Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:55:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoine ve diğer kriptolara güvenebilir miyim gerçekten diyenlere son çağrı...  (Read 427 times)
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 09:32:40 AM

bu tip firmaların bizim tarafa geçmeleri güzel haber. 5 yıl sonra normal klasik bankacılık ağırlığı coinlere karşı epey bir teraziyi kaybedecekler bizim tarafa doğru.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 28, 2018, 09:57:53 AM

Buyuk firmalarin bitcoini firsat olarak gormesi oldukca guzel bizim acimizdan da oldukca guzel sonuclar doguracaktir.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 28, 2018, 02:40:57 PM

ben olaya çok başka yerden bakarak bir iki bir şey söyleyeceğim. Güven nedir? Güven unsurunu sağlayan şeyler nelerdir?
banka mı? ya da ev arsa mı? ya da hukuksal dayanağı olması mı?
banka güvenli falan değil. hiç kullanılmamış bırak internet alışverişi yapmayı bir atm'ye bile takılmamış bir kredi kartının bilgileri iş bankasının veri tabanından çalınıyorsa... başımıza geldiği için söylüyorum, ben bankaya güvenmem.
hisse misse olayları spk mpk? zerre güvenmem. yıllardır davam ediyor. bolu çimentodan hakkım olan hisseleri alamıyorum, bırak parasını almayı dijital ortama geçiremiyorum.
ev mi ? alırsın evi noter satış matış... ev 6 ay sonra kusmaya başlar... malzeme atar. çöp almış olursun. inşaatın başında durup işten anlayıp işini sağlama alamayacağına göre...
arsa mı? alırsın.. istimlak arazisi oluverir. sap gibi kalırsın...

bana yüzde yüz   güvenecek bir şey söylesinler gidelim oraya dahil olalım...

ayrıca kimse inanmak güvenmek zorunda da değil... Milletteki bu zihniyeti de anlamıyorum. kafana yatarsa dahil olursun yatmazsa olmazsın...
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 04:27:02 PM

Gercekten guzel bir anlatim olmus.Gayet acik bunu anlayabilmek yeterli bir finans sirketi bu tarz bir hamlede bulunuyorsa ortada bir sey oldugunu anlamak gerekli.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
March 01, 2018, 01:52:39 PM

Böyle adamlar elindeki paranın artması için stratejik kararlar alırlar, kim o kadar paraya sahip olsa aynısını yapar çünkü bu adamları dinleyecek bir kitle var, Gerçek blockchain yatırımcısı ise bu adamları dinlememelidir.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 04:02:50 PM

Goldman Sachsın borsa satın alıp bu piyasaya girmesi geleceğin kripto paralarda olduğunun en büyük göstergesidir. Bu adamlar boşuna bir işe yatırım yapmazlar. Bu tür firmaların bu işe girmesi kripto para piyasasını güçlendiriyor.

[/center]
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 01, 2018, 04:21:43 PM

Konu kripto piyasasında önemi itibari ile mükemmel bir haber , bu haber ile birlikte kripto piyasasına güvenin  artmasına neden olacaktır.Fakat 1 aydır gelen güzel haberlere rağmen piyasada pek bir kıpırdama yok .Mart ayından sonra umarız beklentiler boşa çıkmaz.
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 01, 2018, 08:22:20 PM

Blockhain de sıkıntı yok güvenilir bir sistem fakat borsalar için aynısını diyemem. Sadece kripto para borsaları değil bütün borsalar güvenilmezdir. Fakat risk almakta hayatın ta kendisidir. Risk olmadan rızık olmaz.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 01, 2018, 08:51:35 PM

Piyasanin tamami degil ama cogunlugu guvenilir diyebiliriz.  Aralarinda dolandirma amacli ortaya cikmis coinlerde bulunmakta maalesef.
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 01, 2018, 10:23:53 PM

Blockchain teknolojisine, Bitcoine, Ethereuma güven. Altcoinler arasında ayrım yapın. Scam ve dolandırıcı olanları es geçin. Diğerlerinin ekibine projesine ürününe derin bakın. Sağlam araştırma her zaman kazanç getirir.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 01, 2018, 10:57:17 PM

şüphe duyanları bir nebze anlarım fakat kripto para piyasasını sürekli karalayanların bir gün gelip ödeme sistemi olduğunu farkettiklerinde alacakları tavrı çok merak ediyorum

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
April 01, 2018, 06:11:43 AM

danışıklı dövüş var diyorsun. istemem yan cebime koy olayı yani. aracı kurum yatırım şirketlerinin ben kriptoların desteklediğine dair söz duyamadım. hep agresif çıkışlar ile insanları paniğe sevk ediyor. o olayı geçtik de bu verdiğin örnek goldmanın nasıl desteklediğini gösteriyor. 5 sene sonrası için köklü yer edinmek için mi artık nedense.
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 03:01:06 PM

Bence bitcoin tam dibe vurmuşken alınmalı büyük fırsat
busyfamily
Member
**

Activity: 63

View Profile WWW
April 03, 2018, 05:17:19 PM

İstemeyen güvenmesin kriptoya, blockchain alıp başını yürüyecek bir kaç yıla kripto da bu işin bir parçası neticede.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 06, 2018, 08:15:12 AM

dünyadaki tek kullanım parası bitcoin olacaksa onun fiziki olanını da yapmak zorundalar. merkez bankası atıyorum 100 bin bitcoin stoklar onu da fiziki paraya dönüştürür. satoshi ve einstain karışımı ortaya karışık iki resim Rostchild imzası ile  Grin olay şu ki kesinlikle dijital olarak sağlıklı kullanımı zor. post makinası günümüzde bile her yerde yok. herkeste akıllı telefon yok. nasıl alışveriş olacak. fiziki para eğer ki ciddi düşünüyorlarsa çıkartacaklardır. bu yazıdan 2-3 sene sonra bitcoin fiyatının çöp olma ihtimalini de bir kenera ekleyeyim.

Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
April 06, 2018, 09:05:02 AM

güvenilebilir bence; uzun vadede küçük meblalarla girenler için bile faydalı olacaktır. Türk Lirasının hali ortada neticede hergün dolar karşısında el pençe divan duruyor genç ve teknolojiyle iç içe olan yatırım yapmak isteyenler bence dolar altın vs yi pek düşünmüyor hele türk parasıyla yatırıma hiç sıcak bakmıyorlar bir bitcoin bir bitcoindir neticede.

samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
April 08, 2018, 07:20:13 PM

Her borsada olduğu gibi kripto para borsalarına güven de tam olarak sağlanmaz yani bu olay normal. Ama kripto paralara güven her zaman vardır bence neden olmasın ki
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
April 08, 2018, 10:14:55 PM

Bence çok küçük bir şüphemiz bile varsa kripto paralar dan uzak durmalıyız çünkü kar ettirecekse bile sonuna kadar beklenmeyecegi için kesin zarar ettirir
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
April 10, 2018, 05:26:14 PM

Neden güvenilir olmasın normal bankalarda iflas etme durumu var böyle durumlarla karşılaşmakta mümkün devletin kötüleme sebebi takip edilmediği için ekonomik durumlar onların kontrol altında oması için karalıyor

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 11, 2018, 11:27:05 PM

Yeni neslin yeni sohbet alanı kripto paralar oldu bu piyasanın fark edilmesinden beri. Bu piyasaya şüpheyle bakanlara biraz daha orta yaş ve üzeri insanlar. onlarda geçleri uzak tutmaya çalışıyorlar bu piyasadan.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: