Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:54:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Boğa Hareketi  (Read 1085 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 05, 2018, 09:24:17 AM

Nerden nereye ekim kasım döneminde ne paralar kazanmıştık oysaki, kesşek o zaman satsaydım diyorum 3 aydır. Bundan sonra daha da beter olurmu acaba diye endişe ediyorum
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 05, 2018, 09:29:01 AM

Bu aydan herkes çok umutluydu. Gerçi daha ayın başındayız ama çok fazla hareket olacak gibi görünmüyor. Özellikle altlar feci durumda. Açıkçası ne olacak kimsenin bildiği yok bence. Çünkü kimsenin elinde yeterince argüman yok. Piyasanın çoğunluğuna hakim olan Balinaların isteği doğrultusunda fiyatlar düşüp yükseliyor. 6K seviyelerini tekrardan görmesi veya 20K seviyesini geçmesi hiç süpriz olmaz. 20K'yı gördüğünde birisi çıkıp 6Kdan dönecek deseydi kimse inanmazdı. Dalga geçerdi.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 05, 2018, 09:31:14 AM

Şu 11.000 i kırarsa şöyle olur,9.000 e düşerse böyle olur,yok grafik öyle diyor yok bilmem ne muhabbetleride baydı iyice. Grafik falan tıraş bu işlerde. Yarın çin çıkar bir spekülasyon çıkarır,olumluysa 20.000 olur olumsuzsa 5.000 olur. Ne teknoloji ne de başka bir şey etki etmiyor fiyata. Sadece spekülasyon. Bu da iyi bir şey değil aslında. Zamanla insanları kaçırırsınız böyle iniş çıkışlarla.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 05, 2018, 09:32:25 AM

birader sen neden surekli altcoin basligina sacma sapan basliklar aciyorsun? hayir bide bunun dandik yazilarina 14 merit gitmis kafayi yicem.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 05, 2018, 09:43:59 AM

DÜn gece itibariyle güzel şeyler olmaya başladı umarım devamı gelir.şuanda nerdeyse tamamen ethere dönmüş durumdayım yükselmesini bekliyorum
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 05, 2018, 10:44:29 AM

birader sen neden surekli altcoin basligina sacma sapan basliklar aciyorsun? hayir bide bunun dandik yazilarina 14 merit gitmis kafayi yicem.
başlıklarına baktım da senin dandik üstü yazılarına 100 merit verilmiş ve çoğu çöp buna ne demeli? Sana verilecek çok cevabım var seviyene inmem için mağmaya ulaşmam lazım.Buna da gerek yok. Hatta sana vakit ayırıp şu cevabı yazdığım için bile kendime ayıp ettiğimi düşünüyorum
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 05, 2018, 11:32:24 AM

herkesin beklediği piyasaya giriş yapmış durumdayız inşallah dirençleri kıra kıra yükseli bitcoin yoksa zararları başka türlü telafi edemeyiz

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 05, 2018, 11:38:53 AM

hafta başında denk geldiği için bu direnç kırılma noktası büyük ihtimalle kırılacak bu direnç ile yeniden güzelleşecek piyasa

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 05, 2018, 11:44:45 AM

Belki de ilk işaret fişeğiydi diyebiliriz ama ne 9000 altına hemen düşer ne de 15.000 üzerini hemen görür, bence bir dönem daha yatay seyrettikten sonra nisan sonu btc de yavaş yavaş yukarı yönlü hareketlenmeler görebiliriz diye düşünüyorum, mayısta da yavaş yavaş altların sezonu başlar haziran ortasına kadar.

serguvan
Member
**

Activity: 532
Merit: 14

View Profile
March 05, 2018, 11:56:09 AM

Bıktık artık şu ayı piyasasından artık bitsin gitsin, boğa başlasın. BTC'nin son hareketleri başlayacağı sinyali verse de insan tam güvenemiyor. Kaç kere "aha boğaya giriyor" dedik, ama hepsinde yine çakıldı. Aralık ayının ortasındaki gibi bir piyasayı özledik Undecided
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 05, 2018, 03:26:51 PM

Bıktık artık şu ayı piyasasından artık bitsin gitsin, boğa başlasın. BTC'nin son hareketleri başlayacağı sinyali verse de insan tam güvenemiyor. Kaç kere "aha boğaya giriyor" dedik, ama hepsinde yine çakıldı. Aralık ayının ortasındaki gibi bir piyasayı özledik Undecided

6k etkisi geçip 12k üzerinde biraz takılırsa btc boğa olmasa bile şu dandik piyasanın düzelmesi gerçekleşir.Aralıktaki boğa piyasasının benzeri için en iyi tahmin yaz olur bence.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
March 05, 2018, 06:08:24 PM

zaten bir büyük yükselme ve ardından büyük bir düşüş gördük, düşüşün olabilmesi için yükseliş'in olması lazım bence yoksa 6k seviyelerine düşmez btc
Midesiz
Member
**

Merit: 20

View Profile
March 05, 2018, 06:18:51 PM

6000 e düşecek olsada, hatta daha da aşağıları görme ihtimali olsa bile bu fiyatlardan kademeli olarak alınabilir, uzun vadeli olarak. Btc beklemeyi bilene kendini her fiyattan aldırır.

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
March 05, 2018, 06:25:15 PM

Bu saatten sonra kolay kolay 6-7 bin dolar seviyelerine düşeceğini düşünmüyorum uzun bir süre. Bundan sonra artış devam eder diye düşünüyorum minimum 20 bin doları görecektir bitcoin yaz sonuna kadar.

6000 7000 seviyelerinin görüleceğini bende düşünmüyorum.
Sağlıklı bir yükseliş için geri çekilmelerde olacaktır ama çok değil.

emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 23, 2018, 08:00:08 AM

boyle giderse kurban bayramına kadar bogayı zor görürüz
medlucky
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
March 23, 2018, 08:17:59 AM

boğa kapıları tekmeliyor ama önündeki direnç çok güçlü bitürlü kıramadı zincirleri umarım mart sonu nisan başı gibi bu hareket başlar millet kriptodan soğudu valla ben bu işe boğa sezonunda girdiğimde vay be ne iyiymiş diyordum o hevesle şuan devam ediyorum ayı sezonu girseydim çoktan bu işlerden  çıkardım

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 23, 2018, 08:22:54 AM

Devamlı bir olumsuz haberler BTC nin çıkışını engelliyorlar. Ama aslında bu şuanda ki piyasanın suçu değil daha önceki bazı olumsuzluklar, hack ve dolandırmaların acısı yeni ortaya çıkıyor. Bir de neredeyse sıfır maaliyetli bu işe ilk girildiğinde alınan bitcoinler sebebiyle bu acı günleri yaşıyoruz.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 23, 2018, 09:05:55 AM

Bu dirnc noktaları kolay kolay kirilmiyor ki. Zaten o noktayi geçtiği anda yukarda fazla satış olmadığı için bir anda yükseliş oluyor. Piyasaya yeniden güven kazandiracak haberlerin gelmesi lazım yoksa bu gidişle bu yıl pek bir yükseliş olmayacak gibi gorunuyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
mehmet312
Full Member

Merit: 102

View Profile
March 23, 2018, 09:14:47 AM

Nezaman geleceğini kestiremesek de yakında olacağını düşünüyorum boğa sezonunun, bir aşağı bir yukarı derken çıkışlar başlıcak nisan ortası gibi bence, yine de emin olunmaz temkinli davranmakta fayda var tabi.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 23, 2018, 09:27:24 AM

keşke boğa ayı cart curt diye anmadığımız gerçek bir borsaya sahip olsaydık. başka borsalarda yüzde 10 düşüş batış anlamına gelirken burda çıkar çıkar demekten başka bir anlama gelmiyor. günde yüzde 200 artmasıysa pek de sağlıklı değil, daha hızlı düşüyor sonra. bence tüm ayıları boğaları öldürek yoksa hep diken üzerinde kalıcaz.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: