Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:11:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: AUTO(CUBE) token  (Read 1148 times)
Antix06
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 05:34:39 PM

Auto şuan Okexde listelendi telegramdan 60 dolar civarı gelmişti ama şuan yarı yarıya düştü fiyatı. beklemeye devam.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
April 04, 2018, 01:35:50 PM

auta duruldu bı ya okexe girmesi baya bi sükse yaptırmıstı sitesi çince oldugu ıcın cok onemsememıstım ama cekık gozlulerı daha fazla takip etmek gerek.

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 04, 2018, 01:39:47 PM

Caner reisin de dediği gibi şu sıralar piyasa durgun çok bir şey beklememek lazım ama güzel bir proje ben sattım 135 satoshi civarında sürekli in çık yapıyordu dedim sayısını arttırayım satarak . Sattım sonra kendini yukarı attı daha da gelmiyor aynı seviyeye üzüldüm açıkçası satmanızı tavsiye etmem satmama rağmen hala takip ediyorum güncellemelerini. En kötü beklentim 1-1.5k satoshi civarı
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 07, 2018, 11:20:11 PM

en azından fiyatı sabitlendi 3aşagı 5yukarı. Yavaştan yükseliş hareketi görünüyor

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 11:34:13 PM

bu da değişik konilerden biri, açıkçası ben bir yerlere geleceğini düşünüyorum, yatırımcısını zengin etmez belki ama gene ufak bir sakal bırakır diye düşünüyorum bu koini
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
April 08, 2018, 12:03:45 AM

bu tokene noldu ne ses var ne seda öyle kaldı gidiyor kimsede ilgilenmiyor çok aktif görmüyorum bu ekibi sağlam bi borsa atağı yapması lazım okex falan kurtarmıyo artık

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
April 08, 2018, 05:52:52 AM

bunların ekibi bence çalışıyor ama sadece okex te işlem görmesi yeterli değil. topluluk olarakta sıkı takipçileri var gördüğüm kadarıyla. bir gün patlama yapacak ama ne zaman bilemiyorum. aslında biraz alıp uzun süre bekletmekten zarar gelmez diye düşünüyorum. kaybettirecek bir şey değil bu fiyatlardan alınıp uzun süre bekletilirse.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
April 08, 2018, 06:15:07 AM

Adamlar sosyal medyada aktif . ICO fiyatının altınada hiç düşmedi . Markete ilk 50' ye baktığında ; çıkalı bir yıldan fazla olmuş ve halen çalışmayan projeler var .
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 08, 2018, 06:16:02 AM

Auto gerçekten güzel ilerliyor.Okex hacmi de güzel.Yatırımcısını ve bounty girenleri memnun etti fiyatı ile.Bir kaç borsaya daha girerse yürür gider.Bir müddet elimde tutmayı düşünüyorum.Piyasanın bu kötü halinde bile güzel kazandırdı.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 11, 2018, 06:47:55 PM

Tekrar düşüşe geçti cube uzun süredir artışa geçemedi sanırım piyasadan dolayı, bakalım yeni borsa haberi ne zaman gelecek, açıklama var mı?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 11, 2018, 08:04:11 PM

neden bilmiyorum ama özel bir sempatim var bu auto tokenlara. küçük bir miktarla trading yaptım ve güzel bir seviyede satıp alttan tekrar topladım. ilerisi için umutluyum. doğrusu beni sevindireceğini düşünüyorum. ilgili bir ekipleri var. tokenın değerini önemsiyorlar ve artması için çalışıyorlar. bu benim hoşuma gitti. diğer icolar gibi değiller en azından. ico sonrası tokenları başlarından savıp ne halinizi varsa görün diyen cinsten değiller.
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 11, 2018, 10:32:12 PM

Benimde ayrı bir sempatim var auto'ya.O yüzden bir miktar tutuyorum.Ekip gerçekten hızlı çalışıyor.Kısa zamanda güzel bir borsaya girdiler.Yeni borsalar eklendiğinde güzel bir yere gelecektir.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 12, 2018, 04:29:37 PM

Auto coşmuş yeniden.Şu ortamda bile yüzde 26 artıyorsa bu coin iş yapar.Btc artmış inmiş pek umurumda değil auto'nun.Birkça yeni borsaya da eklenirse iyice uçar gider tahminimce.Elimde bir miktar var beklesin bakalım neler olacak.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
April 12, 2018, 09:02:27 PM

Herkese merhaba. Bu kadar AUTO kazanan kişi olması hoşuma gitti. Bu konuyu açmanız da iyi olmuş. Ben CUBE'nin Türkçe çevirmeniyim. Hepinize bol kazançlar dilerim. Öncelikle şunu söyleyeyim ekip ile arasıra özelden hala görüşüyorum. Cube kısaca en kısa halinde araçlara karşı gelecek virüs saldırılarını önlemek amaçlı cihazlar üretecek. Bu yol haritasında mevcut. Yeni borsalara girmekten ziyade yeni anlaşmalar peşindeler ve bu en doğrusu eğer kyc doğrulamanız var yada yok tam bilemiyorum e posta gönderiyorlar. 18 Nisanda çok önemli bir toplantı yapılacak bazı söylentiler var mercedes ve audi ile anlaşmalar olacak samsung da ama ekipten haber almak en doğrusu. Tabi bir taraftan yeni borsalar ile görüşmeler de yapılıyor. Forumda açtığım konuyu google translate olarak şikayet eden biri var. Üstelik KYC yapmayanlara kesinlikle ödül vermeyeceklerdi sadece pasaport kabul ediyorlardı. Bu şartları değiştirmeleri için çok fazla uğraştım ama üyenin karşılığı hoş olmadı yapan kişiyi de biliyorum multi hesaplarında neredeyse benden fazla cube almış. Hiç sorun değil sadece bir referans kaybettim. Ekip google translate olmadığımı biliyordu ve ekip tarafından ekstra ödül alarak bu süreci tamamladım. Benim kapatılan tüm konularımın ekipleri tarafından ekstra ödül teklifide aldım. Çünkü ekipler kanıtlarımı biliyorlar Smiley elinde olan herkese bol kazançlar sizin gibi değerli insanlara kazandırmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Sadece Uzun süre beklemek gerek bu fırsat elinize tekrar geçmeye bilir. Bol kazançlar  Smiley
yusufmirza
Member
**

View Profile
April 12, 2018, 09:12:28 PM

Caneraydın123 teşekkürler ilginize alakanıza sayenizde güzel kazandık bu coininden.Gelişmelerden bizi haberdar ederseniz bu sayfada bizde ona göre elimizde tutarız coini.Ekip çalışıyor ilgililer projeleri de güzel.Coinin arkasında duruyorlar.Bize lazım olan gelişmelerden haberdar olmak.Kolay gelsin.
caneraydin123
Member
**

View Profile
April 12, 2018, 09:43:38 PM

Caneraydın123 teşekkürler ilginize alakanıza sayenizde güzel kazandık bu coininden.Gelişmelerden bizi haberdar ederseniz bu sayfada bizde ona göre elimizde tutarız coini.Ekip çalışıyor ilgililer projeleri de güzel.Coinin arkasında duruyorlar.Bize lazım olan gelişmelerden haberdar olmak.Kolay gelsin.
Rica ederim. Olabildiğince güncel haberleri paylaşmaya çalışırım. Ödül e tablosunu yedeklemem iyi olmuş çok işime yarıyacak Smiley  Cube ekibi kadar nazik ve anlayışlı bir ekibe çok zor rastlarız çok güvenilir insanlar. Yeni anlaşmalar imzalanırsa ki olacaktır büyük ihtimalle  yeni büyük borsalara girmesi çok ta zor olmaz. Şuan ki fiyatı buraya yazıyorum ileride kıyaslama yapabilelim. Smiley
 $0,012707 USD (29,71%)
0,00000163 BTC (15,04%)
0,00002655 ETH (14,36%)

Ben herkes kazansın derdindeyim bunu da birinden karşılık beklemeden yapmak güzel tabi ekipler den ödeme alacağım ama multi hesap kullanmıyorum başkaları gibi kullananlar da beni ilgilendirmez tek hesap ile yola devam. Düşman kazanmak değil derdimiz birilerinin kazancına mani olmakta değil bunu kazanan herkes anladı zaten. @cnraydn telegram adresim eğer tavsiye ihtiyacı olan olursa çekinmeden yazsın sadece Cube için değil yardımcı olmaya çalışırım elimden gelen bir konu olursa. Hepinize bol kazançlar her şey gönlünüzce olsun...
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 13, 2018, 02:29:12 PM

Caneraydın123 tekrar çok teşekkürler cube çevirileri için. Müsait oldukça cube ile ilgili gelişmeleri bu konunun altına yazarsan iyi olur. Tekrar teşekkürler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
April 13, 2018, 06:46:36 PM

Ne kadar kazandınız acaba?Ben bugün ilk kez duydun hocam.Şu an yatırımlarınız duruyor mu sattınız?Bende bu ara araştıracam bu coini bakalım almayı düşünüyorum

caneraydin123
Member
**

View Profile
April 13, 2018, 07:16:11 PM

Tabi ki paylaşayım bu konuyu canlı tutmaya bakın. Elinizdekileri satıp satmamak size kalmış bir şey değerli bir coin AUTO. Şuan en yakın ve en iyi haber mercedes ve audi anlaşmaları ama ekip 18 nisan da toplantıdan sonra resmi olarak açıklama yapana kadar bekleyin. Kesinleşmiş bir haber ekip tarafından iletilmeden hiç bir şeye itimat etmeyin. Güncel haberleri paylaşmaya devam ederim.  Fırsatları değerlendirmeye bakın.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
April 13, 2018, 07:20:51 PM

AUTO(CUBE) token  piyasa kırmızıyken dahi yükselişiyle göz doldurdu, Oto sanayii için temel güvenlik platformu, 18 nisanda bir toplantı var  bakalım neler konuşulacak, ufak bir miktar almıştım öylesine ama ummadık taş baş yarıyor.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: