Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:13:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin tavsiyesi verecek olanlar...  (Read 337 times)
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:41:38 AM

Kimseyi vebale sokma , araştır bak piyasa zaten karışık ,fiyatlar öyle bir hale geldi ki ne alım yapacak rakama nede satılacak rakama uygun.Şu anda risk hem alım için hemde satım için büyük , sen yapacağın en güzel şey forumları araştır projelere bak kafana yatanı al .Şuanda sana kim ne derse desin sorumluluğu büyük.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 26, 2018, 10:08:32 AM

düşük risk düşük kar;(yılda 2x-5x kar bandı)
neo, Ethereum

orta risk orta kar,(yılda 5x-20x kar bandı)
icx, bnb, zrx, (bunlar favorilerim)

acayip yüksek risk alacam patlat ordan bir 100x
xspec, elixir, sonm, Oyster, blz

tabi burda düşük risk lafı kafanı karıştırmasın. bitcoin e bile yatırım yapsan paranın %90 dan fazlasını kaybetme riskin mevcut.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 26, 2018, 10:10:40 AM

XLM almanı şahsen tavisye etmem şu McAfee denen adam karışmadan önce XLM'e o karışmasaydı bende almanı tavsiye ederdim. NEO alabilirsin paranın %50'sine falan. cüzdanda tuttukça ayrıyetten GAS'da kazanırsın. Geri kalanına kendin bir araştırma yapıp öyle satın almanı tavsiye ederim.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 26, 2018, 10:14:51 AM

Burdaki insanların  yatırımlarını dinlenemen seni ne milyoner yapar nede başka bir şey he belki şans eseri artar orasına bir şey diyemiyeceğim ama kendin araştırıp daha iyi bilgiler de öğrenebilrisin.
faysal678
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
February 26, 2018, 10:18:03 AM

hi.... i am new here...plz help me...
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 10:32:50 AM

Hocam benden size tavsiye hemen öyle 1000 dolar 5000 dolar şeklinde yatırım yapmayın, 50 dolar 100 dolar şeklinde yatırım yapın
minionstar
Member
**

Activity: 196

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
February 26, 2018, 02:32:48 PM

Yatırım yapacağınız miktar oldukça yüksek bu nedenle yapılan yorumlardan çok kendi araştırmanıza öncelik vermelisiniz bana kalırsa.
Ben olsam daha düşük miktarlarda birden çok coine yatırım yapardım. Özellikle bu aralar piyasa biraz karışık durumda ne olacağını kestirmek güç..

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
February 26, 2018, 02:37:14 PM

bir sonraki bull piyasasında binance ve kucoindeki tokenlar yükselecektir diye düşünüyorum. Güzel düşünmüşsünüz yani. Tavsiye olarak değil ama araştırmak için aşağıdakilere bakabilirsin.
İlk olarak exchange tokenları- bnb ve kcs
Bunlar haricinde aklıma gelen ve ucuz olanlar, WABI, ELIXIR, CND ve VEN.
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
February 26, 2018, 02:42:22 PM

INS güzel düşüş verdi, bir miktar almıştım ben bu yakınlardaki yeni yatırımımla da bir miktar almayı planlıyorum, projeye de bakın, son karar sizin tabikide. İnceleyip içinize sinenlere yatırım yapabilirsiniz
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 26, 2018, 04:56:10 PM

Uzun vadeli bir yatırım için ethereum mantıklı olur fakar ben şunu da eklemek isterim, paranın hepsini tek bir coine yatırmamalısın. Kendi araştırdığın iki üç coine paylaşlaştırabilirsin.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
February 26, 2018, 05:10:29 PM

Şu an için piyasanın durumu bulanık. Altcoinlerin çoğunluğu iyi düşüş yaşadı. Hemen hemen hepsi alım fırsatı veriyor ama btc takla atınca işler terse sarıyor. Bu belirsizlik devam ettikçe tavsiye modundan uzak durmalısın.

Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 26, 2018, 05:21:15 PM

Piyasaya yabancıysanız yatırımın %90 ı bitcoin, ethereum, neo, monero gibi daha az riskli coinlerde olsun. Diğer %10 u ile risk alınabilir.
Piyasayı tanıdıkça yatırımlarınızı daha iyi yönlendirebilirsiniz.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 26, 2018, 05:24:24 PM

Şu anda altcoin piyasasının durumu kötü.Alım için güzel fiyatlar.Sermaye 3'e bölünüp alım yapılabilir.Düştükçe alınabilir çıktıkça satılabilir.Böldüğünüz ilk yatırımın tepkisine bakarak karar verebilirsiniz.Devam mı tamam mı.Bu günlerde unutulacak altcoinler çoşacaktır.Tabi biraz sabır ve dip fiyattan girmek lazım.
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 26, 2018, 05:35:09 PM

Yatırım miktarızı bilmiyorum ama şu şekilde bölmenizi tavsiye ederim
Güvenli liman : Eth-Neo
Gelecek vaad eden Posw/redd
sürpriz at: etn
Sürpriz at hariç diğerlerini bi araştır derim ama sepetine ufak miktarda bitane sürpriz ekle derim. Tabi bu sürpriz scam bişi olmasın sakın Smiley
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 26, 2018, 05:40:27 PM

arkadaşlar binance ve kucoin borsalarında işlem gören tokenlere yaklaşık 5000 usd civarı yatırım yapmayı düşünüyorum. fiyatı nispeten düsük ve ilerisi için gelecek vaateden tokenler hangileridir. bir portfoy oluşturacağım. orta - uzun vadeli cüzdana atıp al sat yapmadan bekleyeceğim. ayrıca beğendiğiniz icolar varsa tavsiye verebilirsiniz. teşekkürler.

bcpt zaten şuan hareketli halde ben harekete geçti diye tavsiye etmedim kendim 2 aydır elimde tutuyorum. ayrıca qlc ve mth de olabilir ama kendi araştırmanı yap ve son kararı kendin ver bu dediklerim yatırım tavsiyesi değildir...
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
February 26, 2018, 06:06:40 PM

Dostum en iyi alt coin ethereum dur.  Bunun yanında ikinci en iyi neo, daha sonra da litecoin i tavsiye edebilirim.

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 26, 2018, 06:10:28 PM

Ethereum altcoin değildir. Altcoinlerin atasıdır. Olsun varsın yinede ethereum alıp sepetin ilk sırasına yerleştirmeni tavsiye edebilirim. Onun haricinde güvenilir borsalarda işlem gören mineable coinleri kendi araştırmalarına göre almalısın altcoinlere kulaktan duyma sözlerle yatırım yapılmaz. Tepeden btc ve ripple alanların hali ortada. En güzel örnek Wink

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 26, 2018, 06:40:04 PM

Araştırmak bu işin en zevkli kısımlarından biri hocam. Kendi araştırmanı kendin yapıp ona göre aksiyon almak, emin ol başkasının vereceği akıldan çok daha faydalı olacaktır.

Hem böylelikle yatırım yapacağın coin ya da token'i kendin seçeceğinden, için rahat olur. 5000 usd gibi bir parayı, başkalarının yönlendirmesi ile harcama derim. İlk terslikte "neden uydum başkasının lafına" diye canın sıkılmış olur. Zaten şu an piyasa belirsizlik sürecinde gidip geliyor. Bu süreyi araştırmaya ayırırsan, kafanda bazı fikirler oturur ve daha rahat yaparsın yatırımını.
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
February 26, 2018, 07:12:38 PM

Sizin arastirip karar vermeniz cok daha faydali olur kesinlike. Bence BLZ ve TLC uzun sureli yatirimlarda baya iyi olabilir. Siz yine de arastirip karar verin.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 26, 2018, 07:27:30 PM

PoA.Network, Hdac, STK, Eidoo bunlar dipten alınıp saklanması gereken coinlerdir bana kalirsa poa ve hdac borsaya ciktigi an deli gibi stoklanmali.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: