Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:49:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: AUTO(CUBE) token  (Read 1150 times)
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 03, 2018, 07:40:16 AM

Token sayısı 7 milyon iken 1000 kat arttırıp 7 milyar yaptılar diye biliyorum.Hesaplamalarinizi ona göre yapın

yobit.net is banned from signatures
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 03, 2018, 08:05:49 AM

fiyatı okex de an itibariyle 235 satoshiyi gördü ( : çok güzel ilerliyor dün bir hevesle satacaktım 150 dolara şu an 450 dolardan fazla ediyor değeri. kesinlikle kararlıyım sanırım saklama konusunda

Dün hitBTC gireceği açıklanmıştı ondandır yükselme.
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 03, 2018, 08:21:53 AM

bountyleri şuan için satmayacam. kalsın kenarsa ne zaman erklen satsam pişman oluyorum aynı hataya düşmeyecem. bakalım başka borsalarda da listelenirse süper olucak

Bizde ne zaman geç satsak düşüş yaşıyoruz kardeşim.INS vardı düşüyor sürekli
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 03, 2018, 08:23:01 AM

Hitbtc ile anlasmis gibi,  bu ayin 2.haftasi listelenir sanirim.  Nedense bu token hakkinda cok heyecanliyim.  Rebellious gelmisti o da iyiydi ama o heyecan yaratmamisti.  Bakalim ne olacak hayirlisi

selam dostum rica etsem kaynak belirtebilir misin ?

kaynak kendi facebook ve twitter adresleri

https://twitter.com/cubeintel/status/969566259238064129
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 03, 2018, 08:27:25 AM

arkadaşlar merhabalar bugün eth cüzdanımı kontrol edeyim dedim malum 1 mart oldu birçok token gönderim yapar diye düşündüm ki gerçekten de öyle olmuş 14-15 adet token gelmiş hepsini inceleyemedim fakat bu auto token dikkatimi çekti 15 bin adet yollamışlar ether deltada 15 bin tokenin fiyatı 0.14 eth civarı bu token hakkında bilgisi olan var mı ? araştırma yaptım fakat yüzeysel şeyler buldum elinde bulunan bilgisi olan var mı sizce satayım mı yoksa dursun mu kenarda

Hocam sen ya bizi kekliyon ya da sallıyon kafadan bir kere CUBE kyc yapmadan token göndermez takip etmesen nasıl alcan tokenleri. Sende cin olmadan adam çarpmaya çalısıyon. Konu açmak için mi açıyon post mu kasıyon. Bilen bilir Caneraydın123 açtı Türkçe konuyu. Orada adamlar dediler KYC yapılaması gerekiyor. Hatta sitesine bile üye olman gerekiyor kyc yapabilmen için. KYC için normalde pasaport lazımdı sağolsun caneraydın sorunu çözdü kimlikle kyc izni aldı. Buda gelmiş nerden geldiğini bilmiyorum diyor. Sallada az yavaş salla Cheesy Bizimi koparıyon anlamıyom ki Cheesy

KYC yapmadan telegram katılımı ile 4977 adet CUBE aldım.KYC şartı Airdop'a katılanlara uygulanmadı bildiğim kadarı ile yoksa bize göndermezlerdi.
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 03, 2018, 09:31:54 AM

arkadaşlar merhabalar bugün eth cüzdanımı kontrol edeyim dedim malum 1 mart oldu birçok token gönderim yapar diye düşündüm ki gerçekten de öyle olmuş 14-15 adet token gelmiş hepsini inceleyemedim fakat bu auto token dikkatimi çekti 15 bin adet yollamışlar ether deltada 15 bin tokenin fiyatı 0.14 eth civarı bu token hakkında bilgisi olan var mı ? araştırma yaptım fakat yüzeysel şeyler buldum elinde bulunan bilgisi olan var mı sizce satayım mı yoksa dursun mu kenarda

Hocam sen ya bizi kekliyon ya da sallıyon kafadan bir kere CUBE kyc yapmadan token göndermez takip etmesen nasıl alcan tokenleri. Sende cin olmadan adam çarpmaya çalısıyon. Konu açmak için mi açıyon post mu kasıyon. Bilen bilir Caneraydın123 açtı Türkçe konuyu. Orada adamlar dediler KYC yapılaması gerekiyor. Hatta sitesine bile üye olman gerekiyor kyc yapabilmen için. KYC için normalde pasaport lazımdı sağolsun caneraydın sorunu çözdü kimlikle kyc izni aldı. Buda gelmiş nerden geldiğini bilmiyorum diyor. Sallada az yavaş salla Cheesy Bizimi koparıyon anlamıyom ki Cheesy

bilader sen mal mısın sizi keklememdeki amaç ne ? konuyu adam gibi okursan birçok kişiye auto tokeninin geldiğini görürsün gördüğüm en gereksiz en saçma yorum muhtemelen sen bu tokenin bountysine katılmadın o yüzden bu karın ağrın

Blog kampanyasına katıldım tokende geldi. Ama milleti mal yerine koyup nerden geldiğini bilmiyorum gibi saçma sapan bir yorum yapmışsın. Ben fırsatı kaçırsam da sorun değil. Ben kazanmassam başkası kazanır. Mal gibi KYC onayı olduğu halde bunu bilmemezlikten geliyorsun. KYC onayı vardı demi hadi yok de de göreyim. Herkese gelmiş diyorsun adam ICO ya da bountye katılmasa token gelmez. Ayrıca KYC onayı almasan token gönderimi olmaz. Burada salağa yatıp one bune deme. Haddini bil adam ol milleti de mal yerine koyma. Burada bir Allahın kulu çıksın ben hiçbirsey yapmadan bu token geldi desin

millet deliye hasret biz akıllıya şu amkdm forumunda sen neyin kafasındasın halen bre mal kyc myc boş boş konuşuyorsun ben bu tokenin bountysine girdiğimi bile unutmuştum gelmiş kyc midir ne sikimdir onu yapmadan gelmesi imkansız diyorsun bir akıllı sensin değil mi amına koyduğumun gurmesi seni
işim gücüm yok senin gibi mallarla uğraşmak için konu açacağım hey allahım
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 09:36:27 AM

Hitbtc ile anlasmis gibi,  bu ayin 2.haftasi listelenir sanirim.  Nedense bu token hakkinda cok heyecanliyim.  Rebellious gelmisti o da iyiydi ama o heyecan yaratmamisti.  Bakalim ne olacak hayirlisi

selam dostum rica etsem kaynak belirtebilir misin ?

kaynak kendi facebook ve twitter adresleri

https://twitter.com/cubeintel/status/969566259238064129

eyvallah dostum çok teşekkür ettim
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 10:34:33 AM

bilader sen mal mısın sizi keklememdeki amaç ne ? konuyu adam gibi okursan birçok kişiye auto tokeninin geldiğini görürsün gördüğüm en gereksiz en saçma yorum muhtemelen sen bu tokenin bountysine katılmadın o yüzden bu karın ağrın

Blog kampanyasına katıldım tokende geldi. Ama milleti mal yerine koyup nerden geldiğini bilmiyorum gibi saçma sapan bir yorum yapmışsın. Ben fırsatı kaçırsam da sorun değil. Ben kazanmassam başkası kazanır. Mal gibi KYC onayı olduğu halde bunu bilmemezlikten geliyorsun. KYC onayı vardı demi hadi yok de de göreyim. Herkese gelmiş diyorsun adam ICO ya da bountye katılmasa token gelmez. Ayrıca KYC onayı almasan token gönderimi olmaz. Burada salağa yatıp one bune deme. Haddini bil adam ol milleti de mal yerine koyma. Burada bir Allahın kulu çıksın ben hiçbirsey yapmadan bu token geldi desin

millet deliye hasret biz akıllıya şu amkdm forumunda sen neyin kafasındasın halen bre mal kyc myc boş boş konuşuyorsun ben bu tokenin bountysine girdiğimi bile unutmuştum gelmiş kyc midir ne sikimdir onu yapmadan gelmesi imkansız diyorsun bir akıllı sensin değil mi amına koyduğumun gurmesi seni
işim gücüm yok senin gibi mallarla uğraşmak için konu açacağım hey allahım

Ağzını topla olmayan şerefini sikerim senin. Amıma koyduğumun angutu. Senin gibi mallar işte birbok bilmeden burda böyle konuşuyor. Benimle uğraşmasın zaten çünkü sende o beyin yok. Hadi şimdi siktir git.

parazit yapma şu başlığın altında küfür etmek istemiyorum suratına tükürsen yarabbi şükür diyecek bir tipsin çünkü suç ailende böyle gereksiz bir yaşam formu yetiştirdikleri için yıkıl şimdi
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 10:49:03 AM

cube kyc yapmayanlara da yolladı token
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2018, 08:04:07 AM

arkadaşlar bozduran oldumu?olduysa hangi borsa sorunsuz ve en az komisyonla bozdu?
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
March 28, 2018, 09:01:33 AM

arkadaşlar bozduran oldumu?olduysa hangi borsa sorunsuz ve en az komisyonla bozdu?

Ben ana borsalara girmeden ( Kucoin veya binance ) satmayı düşünmüyorum . Hitbtc' de hacim çok düşük , Okexde de KYC istiyor .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
March 28, 2018, 09:08:20 AM

Hitbtc ve Okex'de var şu anda sadece bakalım yeni borsalarla ne zaman anlaşma yapacaklar, binance filan girseler aslında daha büyük borsa sonuçta.
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2018, 11:44:05 AM

Ben ana borsalara girmeden ( Kucoin veya binance ) satmayı düşünmüyorum . Hitbtc' de hacim çok düşük , Okexde de KYC istiyor .

hocam miningciyiz tüm coinler dipte ethereum bozdurmaktansa havadan gelenleri bozdurayım diyorum,ethereum da çok zarar etmiş olacağım,perişanız resmen.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 28, 2018, 11:52:30 AM

Bana gelen mail de şöyle diyor : Şifre ve mailler bir portal web sitesine sızdırlmış.3 nisan'dan sonra transfer edilecek cuba coinlerine ek prosedür uygulanacakmış.
Maili paylaşayım cube coin bulunanlar dikkatli olsun.
////

Dear Cube Intelligence members,

On behalf of the Cube Intelligence, I would like to inform you regarding secure account management.

Recently there have been few reports on the loss of Cube tokens.

In-depth analysis revealed the followings:

1) Personal information, including password and email address, were leaked from a specific portal website. And it is believed that the Cube coin was extorted using this hacked information.
2) Highlighted that the personal computer may have been exposed to both hacking and malicious backdoor programs.
As noted above, there were no internal security threats detected by Cube Intelligence.

We regret to inform you that Cube Intelligence is not able to retrieve the token(s) back if the cube lost was from the following external circumstances:

1) ID and password from a separate portal website has been compromised (or email account on a website was compromised)
2) Personal PC has been compromised
3) Personal PC has been exposed to backdoor programs or viruses
4) Accessed a phishing site for Myetherwallet
5) Mismanagement of ID and password
6) Use of public computers
7) Network connected to PC has been compromised
8 ) Signed up for anunauthorised site using an email address and password (Numerous phishing techniques, that steal personal email and password by luring users with free Token when signing up, have been reported)

Please ensure that you use a different password for Cube homepage account from your personal email account(s). As always, we encourage you to transfer the Cube as soon as possible from the Dashboard to personal wallet using strict security measures.

Also, be aware of the phishing sites when you transfer to a personal wallet, and please double-check before you proceed.

Refrain from working on public computers and keep Anti-virus software up-to-date on your personal devices.

Do not use P2P program, such as Torrent, on a computer that manages cryptocurrency.

For safety precaution, from April 3rd 12:00 PM UTC onwards, Cube will block and restrict the transfer from the dashboard to the personal wallet. Make sure to transfer the Cube from dashboard to the personal wallet or to the Exchange wallet beforehand.

Starting from April 3rd, individual who wishes to transfer Cube will undergo additional procedures and require verification. Cube will be issued after a grace period (approx. 1 month), from the date of transfer requested.

Again, I would like to kindly ask you to secure your personal account.

Thank you.

Best regards,

Cube Intelligence.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 28, 2018, 11:54:06 AM

Cube bir kaç büyük borsaya girerse gerçekten güzel fiyatlanma yapabilir. Şimdiki haliyle bile yatırımcılarına kazandırdı. Kucoine bile girse yeter .

sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2018, 02:06:01 PM

Bana gelen mail de şöyle diyor : Şifre ve mailler bir portal web sitesine sızdırlmış.3 nisan'dan sonra transfer edilecek cuba coinlerine ek prosedür uygulanacakmış.
Maili paylaşayım cube coin bulunanlar dikkatli olsun.
////

Dear Cube Intelligence members,

On behalf of the Cube Intelligence, I would like to inform you regarding secure account management.

Recently there have been few reports on the loss of Cube tokens.

In-depth analysis revealed the followings:

1) Personal information, including password and email address, were leaked from a specific portal website. And it is believed that the Cube coin was extorted using this hacked information.
2) Highlighted that the personal computer may have been exposed to both hacking and malicious backdoor programs.
As noted above, there were no internal security threats detected by Cube Intelligence.

We regret to inform you that Cube Intelligence is not able to retrieve the token(s) back if the cube lost was from the following external circumstances:

1) ID and password from a separate portal website has been compromised (or email account on a website was compromised)
2) Personal PC has been compromised
3) Personal PC has been exposed to backdoor programs or viruses
4) Accessed a phishing site for Myetherwallet
5) Mismanagement of ID and password
6) Use of public computers
7) Network connected to PC has been compromised
8 ) Signed up for anunauthorised site using an email address and password (Numerous phishing techniques, that steal personal email and password by luring users with free Token when signing up, have been reported)

Please ensure that you use a different password for Cube homepage account from your personal email account(s). As always, we encourage you to transfer the Cube as soon as possible from the Dashboard to personal wallet using strict security measures.

Also, be aware of the phishing sites when you transfer to a personal wallet, and please double-check before you proceed.

Refrain from working on public computers and keep Anti-virus software up-to-date on your personal devices.

Do not use P2P program, such as Torrent, on a computer that manages cryptocurrency.

For safety precaution, from April 3rd 12:00 PM UTC onwards, Cube will block and restrict the transfer from the dashboard to the personal wallet. Make sure to transfer the Cube from dashboard to the personal wallet or to the Exchange wallet beforehand.

Starting from April 3rd, individual who wishes to transfer Cube will undergo additional procedures and require verification. Cube will be issued after a grace period (approx. 1 month), from the date of transfer requested.

Again, I would like to kindly ask you to secure your personal account.

Thank you.

Best regards,

Cube Intelligence.

MEW de olanlarda sıkıntı yok gibi
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
March 28, 2018, 02:26:00 PM

Ben de Telegram kampanyasından 4977 token kazanmıştım. Değeri gittikçe artıyor gibi görünüyor, uzun dönemli saklayacağım sanırım.

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 28, 2018, 03:05:14 PM

Imza kampanyanyasindan 214000 tane gelmisti.  Ihtiyactan dolayi satmistim.  Simdi tekrar aldim biraz.  Bence proje olarak gunumuze cok uygun hatta cok gerekli bir proje.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
March 28, 2018, 04:35:56 PM

imza kampanyasını ne yazıkki göz göre göre kaçırdım ilk aşamada hard yaptı ona rağmen girmedim ve  bir pişmanlık daha yaşadım ama proje sağlam o yüzden telegramdan gelenleri tutuyorum.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 28, 2018, 04:50:22 PM

araçların interneti üzerine çalışan bir coindir kendisi bounty katılamadım ama sonradan aldım ve 10 yıl tutmayı düşünüyorum çok uygunken aldık tutanlar pişman olmayacaktır Smiley

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: