Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:22:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Para Piyasası Android Uygulaması  (Read 256 times)
ersanyakit (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 06:56:17 AM
Last edit: April 05, 2018, 12:49:06 PM by ersanyakit

Kripto Para Piyasası
currencycalculate.com
Elektronik kripto para birimlerinin hepsinin piyasa takibini, yıllara göre fiyat grafiğini, market geçmişini ve borsalardaki geçmiş verisini görebilmenize imkân veren kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzlü android uygulamasıdır. Ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Kripto para geçmiş verileri fiyat grafiği ve market verileri şu an için sunucu tarafından eklenmekte olduğu için bugün güncel verileri göremeyebilirsiniz. Ama Pazartesi gününden itibaren senkronizasyon işlemi tamamlanacağı için gerçek zamanlı güncel verileri görebileceksiniz.

Google Play Store

https://play.google.com/store/apps/details?id=kriptoparapiyasasi.currencycalculate.com

Tanıtım Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=OsRti4-E59M

Hata Raporu Destek ve  İletişim
Kripto Para Hakkında Herşey
https://www.currencycalculate.com/tr
Hakkında
https://www.currencycalculate.com/tr/about
İletişim
https://www.currencycalculate.com/tr/contact

İlgilenenler için
Uygulama verileri her 5 dakikada bir güncellenmektedir.

Ekran Görüntüleri

https://www.currencycalculate.com/res/img/applications/kripto-para-piyasasi/kripto-para-piyasasi-ana-ekran.png

https://www.currencycalculate.com/res/img/applications/kripto-para-piyasasi/kripto-para-piyasasi-ana-ekran-acik.png

https://www.currencycalculate.com/res/img/applications/kripto-para-piyasasi/kripto-para-piyasasi-fiyat-bilgisi.png

https://www.currencycalculate.com/res/img/applications/kripto-para-piyasasi/kripto-para-piyasasi-gecmis-verisi.png
1714184579
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714184579
Reply with quote  #2

1714184579
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714184579
Hero Member
*

Ignore
1714184579
Reply with quote  #2

1714184579
Report to moderator
1714184579
Hero Member
*

Ignore
1714184579
Reply with quote  #2

1714184579
Report to moderator
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 04, 2018, 03:40:29 PM

Deneyeceğim birazdan reklamlar açısından sıkıntı olmaz veriler genelle aynı ise kullanılabilir, neden olmasın
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
March 05, 2018, 12:42:05 PM

Mobil alanda bu tarz uygulamalar yok denecek kadar az acaba grafik incelemesi var mı uygulamanızda ? telefondan cmc'ye girmek zor oluyor

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
March 06, 2018, 05:58:08 PM

Gerçekten bu piyasa bir çok kişiye iş ve fırsat alanı yarattı bence çünkü çok büyük bir ilgi var ülkemizde de kaynak açısından çok eksik var ingilizce olarak çok ama yavaş yavaş buraya akacak

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Sunrise35
Newbie
*

Activity: 33

View Profile WWW
March 09, 2018, 08:34:02 PM

Sistemini sürekli güncel tutarsanız bence çok işe yarar bir uygulama olur.
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
March 10, 2018, 04:20:03 PM

Gayet kullanışlı görünüyor. Her zaman yerli üretimleri kullanma ve destekleme taraftarıyım eğer IOS sürümü de olursa kesinlikle destekçiniz olmak isterim. Ücretli olursa daha güzel hem siz de kazanmış olursunuz. Başarılar dilerim.

strescarki
Newbie
*

Activity: 128

View Profile
April 13, 2018, 09:31:52 AM

kullanışlı birşey olacak gibi deneyeceğim
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 11:06:25 AM

Telefonuma bu tarz uygulamaları indirmeyi genelde tercih etmem çünkü vaktimin büyük kısmı pc başında geçiyor. Fakat mobil alana yönelmeniz mantıklı olmuş.
nkaraates
Newbie
*

Activity: 35

View Profile WWW
April 19, 2018, 11:00:03 AM

Mobilde bu tarz uygulama bulmak biraz sıkıntılı galiba. Ben de yükleyip incelemeye başlayacağım. Teşekkürler.
artecoz
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
April 25, 2018, 01:23:04 PM

sayısız uygulama var artık etrafta. valla telefon çöpe döndü bu uygulamalardan. çoğunu kullanmıyorum zaten.  piyasa ile ilgili belli başlı 1 -2 uygulama yetiyor zaten
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 27, 2018, 05:42:52 AM

gayet başarılı biraz daha geliştirildin mi androit te yerini sağlama alır diye düşünüyorum. tebrik ediyorum.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 29, 2018, 11:51:51 PM

Ekran görüntülerinden baktım. Gayet güzel göründü gözüme. Bence global e yaymak için ingilizce versiyonunu çıkartmalısınız. Emeğinizin karşılığı daha kolay alırsınız diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

barlasb
Newbie
*

Activity: 96

View Profile WWW
April 30, 2018, 12:27:36 PM

Emekleriniz için teşekkür ederim yararlı bir çalışma ve kullanmaya devam edip yaymak şart
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
May 09, 2018, 08:59:42 AM

emeğiniz için teşekkürler ekran görüntülerine göz gezdirdim güzel görünüyor indirip deneyeceğim bende
realpseudozach
Full Member

Activity: 170
Merit: 108

View Profile WWW
May 09, 2018, 02:24:33 PM

elinize sağlık, gayet güzel ben de düşüyordum böyle bir uygulama yazmayı ama hazır yapılmışına destek vermek daha iyi.

karadeli
Member
**

Activity: 114

View Profile
May 11, 2018, 01:55:50 AM

Uygulamanız güzele benziyor, geliştirme açısından size birkaç önerim var;

- Örnek aldığınız bir uygulama vardır muhakkak, ben Blockfolio'yu öneriyorum
- Uygulamanızda Wallet oluşturup kar-zarar'ımızı görebilsek güzel olur. Açacak olursam, 9000$ dan 2 BTC aldım, 10000$ oldu ve 1k $ karım oldu şeklinde bir geliştirme düşünebilirsiniz.
- API'ler ile farklı borsalardan anlık kur çekip, fiyatları oradan takip etme opsiyonu koyabilirsiniz. (Anladığım kadarıyla verileri Coinmarketcap'dan çekiyor.)

Ayrıca, eğer geliştirirseniz gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz, sektör para ile ilgili olduğu için reklamlar da güzel kazançlar getirir Smiley
yasin0538
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
May 16, 2018, 05:11:21 PM

elinize sağlık güzel bi çalışma yanlız benimde tavsiyem yorumlardaki önerileri dikkate almanızdır.
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
June 23, 2018, 01:24:21 PM

Bu piyasayla ilgili daha çok mobil uygulama çıkarılmalı bence çünkü çoğu zaman dışarıda oluyoruz en azından takip açısından mobilden takip edebileceğimiz uygulamalar olmalı bence.Önemli olan tabi sadece olması değil aynı zamanda güvenilir ve düzgün çalışır olması.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
June 23, 2018, 03:12:00 PM

Mobil alanda çöp uygulama çok fazla bu da onlardan bir tanesi olabilir biraz daha geliştirmek gerekli, sağlam mobil uygulamalar piyasada çok tutuyor örn: blockfolio
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
June 23, 2018, 07:03:33 PM

Kripto para dünyasının yanına gelişmeler gibi renk katacak bir kaç şey daha ekleseniz bence çok daha güzel olacağına inanaıyorum belki bu sizede farklı bir bakış açısı getirir..
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: