Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:28:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: coinstarter bounty dolandırıcılığı  (Read 149 times)
entimist (OP)
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 08:24:28 AM

merhabalar.aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mıdır bilmiyorum ama şansımı denemek istiyorum.yazın bitcoin altcoin olaylarına airdroplar aracılığıyla başlamıştım.sagolsun airdroptakibi.com sitesini kuran levyashin aracılıgıyla.ilk olarak da bu projeyi gördüm.

yaz aylarında coinstarter'in referral sistemiyle iyi miktar coinstarter token oluşturmuştum.bu ay bu arkadaşlar bir borsada işlem görmeye başladılar.

referral bounty sorunu kısmına gelecek olursak bu arkadaşlar bu bountyleri ödememek için bir oyun yaptılar.15 şubat ico'larının son günüydü ve 14 şubat günü herkese mail atmışlar.ico bitene kadar kendi sitelerine girip claim your tokens olan yere tıklamazsanız tokenleriniz yanacak diye..yani 24 saat mühlet verilmiş.ki bu mesajı da icolarının reklam mail'inin en sonuna not olarak iliştirmişler.ben tabi yine ico reklamı diyip aşağılara inmeden çıktım mailden.zaten bu işlemin son güne sıkıştırılması dönen oyunu gösteriyor.

bu referral sistemi kullanan arkadaşlar var mıdır acaba?bunun  çözümü için öneride bulunacak arkadaşlar da varsa sevinirim.yoksa soğuk bir 2 eth'luk tokenimin üstüne soğuk su mu içeyim artık Cheesy
1715466521
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715466521
Reply with quote  #2

1715466521
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
broadwaymoond
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 02:32:03 AM

soguk suyu sen bir damacana al hocam umarim bundan sonra daha dikkatli olursun
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
March 04, 2018, 03:46:39 AM

geçmiş olsun, iş işten geçmiş artık, dediğin gibi üstüne bir sürahi soğuk su iç,
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 04, 2018, 10:19:27 AM
Last edit: March 04, 2018, 11:05:41 AM by trendcoin

soğuk su içilecek bir durum yok aslında, elden geleni yapmak gerekiyor bence.
benzer durumda olan insanlara ulaşıp globalde konu açıp verip veriştirmek gerekiyor. insanlar bilmeli ne derece ucuz ve yavşak olduklarını.
çünkü bu ucuzcu yavşakların coinine yatırım yapsan kulak arkandan düzeltmeden bırakmaz, bilinsin ki uzak durulsun.

mesela aynısı değil ama benzer bir durum ucash için var.
20 gündür transaction da borsaya gitmek üzere yolda, yok bu o.çocukları büyük borsalarda da listelenecekler günün birinde asıl komedi o.
madem 3 kuruşa çökecektin neden dağıttın.

benim sorunum 3 kuruş ile değil çakallık yapan bu tip o çocuklarında.
bunları bi temiz derdest edeceksin edeceksin ki bunların malları rağbet görmesin borsada.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 04, 2018, 10:40:26 AM

Geçmiş olsun. Hocam bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için telegram gruplarına arada bir göz atmak gerekiyor. Hiç olmazsa pin mesajlarını okumak gerekiyor.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 04, 2018, 07:27:00 PM

benim de airdroptan gelen tonla coinstarterım vardı toplam farklı hesaplarda (vurmayın multi girdim) 10k civarı projeden uzun süre ses çıkmayınca unuttum bile ancak  bu yapılan şark kurnazlığından başka birşey değil. madem böyle birşey yapacaktın reklamını neden böyle yapıyorsun zaten 3 kuruşluk markan var onu da böyle gereksiz şeyler ile yok ediyorsun. neyse bi yolunu bulayım da alayım bari Cheesy

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
March 04, 2018, 07:49:00 PM

Bu bounty ekipleri çok önemli projeden önce ekibi araştırmak lazım sanırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: