Bitcoin Forum
April 27, 2024, 10:40:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex Satıldı  (Read 814 times)
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 26, 2018, 09:26:50 PM

Daha gelişmiş bir poloinex olması dileğiyle o zaman. Uzun zamandır kullanmadığım bir borsa bittrex ya da binance a göre baya kötü durumdaydı umarım toparlar.
1714214451
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714214451
Reply with quote  #2

1714214451
Report to moderator
1714214451
Hero Member
*

Ignore
1714214451
Reply with quote  #2

1714214451
Report to moderator
1714214451
Hero Member
*

Ignore
1714214451
Reply with quote  #2

1714214451
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 26, 2018, 09:28:15 PM

en azından fud yaparken kendi mallarına da açıkca zarar geleceği için olumlu bulduğum gelişme. şöyle dürüst olun canımızı yiyin
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:30:37 PM

iyi olmuş, son zamanlarda çok kötü ve başı boş haldeydi, sorunlar artıyor, çok geç çözülüyor ve mesajlara ya da açılan sorun değerlendirmelerine dönüş yapılmıyordu.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 26, 2018, 09:33:12 PM

Poloniex zaten birkac aydir hareketsizdi coin ve tokende eklenmiyordu pek demekki sebebi buymus. Sessizce geri plana cekilip sattilar.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
February 26, 2018, 09:51:57 PM

Oradan oraya taşınıyoruz awçççşşşş klavye de yazmıyor zaten 🦍 ulan daha bugün binance'ta işleme başladım kucoin de üyelik bilem yok, döndürdüler çarkıfeleği poloya..

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:58:47 PM

Satilmasi iyi oldu,  yeni coinleri eklemiyordu.  Hacim gunden gune dustu.  Poloniex cok kullandigim borsaydi hatta favorim ama geride kalmaya baslamisti.  Bu haber guzel bir gelisme bence,  en azindan benim gibi kullanicilar icin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
February 26, 2018, 10:07:17 PM

Poloniexe 15 ocakta siacoin atmıştım hala gelmedi ticket açık duruyor bir buçuk aydan beri eyyy Goldman paramı geri ver 50 dolarımın üstüne yattı şerefsizler zenginler böyle zengin oluyor işte Cheesy
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
February 26, 2018, 11:07:28 PM

Polo da kimlik doğrulama falan gelecek deniyor böyle bir gelişme var mı? Bilgisi olan paylaşsın. Yanmasın paralar çekelim bir yerlere doğrulama işi uzun süreç gerektirebilir.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
February 26, 2018, 11:13:34 PM

bu circle giveaway yöntemiyle 5 dolar dağıtan firma değil miydi arkadaş ya yoksa ben mi yanlış hatılrıyorum vay anasına bu kadar büyük para varmıymış bu heriflerde diyorum açıkçası

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
February 26, 2018, 11:17:24 PM

Peki hacmiyle ölmüş bir kripto para borsasını almasının sebebi ne olabilir biliyormusunuz ? Bence amaçları farklı.Çünkü 400 milyon dolar harcamak yerine çok çok daha az harcayıp sıfırdan binance gibi temiz bir borsa kursalardı daha kârlı olmazlarmıydı? Neden poloyu alıp riske girdiler okadar para ödediler ki ? Ödenmemiş onca kişinin parası ve sorunları varken? Bana saçma geldi Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 26, 2018, 11:35:57 PM

Hocam meslela şöyle düşün Polo öyle havalıydı ki coin eklemezdi Binanceler falan çıkana kadar Polo ya yeni bir arayüz ve tiwitter da etkinlik kat Mağduriyetlere dönüşler sağla ben binanceyi hızlıca geçebilir tekrardan.

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 26, 2018, 11:49:17 PM

Vay be duygulandım Smiley İlk poloda başlamıştım. Acemilikten genelde kaybettim ama düşe kalka öğrendik birşeyler.
Çok sorun yaşayan olmuş ben hiç sorun yaşamamıştım. Uzun zamandır da çok nadir kullanıyorum. Artık kendini yenilemesi gerekiyordu. Alan godamanlar güzel ivme kazandıracaktır poloya o kesin.
Enflow
Member
**

Activity: 139
Merit: 10

View Profile
February 27, 2018, 01:26:10 AM

üye olduğum ilk borsaydı umarım yeniden güzel yerlere gelir
oxonhu
Full Member

Merit: 111

View Profile
February 27, 2018, 03:49:53 AM

Goldman destekli bi firmaya satılmış. bu çok iyi bi gelişme. ilk regüle edilmiş borsa da olacak. markete sıcak para akışı olacak demektir bu. bunu diğer borsalarda da görecez. artık bankalar veya fonlar exchangeleri desteklicek ve piyasaya olumlu yansıyacak bu. etkisini bi ayda görebiliriz.

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 27, 2018, 05:47:17 AM

Circle ile anlaşmak doğru yol olmuş. Son zamanlarda poloya olan güven azalmıştı. Ancak çin borsaları her daim gücünü hissettiriyor. Sağlam borsaları ve sağlam bir kitlesi mevcut olduğu için kullanıcısı da çok fazla. Binanceye bakın borsa açılalı 1 yıl olmadan bir çok borsadan üst seviyede işlem hacmine ulaştı. Milyonlarca kullanıcısı oldu.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 27, 2018, 05:55:59 AM

yaklaşık 1 yıldır heasbımın icine bile girmedim maksimum arada ether fiyatına bakmak icin giriyorum. bittrex ile kıyaslama yapıyorum o kadar. Aslında arayüz olarak bittrexten daha cok seviyordum ama resmen borsayı bitirdiler umarım yeni sahipleri önlem alırlar. Geri döneriz.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
February 27, 2018, 06:14:46 AM

Bence çok güzel bir haber umarım poloniex eski kaliteli günlerine döner. bir ara crypto para piyasasının lideriydi. ama sonralardan bu liderlik gitti. özellikle müşteri hizmetleri berbattı. umarım düzeltirler...
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 27, 2018, 06:21:20 AM

Poloniex eski ihtişamından çok uzakta, zamanında ddos diye sistemi yavaşlatıp margindekilerin azına ediyorlardı, artık millet uyandı uzaklaştı polodan.
kubra68
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 27, 2018, 06:57:43 AM

Taze kan her zaman iyidir yeni ve kaliteli coinler dahil edilrse en iyi borsa olmaya devam edebilir daha da prejtijli hale gelebilir ama kullanıcıları sayısını daha da artırmak için komisyonları azaltmak gerekir. Kullanıcıların en dikkat ettiği şey komisyon ve güvenilirliktir. bu iki duruma dikkat etmeleri gerkir diye düşünüyorum.

Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 27, 2018, 07:26:50 AM

Böyle birşeylerin olacağı bariz belliydi. Poloniex eskisi gibi hüküm süremiyordu malum . Yeni bir vizyonla para desteği geldiği süreçte Poloniex eskisi gibi piyasa da ağırlığını koymaya başlayacaktır.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: