Bitcoin Forum
June 20, 2024, 04:32:21 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex Satıldı  (Read 827 times)
scarface97
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 10:34:51 PM

bakalım neler olacak ne gibi vizyonlar getirilecek

///    ApeSwap.finance    ///
                Stake now for over 900% APR!               
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 01, 2018, 10:50:51 PM

vizyon geliştirme açısından kullanıcıları baz alarak yenilikçi özellikler getirirlerse poloneixin popülerliğini büyük ölçüde artırmış olurlar, ben poloneix kullanmadım hiç ama eğer yeni şeyler olursa kullanabilirim.

broadcastord
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 10:53:25 PM

poloniex eskiden modaydi yerini binance aldi umarim farkli seyler getirip tekrar eski haline döner Smiley
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
March 01, 2018, 11:03:13 PM

Ya bu millette ne para var arkadaş, yani adamlar resmen poloniex i satın aldı, az buz rakam da değil bu
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 02, 2018, 12:11:11 AM

Bu kripto para piyasası için çok güzel bir haber aslında değeleneceğine hatta dalalet bu şirket içinde piyasa pozitif etki yapabilir
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 02, 2018, 12:00:31 PM

poloyu bu kadar gozunuzde buyutmeyin. o eskidendi. bittrexe kaydi millet polonun tavirlarindan dolayi. daha sonra ayni seyi bittrex yapti ve millet binance a kaydi. su an piyasayi binance domine ediyor. ee yakinda bunlarin da yamuklari baslar.  yeni borsa projeleri cikar falan. bu is boyle surer gider. anlayacaginiz poloniex in altin cago kapandi ve polo eskisi kadar degerli degil.
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 02, 2018, 12:03:01 PM

bi yandan atıp tut sonrada git bu sektördeki borsalara yatırım yap tüm bankacılar aynı acaba ucuzdan toplamak ıcın bılınclı bı algı mı yapıyolar gerçekten şaşılası....
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 02, 2018, 12:04:36 PM

Satılsa nolur artık adı kirlendi çok ciddiye alınacağını sanmıyorum poloniexin binance bittrexi de poloniexi de tokatladı geçti. Adamlar güzel işler yapıyorlar coin listelerini güncel tutuyorlar binanceye girdiğinde güzel hacimlenmeyen coin yok. Discount var komisyonlar düşük hızlı kim ne yapsın poloniexi bittrexi

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 02, 2018, 12:07:58 PM

ilk başlarda iyi tutulmustu ama sonra bu tarz olaylar çıktıktan sonra insanlar farklı borsalara geçiş yaptı şimdi o kadar çok etkili değil diye biliyorum.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 02, 2018, 12:32:52 PM

poloniex te hesabı olmayanların hesap açması gerektiği anlamında yorumlanabilecek bir gelişme. çünkü circle bizimde yeni öğrendiğimiz büyük bir grubu temsil ediyor

[/center]
taner32
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
March 02, 2018, 07:37:08 PM

bükemeyecekleri elleri kontrol alma çabası olarak görüyorum ben bu olayı.

poloniex satıldı, btcturk enparanın yetkilerinden birisi yatırım yapmıştı. demekki kripto paralar ne kadar merkezsiz olsalarda, fiat olarak giriş-çıkışlarda kullanılan borsaların hakimiyeti altında kalıyorlar.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 03, 2018, 09:49:20 AM

Burada asıl dikkat çekmek gereken nokta Circle Goldman Sucks'a ait bir firma. O kadar laf edip böyle ciddi bir yatırım yapmaları cidden ilginç oldu. Hisselerden kriptoya geçişler başladı gibi grafikler son dönemde ciddi artmaya başladı. Onlarda belki kendilerince bu durumun farkındalar ve belli etmeden bu işin direk içine girip borsa yatırımı yapma kararı aldılar.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
gkyldz
Member
**

Activity: 137

View Profile
March 03, 2018, 09:56:37 AM

Önceden her zaman duyar olurudk poloniex'in adını şimdi ayda yılda bir umarım yeni sahipleri tekrar eski poloniex gibi veya daha iyi polo'yu getirtir.
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
March 03, 2018, 10:55:04 AM

bazı hackerların pshing yöntemi ile poloniex şifrelerini ele geçirmişler.twitter adreslerinden kullanıcıların şifrelerini mail adreslerini paylaşılmış.twitter hesabı askıya almış. polo da ana sayfada bununla ilgili bir açıklama yapmış.
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
March 03, 2018, 12:12:45 PM

son zamanlarda kan kaybetmiş olsa da çoğu borsaya ilham olmuş yenilikler getirmiş, arayüzü en akışkan olan ilklerden biriydi. satılması iyi olmuş yoksa giderek batıyolardı. taze kan gelmiş olur piyasaya.

aynı zamanda coin piyasasının böyle güçlü sermayeden yatırım alması da adamların bitcoin geleceğine bağladıkları umudu gösteriyor. batlayacak bir bitcoin için milyarlarca dolar yatırım yapıp yıllık projelere girişmezlerdi sanki Smiley
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 03, 2018, 07:56:04 PM

Gerçekten ilginç yeni görüyorum ve çok şaşırdım.BU nasıl etkiler ne yapar merak konusu piyasada kararsızlık yaratabilir.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 03, 2018, 08:09:44 PM

İyi bir haber olabilir bu bence iyileşmiş olarak karşımıza çıkmalı artık. Poloneix son zamanlarını yaşıyordu zaten belki de geliştirilir ve özellikle de işlem hızı falan artırılırsa yeniden kullanmaya başlayabiliriz.
taner32
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
March 04, 2018, 07:16:19 PM

ilk kale poloniex satıldı, bakalım bundan sonra başka borsalarında satışlarını göreceğizdir. kimse yarışta geride kalmak istemiyor.

herkes kazanmak istediği için saçma sapan tokenlera para yığdılar. ne kadar çok borsa merkezi bünye tarafından ele geçirilirse merkezsiz borsalar ilgi görecektir.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 04, 2018, 11:01:07 PM

Polo dan ben etkili hamleler bekliyorum yani arayuzu falan yenileseler iki tane sağlam kampanya yapsalar feelerde indirim falan hızlı yardım hizmeti sunmaya başlasınlar yeniden populerleşmeye başlar.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
March 04, 2018, 11:03:52 PM

Poloniex satıldı satılmasına da alan firma Bitcoin balondur falan diyor e o zaman ne satın aldın kardeşim.. bu zenginler işin içine girip engel olmaya çalışıyorsa bu piyasadaki potansiyel çok yüksek demektir, btc bozdurmayacağız tabiki de.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: