Bitcoin Forum
April 27, 2024, 11:07:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Her Rütbeye Göre İmza Kampanyası Kazançları-- Sürekli Güncellenecektir.  (Read 788 times)
Ridcan (OP)
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 21, 2018, 11:39:30 PM
Last edit: February 22, 2018, 07:31:32 PM by Ridcan
Merited by Necroface (4), RaltcoinsB (3)

Arkadaşlar malumunuz benim gibi kriptopara piyasasına yeni atılan bir sürü arkadaşlar var. Gerek haberlerden ''Lan bu bitcoin neymiş dur bakim '' deyip ilk önüne çıkan ve teferruatlı kaynaklardan birisi malumunuz sitemiz. Ve sitemize hergün yeni arkadaşlarımız katılmakta. Merit sistemi ile birlikte sitede rütbe atlamak eskisi gibi sadece zamana dayalı halden alınmış, yerine ekstradan da merit denilen bir nevi onurlandırma sistemi gelmiştir. Merit konusuna daha detaylı bilgiye Forum Moderatörü EFS nin açtığı Merit Sistemi adlı başlıkta bulabilirsiniz.

Bu forumun kullanıcılarına tabiri caizse tek kıyağı blockchain ve bitcoin teknolojileri ile bilgilendirmek değil tabiiki. Gerek airdroplar  gerekse bounty kampanyaları ile bilgilenip bunun yanında düşük yada yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Böyle bir forum eminim çoğu kişinin hayalidir ve biz şuan bunun nimetleriden faydalanıyoruz. Tabii yeri gelmişken forumu oluşturan herkesin eline emeğine sağlık.

Yeni başlayan birçok arkadaşımız öyle yada böyle zaten bounty konularından bir şekilde haberdar oluyorlardı. Ama gördüğüm kadarıyla kimse ne kadar kazanabileceğine referans bir değer bulamıyordu. Örneğin x Arkadaşım 2 haftada şu kadar para kaldırmış , Y arkadaşım burdan iki telegram grubuna üye olarak şu kadar parayı cukkalamış tarzı kulaktan dolma bilgilerle geliyorlardı. Arkadaşlarıda anlıyordum daha fazla multi üyeliğin önüne geçmek adına kazançlarını paylaşmıyorlardı ki bencede en doğru hareket buydu. Ancak gelen Merit sistemi ile birlikte zaten multi hesapların , insanlara birşey katmayan hesapların rütbe atlamasının önüne geçildiği için benim araştırmalarım doğrultusunda bazı imza kampanyalarından her rütbede birisi için O RÜTBEDE EN FAZLA KAZANAN - Kİ GENELLİKLE ERKENDEN KAMPANYAYA GİREN ARKADAŞLAR EN FAZLA KAZANANLAR OLUYOR- KİŞİ BAZ ALINARAK BİR HESAPLAMA YAPTIM. Bu doğrultuda Junior Member'dan, Hero/Legendary üyeye kadar her üyenin yazılan kampanyadan aldığı maksimum meblağı girdim. ve ico fiyatlarını da yanına ekledim dileyen arkadaşlar şuanki fiyatlardan hesaplamalarını yapabilir. Ekstra olarak kampanyaya kaç kişinin katıldığını bilmenizin hakkınız olduğunu düşündüm ve Şuan mevcut imza kampanyalarınız hakkında Olası HARDCAP yapılması durumunda Bounty'ye ayrılan miktara göre ortalama bir kazancınız hakkında fikir verebileceğini düşünüyorum bu listenin.

SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR. ŞİMDİLİK SADECE BAŞLANGIÇ OLARAK BUNLARI YAZDIM. TEPKİLER OLUMLU OLURSA DÜZENLİ OLARAK EKLEYECEĞİM.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_pRW_kTwYSWjHYEmRUNrGS7hNft2JTl_V5AT3-vC2x8/edit?usp=sharing

edit: Arkadaşlar merit kokuyor diyen arkadaşa demek istediğim evet merite ihtiyacım var bunu inkar etmiyorum atanlarında ellerine kollarına sağlık ama gerçekten ben insanlar faydalansın diye düşündüm bunu. Eski diyen arkadaşlar icodrops'a girip kampanyaların tarihlerine bakabilir. Zaten RED (Restart Energy) WePower bunlar yeni bitmişti. Özellikle çok geçmişe gidip sizi yanıltmak istemiyorum çünkü insanlar son zamanlarda kazanılan bountylerden ne kadar kazandılar bunları bilmeliler diye düşünüyorum. Bir UTRUST  koydum eskilerden oda eskilerden de birtane bulunsun diye. Güncellemeler devam edecek bizimle kalın Smiley
1714216071
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714216071
Reply with quote  #2

1714216071
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714216071
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714216071
Reply with quote  #2

1714216071
Report to moderator
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 22, 2018, 12:10:54 AM

ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Absürt olacak ama bir soru sormak istiyorum size. nokta ve virgül ile ayırdıklarınız ne kadar oluor. Noktaları binlik baz alarak mı koydunuz yoksa virgül olanlarımı binlik baz alarak koydunuz. Yada şöyle düzelteyim nokta veya virgülle ayrdıklarınız bin üzerinden mi yoksa bildiğimiz 16 ve küsüratımı
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 22, 2018, 12:15:46 AM

fortknoxster kampanyasını ornek alalım  senıor member 73 165 tane demıssın yanı bounty sonunda bu adam 13 901 dolarlık bounty odulu alacak he ?? bu kampanyalar katılımcı sayısına gore degısır verdıgın butun kampanyalarda oran cok yuksek gercekcı oldugunu sanmıyorum .
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
February 22, 2018, 12:22:01 AM

Biraz merit kokuyor ama genede guzel Boyle basliklarin acilmasi cok kisi arastirip onersin bir zarari yok serbest piyasa Smiley

Kolay gelsin arkadasim.

cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 03:24:20 AM

Bu biraz gereksiz olmuş bundan ne elde edebilirki geçmişte kalanın bana faydası  olmaz gibi güncel imza kampanyalarını paylaşanlar var o daha yararlı
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 22, 2018, 04:39:05 AM

Bu tür imkanlara ana gelir olarak bakmaktansa ek kazanç gözüyle bakmakta fayda var. Eskiden iyi kazançlar sağlamış ama artık gelirler çok düştü.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 22, 2018, 04:54:44 AM

Geçmiş geçmiştir hocam, geçmişe çok bakmamak lazım, geleceğe bakmak lazım diye düşünüyorum.
Ridcan (OP)
Member
**

View Profile
February 22, 2018, 06:01:58 AM

Bu biraz gereksiz olmuş bundan ne elde edebilirki geçmişte kalanın bana faydası  olmaz gibi güncel imza kampanyalarını paylaşanlar var o daha yararlı

hocam geçmiş gitmiş ama şimdi sizin aktif olarak girdiğiniz bir kampanya var ve siz ne kadar kazanacağınızı merak ediyorsunuz diyelim. Ortalama birkaç kampanya ile beraber az çok kazancınızı tahmin edebilirsiniz. Bunun insanların kafasındaki soru işaretlerini gidereceğini düşündüğüm için hazırladım  Smiley

Bu tür imkanlara ana gelir olarak bakmaktansa ek kazanç gözüyle bakmakta fayda var. Eskiden iyi kazançlar sağlamış ama artık gelirler çok düştü.

kesinlikle katılıyorum hocam insanlar buna bağlamamalı kendini. Ha translate işiyle uğraşıp bu işi meslek olarak yapan abilerimiz var. ama onun dışında bizim gibi kişiler için ek kazanç ek gelir kapısı gece taksiye çıkacağına burdan birşeyler gelsin  Smiley
igny16
Full Member

Activity: 179

Augmented Reality World Discovered

View Profile WWW
February 22, 2018, 06:10:13 AM

Güzel konu olmuş bu gelirler biraz yüksek gibi neyi baz alarak hesapladınız.Kazananlardan mı örnek aldınız.Gerçi iyi kazandıranlar oluyor.Bende birtnae paylaşayım kendi twitter kampanyamdan.

Koin adı PRL (Oyster)
tweeter ödülü :6240 prl
Çıktığı en yüksek rakam : 4.24 $

Eğer sabredip tepeden çıksam 25.000 dolar yapabilirdi.Ama sabırsız insanlarız Smiley

Telegram
  Ann Thread
     Whitepaper        ▲◎▲◎◎▲   CARGO COIN  ◎▲▲◎▲◎
Revolutionising the Global Trade and Transport
          Twitter
    Facebook
  Website
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 22, 2018, 06:14:11 AM

Bounty ile kazanılan rakam genellenemez. Yani bir kampanyadan para kazanan üye, benzerinden aynı parayı kazanamayabilir. Tamamen ekibin insafına kalmış bir durumdur.

İmzaya katılım az olduğunda rakam artmaz sadece sorun artar. Çünkü size biraz yüksek bir rakam düşerse, kampanya sahibi bunu vermek istemeyecektir. Zaten bir hakkınız olmadığı için haksızlık deseniz bile durum değişmiyor. Sonuçta denetleyen ya da itiraz edebileceğiniz bir merci yok.

Bounty'den kazanç bana göre tek yolla mümkündür, doğru kampanyaya girip, gelen tokenları satmamak eğer o coin de tutarsa para kazanırsınız.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
February 22, 2018, 06:26:53 AM

Bounty ile kazanılan rakam genellenemez. Yani bir kampanyadan para kazanan üye, benzerinden aynı parayı kazanamayabilir. Tamamen ekibin insafına kalmış bir durumdur.

İmzaya katılım az olduğunda rakam artmaz sadece sorun artar. Çünkü size biraz yüksek bir rakam düşerse, kampanya sahibi bunu vermek istemeyecektir. Zaten bir hakkınız olmadığı için haksızlık deseniz bile durum değişmiyor. Sonuçta denetleyen ya da itiraz edebileceğiniz bir merci yok.

Bounty'den kazanç bana göre tek yolla mümkündür, doğru kampanyaya girip, gelen tokenları satmamak eğer o coin de tutarsa para kazanırsınız.

Kesinlikle dediginize katiliyorum bakin örnegin simdaq. Simdaq dan cok iyi token kazanacakti arkadaslar ekip ne dedi vay efendim icodan girenlere haksizlik olurmus falan filan. Son zamanlarda da pundi yapti bunu dusurdu odulleri falan. Yakismayan hareketler oldu ekip ve bounty manager bana gore cok onemli. Deadley ile ilk imza kampanyami geride birakirken baya iyi bir manager oldugunu gozlemledim sylon yada digerlerine gore.  Evet arkadas son zamanlarda biten icolardan yazmis hatta repuxdan cikip red e girmeyi bende dusunmustum keske gireydim bu meret bizi iyi kitledi nisana kadarda boyle olcak gibi hardcap yapsada mutlu etse bari. Gordugum kadariyla 10 kampanyadan da 1 2 aya gore ciddi ek kazanclar saglanabiliyor ne biliym bir iphone parasi birakiyor mesela 2 ayda telefon degistir Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 06:33:37 AM

Emeğine sağlık , bunun gibi bir kaç konu daha var aslında hepsi bir yerde olsa daha güzel olur tek bir dokümandan yetkili kişiler editleyerek topluluğa büyük faydası olur. Son zamanlarda forumda özellikle bizim local deki arkadaşlara bir negatif trust verme çılgınlığı devam etmek te imzalardan negatif girilebilecekler de eklense buda güzel bir ayrıntı olur.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 22, 2018, 09:07:01 AM

bu icodan girenlere haksızlık olacak diye ödül düşürmeleri çok saçma. ama dediğiniz gibi maalesef denetlenemiyor. Pundix aynısını bize yaptı. 2.8 m coin dağıtacakken 300 eth ile sınırladı. aslında bu şekilde yamzışlar ama yine de çok etik bence. sonuçta o kadar reklamlarını yapıyoruz. zaten biz imza almasak icodan girenlerin yarısı konudan bi haber olacak belki de.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 22, 2018, 09:12:32 AM

Artık ICOların bountysine katılamk için member üstü alımlar yapılacaktır. Merit sistemi sayesinde. Aslında iyi mi oldu kötümü oldu bilemiyorum merit sistemi. Çoğu kişiye haksıksızlık oldu gibime geliyor. Paylaşımın için teşekkürler.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 22, 2018, 09:25:49 AM

Hocam, aşağıdaki bilgilerden anladığım full member olan bir kişinin 1287 adet kazandığımı yoksa 1287 dolar mı kazandı onu anlayamadım. Bilgi verebilir misiniz?

Bounty İmza Adı   Junior Member   Member   Full Member   Senior Member   Hero/Legendary   ICO SATIŞ FİYATI (1 TANE İÇİN )   TOPLAM KATILIMCI
INS ECOSYSTEM   107   608   1.287   1.609   2.753   2,54 USD   392 KİŞİ

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 22, 2018, 09:54:54 AM

Ben böyle bir konu açılmasını doğru bulamadım. Tamam bize faydalı olsun elimizde kaynak olsun ama ne kadar mezarcı varsa şu tarz konuları görünce toplanıp gelecektir.
Zaten takip eden kişiler spreadsheetlerden kim ne kadar kazanmış görebilir

Ridcan (OP)
Member
**

View Profile
February 22, 2018, 10:14:30 AM

Hocam, aşağıdaki bilgilerden anladığım full member olan bir kişinin 1287 adet kazandığımı yoksa 1287 dolar mı kazandı onu anlayamadım. Bilgi verebilir misiniz?

Bounty İmza Adı   Junior Member   Member   Full Member   Senior Member   Hero/Legendary   ICO SATIŞ FİYATI (1 TANE İÇİN )   TOPLAM KATILIMCI
INS ECOSYSTEM   107   608   1.287   1.609   2.753   2,54 USD   392 KİŞİ

Hocam merhabalar belirttigim uzere full member olan bir uyenin en fazla kazandigi miktar olarak var  her full member 1287 token almis degil yanlis anlasilmasin full member olarak spreedshette olan en yuksek kazanan full member uyeyi yazdim. yani full member olarak kampanyaya girip kampanya bitene kadar duran birisi 1287 ins token kazanmis durumda. Onuda dolar bazinda suandaki fiyatiyla carpabilirsiniz. Tesekkurler
Ridcan (OP)
Member
**

View Profile
February 22, 2018, 10:16:17 AM

Ben böyle bir konu açılmasını doğru bulamadım. Tamam bize faydalı olsun elimizde kaynak olsun ama ne kadar mezarcı varsa şu tarz konuları görünce toplanıp gelecektir.
Zaten takip eden kişiler spreadsheetlerden kim ne kadar kazanmış görebilir

Hocam merhabalar endiselerinizde haklisiniz onceden bende boyle dusunuyordum ama merit sistemi ciktigi icin artik mezarcilar bu saatten sonra gelsede jr member olarak takili kalacaktir. Foruma faydali icerik paylasilmadigi surece merit verilmeyecegi icin kazanci cok ta fazla olmayacaktir. Zaten bu yuzden paylastim. Eger dusunceler bu yonde devam ederse gonderiyi kaldirabilecegimi de soyleyebilirim. Saygilar.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 22, 2018, 12:47:26 PM

Güzel konu olmuş bu gelirler biraz yüksek gibi neyi baz alarak hesapladınız.Kazananlardan mı örnek aldınız.Gerçi iyi kazandıranlar oluyor.Bende birtnae paylaşayım kendi twitter kampanyamdan.

Koin adı PRL (Oyster)
tweeter ödülü :6240 prl
Çıktığı en yüksek rakam : 4.24 $

Eğer sabredip tepeden çıksam 25.000 dolar yapabilirdi.Ama sabırsız insanlarız Smiley

vayyyyy iyi para ben hocam. bırak 4.24 ü 2 dolardan bile satsan çok iyi. sonuçta taş atıp kolun yorulmadı. bereketli olsun

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 22, 2018, 12:52:30 PM

kardeş bence çok güzel bir çalışma olmuş bende senin gibi 10 tane meritim olsa rütbe atlayacağım. şuan için kıdemli başçavuş gibiyim 7 merit kaldı. bu forumu kullanan tanıdığın varsa onlardan merit almaya bak. yoksa paylaşımlardan çok bişey çıkmıyor. bende geçenlerde airdrop için neler yapmak lazım diye bir başlık açtım ve uzun uzun anlattım yeni başlayanlar faydalansın diye. tabi bounty olayına çok girmedim sadece yüzeysel yazdım. eleşitireceğim diye yazı yazanlar bile var. yeni başlayan bir kişinin bounty için imza kampanyası için rütbesi yetmez zaten. merit gelmeseydi şuan full member olacaktık nasip değilmiş. umarım yeterli meriti kısa sürede bulursun . emeğine sağlık...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: