Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:03:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: imza kampanyası hakkında bilgi  (Read 622 times)
asperra123
Newbie
*

Activity: 152
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 08:28:32 AM

başka bir kampanyaya katılım mesajı sayılmamakta(retweetlerini rapor ettiğin mesaj yada airdrop katılım mesajı gibi) , konu sınırlaması  getirebiliyorlar alternatif kripto paralar konusu genel kabul görmekte ilave konuda istenebiliyor durum mesajı yayınlanması ve üyelik seviyene göre avatar zorunluluğuda olabiliyor.                   

okumak gerek twitter kampanyalarına rapor mesajı oluşturmayın biz sayacağız retweetleri ve tweetleri diyor forma bir bakıyorsun herkes doldurmuş zaman kaybı kampanya detaylarını okumak gerek ingilizce çeviri kullanılabilir her kampanyaya katılmak yerine kaliteli içeriklere katılmak sıkılmadan uzun süreli kazanç için daha mantıklı olacağı kanaatindeyim
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 04, 2018, 09:47:24 AM

Ben 1 post ile stake alamamıştım daha önceki kampanyadan ona dikkat edin 10 diyorsa tam 10 yapmayın mutlaka bazılarını saymama ihtimallerine karşılık 2-3 tane fazla atın
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 04, 2018, 01:52:22 PM

Hafta da mimimum 10 post isteniyor, ve arkadaşlarında dediği gibi hafta içine yayarak atmalısın. Günde 2-3 tane post atıp istenen post sayısında biraz fazla atmaya bak bol şans Smiley
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 04, 2018, 01:55:31 PM

Evet istenen post sayısından bir kaç tane fazla atmak öenmli bazen saymayabiliyorlar. 1 postla falan stake alamayan olursa telegram üzerinden bounty manager ile iletişime geçip bu hafta sizin için fazla mesaj yollayacağım gibisinden girizgah yaparsanız geçen haftanında stakesini düzeltebiliyorlar. Benim başıma gelmişti bi kampanyada bu şekilde alamadığım haftanın stakesinide almıştım. Bilginiz olsun.

Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
March 04, 2018, 02:26:41 PM

haftada en az 10 mesaj atman lazım. ama tek günde yapma birkaç güne yay onları. fazla atmanda bir sıkıntı olmaz. bazen mesajları saymayabiliyorlar. birkaç tane fazla atarsan senin için daha iyi olur.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 04, 2018, 05:55:31 PM

Haftada toplamda 10 tane post atmanız yeterli ama ne olur ne olmaz siz birkaç tane de fazla atın ki kabul edilmeyenler olursa onlar yerini alsınlar risk almamak gerekiyor
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 04, 2018, 05:57:15 PM

Ha bir de hepsini bir oturuşta toptan aradan çıkarayım diye düşünüp yazmayın çünkü kabul edilmiyor günlere yaymanız gerekiyor
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 04, 2018, 08:25:28 PM

ayrıca kimin bouunty sinde isen local bölgede post kabul edilip edilmediğine de bak. mesela sylon kesinlikle local bölgelerde post kabul etmiyor. bunu imzanın kurallarında belli etmemiş. ben çoğu imzasına baktım hatta jr member çoğunda kabul etmiyor en az member istiyor. full ve üstü olursan ve ingilizcen de iyi ise ingilizce yazılan yerlerde post atarsan iyi kazanç elde edersin genelde sylonun bounty leri iş yapıyormuş...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
March 04, 2018, 08:33:57 PM

Ben forumda takıla takıla İngilizce öğrendim, bunun dışında globalde pek mesaj paylaşmasamda aşağı yukarı iyi bir ingilizcem olduğu için globaldeki kampanyalara katılmakta herhangi bir çekince yaşamıyorum size de aynısını yapmanızı tavsiye ederim.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 06, 2018, 07:10:49 PM

Haftada on mesaj atmanız isteniyor ve mümkünse üç dört tane fazladan mesaj yazın bazen mesajların silinmesi gibi talihsizlikler yaşayabilirsiniz  ve bu on mesajı bı günde degilde birkaç güne yayarak yazın yoksa stake vermezler emeklerinizi boşa gider ve  mesajlarida uzun tutun ve mümkünse konu dışına yazmayın kabul etmezler

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 06, 2018, 08:00:05 PM

Haftalık en az 10 mesaj atabilirsiniz. 10 dan fazla atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca attığınız mesajlarda karekter sayısı
100 civarı olmalı, çok kısa mesajlar sayılmayabilir, ve attığınız mesajlar konu ile alakslı olmalı

agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 06, 2018, 10:36:29 PM

Tamamen amelelik ya uğraşılacak iş olarak görmüyorum ben bunu, en güzeli airdroplara katılmak, havadan para oh mis.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 06, 2018, 11:42:09 PM

İmza kampanyalarını seçerken dikkat etmek lazım çoğu kampanya kabul etmiyor local veya %30 local diyor en fazla boşa kürek çekmeyin bakmadan girmeyin imzaya
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 07, 2018, 03:04:57 AM

Tamamen amelelik ya uğraşılacak iş olarak görmüyorum ben bunu, en güzeli airdroplara katılmak, havadan para oh mis.

imza kampanyasının nesinde amelelik yaşıyoruz sorması ayıptır. Foruma girip mesaj atmak zor bir iş değil. Kaldıki o imzayı taşıyorsun ve ameleliği yapıyorsun yorum atmak için yorum atmışsın

Ayrıca aydınlatıcı yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arakdaşlar.
hacidasi
Member
**

Merit: 11

View Profile WWW
March 07, 2018, 03:18:26 AM

yeni bir kardeşimizsin dikkat etmen gereken başka noktalarda olabilir.misal post atarken en az 100 karakter içersin, kısa mesajlar bazen sayılmaz. onun haricinde bazı kampanyalar off-topics , local gibi bazı yerleri kabul etmez, ona da bounty sayfasından bakabilirsin.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
March 07, 2018, 06:29:06 AM

Yavaş yavaş bitecek zaten bu bounty işleri, özellikle imza çok gereksiz bence. Blog veya sosyal medya daha ağır olmalı spam mesajdan geçilmiyor ortalık ama zorla spam yaptırmak zorunda bırakıyorlar, merit geldi biraz düzeltir umarım
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 07, 2018, 09:23:26 AM

imzalar hakkında tüyo vereyim yalnız benim de yapamadığım bir tüyo. bazı imza kampanyalarında maksimum 200 tane katılımcı alacağız yazarlar. genelde ingilizce mesaj atmanızı ve bunu diğer alternatif kripto paralar bölümünde yapılmasını isterler. genelde full member ve üstü katılımcı isterler. bunlar altın değerinde. ico ne kadar toplar o ayrı bir boyut. dikkatlice okumanız gerekli ve her imza kampanyası türkçe mesaj istemiyor. çok nadir böyle de karşınıza çıkabilir.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 07, 2018, 09:24:10 AM

Yazmis ya orda 10 post/week diye. Yani haftada en az on mesaj  gönderen lazim. Bunlarida haftaya  yayarak günlük 2 mesaj yazsan yeterli. 1-2 tane fazla mesaj yazman daha iyi olur bazı konular silinirse diye. Tedbirli olmak lazim.  Ben hep 10 istediyse 13-14 tane yazıyorum.  Bazen imzaya giriyorsun yazıyorsun ama sonra paraları alip kaçıyorlar boşuna emek vermiş oluyorsun. Yapacak birşey yok para kazanmak için napacaz baska

kulis0
Member
**

Activity: 132

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
March 07, 2018, 09:30:06 AM

arkadaşım öncelikle merhaba bir hafta içersinde yani stake tarihleri içersinde 10 post atmanız gerekiyor ama genelde imza kampanyalarında 1 gün içinde mesajları tamamlayanlara stake vermek istemezler bu yüzden bir kaç gün içersinde atmanız iyliğinize olacaktır

KodesCrew
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 10, 2018, 02:38:32 PM

Yavaş yavaş bitecek zaten bu bounty işleri, özellikle imza çok gereksiz bence. Blog veya sosyal medya daha ağır olmalı spam mesajdan geçilmiyor ortalık ama zorla spam yaptırmak zorunda bırakıyorlar, merit geldi biraz düzeltir umarım

imza olayı bu forumun olmazsa olmazı. ama gel gör ki katılımcı sayısının artmasıyla kazançların düşmesinden şikayet eden sayısı da fake çıkan icoların şikayetçileri de sürekli artıyor.
bir düzenleme beklesek de herkesin dilinden düşürmediği merkezi olmayan sistem (decentralised) yapısı düzenleme yapmaya pek de müsait değil. herkes kafasına göre coin çıkarıyor token basıyor asset oluşturuyor.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: