Bitcoin Forum
June 14, 2024, 03:53:14 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Premium ICOSU Başladı - Satışlardan %20 Ethereum verileceği söyleniyor  (Read 644 times)
altcoinci (OP)
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
February 25, 2018, 02:54:32 PM
Last edit: March 06, 2018, 08:52:08 PM by altcoinci

1 aydır takip ettiğim bir token. Geçen gün whitepaper ve takımı açıklandı. Herhangi bir borsaya halen girmedi. İsminde ethereum veya bitcoin olanlar birazda olsa iş yaptı ama tabi bunu bilemem. Sanırım 10 milyon tane üretilecekmiş.

Icosu başladı. Ref satışlarından %20 Ethereum vereceğini söylüyor.

Ebitcoinden sonra iethereum, ethereum blue, cash ve prime satın almıştım. Doğru yerlerde satarak diğer bilinirlerden kat ve kat kar sağladım. O yüzden bu konuyu açtım. Tabi garanti edemem ama dendiği gibi haziran başı borsalara girerse ciddi karlar elde edilebilir.

Sitesi, http://www.ethereumpremium.com/
Twitter adresi, https://twitter.com/ethereumpremium
Piratte
Full Member

Activity: 840

View Profile
February 25, 2018, 03:11:43 PM

Isminde bitcoin veya ethereum gecen coinler bunlar uzerinden prim yapan ve baska bir ozelligi olmayan, zamanla silinip giden scam seyler oluyor ama kim nereye yatirim yapar karismiyorum..  Smiley
Sadece gordugum genellikle bu yonde.
Kendi desteklememe sebebim disardan bir adam piyasaya baktigi zaman bu coinlere olusan ilgiden dolayi butun sisteme ponzi diyor.
altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 03:25:57 PM

Isminde bitcoin veya ethereum gecen coinler bunlar uzerinden prim yapan ve baska bir ozelligi olmayan, zamanla silinip giden scam seyler oluyor ama kim nereye yatirim yapar karismiyorum..  Smiley
Sadece gordugum genellikle bu yonde.
Kendi desteklememe sebebim disardan bir adam piyasaya baktigi zaman bu coinlere olusan ilgiden dolayi butun sisteme ponzi diyor.

Whitepaper'ı incelemek gerekir. Ethereum blue sonradan blue oldu. Elinde olanlar baya bir iş yaptı. Tanınmak için başına çoğunluğu mecburen ethereum bitcoin gibi isimler koyuyorlar.
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
February 25, 2018, 04:12:22 PM

Geçen yıl airdrop olmuştu sonra scam dediler öylece kaldı bu o proje değil mi..6-7 ay oldu yalnız.Şimdi baktım cüzdan da E-PRİME diye bir token var.Bunlar aynı ekip mi bilmiyorum.Bence yine scam çıkabilir şimdiden uyarayım.Geçen sene telegramda 30 bin takipçi vardı övdüler övdüler sonra toz olup gittiler.Ne olur ne olmaz..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 25, 2018, 04:37:40 PM

Bu forkmu yoksa ethereumdark gibi erc20 tokenimi.
İki türlüde az bir risk alıp kenara atmak lazım diye düşünüyorum.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
February 25, 2018, 05:26:12 PM

Bu forkmu yoksa ethereumdark gibi erc20 tokenimi.
İki türlüde az bir risk alıp kenara atmak lazım diye düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla erc20 tokeni .
Herhangi bir fork durumu yoktu . Airdrop ile başlamış olmaları lazım .
Fazla bir risk alma derim ..
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
February 25, 2018, 05:40:29 PM
Last edit: February 25, 2018, 06:37:55 PM by Crypto Koala

Geçen yıl airdrop olmuştu sonra scam dediler öylece kaldı bu o proje değil mi..6-7 ay oldu yalnız.Şimdi baktım cüzdan da E-PRİME diye bir token var.Bunlar aynı ekip mi bilmiyorum.Bence yine scam çıkabilir şimdiden uyarayım.Geçen sene telegramda 30 bin takipçi vardı övdüler övdüler sonra toz olup gittiler.Ne olur ne olmaz..

Aynı ekip değiller, eprime ethereum tokenınıydı bu tamamen farklı bir coin.

Zorunlu edit: Ethereum Future ile karıştırmışım

altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 05:43:20 PM

Whitepaper açıklanınca konu açmak istedim. 3 tane daha whitepaper açıklanacağı söyleniyor. Roadmap ve takım sitede mevcut. Borsaya girdiğinde iş yapar mı yapmaz mı göreceğiz.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
February 25, 2018, 06:24:03 PM

İçinde Etherum Bitcoin geçen kaç proje var şuan? Daha doğrusu başarılı olan? Şuana kadar gördüğüm sadece Ethereum Blue vardı, onlarda sonradan sadece Blue olarak devam ettiler yollarına.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 25, 2018, 06:37:35 PM

Ethereum varsa başında uzak durun . Daha geçen bişeyin scam olduğu anlasıldı konu monu açıldı . Çalıntı WP Ler çakma takımlar . O İş eskidendi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 25, 2018, 06:41:35 PM

Ethereum varsa başında uzak durun . Daha geçen bişeyin scam olduğu anlasıldı konu monu açıldı . Çalıntı WP Ler çakma takımlar . O İş eskidendi .

Haklısınız uzak durmakta fayda var . Son zamanlarda çıkan özellikle Bitcoin - Ethereum isim bazlı projelerin SCAM ihtimali fazlalaştı .
Daha yeni bir proje toparlayıp kaçtı .
altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 06:46:19 PM

Ne projeler kaçtı gitti sağlam diye. Önemli olan temkinli hareket etmek. Her projeye scam demekten piyasada proje kalmadı. İş yapan, bitcoin white, ebitcoin, ethereum blue. Aklıma gelenler. $1'rı dolar bile görse onlarca kat kar elde edilebiliyor.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 25, 2018, 06:53:22 PM

Daha yeni Ethereum Soft kaçıp gitmişken bu tür işlere güvenmek zor.Airdrop sorun değil ama yatırım yapmamalı
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 08:05:23 PM

Airdropu varsa katılmak lazım. sonra da bulaşmamak yani yatırım yapmamak lazı mbence.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 25, 2018, 08:31:41 PM

ben çok önemli olduğunu zannetmiyorum belkide airdrop olarak dağıtılmıştır. bir gün ethereum diamond  airdrobuna katıldım ve bana 5 tane göndermişler bende hakkım olmasa da dev e bana 5 tane yollamışsınız ne işe yara ki çok az dedim. o da bana çok değerlenecek elinde tutu yeter falan dedi. geçen günlerde baktım ortalıkta esamesi bile yok. dolayısıyla ben isiminde bitcoin geçen ethereum geçen coinlere hiç itibar etmiyorum. bunu da öyle görüyorum
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
February 25, 2018, 08:40:10 PM

Bu tip işler bana kolpa geliyor. eBTC iyi para etti ancak yinede istisna yani vur kaç yapılacak projeler uzun veya orta vade yatırım yapmak pek mantıklı gelmiyor.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 25, 2018, 08:53:33 PM

Çöp olma riski olan projelere yatırım yapmamaya çalışıyorum. Bu tür projeleri Airdrop ile toplayabilirsen ne ala. Hatta böylesinin Bounty programı var ise ondan bile uzak durmak lazım. Ne de olsa zaman kaybı olacaktır. ETF Airdrop yapmıştı Aralık ayında. Cüzdan da olan ETH kadar ETF vermişti. 3 ay bitti neredeyse henüz işlem bile görmedi. Binance bile desteklemişti. Ne olacağını da sanırım kimse kestiremiyor. Düşünün böyle bir projeye yatırım yaptığınızı. kafanız da dünya kadar soru olur da. Ama Airdrop ile gelince insan takmıyor çok.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 25, 2018, 09:01:18 PM

ben inanmıyorum iyi bir proje olduğuna. zaten airdrop zamanında birçok token çıktı. ethereum adını kullanan litecoin ve bitcoin adlarını kullanan hepsi fos. tamamen acemi olan kişileri kazıklamaya endeksli bir proje. ben yatırım yapmama ama airdrop olursa katılırım. twitter larına bir bakayım airdrop yaparsa katılırım. eğer bana token gelirse ilk fırsat satar geçerim...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 09:02:48 PM

ETH nin isminden faydalanıp bir yerlere gelmeye çalışan bir koin olarak görüyorum, çok fazla para yatırmamak lazım bence.
altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 09:10:07 PM

Bu işler belli olmuyor. Hala 400 milyon dolar toplayan filecoinden ses yok. Tezos da çok fazla aktif değil. Sadece bu tarz az supply olanlar tercih edilirse artma ihtimali oluyor. Tabi projeye bağlı.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: