Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:26:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance hesabınızı kontrol edin  (Read 540 times)
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
March 04, 2018, 12:33:54 PM

Kontrol ettim bende bir şey yok. 7 adet BNb vardı sanırım adam yerine koymuyorlar 7 adeti Smiley Millet kaçar tane BNB tutuyorsa artık.
BNB konusuna gelirsem de bence de geleceği olan bir koin. En azından milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılma olasılığı var, yani BNB koinin kullanım alanı mevcut. Bu özelliği ile bir çok koinin önüne geçmekte.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 04, 2018, 12:41:28 PM

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Fakat elimde bir miktar BNB tutuyordum neden sattımığımı hatırlamıyorum ama sattım geri alırım sattığım kadar diyip. Sonrasında almadımda neyse alırım herhalde bir gün .D
btcking2009
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 01:33:27 PM

3 tane satmak için 100 tane almak? Hesap basit arkadaşlar. Parası olanlara 3 tane atalım. Onlarda coini fişeklesin. Neyse şimdi 3 tane elimizde kalsın ileride fiyatı yükselire satarız.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 04, 2018, 01:39:36 PM

10 tane binance coine 3 tana bcpt gelmiş.
Bcpt lerin kucindeydi satmak istesem satamıyorum, zorla alım satım yaptıracak.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 04, 2018, 01:41:37 PM

Binance Coin elde tutmak mantıklı her zaman bir şekilde kazandırıyor BNB coin. Bilgilendirme için sçok teşekkür ederim hocam. Herkese bol kazançlar.

canlark
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
March 04, 2018, 02:00:14 PM

Bilgilendirme için çok teşekkürler. Az önce baktım 3 tane hediye etmişler Smiley sağolsunlar var olsunlar. Bakalım değeri artacak mı?

Join Helbiz Mobility System Pre-Sale
● Peer-to-Peer Wheel Rentals ●
 visit: https://www.helbizcoin.io/
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
March 04, 2018, 03:20:52 PM

3$ lık coin verdiler baya bi duyuldu . 3BCPT Nedir beyler bayanlar yapmayın Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 04, 2018, 05:34:10 PM

Aynen öyle dalga mı geçiyorlar ya 3 tane nedir, isteselerdi ben onlara verirdim geri yollama diye bişey olsa da geri yollasam tepki olarak:) binance bazen komedi gibi ya komik bir kampanya oldu cidden.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 04, 2018, 06:03:14 PM

500 bin hesaba yolladılar.Ne bekliyorsunuz 1000 tane falan mı . Satamayanlar da bizahmet bir kaç tane alıp öyle satsinlar

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 04, 2018, 06:37:59 PM

zaten küçük bir airdrop oalcaktı elinde bnb olanlara 1500000 adet bcpt dağıtılacaktı o da ilk 500.000 kişiye idi. bana büyük ihtimal gelmemiştir bile
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
March 04, 2018, 06:40:51 PM

Binance'ta oylama yapmak bile para kazandırıyor gerçekten güzel bir borsa böyle arada hediye token gelmeside güzel oluyor
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 04, 2018, 07:19:58 PM

Tahminimce borsaya eklemek için aldıkları coinlerin bir bölümünü promosyon niyetine dağıttılar.
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
March 04, 2018, 07:37:13 PM

La olum binance hesabınızı kontrol edin deyince.. te Allahım ya. Ben de dedim ulan hack filan mı yedik , binance mı kapandı geçen seferki gibi. Bcptleri onların olsun hesap sağlam yerinde dursun da Smiley
Nevzat
Member
**

Activity: 97
Merit: 10

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
March 04, 2018, 08:06:10 PM

Bunun haberi yapıldı mı acaba daha önce. Forumda filanda denk gelmedik bilseydik tutardım kenarda kıyıda. Belki bişeyler olur diye Smiley

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
March 04, 2018, 08:11:49 PM

Böyle sürprizleri her zaman sevmişimdir, boşuna en iyi borsa değil şu an, kimlik onaysız çekim limitleri böyle hediyeler falan Smiley

Community & Social Media Manager
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 04, 2018, 08:18:00 PM

Bende sorun oldu yine kapandı falan sandım kontrol edin diye yazınca. Başlıkta bari yazın hediye attılar 3-5 olanlara diye. İnsan durduk yere anlık terliyor başlığı görünce  Shocked

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 04, 2018, 08:39:02 PM

zaten elinde bnb olan ilk 500.000 kişiye bcpt vereceklerdi. 1500.000 bcpt dağıtılacaktı. o da zaten kişi başı 3 bcpt yapar. o da şuan için pek işe yarayacağını zannetmiyorum. zaten satmaya kalksak satamayız.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
March 04, 2018, 08:46:26 PM

bendeki şansa bakar mısın Smiley bnbleri sattık hediyeler gelmiş şans diye buna denir işte fork olur coin satarım %100 yapar giriyim derim gözümün önünde patır patır gider flan
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 04, 2018, 10:25:36 PM

gerçekten çok az göndermişler . acaba bu airdropvari şey binancenın değerinden götürecek mi yoksa getirecek mi böyle dewamlı olsa herkes ayrıyetten bıraz daha bınance tutmak ister.

emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 04, 2018, 10:37:49 PM

Bende sorun oldu yine kapandı falan sandım kontrol edin diye yazınca. Başlıkta bari yazın hediye attılar 3-5 olanlara diye. İnsan durduk yere anlık terliyor başlığı görünce  Shocked
hocam haklısınız da burdakılerın yuzde 90'ını bnb tuutugu için 3 bcpt olsa tatlı bi surprız olsun istedim Smiley
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: