Bitcoin Forum
May 13, 2024, 12:50:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4009 times)
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 16, 2018, 01:26:49 PM

Sylon iyi bir bounty manager. Kampanyaları biraz uzun sürüyor, bu aralar piyasalar kötü aslında. İmza kampanyalarından iyi ödüller alan arkadaşlar var, bir arkadaşım INSten 8k dolar almıştı.
1715561421
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715561421
Reply with quote  #2

1715561421
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
May 16, 2018, 07:21:24 PM

Decibels ve Realista da bitti sanırım ama onun stakeleri henüz açıklanmadı diye biliyorum. Bu kampanyalarla ilgili bir gelişme duyuru var mı acaba?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 08:04:19 PM

Decibels ve Realista da bitti sanırım ama onun stakeleri henüz açıklanmadı diye biliyorum. Bu kampanyalarla ilgili bir gelişme duyuru var mı acaba?

decibel ve realista ikisi de bitti hocam. harici bi açıklama henüz yapılmadı diye biliyorum. realista erc20den nep5e geçiş yaptı. neo adresi istedi sylon. onu yapmışsınızdır umarım.

,........
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 16, 2018, 08:24:14 PM

Sylon da ben de genel anlamda stake konusunda problem yaşıyorum ama bana kalırsa buna çok da takılmamak lazım, çünkü adam diğer bounty ciler gibi değil, sıkı tutuyor işini. oldukça özverili şekilde uğraşıyor problemlerle.
zafa
Newbie
*

Activity: 136
Merit: 0

View Profile
May 16, 2018, 08:25:26 PM

decibel ve realista ikisi de bitti hocam. harici bi açıklama henüz yapılmadı diye biliyorum. realista erc20den nep5e geçiş yaptı. neo adresi istedi sylon. onu yapmışsınızdır umarım.

Ben bunu yapmadım, kaçırdım mı acaba Twitter kampanyasına katılmıştım.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
May 16, 2018, 08:33:41 PM

şu sıra imza stakelerinde gerçekten problem var ya adam hesaplamada yanlışlık yapıyor mesaj attım bakalım düzeltecekmi.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
May 16, 2018, 08:37:52 PM

Ben bunu yapmadım, kaçırdım mı acaba Twitter kampanyasına katılmıştım.

forumda konusu da açılmıştı aslında ama denk gelmedi herhalde. realista bounty konusuna bi bakın hocam. belki hala devam ediyordur adres güncelleme işlemi. nasıl yapılacağı yazıyordu konuda.

,........
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
May 16, 2018, 08:38:00 PM

İlk defa sylonun bir kampanyasına girdim biraz kuralcı diyorlar ama bakalım projeyide beğendim Aitheon bakalım nasıl sonuçlar cıkıcak ortaya baya popüler bir manager olmuş sylon Smiley

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 16, 2018, 09:08:53 PM

Sylon iyi bir manager ama imza kampanyalarında ben cedex'e girmiştim , 3 hafta stake alamadım 20 mesaj yazmama rağmen delirdim ve çıktım. Boşu boşuna 3 hafta bekledim öyle.  Ama kazanan sanırım iyi kazanıyor
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 16, 2018, 09:09:35 PM

Realista kampanyasının ödülleri ne zaman dağıtılacak veya stakeler ne zaman hesaplanıcak bilgisi olan var mı ?
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 16, 2018, 09:17:20 PM

The abyss'in daicosu bitti ve yeni imza kampanyası arayışlarına girdim. Sylon'un imza kampanyalarında stake sayımlarında bazı arkadaşlar sıkıntı yaşamış. Piyasada bu aralar bozuk bakalım şöyle sağlam getirisi olan bir imza kampanyası denk getirebilecekmiyiz.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:23:21 PM

Elinize sağlık çok güzel olmuş. Ancak bunların devamının gelmesi daha iyi olur. Yeni başlayan ve bilmeyen arkadaşlar içinde detaylı şekilde anlatılsa iyi olur.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
kesh.zombie
Full Member

View Profile
May 17, 2018, 07:42:36 PM

son olarak quake mining kampanyası, iconun iptal olması sebebiyle iptal edilmiş durumda. katılan arkadaş varsa duyurulur.
duyuru burada yapılmış.  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3477240.msg37516832#msg37516832

,........
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 17, 2018, 07:56:54 PM

son olarak quake mining kampanyası, iconun iptal olması sebebiyle iptal edilmiş durumda. katılan arkadaş varsa duyurulur.
duyuru burada yapılmış.  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3477240.msg37516832#msg37516832

teşekkürler hocam yoksa boşu boşuna rt yapıp duracaktım hemen çıkartayım listemden. sylon iyi güzel ama ben bayağı bir twitter bounty sine katıldım ama bazıları hiç twit atmıyor. bitsoccer bunlardan birisi decibels token yine aynı. şuan için en iyi giden cryptoflix ve ambit mining bir de jinbitoken. umarım jinbi gereken parayı toplayabilir. imzasını taşıyorum belki ilk kez iyi bir para kazanacağım. ya nasip bakalım
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 17, 2018, 08:28:13 PM

Bakalım bende ilk defa katıldım Sylon'un kampanyasına. Katılığım kampanyası bu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3448783.0.
Translate ile çevirdiğime göre herhangi bir şartı yok.
Rates :

Follow : 5 stakes
Retweet : 20 stakes per RT
Like : 5 stakes per like

Rules :
This campaign is limited to 2500 participants.
Only twitter accounts with more than 1000 followers will be allowed.
Do not RT and like tweets that are answers to other users.
Do not RT and like tweets that are more than two weeks old.
Do not post a Twitter report in this thread; we will analyze Twitter data on our own. If you still post reports in this thread, you will be excluded from the campaign.
We reserve the right to not consider your twitter account eligible for this campaign, even if you meet the prerequisites.
If at the end of the campaign, you tweeted more than 2000 times since your registration date, some of your retweets may not be counted. The same rule applies for likes.
We won't accept participants that use Newbie bitcointalk accounts to list their twitter account. We will also remove you if your account is not active.
Only 500 Jr. Members will be accepted maximum.

Bol bol beğen ve bol bol rt yap, saat sınırı hafta sınırı ve rapor yok. Doğru mu anlamışım? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
May 17, 2018, 08:37:42 PM

@zorbey iki haftadan eski tweetleri retweet ve like yapmaman gerekiyor. Başka dediğin gibi çok ayrıntılı dikkat edeceğin bir şey yok sanırım. Daha tecrübeli arkadaşlar da yazar zaten varsa.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 17, 2018, 08:55:53 PM

sylonun kampanyalarını beğenerek takip ediyorum, eskiden çok sağlam kampanyaları olurdu bu adamın, şu an o kadar sağlam kampanya çıkmıyor ama gene de güzel kampanyalara denk geliyorum. bana kalırsa çok da kısa yoldan zengin olacağım diye yapışmamak lazım adama,  gelene tamah etmek lazım
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 17, 2018, 09:02:46 PM

Ben CRYPTOFLIX'e katılmayı düşünüyordum kurallara baktım 20 post haftalık, en az full member adamlar baya sıkı tutuyor gibi gözüküyor, ama imza kamoanyalarında stake saymama işi sıkıntı

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 17, 2018, 09:43:38 PM

ilk haftanın heyecanıyla sürekli kontrol ediyorum jinbi token in ikinci hafta stake leri hala spreadsheet te görmedim. bakalım bu hafta ne olacak. sylon iyi hoş ama spreadsheetleri geç güncellemesi en büyük handikapı. cuma günü oldu ve hala yok. stake yemesinde geç olsa da sorun yok. ama 3-4 tane kampanyasında twit hiç atılmıyor. decibels bitsoccer gibi. en iyi twitler jinbi ambit ve cryptoflix te iyi twit çalışması var onun dışındakiler. heleki watt ile biten kampanya sı yarıda kaldı bir de geçenlerde başlayan quake ile başlayan kampanyası da yarıda kalmış. umarım jinbitoken iyi iş yapar...
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 17, 2018, 09:48:13 PM

Bu vatandasin kampanyalari iyi oluyor fakat nedense kurallari biraz kati oluyor.  Bazen sebepsiz yere sayilmayan postlardan dolayi bir hafta bosa gittigini soyleyenler var.  Ama yinede iyi bir yoneticidir.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: