Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:18:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Skeci - Güldür Güldür  (Read 425 times)
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 23, 2018, 09:22:02 AM

Piyasalardaki dengezisliğe rağmen basında sosyal medya platformlarında ve dizilerde kripto paraların yer alması bir nebzede olsa güzel ama doğru düzgün bir şekilde anlatmak anlattırmak şart araştırmayı sevmeyen bir toplum olduğumuz için ekranda ne anlatılır ise şartsız kabul ediyoruz

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
February 23, 2018, 02:12:12 PM

Bitcoin olayını güzel anlatmışlar, çok hızlı çıktığı gibi çok hızlı indiğini ve bitcoin hakkında yapılan olumlu olumsuz haberlerden etkilendiğini bahsetmişler. Güzel bir skeç olmuş.
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 23, 2018, 02:32:30 PM

Bugün YouTube girince gördüm. Uygun vaktim olmadığı için izleyemedim henüz ama hemen indirdim. Uygun bir vakitte indireceğim. Başarılı bir skeç olmuştur umarım. Her zaman kaliteli olmuyor ama çoğunlukla güzel oluyor
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 23, 2018, 02:55:53 PM

Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yoğun bir izleyici kitlesi olan bu programda da Bitcoin'in ele alınmasını ülke insanı adına güzel gelişme olarak görüyorum.

Cafex
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
February 23, 2018, 03:34:56 PM

çocuklar duymasından sonra güzel olmuş böyle televizyonda konu edinilmesi skeci izlemedim ama umarım güzeldir
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
February 23, 2018, 03:38:44 PM

Hayatımda gördüğüm en kötü mizah anlayışı cidden özelikle aylin kontante sesini inceltip konuşunca acayip ayar oluyorum. Hiç güzel işleyememişler bitcoini ayrıca.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
earmark
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 04:08:04 PM

Ülkemizde bu skeçle Bitcoin kelimesini ilk kez duyanlar olmuştur eminim. Birileri sürekli açıklama yapıyor millet yatırım yapıp para kazanıyor falan söyleniyor ama bilen yok. Çoğu yeni öğrenen de google da araştırıp bende mi girsem acaba diye düşünmüştür. Bizim insanımız konuya skeçteki İbrahim gibi yaklaşıyor. Sürekli akıl verme peşindeler.Ben demiştim den başka bir şey söylemeyenlerde çoğunlukta.Hayatinin mehtap ın oyunularıda çok güzeldi. Bence çok güzel olmuş baya da komik olmuş. Mesut apayrı bi hava katmış hikayeleriyle. Ellerine sağlık
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 04:15:04 PM

Bitcoin hayatımıza her alanda girmeye başladı farkındamısınız bilmem ! Skeç güzel çirkin olmuş bunu bir tara bırakmak istiyorum ve bu haberlerin gelecekte Bitcoinin ne kadar çok yaygınlaşacağının bir işareti olduğuna dikkat çekmek istiyorum.
cabbaraga
Member
**

View Profile WWW
February 23, 2018, 08:14:29 PM

Bitcoin hatta kripto para dünyasından insanların bir şekilde haberdar olması gerekiyor skeci risk yatırımcıya aittir gözüyle incelersek güzel ama bitcoin ocağa incir ağacı ağacı diktirir gözüyle bakarsak kötü olmuş

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 23, 2018, 08:19:39 PM

20 senedir tv izlemeyen ve evinde tv olmayan birisi olarak 3-4 dakika dayanabildim.
hiç komik değil, diyaloglar gerizekalıza tasarlanmış.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 23, 2018, 09:49:43 PM

skeç çok gerçekçi ve her bir karakter gerçek hayattan tipleri başarıyla canlandırmış ama keşke sonu da güzel bitseydi de zaten milletin kafasında ki olumsuz imaj biraz da olsa kırılsaydı

mallmi
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
February 23, 2018, 10:55:34 PM

Bende izledim skeci daha fazla bilgi verir diye bekledim ama yüzeysel geçilmiş. Ani iniş çıkışlar olur, bir anda fakir olabilirsiniz, elinizdeki her şeyi bitcoine yatırmayın mesajı verilmiş.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
February 24, 2018, 12:49:24 AM

Bugün izledim bende başarılı bir skeç olmuş. Skecte küçük bir iki mesaj da vermiş. Arasından en sevdiğim damadın bugün şunlar toplantı yaptı yarında buradan şu sonuç çıkarsa bitcoin uçar diye ( repliği tam hatırlamıyorum ) durmadan konuşulan bu kısma güzel bir şekilde değinmiş
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 24, 2018, 03:40:45 AM

Bitcoin yabancı bir çok film ve diziye konu edilmişti. Bizde ise ilk kez bir skece dahil edilmiş, gayette hoş olmuş. Yatırımcılar olarak özellikle piyasanın sıkıntılı olduğu şu günlerde izleyince gülümsetmedi dersem yalan olur.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
February 24, 2018, 05:19:54 AM

Olayın borsa kısmını yapmışlar ancak bizim insanımız her zamanki gibi Bitcoini kumar olarak algılayacaktır. Biraz izleyip kapattım. Bitcoin ve arkasındaki teknolojiye inanmış biri olarak çok sarmadı.
btc_turk
Member
**

Activity: 322

View Profile WWW
February 24, 2018, 07:17:24 AM

Bitcoin artış azalışını durmadan bir devletin veya şirketin toplantısına bağlayanlara güzel bir gönderme olmuş. Hoşuma gitti ama insanımızda yine büyük bir risk olarak algilandirilmaya çalışılsa da bundan birşey çıkmaz. Eğlencesi daha güzel
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 24, 2018, 07:21:28 AM

borsada batan esnafın skeci vardı bir ara onun gibiyse bravo demek lazım. güldür güldürün her bölümünü takip etmiyorum. yalnızca eşofmanlı şevket hoca olsa tek geçerim. diğer skeçler bana daha yapmacık geliyor. aynı oyuncular sürekli farklı rollerde. aynı isimleri kullanmasalar iyice sıkacak.

ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
February 24, 2018, 07:32:43 AM

boşverin bitcoin skeci de olumsuz noktalansın, insanlar kolay para kazanılıyor sanıp sanıp elindeki üç beş kuruşu da yatırım yapacağım diye kaybediyordu.
normal zamanda bu programa artık çok gülmüyorum ama konu ilgi çekici olunca biraz daha beğendim Smiley

gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 24, 2018, 09:43:55 AM

güzel işlenmiş.insanların bilip bilmeden bir şeye atlamaması gerektiğinden bahsedilmiş.ayrıca son sahnede ki hızlı artış ve düşüş durumundan şansa bağlı olduğunu da işlemişler.
Sheriff_LLOYD
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
February 24, 2018, 10:08:12 AM

Başta bir ön yargıyla baktım ama izlerken eğlendim. Bu tarz işlerin ülkemizde ve dünya'da btc'nin tanınabilirliğini artırması açısından çoğalması güzel oluyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: