Bitcoin Forum
June 03, 2024, 07:14:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli Kripto Para Nexpara!  (Read 676 times)
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 28, 2018, 04:33:58 PM
Last edit: February 28, 2018, 10:48:32 PM by Sagaris

Merhaba arkadaşlar, bugün haber sitelerinde gezerken denk geldim. Nexpara diye bir kripto para çıkarmışlar, tamamen yerli ekip ve yerli yazılımcılardan oluşuyor. Projeyi inceledim, ülkemiz adına güzel bir girişim olmuş. Daha önce Türkiye'de bu tür girişimler olmuştu ama bunun kadar sağlamına denk gelmedim. Umarım başarılı olur, bu sayede ülke olarak bu alanda bir girişimimiz olur.

Site: https://nexpara.com

Telegram: https://t.me/NexPara

If you like it, you can give Merit!
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
February 28, 2018, 06:06:26 PM

Hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel bir haber.Umuyorum yeni girişimcilerle bu piyasa git gide ülkemizde gelişir.

Bu arada Eylem hocayı kendi youtube kanalından takip ediyorum keza telegramda sorduğum sorulara da üşenmeden gayet açıklayıcı yanıtlar vermiş birisidir.Sadece kripto değil forex ve türev piyasalara da hakim biridir.

Nexpara ekibi şayet roadmap'in gerisinde kalmaz ve denilenleri yaparlarsa kısa zamanda hem yurt için hem de yurt dışında rahatlıkla pazar alanı bulabilir.Yolları açık olsun.

dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 06:10:44 PM

Ülkemizde böyle bir gelişme olması güzel. Yerli diye alırmıyım almam. Önce piyasaya çıkmasını ve projesinin tutup tumadığına bakmak gerek. Bir de milliyetçi biri değilim fakat neden "Nex" onu merak ettim. Umarım proje başarılı olur.

olguc
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 06:52:24 PM

Bu işin özü insanların inanmasından ve bu işe güvenmesinden geçiyor. Bu ekip gerçekten dürüst,çalışkan insanlardan oluşuyor. Bu işi yapmak için bir araya geldi, iyi bir yatırım aldı ve bu işe koyuldu. Buna inanabilirsiniz. yol haritasına harfiyen uyulursa, ciddi bir iş ortaya çıkabilir. Ben inandım açıkcası.
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 28, 2018, 07:11:53 PM

Hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel bir haber.Umuyorum yeni girişimcilerle bu piyasa git gide ülkemizde gelişir.

Bu arada Eylem hocayı kendi youtube kanalından takip ediyorum keza telegramda sorduğum sorulara da üşenmeden gayet açıklayıcı yanıtlar vermiş birisidir.Sadece kripto değil forex ve türev piyasalara da hakim biridir.

Nexpara ekibi şayet roadmap'in gerisinde kalmaz ve denilenleri yaparlarsa kısa zamanda hem yurt için hem de yurt dışında rahatlıkla pazar alanı bulabilir.Yolları açık olsun.

Ekipte başarılı kişiler bulunuyor. Bunun yanı sıra bu işi yasal bir zemine oturtmak istediklerini görüyorum. Bu yüzden projeye inanıyorum. Ülke olarak bizim de bu alanda söz sahibi olmamıza vesile olacak bir proje. Bu zamana kadar sadece "proje" olan birçok coine yatırım yaptık. Bana kalırsa Nexpara'ya bir şans vermemiz gerek. Roadmap son derece tutarlı, Türkiye'de bulunan borsalara girmesiyle bile değerlenecektir, ardından yurt dışı borsalarına girmesi olası bir senaryo. Hedefledikleri sürede hedefledikleri miktarı toplayacaklarını düşünüyorum.

hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
February 28, 2018, 07:29:51 PM

Ödeme yöntemi dışında özelliği var sa elbet yatırım yapılabilir ben bulamadım ne gibi projeler geliştirmeler var merak ediyorum. Bitcoin Litecoin gayet makul ödeme yöntemleri olarak duruyor. Nexpara neden kullanmalıyız sorusuna cevap verebilirlerse güzel yatırım alabilir bu proje. Her şeye rağmen ülkemizde kriptoparaların çıkması güzel gelişme.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 28, 2018, 07:33:01 PM

Nexpsra ekibine ben de güveniyorum açıkçası, başarılı bir proje olacağını düşünüyorum. Bazı arkadaşlara katılmıyorum, önce başarılı olsunlar sonra bakarız yazmışlar. Önce biz Türkler destek vermezsek nasıl başarılı olacaklar anlamadım. Daha evvel olumsuz tecrübeler yaşadık fakat iyi projelere toplum olarak destek vermeliyiz. Artık bizimkiler yaptıysa olmaz değil, Yürkler yaptıysa en iyisini yapmıştır dedirtmeliyiz dünyaya. Umarım yüzümüzü ağartacak proje olur ve çook başarılı olurlar. Uğurlu olsun..
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 28, 2018, 07:34:28 PM

Ödeme yöntemi dışında özelliği var sa elbet yatırım yapılabilir ben bulamadım ne gibi projeler geliştirmeler var merak ediyorum. Bitcoin Litecoin gayet makul ödeme yöntemleri olarak duruyor. Nexpara neden kullanmalıyız sorusuna cevap verebilirlerse güzel yatırım alabilir bu proje. Her şeye rağmen ülkemizde kriptoparaların çıkması güzel gelişme.

Düşüncelerinize katılıyorum. Sorularınıza cevap olarak paylaştıkları YouTube videosunu izlemenizi öneririm. Neden güvenilir olduğu konusunda açıklamalar bulunuyor. Birçok projeye zamanında inanıp girdik, bir çoğu proje olmanın ötesine geçemedi. Nexpara, yerli olmasının yanında uluslararası borsalara da açılacak potansiyele sahip bir proje. Bu yüzden inanıyorum, çok iyi yerlere gelecektir.

Bahsettiğim video linki: https://www.youtube.com/watch?v=2ttXMeX0fHE

medlucky
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
February 28, 2018, 07:37:09 PM

gayet güzel bir haber hiç olmazsa bi whitepaperı roadmap i ekii felan var şarlatan lara benzemiyor.yerli bir coin bizi de gururlandırır.umarım başarılı olur.roadmap ine göre haziran 2018 de uluslararası borsada işleme gireceği yazıyor.inşallah diyelim ve izliyelim

soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 07:42:57 PM

Bu aralar yerli projeler artmaya başladı ülkemiz adına sevindirici gelişmeler. Tüm dünyaya açılabilecekler ise başarılı olma ihtimalleri var sadece Türkiye ile kalmamalı. Projeyi en yakın zamanda detaylı olarak inceleyeceğim.
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 28, 2018, 08:00:17 PM

Bu aralar yerli projeler artmaya başladı ülkemiz adına sevindirici gelişmeler. Tüm dünyaya açılabilecekler ise başarılı olma ihtimalleri var sadece Türkiye ile kalmamalı. Projeyi en yakın zamanda detaylı olarak inceleyeceğim.

Yurt dışından da ciddi yatırımlar alacağını düşünüyorum. Eğer yurt dışından da büyük yatırımlar alacak kadar büyürse ülkemize ve yatırımcılarına ciddi miktarda kazanç sağlayacaktır. Özellikler kripto dünyasına yeni giren Arapların ilgisini çekerse hayal edemeyeceğimiz kadar ivmelenecektir. Şuan Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunuyor. Arapça'nın da eklenmesini ümit ediyorum.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 28, 2018, 08:28:29 PM

Çok güzel bir gelişme. Bende her zaman korku olmuştur. Türk teknolojiye girerse sorun yasar diye ama baktım sağlam görünüyor. Diğer kripto paralardan ufak bir sıyrılma yaparsa önünün açık olduğunu düşünüyorum
helevela
Member
**

Merit: 11

View Profile
February 28, 2018, 09:02:29 PM

güzel bir projeye benziyor umarım eskiler gibi olmaz bu da
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 28, 2018, 09:18:57 PM

güzel bir projeye benziyor umarım eskiler gibi olmaz bu da

İlk defa Türkiye'den çıkan bir proje beni bu kadar heyecanlanırdı. Ekip ve proje güven veriyor. Türkiye'nin önde gelen teknoloji haber sitelerinde yer aldı. Teknoloji ile alakalı insanlar güzel yorumlar yapıyor. Hep birlikte projeyi uluslararası piyasaya taşıyacağımıza inanıyorum.

dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 08:31:09 AM

Meritim olsaydı verirdim bro Smiley Road map iyiymiş gelecek vaad ediyor akche gibi olmasın da Smiley)
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 01, 2018, 08:34:35 AM

Umarim bu sefer iyi yerlere gelmeyi basarir yerli kripto paramiz. Turkiye adina harika bir gelisme bence.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
armaya
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 08:47:46 AM

Nexpara roadmapi incelediğimde insanların duymak istedikleri konuları piyasadaki gri alanlara atıf yaparak oluşturmuşlar.Kripto paranın yerli olması diye birşey kripto para mantıgına aykırı ayrıca BDDK ya başvurup lisanslı para ödeme kuruluşu olacağız gibi söylemler çok iddiali.Umarım başarılı bir proje olur ve piyasada tutunabilir
aba1959
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 08:49:09 AM

Bende inceledim bayağı bir zaman harcadım projeleri hakkında araştırmalar yaptım.bana sorarsanız türkiyede daha hayata geçen bir proje yok.bugüne bakadar hepsi fos çıktı.şahsi kanaatim buda talep görmez.projenin altı boş gibi geldi bana.zaten türkiyede hiçbir projeye destek verilmiyor.biraz daha öğrenmemiz gerekiyor.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
March 01, 2018, 09:05:45 AM

Nexpara roadmapi incelediğimde insanların duymak istedikleri konuları piyasadaki gri alanlara atıf yaparak oluşturmuşlar.Kripto paranın yerli olması diye birşey kripto para mantıgına aykırı ayrıca BDDK ya başvurup lisanslı para ödeme kuruluşu olacağız gibi söylemler çok iddiali.Umarım başarılı bir proje olur ve piyasada tutunabilir

Yerli ekip ve yerli yatırımcılardan oluştuğu için yerli olarak lanse ediliyor sanırım. Kripto teknolojisini biraz daha yasal zemine oturtup, kullanılabilir şekle getireceklerini Road Map ve Whitepaper'ı okuduktan sonra anladım. Türkiye'de en az 2 borsada listeleneceğini düşünüyorum. Sonrasında yurt dışı piyasası...

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 01, 2018, 11:01:06 AM

Umarim hayirli olur. BDDK dan lisans almayi dusunuyorlarmis. Ben bu tarafina yogunlastim. Nasil alacaklar merak ediyorum. Eger bu olursa regulasyon olmayan bu sektor icin bir nebze level atlatmislar olur..
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: