Bitcoin Forum
June 20, 2024, 04:20:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk, “Yalnızca 0.25 Bitcoin’im Var”  (Read 828 times)
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
March 18, 2018, 08:51:30 PM

Ben inanmıyorum ya bu adamda 0.25 değil 250 tane filan vardır en az bence bu adam parayı koklayan insan nasıl olurda bitcoine para yatırmaz çok saçma gleiyor.

bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 18, 2018, 09:45:04 PM

Bu açıklamayı kim bilir ona kim yaptırdı? Kapitalizmin uşağı olmaktan başka bir iş yapmıyor orası kesin eğer kapitalizm karşıtı biri olsaydı zaten bugün onca servete sahip olamazdı.
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 10:24:05 PM

Başka alanlar da yeterince kazansa bile yeni bir yatırım aracı olarak bitcoini tercih edeceğini düşünüyorum
teknodunya
Member
**

Activity: 180

View Profile
March 19, 2018, 06:46:42 AM

Hiç inandırıcı gelmedi. Sen teknolojiye aç adamsın musk sen meraklı insansın. İnsan merak edip alsa 1 btc alır sanki fakirde 0.25 btc diyor. İnanmazlar hocam bu olaya
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350

View Profile
March 19, 2018, 08:20:34 AM

Elon Musk bu açıklmayaı yaptığında piyasa zaten düşüşteydi ,sanırım bu düşüşü biliyor kripto paralarını nakite çevirmiştir.Dipten tekrar alım yapmıştır.Elon musk gibi bir teknoloji ve iş devinin sadece0,25 bitcoini olması kimseyi inandırmaz.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:34:27 AM

Elon MUSK 0.25 bitcoin var demekle Kripto para piyasasına ya güvenmediğini açıklamak istiyor, yada yalan söylüyor, teknoloji uzmanı ve meraklısı bir kişinin 0.25 bitcoin var demesi hiç  mantıklı değil.
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:50:18 AM

Elon Musk 0.25 bitcoin açıklaması ile birlikte kripto para piyasası ve kripto para yatırımcıları için kesinlikle örnek teşkil etmiyor. Dünya zenginleri listesinde yer alan ve teknolojik işler yapan bir iş adamının bu açıklamaları inandırıcı değil.

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
March 19, 2018, 08:32:24 PM

Ciddi ciddi haber mi oldu bu ya ? Adam şu an muskcoin çıkarsa bitcoin'i bine katlar teknoloji sunar ki buna hiç gerek bile duymaz çünkü adamın olayı başka, ünlü biri diye bitcoin bulundurması da gerekmiyo sonuçta

Community & Social Media Manager
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322

View Profile
March 19, 2018, 09:22:18 PM

Adam şirketlere yatırım yapmaktan cebinde parası mi kaldı. Buldugu para ile yatırım yapıp insanlık için uğraşıyor. Bizim gibi aç gözlü para peşinde değil adam. Mantığı farklı
Angolem
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 19, 2018, 09:36:34 PM

Tabiki de adam sehrin altını kazmak için parayı bitcoin ile bulacak. O yüzden tüm parası bitcoine yatirmistir da bize söylemek istemiyordur. Hatta ikinci bir tosun Mehmet vakası olabilir Elon musk ile
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
March 19, 2018, 10:34:57 PM

Elon Musk, Satoshi abimiz kadar zeki bir insan değil ki, bana sorarsanız Elon musk işini iyi yapan bir girişimci aynı zamanda iş adamı daha fazlası değil
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:46:55 PM

Sanırım Bitcoinle ilgilenmeye, düşüp çıkmasını takip etmeye vakti yoktur adamın. Elon Musk kendi gündemini kendi belirleyen biri ve kendi yaptığı işlerle gündeme gelmek istiyor. Dolayısıyla Bitcoin konusuna dahil olmak istememiş diye düşünüyorum.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 19, 2018, 10:48:13 PM

elinde bitcoin bulunduran bir adam neden böyle bir açıklama yapar anlamış değilim ama bu açıklamasının gerçek olduğuna da pek ihtimal vermiyorum

koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 19, 2018, 10:55:46 PM

SpaceX ileride, gelecekte çok sağlam işler yapacak olan ziyadesiyle büyük bir firmadır, bu firma geleceği şekillendirecek, buna hazır olmak gerekiyor, 0.25 bitcoin meselesine gelince, ben çok saçma buluyorum bu tip dedikoduları
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
March 20, 2018, 12:41:00 AM

bu adamın bitcoine yatırım yapmamasını garipseyenler var. ulan ben bu adamın btc ye yatırım yapıp bizimle yatıp kalktığını düşünemiyorum saçmalamayın yav  Cheesy adamın yeterince sağlam yatırımları var zaten, parasal gücü var ve gidip parasal yatırım yapacak değilya. adam teknolojik yatırımlarla uğraşıyo kafayı bozmuş hatta. marsa gitmeler, yer altı ulaşımı, hyperloop v.s. BTC falan gülerler adama ayıp.

jeda2000
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 20, 2018, 08:00:18 AM

Elon Musk kardeş bizle kafa yapma sende daha fazla Kripto para olduğunu düşünüyoruz mu diyelim ne yapalım, Daha fazlası var ya da yok; adam dünyanın seyrini değiştiren ve değiştirip ileriye taşıyacak projelerle uğraşıyor ben kafasını piyasada grafiklere bakıp yoracağına pek ihtimal vermiyorum
binbash
Full Member

Activity: 294

View Profile
March 20, 2018, 08:59:24 AM

yaaa bizde inandık zaten kesin 0.25 bitcoinin vardır Cheesy ulan bunlarda bitcoin olmayacakta biz de inanacağız asıl bunun gibi insanlarda bitcoin var gizli milyoner oldular.

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
March 20, 2018, 09:45:09 AM

Tesla ve SpaceX’in kurucusu teknoloji milyarderi ve girişimci Elon Musk, 22 Şubat Perşembe günü Twitter’da, sahip olduğu Bitcoin (BTC) miktarının 0,25 BTC olduğunu açıkladı.

Musk, bir arkadaşının kendisine “yıllar önce” hediye verdiği 0.25 BTC haricinde “kelimenin tam anlamıyla sıfır kripto para birimi miktarına sahip olduğunu” belirtti. Elon Musk, Forbes dergisinin hazırladığı dünyanın en zenginler listesinde 13,9 milyar dolarlık servetiyle 80. sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz sene eski bir SpaceX stajyerinin blog yazısında Musk’un, Satoshi Nakamoto olma ihtimali olduğunu ifade etmişti. Musk, 2017 yılının Kasım ayında Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğu iddialarını reddetmişti.

Haberin tam metni için kaynak: https://habercoin.net/elon-musk-yalnizca-0-25-bitcoinim-var/
Para olayına karşı adam, Satoshi için herkese denildi Msuk'a da denmesini normal karşılıyorum. Musk icatlık işler yapıyor, kendi yolunu kendisi çizmiş bir karakter. Bitcoini eğer kendisi yaratsaydı, hali hazırda baya kripto parası olurdu, kitlelerin peşinden gitmeyi değil, peşinden sürüklemeyi seçen bir karakter. NASA'nın bütçesinin 10 da biriyle adamların yıllardır çalışıp başaramadığı tekrar kullanımı kısa sürede başardı, çalışkan ve idealist biri benim nazarımda. 

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 20, 2018, 10:10:49 AM

Adamın elinde 10.000 tane BTC olunca ne olacak yani daha inandırıcı mı olacak. Ondan sonra bir balina daha çıkacak piyasaya ondan sonra pumlasın babam dumplasın babam piyasayı speküle etsin dursun

kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 20, 2018, 08:51:11 PM

Elon musk denen adam vizyoner biri, onun bitcoine çok fazla ihtiyacı yok bence. Piyasaya çıkaracağı araçları bitcoin veya başka kripto parayla satsa istediği kadar kripto para sahibi olur.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: