Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:46:01 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: AUTO(CUBE) token  (Read 1150 times)
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 13, 2018, 09:50:43 PM

Yakin takipteyiz,  volume yukseldi.  Fiyati son 1 ayda %60 atti.  Piyasa toparlanirken tirmanisa devam ediyor. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 16, 2018, 10:39:08 AM
Last edit: April 16, 2018, 10:51:07 AM by SheldonLeeCooper

Auto(CUBE), MG Insurance şirketi ile Blockchain tabanlı bir sigortacılık iş modelinin araştırılması ve geliştirilmesini üzerine ortaklık anlaşması imzaladılar.
https://cubeintelligenceltd.blogspot.com.tr/2018/04/mg-damage-insurance-cube-intelligence.html

usakli64
Full Member

View Profile WWW
April 16, 2018, 10:35:20 PM

Evet cube 1 haftadir ucuyor.  %70 artti.  Pump olmadigi icin seviniyorum.  En azindan degerli oldugunu gorenler yatirim yapiyor.  Bakalim nerelere kadar gidecek. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
April 17, 2018, 05:44:40 AM

Evet cube 1 haftadir ucuyor.  %70 artti.  Pump olmadigi icin seviniyorum.  En azindan degerli oldugunu gorenler yatirim yapiyor.  Bakalim nerelere kadar gidecek. 
Cube aya gidiyor Smiley bu fiyatları bana göre görmesi gereken fiyatlar daha üstünü görecek diye düşünüyorum yeni borsalara girince çok daha fazla artış bekliyorum inşallah bakalım olursa çok güzel olacak
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 17, 2018, 07:37:52 AM

Auto gayet güzel bir şekilde artmaya devam ediyor yalnız bir an önce Binance'a girebilirse muhteşem olur. Binance'tan sonra OKEX kullanmak çok can sıkıcı geliyor. OKEX hiç kullanıcı dostu bir arayüze sahip değil.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 17, 2018, 08:39:10 AM

Cube güzel artıyor.İlerisi için umutluyum o yüzden tutuyorum elimde.Genelde fiyatı satoshi olarak ucuz olan coinler güzel yükseliyor.Cube'nin ekibi de ayrıca çok çalışkan projeleri de güzel.Yaptığı anlaşmalarla güven veriyor yatırımcısına.Güven vermese satıp dumplarlardı şimdiye kadar.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 17, 2018, 09:09:38 AM

Cube gerçekten son zamanlarda güzel yükseliş göstermeye başladı. Satoshi olarak cok az bir değeri olduğu için en ufak bir artma satoshideki güzel kar bırakıyor. Tabi birde token sayısı az olduğundan dolayı ilerde değerlenmesi için gayet güzel. Birde yeni borsalara girdikce artık aya mi çıkar  marsa mı gider bilinmez ama çok iyi yerlere gelecektir. Ekip de böyle çalıştıkça.

usakli64
Full Member

View Profile WWW
April 17, 2018, 09:51:05 AM

Dedigimiz gerceklesti piyasa normale donunce ilk yukselecek projelerden birisi diye soylemistik.  Evet yeni borsaya girince daha fazla yukselecektir.  Yeni haber var mi borsa ile alakali

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
caneraydin123
Member
**

View Profile
April 17, 2018, 10:50:20 AM

O bu değilde konusunun denetlemesini yaparken yok scam yok white paper çalıntı yok satışlar gerçek değil diyenler vardı. Ön Satış 3 saatte ico 12 saatte bitti kimse inanmadı o zaman ekibe her zaman güvendim hiç bir güvenim boşa çıkmadı inşallah daha iyi yerlere gelebilir.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
April 17, 2018, 10:53:29 AM

O bu değilde konusunun denetlemesini yaparken yok scam yok white paper çalıntı yok satışlar gerçek değil diyenler vardı. Ön Satış 3 saatte ico 12 saatte bitti kimse inanmadı o zaman ekibe her zaman güvendim hiç bir güvenim boşa çıkmadı inşallah daha iyi yerlere gelebilir.

12 saatte ICO tamamlamak su piyasada cok gorulen birsey degil.  Nice projeler var reklamdan gecilmiyor onlar bile bu sureyi uzatmak zorunda kaliyorlar. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
caneraydin123
Member
**

View Profile
April 17, 2018, 11:16:09 AM

12 saatte ICO tamamlamak su piyasada cok gorulen birsey degil.  Nice projeler var reklamdan gecilmiyor onlar bile bu sureyi uzatmak zorunda kaliyorlar. 
Aynen çok zor bunu başarmak ben bile hayret ettin baştan beri içinde olmama rağmen bu nasıl olur diye sorup durdum kendime adamlar koreli olmakla zaten çok adım öndelerdi.
rambobt
Member
**

Activity: 96
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
April 21, 2018, 04:29:17 PM

Güzel bir Coin inceledim. Bayağı da iyi fiyatı şimdi düşmüş ama geleceği iyi bir coine benziyor.Elinde olanlara bol kazançlar kaçırmış olmak kötü oldu bountylerini. Ekip baya bi başarılı sanırım yaptığı anlaşmalar falan çok iyi.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 21, 2018, 04:45:11 PM

BTC'nin yükselişe geçmesinden dolayı biraz inmiş ama yoluna devam edecek gibi gözüküyor.Sağlam ve sert çıkışları var.Btc normale döndüğünde fiyatı yukarılara doğru tırmanacaktır.Ekibinin çalışmaları ile coin yürümeye devam ediyor.
caneraydin123
Member
**

View Profile
April 21, 2018, 05:50:35 PM

BTC yükseliyor , dolar da yükseliyor fiyat ne kadar düşse de pek de değerini kaybetmiş sayılmaz piyasa toparlandığında yükselecektir. Volkswagen ile bir görüşme yapılacağını söyledi ekip ama henüz anlaşma veya başka bir duyuru yapılmadı. Ben ekibe hala çok güveniyorum ve çok da arıyorum o ekibi Smiley Daha büyük anlaşmalar yaparlar ama şu sıralarda da yeni borsalara girmesi güzel olurdu şuan da hala ekipten o konuda bir duyuru yok. Görüştükleri yeni borsalar var ama kesinleşmeden borsaların isimlerini veremezler borsalarında kuralları var. Mesela binance diyor biz eklemeden her hangi bir şekilde kabul etmeden  bunu duyuru yaparsanız bir daha girme şansıda vermiyor. İnşallah güzel haberlerle gelir. Çok yükselir hepinize bol kazançlar .
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
April 21, 2018, 06:36:42 PM

Teşekkürler coin ile ilgili verdiğiniz bilgiler için yaklaşık bir haftadır artıştaydı dediğiniz gibi bugün küçük bir düşüş oldu. Bakalım yeni borsalar ne zaman eklenecek?
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
April 22, 2018, 05:18:08 PM

nazar değdiniz cube'ye Smiley bu piyasada  çoğu coin  diplerde, bu kadar düşüşün pek bi ehemniyeti yok bence, Cubenin arkasındaki ekip işi iyi biliyor, Projede sağlam, ben iyi yerlere geleceğine inanıyorum. daha yolu var.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 22, 2018, 07:06:56 PM

nazar değdiniz cube'ye Smiley bu piyasada  çoğu coin  diplerde, bu kadar düşüşün pek bi ehemniyeti yok bence, Cubenin arkasındaki ekip işi iyi biliyor, Projede sağlam, ben iyi yerlere geleceğine inanıyorum. daha yolu var.

Kesinlikle bende bu cube hakkında iyi niyetliyim ekibinde beğendiğim çok iyi isimler var cidden nazar değdi cube ya fakat gelecekte bu fiyatlar komik gelecektir bize
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 22, 2018, 07:09:51 PM

Yeni haberler ve hacimli borsalara girişi başladıkça fiyatının artacağı tahmin ediliyordu zaten bounty den gelen tokenları bence bozdurmayın piyasa toparlanmışken iyi kar bırakabilir.

GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 07:23:39 PM

Bounty de gelen tokenleri bozdurmamak gerekiyor açıkcası biraz daha bekleyip sabırlı olmak iyi kazançlar getirebilir diye umuyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 22, 2018, 07:32:46 PM

Bunun gibi kampanyaları yakalamak gerekiyor aslında bounty olarak.

Bana sanırım telegramdan 10 bin adet gelmişti onu tutuyorum ayrıca Bir miktarda ben yatırım yapmayı planlıyorum Koreliler çalışkan oluyor Cube baya sağlam durdu çalkantılı dönemlerde.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: