Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:56:31 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Premium ICOSU Başladı - Satışlardan %20 Ethereum verileceği söyleniyor  (Read 646 times)
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
February 25, 2018, 09:16:45 PM

Ekibin fotoğrafı yok sitede bence çok güvenmeyin özellikle isimleri böyle olan icolara. Kısa vadede bilemem ama uzun vadede bu tokenler çöp oluyor fazlasıyla şahit oldum.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 25, 2018, 09:59:37 PM

Çıkacak olan tokenin isminde herhangi tutulan bir coin ismi geçiyorsa kısa süreli veya uzun süreli pirim yapıyor arkadaş. Az olsa yatırım yapmak lazım bilgii için sağol hocam.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 25, 2018, 10:18:19 PM

Eğer bir projenin adında Bitcoin ya da Ethereum kelimesi geçiyorsa koşarak uzaklaşıyorum hatta airdrop dahil hiçbir şekilde katılım yapıp bunların ekmeğine yağ sürmeyi düşünmüyorum. Bitcoin cash'ten bile nefret eden biri olarak bu airdropların piyasaya zarar verdiği düşüncesindeyim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 25, 2018, 11:16:52 PM

Bu isimle başka airdroplardan yapıldığını hatırlıyorum. Onunda değeri yerlerde sürünüyor.İsimde kurtarmaya yetmedi

altcoinci (OP)
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
February 26, 2018, 01:40:27 PM

Belirli bir zaman içerisinde ne olacağı belli olur artık. Şu an söylemek zor.
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 26, 2018, 01:43:26 PM

Bu bir airdrop mu ne bu token veyahut coin mi?  Yazılanlardan yemin ediyorum hiç birşey anlamadım. Eğerki airdropsa ve hala katılımları devam ediyorsa katılmak isterim. teşekkürler.
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 04:38:45 AM

genel olarak isminde ethereum ya da bitcoin olan paralarda sorun çıkıyor ama tamamen ön yargılı da olmamak lazım.whitepaperda kendini belli eder.
altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 09:37:34 PM

Borsalara girince anlaşılacak. İyi bir borsaya girerse zaten hemen pump yiyor.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 05, 2018, 10:23:14 PM

Ethereum nasıl veriyor bu mklar onu anlamadım vermezler yalan dolan milleti skcekler heralde gene
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 05, 2018, 10:32:47 PM

ilginç bir ico, eğer tutarsa ve koin başarıya ulaşırsa bitcoin premium çıkaracaklardır diye düşünüyorum.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
March 06, 2018, 03:54:45 AM

Ethereum ismini kullanıyor olması hoşuma gitmedi açıkçası. Ethereum ve Bitcoin ismini kullanıp, fos çıkan çok proje oldo. Eth ile doğrudan bir bağlantısı olduğunu sanmam, dikkat çekmek için kullanılıyor bu isimler. Ayrıca kendilerine güveniyorlarsa neden satışlardan %20 ETH vereceklerini açıklıyorlar? Hakkında çok bilgi sahibi değilim fakat önyargılı olmamak adına yine de bende takip edicem, merak ettim açıkçası.
altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 06:24:07 AM

Ödeme yapıp yapmayacağını zaten 1. raunt sonunda anlaşılacaktır. İlginç bir ico o yönden. Daha önce bende görmedim böyle bir olayı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 06, 2018, 07:44:22 AM

Ben ise yarayacagina iş yapacağına inanmıyorum. Artık o isimle cikanlaein çoğu söndü gitti. Bu da öyle olacak bence. Zaten piyasa tam bir çöplük. Yatırım asla yapmam ama airdrop yapar bedava verirse satar geçerim. Çünkü böyle iddialı girip insanları mağdur eden çok token var. Monerogold yakın örnek. Bir sürü varda bu biraz fazla mağdur etti. Ethereum software çıkacaktı. Daha çıkmadan imha oldu. Gibi gibi. Dikkatli olmak lazim
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
March 06, 2018, 07:55:53 AM

Bunun gibi şeylerde istisnai durumlarda söz konusu olabiliyor. ama etherum ve bitcoinin adını kullanıp birşeyler yapmaya çalışan aciz zamanla silinmeye mahkum olacak olan projeler bana göre. ne uzun vadede ne de kısa vadede yatırım yapmak mantık dışı olur.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
March 06, 2018, 08:22:55 AM

çöp ve çöp olmaya mahkum bir coin. İsminde başka bir coinin ismi olan her coin clone ve taklittir. eninde sonunda değeri 0 olacaktır.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 06, 2018, 08:44:40 AM

çöp ve çöp olmaya mahkum bir coin. İsminde başka bir coinin ismi olan her coin clone ve taklittir. eninde sonunda değeri 0 olacaktır.

Aynı şeyleri yazacaktım Smiley bende pek bir ümit taşımıyorum. Hype olursa belki bir miktar ilk  girişte iş yapar ama sonra söner diye düşünüyorum. Kendi blockchaini olan bir sürü sağlam ico lar varken pek bir şans vermiyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 06, 2018, 12:57:20 PM

Bu işler belli olmuyor. Hala 400 milyon dolar toplayan filecoinden ses yok. Tezos da çok fazla aktif değil. Sadece bu tarz az supply olanlar tercih edilirse artma ihtimali oluyor. Tabi projeye bağlı.

Benim de anlamadığım bu tür coinler kimden ve nasıl bu kadar para toplayabiliyorlar. Yatırım yapanlar neyi görüyor. 400 milyon dolar para toplayan token ya da coin hala aktif değil. Hayret edilecek bişey. Ben en çok yatırım yapanların düşüncesini merak ediyorum. Eğer bu kadar yatırım varken piyasaya çıkarsa ciddi vurgun yapacaklar demektir. Başka bir izahı yok bence...
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 06, 2018, 01:02:12 PM

Ya bu tür tokenler yada coinler elbette bu piyasada fiyatını artırabilir belki yüzde yüz de yapabilir ama hepsinin oradan ibaret olduğunu düşünüyorum, daha ilerisi pek olmayacaktır zaten hali hazırda ethereum var insanlar neden onunla aynı isime sahip başka bir coinin çok değerlenmesi için uğraşsınlar, mesela ethereum dark, bunun gibi bir sürü örnekler var piyasada.

altcoinci (OP)
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 05:16:59 PM

Bakalım zaman ne gösterecek göreceğiz.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 06, 2018, 05:21:13 PM

Bazıları az da olsa yatırım yapılabilir yazmış. Durumu açıklığa kavuşturmak adına yazayım. Adı içinde ethereumu görünce heycanlanmak normal, acaba ethereum ekibinin projesi mi merakları uyanıyor içimizde. Olmadığını anlayınca arkanıza bakmadan kaçın.
Yatırım yapacaklara soruyorum, Ethereum Shit coin çıksa yatırım yapar mıydınız ?

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: