Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:35:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4009 times)
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 12, 2018, 07:43:18 AM

Sylon eski sylon degil dedikleri sanırım doğru, sebepsiz yere sizi kampanyalardan çıkartabilir hemde kampanyanın sonunda yaparmış bunu, böylece kendi alt hesaplarını sokabilir ve takıma gönderdiği listeye kendi alt hesaplarını yerleştirir
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715276116
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715276116
Reply with quote  #2

1715276116
Report to moderator
1715276116
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715276116
Reply with quote  #2

1715276116
Report to moderator
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 12, 2018, 07:54:40 AM

Twitter'da ciddi yüksek takipçi istiyor onun için kaç gündür takipçi kasmaya çalışıyorum. İmzasına rütbem yetmiyor katilmaya, zaten member ve üstü nu kabul ediyor. Bu kadar mağdur olanı görünce iyi ki girmemişim. O kadar uğraşıp sonunda hava almakta var. Kötü tecrübe yaşayanlara geçmiş olsun. Yok mu güvenilir bir adam???

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 12, 2018, 08:58:24 AM

Twitter'da ciddi yüksek takipçi istiyor onun için kaç gündür takipçi kasmaya çalışıyorum. İmzasına rütbem yetmiyor katilmaya, zaten member ve üstü nu kabul ediyor. Bu kadar mağdur olanı görünce iyi ki girmemişim. O kadar uğraşıp sonunda hava almakta var. Kötü tecrübe yaşayanlara geçmiş olsun. Yok mu güvenilir bir adam???

Takipci kazanamaya calisirken fazla kisi eklemeyin,  hesabi askiya aliyorlar.  Takip ettigin kisiler filan gozukmuyir o zamanda.  Eskiden katildigin kampanyalarida kaybedebilirsin.  Arkadasim basina geldi,  belki 50 tane kampanyaya kayit olmustu buyuk ihtimalle hepsini kaybetti twitter yuzunden.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 10:13:41 AM

Bne şöyle baktımda iyi gibi duruyor. Katılmayı düşünüyorum. Ama artık eskisi kadar getiri getirmiyor gibi geliyor bu projeler. Umarım öyle olmaz. Artık bizim gibileride kazansın yeter Smiley
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 12, 2018, 11:54:48 AM

valla sylon hakkında olumlu olumsuz yorum yapamam, ama şu bir gerçek, çoğu kampanyaya sırf sylon yönetiyor diye bir çok insan giriyor,
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 12, 2018, 01:26:53 PM

Sylonun da gözüne para hırsı bürümüş  Grin Eskiden 2den fazla kampanya almazdı forumun gözbebeğiydi. Adamın ICOlarda yatırımlara bile etkisi oluyordu. Şimdi birsürü kampanya almış ve bunların da şartları çok ağır oluyor. Hele ki ingilizceniz zayıfsa yandınız

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 12, 2018, 04:56:29 PM
Last edit: March 12, 2018, 05:13:34 PM by coinbergh

Sylon'un kampanyalarının en güzel kısmı, twitter bountyler'inde rapor zorunluluğu ve kişisel tweet atma zorunluluğu olmaması.

Katıldığın bounty'nin twitter bildirimlerini aç, bildirim geldikçe retweetle, işlem tamam. 2000 tweet'ten sonra sayılma konusunda sıkıntı çıkabiliyor, sadece ona dikkat etmek lazım. Bu arada yeni bir kampanyası var. Twitter 1500 kişi ile sınırlı ve 900 kişi kayıt olmuş durumda şu an. İlgileniyorsanız değerlendirebilirsiniz.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
March 12, 2018, 08:12:57 PM

Sylon son dönemde birçok kez sıkıntılı şekilde anıldığı için eskisi kadar saygı uyandırıyor mu bilmiyorum, kuralları gerçekten katı ve işini belli bir disiplinle yapıyor. Kendi yöntemini prensiplerini oluşturmuş, yazılan kurallara uyuldukça sıkıntı çıkacağını sanmıyorum Smiley
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 16, 2018, 01:31:04 PM

sylon'un twitter kampanyalarına katılıyorum genelde.oran olarak az oluyor ama rapor derdi olmadığı için rahat oluyor. şu 2000 retweet muhabbeti biraz sıkıntı sadece.

,........
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 16, 2018, 02:57:30 PM

Konu sahibi arkadaş yeni kampanye eklendikçe güncelliyor. Bende twitter kampanyalarını takip ediyorum. Düşük rakamlarda oluyor ama rapor derdi yok.

waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
March 16, 2018, 06:43:01 PM

Konu sahibi arkadaş yeni kampanye eklendikçe güncelliyor. Bende twitter kampanyalarını takip ediyorum. Düşük rakamlarda oluyor ama rapor derdi yok.

Evet hocam güncellemeye çalışıyorum. Bugün yeni bir kampanya daha ekledim. Rapor olmaması gerçekten büyük bir artı, iyi oluyor rapor göndermemek.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 16, 2018, 07:21:07 PM

cedex son du7rumu bilen varmı arkadaslar %50 de ön satışı kapadılar hedefimize ulaştık felan diyolar hard capmı yapmış oldu şimdi cedex sylon yönetio bunu da
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
March 16, 2018, 08:04:40 PM

ben açıkçası artık sylonun kampanyalarına güvenmemeye başladım ne yazık ki böyle bir intiba oluştu bende, ama forumda tam tersi bir rüzgar var,
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 16, 2018, 09:08:59 PM

sylon çok fazla kampanya alıyır şu sıralar bu nedenle satyımları felan çok geç yapıyor ayrıca kimseyi iplemiyor forumda aşağıladığı da oluyor imzasına katıldım bitsede kurtulsam artık
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 16, 2018, 09:32:12 PM

bu adamın menejerliğine iyi diyorlar ama maalesef junior olduğum için kampanyalarına katılamadım.twitter kampanyalarında da şartlar hepsinde farklı oluyor..
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2018, 09:58:12 PM

linkler gelince daha güzel olmuş. eline sağlık hocam. başka beğenilen bounty manager varsa ve bu şekilde olsa çok makbule geçer. belki hazırcı gibiyim ama ben bu şekilde link olmayınca sylonu aratıp bulmaya çalışıyorum. bayağı bir yorucu oluyor.. eline emeğine sağlık. bol merit toplaman dileğiyle...
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
March 16, 2018, 10:12:53 PM

linkler gelince daha güzel olmuş. eline sağlık hocam. başka beğenilen bounty manager varsa ve bu şekilde olsa çok makbule geçer. belki hazırcı gibiyim ama ben bu şekilde link olmayınca sylonu aratıp bulmaya çalışıyorum. bayağı bir yorucu oluyor.. eline emeğine sağlık. bol merit toplaman dileğiyle...

Çok teşekkürler hocam fırsat buldukça eklemeye çalışacağım başka yöneticilerin kampanyalarınıda. Tabi meritte gelirse daha iyi olur benim için Smiley

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

hasyurt
Full Member

View Profile
March 16, 2018, 10:21:50 PM

Çok teşekkürler hocam fırsat buldukça eklemeye çalışacağım başka yöneticilerin kampanyalarınıda. Tabi meritte gelirse daha iyi olur benim için Smiley

hocam gelsin delikanlı sözü vereceğim. zaten ilk başta ben elimde 100 olunca. yani bende 100 gözükünce dağıtabiliyorum zannettim. 1-2 yollarken bir baktım bir gün göndermedim. meseleyi o zaman anladım. gelirse atarım ilk sırada twiiter audit yapan bir arkadaş var ona atacağım 2. sıraya seni yazdım. ama bana nereden gelecek merit hiç fikrim yok. umarım site yönetimi foruma sürekli giren üyelere belli zamanlarda merit yollar yoksa çok zor merit kazanmak. şimdilik dua ediyorum Allah bol merit nasip etsin inşallah
hasyurt
Full Member

View Profile
March 16, 2018, 10:25:57 PM

bu arada sylon sayesinde takipçi kasmaya başladım. bir ara hesap blok yedi ama sonra teşefon numarası verince düzeldi. bir baktım takip ettiklerim 0 gözüküyor ama sonra düzeldi. takipçi kasarken dikkatli olun derim. çok sık takip isteği atmayın mümkünse 50-50 atın ki sıkıntı yaşamayın. birde sizi takip etmeyecek kişileri takip etmeyin derim. herkese bereketli kazançlar dilerim...
tickertivij
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
March 17, 2018, 03:28:18 AM

bazı kampanyalarında member altını kabul etmiyor ama yine de rapor istemediği için katılıyorum
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: