. Pasaport çıkarma masrafını göz önüne alıp 1 gününüzü bu işe ayırmanızı tavsiye ederim başkasının pasaportuyla olacak iş değil gibi duruyor
zdrovie
Full Member

View Profile
April 25, 2018, 09:04:47 PM

ekiple yazıştım ve kycden geçtiğimi söylediler zaten, yani pasaport olmasada kabul ettiler kimliği, şimdi AML tamamlanması bekleniyor ve tahmini olarak 1 ayı bulacaktır diye düşünüyorum çünkü icon icosunda o kadar sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam.borsaya çıkışında mayıs sonu veya haziran başı gibi olacağını düşünüyorum kesin tarih yok tabi hala.inş icx gibi direkt binancea giriş yaparlar

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 25, 2018, 09:22:50 PM

Piyasada beklenti var yggdrasha karşı ama her zamanki gibi geç haberşm olduğu için malesef katılamadım icosuna.sağda solda telegram gruplarında adından oldukça bahsediliyor ve minimum 4-5x beklentisi var konuşanların.inşallah gerçekleşirde yatırım yapanlar kazanır.forumdan tanıdığım baya bir kişi var icosuna katılan.eğer bir dump falan yerse bende ancak o zaman toplayabilirim
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: