Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:54:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: VeChain Nedir?  (Read 498 times)
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
March 07, 2018, 06:05:57 AM

Ürün ve bilgi saklamakla ilgili bir projenin niye kendi zincire ihtiyacı olsunki . İleride çok daha büyük planları var bence .

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 07, 2018, 06:50:27 AM

Ürün ve bilgi saklamakla ilgili bir projenin niye kendi zincire ihtiyacı olsunki . İleride çok daha büyük planları var bence .

Smiley Bilgi diyorsun yani en değerli şeyimizden bahsediyorsun. Kontrolü sende olmayan, kendine göre çeşitli ihtiyaçları olan ve buna göre kendi zincirini şekillendirmek istemesi bence bir tercih değil zorunluluktur.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 07, 2018, 02:54:05 PM

Geçen hafta 61 satoshilerdeydi de. Dün 38 e kadar inmişti nerdeyse. Daha sonra yuzde 10 luk bir yukselme oldu.  Bir ara bende al sat yaparak kazandım biraz. Bu değerden aşağıya pek.dusecegini sanmıyorum açıkçası. Şuan alım için iyi gibi duruyor tabi ki de ytd.

Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 07, 2018, 06:07:35 PM

no kurmak mantıksız oluyor, çünkü çok ama çok oynak bir fiyatı var, ben saadet zinciri gibi görüyorum, o yüzden saçma buluyorum, bence sağlam koinlere yatırım yapılmalı.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 07, 2018, 06:47:10 PM

Ven coin güzel yerlere gelecektir.Başarılı bir satış strateji ve güzel projeleri var.Zamanında girenler güzel kazandılar Ven'den.Yine fırsat devam ediyor.40k altı alım için güzel seviyeler.Yaskında elinde Ven tutanlara thor vermeye başlayacaklar.arz talep piyasasında arz az olunca fiyat haliyle artacaktır.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 07, 2018, 08:23:01 PM

6bin taneyi bikaç arkadaş birlikte toplayıp girme kararı aldık, bakalım nasıl olcak bu masternode işi bence bu piyasada uzun vadede girilebilcek en sağlam coinlerden biri vechain, incelenmesi lazım.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 07, 2018, 09:19:09 PM

Bende al sat yaptım bir ara ven. Güzel karlar bıraktı açıkçası bana. Tam zamanında çıkış yapmisim. Suan biraz dustu sanki tekrar alım firsati gibi. Biraz daha bekleyip almayı düşünüyorum.  Piyasadaki sağlam gordugum koinler arasında.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
myfranco
Full Member

Activity: 361
Merit: 101

View Profile
March 13, 2018, 02:06:29 AM

no kurmak mantıksız oluyor, çünkü çok ama çok oynak bir fiyatı var, ben saadet zinciri gibi görüyorum, o yüzden saçma buluyorum, bence sağlam koinlere yatırım yapılmalı.
saadet zinciri mi? Vechain mi? Dash, Neo, Waltonchain falan hepsi saadet zinciri o zaman. O zaman bütün Masternode olan coinler saadet zinciri. Bir daha düşünün lütfen.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
March 13, 2018, 04:33:21 AM

güzel proje olarak görünüyor ama üzerinde balinalar oynuyor diye de düşünüyorum. BMW haberinden sonraki düşüş hiç iyi olmadı..
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 13, 2018, 08:16:04 AM

VeChain  in çok gereksiz bir koin olarak görüyorum, neo koinle de bir çok benzer yanı var gene de pastadan biraz pay aldılar,
ucelik
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
March 13, 2018, 11:41:17 AM

VeChain  in çok gereksiz bir koin olarak görüyorum, neo koinle de bir çok benzer yanı var gene de pastadan biraz pay aldılar,

evet bence de 1.5 milyarlik bir ulkede cin hukumetinin destegi ile yeni bir projeye adim atiyorlar hic bulasmamak lazim
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 13, 2018, 11:45:16 AM

hahahahah komedi bu amatörler.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
March 13, 2018, 11:53:19 AM

VeChain de fazla olmasa da bir miktar yatırımım var. Bu yatırım öncesi çok fazla araştırma yaptım ve benim VEN' e güvenim tam açıkcası. Bu piyasada hiç bir şey belli olmuyor o yüzden asla size de yatırım yapın diyemem fakat araştırmakta fayda var.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 13, 2018, 11:56:53 AM

Son 3-4 gündür çıkış trendinde, son mesajların aksine icx ve wtc ile birlikte binancedaki güven veren coinlerinden olduğunu düşünüyorum.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 14, 2018, 12:51:25 PM

VeChain boğa sezonunda 9 dolarları zorladı öyle devam etseydi şuan farklı yerlerde olabilirdi ama güzel potansiyeli olan bir coin her türlü iş yapar güvendigim coinlerdendir kendileri

oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 10, 2018, 09:01:28 AM

VeChain dün Louis Vuitton ın sahip olduğu start uplara yatırım yapan derneğin bi etkinliğine katıldı. Herhangi bi anlaşma bi partnerlik yok ama LV gibi dünyaca ünlü ve elit bi markanın Vechainle aynı masada olması bile çok güzeldi. Ilerde nolur bilemiyorum ama LV ile bir anlaşma yaparlarsa fiyat uçar. Vechain btcnin ani düşüşlerinde bile sağlam kalabilen bi token. Kendi blockchainlerini yaptıklarında bugünki fiyatları rüyada bile göremeyebiliriz. Ayrıca elinde VEN bulunduranlara Thor Airdrop yapılacak. Yeni anlaşmalar yolda. O yüzden boşta btcniz varsa mutlaka yatırım yapın. Beklesin kenarda.

srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
April 10, 2018, 09:47:32 AM

bu tarz projelerin kendi alanlarındaki calısma platformu olusturmaya calısan diğer coinlerden ayrılıp farklı birsey ortaya koymadıkça hiçbirsey olmaz wtc den farkı nedir comminty dısında yada exrnchain aynı comminty ile suanki değerinden daha farklı bir kazanc sağlamaz mı oyuzden daha olgunlasmamıs alanında kendine rakip olabilecek coin olmayan projelere bi bakmak lazım

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 10, 2018, 09:51:11 AM

Boğa sezonunda btc de daha fazla kazandıracak coinlerden biride vechaindir. Geçen sezonda bunu gördük.

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 13, 2018, 05:18:23 AM

Dikkat edin,  twitterda bu coin ile ilgili dolandirilik amacli airdrop geziyor.  Once bir sayfa aciliyor ether adresiniz girmeniz isteniyor.  Sonra o cuzdandaki ether ve vechain miktariniz devam diyorsunuz sizden ozel anahtarinizi istiyorlar.  Dikkat

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 13, 2018, 06:26:36 AM

ileride sağlam kazandıracak diyorlar projesi olsun anlaşmaları olsun çok dikkat çekiyormuş çok ufak girdim şimdilik üzmedi piyasanın agresif yükseldiğinde gözlemlemek lazım
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: