Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:30:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4004 times)
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
May 06, 2018, 08:18:14 PM

Bounty grupları, portalları ortaya çıkınca Sylon'da eskisi gibi iyi kampanya alamıyor artık.
Son girdiğim kampanyalarının çoğu yarıda kaldı. En son Triforce da durdurulmuş.
Sylon güvenilir ama büyük firmalar şirketleşmiş gruplara veriyor artık görevleri.
1714987818
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714987818
Reply with quote  #2

1714987818
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714987818
Hero Member
*

Ignore
1714987818
Reply with quote  #2

1714987818
Report to moderator
1714987818
Hero Member
*

Ignore
1714987818
Reply with quote  #2

1714987818
Report to moderator
1714987818
Hero Member
*

Ignore
1714987818
Reply with quote  #2

1714987818
Report to moderator
zafa
Newbie
*

Activity: 136
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 10:54:32 PM

Twitter kampanyalarına katılıyorum, Jr. Member almıyor çoğu kampanyasına. Twitter için bu kuralı kaldırması gerekiyor bence.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 06, 2018, 10:56:58 PM

Güzel liste olmuş. Sylon’u seven de sevmeyen de çok sanırım, beni en çok iten şey adam haftalarca spreadsheetleri kitleyip milleti isyan ettiriyor burada. O kadar gergin bi bekleyiş benim asabımı bozar, zaten son zamanlarda süreçler iyice uzadı bide kilitli listeleri beklemek vs hoş değil. En büyük eksisi bu bence.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
May 07, 2018, 10:09:48 AM

Kendisiyle genel deneyimim iyiydi fakat ben de yarım kaldığını gördüğüm proje bounty lerine giriş yaptım. Özetle ödeme yapabilirse iyi bir manager ama artık iyi kampanya işi alamıyor pek benim düşüncem.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
May 07, 2018, 10:14:16 AM

Sylonun kampanyasına ne zaman girsem sorun yaşıyordum. O zamandan beridir hiç takip etmedim ama sanki negatif trust şeysi vardı diye görmüştüm de şu an göremiyoruz yoksa atriz miydi o  Huh

efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
May 07, 2018, 10:17:51 AM

Kendisiyle genel deneyimim iyiydi fakat ben de yarım kaldığını gördüğüm proje bounty lerine giriş yaptım. Özetle ödeme yapabilirse iyi bir manager ama artık iyi kampanya işi alamıyor pek benim düşüncem.

Kesinlikle haklısınız inceliyorum da artık çoğu kampanyası çöp resmen ki öyle olduğu için de icoları bitmiyor uzadıkça uzuyor bazıları bırakıp gidiyor hatta tabi bu konuda needmoney çok daha kötü sanırım.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 09, 2018, 10:51:40 AM

Grain kampanyası 3 kez uzadı. 2. ye uzadığından kampanyadan çıkmıştım. Benden sonra kampanya çoşmuş ve toplamda 12 milyon dolar civarı para toplamış.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 09, 2018, 11:08:12 AM

en son plaza ve ambit kampanyalarının süresi uzatıldı. ambit kampanyası mayis sonuna, plaza kampanyası ise haziran sonuna kadar uzatıldı.

,........
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 09, 2018, 11:42:50 AM

Sylonun kampanyalarının çoğunda member ve üstü istiyor bildiğim kadarıyla yani yeni üye olan arkadaşlar hiç bulaşmasın hiç bişi yapmasın gibi oluyor bu çünkü merit kazanmak biliyoruz zor nasıl çözülecek bilmiyorum bende katılamıyorum bir jr olarak .
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 09, 2018, 12:07:54 PM

Grain kampanyası 3 kez uzadı. 2. ye uzadığından kampanyadan çıkmıştım. Benden sonra kampanya çoşmuş ve toplamda 12 milyon dolar civarı para toplamış.

Bende plazanın imza kampanyasındayım. Kampanya nerdeyse 2 ay ötelendi sonrasında tekrar uzamaz herhalde ama bir kampanya 4 ay sürüyor.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 09, 2018, 12:36:47 PM

Kampanya yöneticilerinin arasında parmakla sayılır olanlardan bir tanesidir. Kampanyaları  göreceli olarak katı kurallar koymaktadır. Bu da kampanyaların süistimal edilme olasılığını düşürmektedir. Ayrıca multi hesaplara da özellikle araştırma yaptığını çok iyi biliyorum. Multi hesabı olanların uzak durması gereken yönetici yani. Hesabınızdan olmanız an meselesi olabiliyor.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 09, 2018, 01:04:07 PM

Kampanya yöneticilerinin arasında parmakla sayılır olanlardan bir tanesidir. Kampanyaları  göreceli olarak katı kurallar koymaktadır. Bu da kampanyaların süistimal edilme olasılığını düşürmektedir. Ayrıca multi hesaplara da özellikle araştırma yaptığını çok iyi biliyorum. Multi hesabı olanların uzak durması gereken yönetici yani. Hesabınızdan olmanız an meselesi olabiliyor.

Multi hesabı neye göre yapıyorlar benim aklimin almadığı bu nokta. Her girdiği yere aynı cüzdan adresimi veriyor. Zaten Multi yapacak kişi en az 2-3 farklı cüzdan adresi açar. Zaten benim rutbem yetmiyor adam Twitter bountyler ine bile sinir koyuyor. Katılmam mümkün değil. Member karı bile almıyor ki. Zaten Multi yapan yüksek rütbede dir. Her yolunu bulur. Bı ara görmüştüm. Bı kişi birsuru hesap kullanmış. Hepsinin de yüksek rütbeleri vardı. Yapan yine yapar
barcoinn
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
May 09, 2018, 01:43:41 PM

Hocam eline sağlık güzel çalışma lakin global kanalda adamın biri tüm manager'ların tüm kampanyalarını en ince ayrıntılarına kadar her gün güncelleyerek yayınlıyor zaten. Yine de emeğine sağlık.
barcocan
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
May 09, 2018, 01:44:29 PM

Artık Sylon eski sylon değil ya. Çok değişti götü kalktı. Katılmasak adamın bountylerine böyle kurallar getiremez bir daha.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 09, 2018, 10:01:50 PM

sylon dan ilk stakelerimi aldım çocuklar gibi şen oldum  Cheesy Cheesy Cheesy daha önce grain in imzasına katılmıştım bayağı bi uğraştım ama bana ilk hafta hiç stake vermedi sordum ve bana 3 gün sonra postların uygun değil yazınca bende vazgeçip imzadan çıkmıştım. bugün baktım imzasını taşıdığım tokenden stake vermiş işin şakası gerçekten sevindim. umarım ico başarılı olur. forumu ciddi takip ediyorum ve şimdiye kadar imza kampanyasından tek kuruş kazanmadım desem yeridir. umarım bu durum değişir. herkese bereketli kazançlar dilerim...
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 10, 2018, 06:24:00 AM

Benim gibilerin sylon un kampanyasina katılması için bir ömür geçmesi gerek. Ne kadar kaliteli post ta koysam alacağın merit belli. Merit sistemi gerçekten benim gibileri fena etkiledi. Jr dan  member a geçmek neyse de ondan sonrası tam bir ölüm. İnşallah yeni bir düzenleme gelir. Bu sebeplerden ötürü sylonun hiçbir kampanyasına katılamıyoruz. Twitter'da bile adam full ve üstünü istiyor. Full ve yukarı olanlara iyi kazanç gelebilir. Pastayı  paylastirmiyor adam
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 06:28:54 AM

Sylon bir ara benim de bir çok kişinin de olduğu gibi favori bounty manager i idi ancak bu işi artık eskisi gibi ciddiye aldığını düşünmüyorum ekip diyin başkja bir şey diyin ama sylon un yaptığı son 1-2 proje bakarsanız durumun ne kadar vahim olduğunu görürsünüz. O yüzden artık özellikle sylon un kampanyalarına girmiyorum, girene de tavsiye etmiyorum.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 10, 2018, 09:52:55 AM

sylon dan ilk stakelerimi aldım çocuklar gibi şen oldum  Cheesy Cheesy Cheesy daha önce grain in imzasına katılmıştım bayağı bi uğraştım ama bana ilk hafta hiç stake vermedi sordum ve bana 3 gün sonra postların uygun değil yazınca bende vazgeçip imzadan çıkmıştım. bugün baktım imzasını taşıdığım tokenden stake vermiş işin şakası gerçekten sevindim. umarım ico başarılı olur. forumu ciddi takip ediyorum ve şimdiye kadar imza kampanyasından tek kuruş kazanmadım desem yeridir. umarım bu durum değişir. herkese bereketli kazançlar dilerim...

Ben de ilk hafta stakelerimi eksiksiz olarak aldım sylon'dan. umarım böyle sorunsuz bir şekilde devam ederiz kalan haftalarda.

eğer jinbi projesi ico için gerekli miktarı toplayabilirse imza kampanyası güzel kazanç bırakacak. bildiğim kadarıyla 8 milyon $ toplaması lazım ödül kampanyasının geçerli sayılması için. bu miktarı toplayabilir mi bilmiyorum ama ödül miktarı hatrina girdim kampanyaya. umarım güzel kazanç elde eder bountyciler.

,........
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
May 10, 2018, 10:00:09 AM

Sylon son yazdıgı mesajlarda haftalık imza kampanyası stake leri ile ilgili sorun yaşıyorsanız form doldurun gibisinden bir ibare kullanmış.

All signature campaign stakes from previous week [10th April - 17th April] have been distributed.

If you think there has been a problem with your stakes distribution, send me a PM with the following information:

Code:
[b]Week number:[/b]

Post1: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post2: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post3: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post4: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post5: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post6: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post7: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post8: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
...
Post20: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
...

Note: If you don't follow this process, I will not answer to your PM.

During next stakes distribution session, we will analyse posts throughout the following time interval: [18th April - 24th April].

All signature campaign stakes from previous week [18th April - 24th April] have been distributed.

If you think there has been a problem with your stakes distribution, send me a PM with the following information:

Code:
[b]Week number:[/b]

Post1: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post2: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post3: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post4: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post5: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post6: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post7: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
Post8: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
...
Post20: Post link - Posting time (Day + Hour) - Forum section
...

Note: If you don't follow this process, I will not answer to your PM.

During next stakes distribution session, we will analyse posts throughout the following time interval: [25th April - 1st May].

Sylon kampanyasına katılanlar bu postları kullanıp itiraz edebilirler. Eğer stake sayımında sorun görüyorlarsa.

xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 10, 2018, 08:12:15 PM

Sylon genel olarak ıyı bır bounty manager bana göre kampayalarında hızlı dagıtım yapmaları cok iyi
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: