Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:44:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Yggdrash fiyat, tartışma ve spekülasyon otağı  (Read 1220 times)
cryptomining
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
July 28, 2018, 11:31:43 AM

https://medium.com/@yggdrash/yeed-token-distribution-swap-6bc4871e3fd2

YEED Token Dağıtım / Takas
Merhaba!

Takım YGGDRASH'tan selamlar.
Her şeyden önce, YGGDRASH Projesine inanarak sabırla beklediğiniz için her birinize teşekkür ederiz.

Dün açıklandığı üzere, yeni Akıllı Sözleşmedeki denetimler 2 saygın denetim firması tarafından başarıyla tamamlandı. Bu nedenle, herhangi bir gecikmeyi önlemek için 28 Temmuz Cumartesi (KST) ile başlayan Token Dağıtım / Takas işlemine başlayacağız. Bu prosedür, ağda kritik bir sorun yoksa, önceden yönlendirilmiş Akıllı Sözleşme programına uygun olarak gerçekleştirilecektir.
Lütfen işlem tamamlama duyurusundan sonra cüzdanınızı kontrol edin.

Lütfen dikkat: 
* İşlem bittikten sonra, yeni Akıllı Sözleşme adresi ve cüzdan yapılandırması için nasıl yapılır kılavuzu dahil olmak üzere bir bitirme duyurusu yayınlayacağız.
* Eski jetonlar hiçbir değeri olmayacak ve mevcut konumlarında kalıcı olarak kilitli kalacaktır.
* Özel, Ön-ICO, Ortaklar ve Merkezileştirilmiş Borsalar için yeni YEED token dağıtımı bugün başlayacak.
* Ortaklar ve Merkezi Borsalar için dağıtılmış yeni YEED jeton hacmi, şirkete göre ayrı ayrı katılımcılara dağıtılacaktır.
* Gelecek duyurularda, Merkezi Olmayan Borsalar için YEED Token Takas Rehberi verilecektir.
* Bu Jeton Dağıtımı / Takası, para iadesi almış olanlar için geçerli değildir.
* Gaz savaşı veya büyük hacimli bir işlem söz konusu olduğunda, yeni jetonların daha fazla zaman gerektirebileceğini lütfen unutmayın.
1715474641
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715474641
Reply with quote  #2

1715474641
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
smic
Sr. Member

Activity: 827

View Profile
August 22, 2018, 08:39:39 AM

Sonunda ETHfinex için en azından oylamaya girecek .

https://medium.com/@yggdrash/yeed-is-on-the-vote-list-for-bitfinex-ethfinex-8d39c27283e5
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 22, 2018, 10:09:51 AM

oylama sayfasına bakınca hiç oy almış görünmüyor malesef bi ara idexte satışa açıldı ico fiyatından daha yükseğe satıldı müsait olamadığım için satmadım sonradanda kalktı zaten.açıkçası çok umutlu olduğum bir projeydi ama aylardır bir borsada listelenmediler okexe falan girer diye düşünüyorrdum en azından
Kruncha
Sr. Member

Activity: 644

View Profile
October 08, 2018, 08:55:21 AM

Tokenlerin kilidi açıldı ve birsonic de işleme başlayacaklar . Yüksek başlar ise satmak isteyenler satsın .
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
October 08, 2018, 03:36:41 PM

Tokenlerin kilidi açıldı ve birsonic de işleme başlayacaklar . Yüksek başlar ise satmak isteyenler satsın .

orası kore borsası krw ile açılcakmış ilk olarak zor satarlar Cheesy
ama bakalım ethfinex te listelenecek orası açılsın şöyle 3-5 x ile açarsa güzel olur mu
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: