Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:37:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cat crypto bot satışı  (Read 206 times)
r0n20 (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 08:13:07 AM

Merhaba arkadaşlar forumdan aliperk nickli kullanıcıdan cat crypto bot satın almak istiyorum escrow nasıl kullanabilirim? Tavsiye ettiğiniz birisi var mı?
1714973855
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714973855
Reply with quote  #2

1714973855
Report to moderator
1714973855
Hero Member
*

Ignore
1714973855
Reply with quote  #2

1714973855
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714973855
Hero Member
*

Ignore
1714973855
Reply with quote  #2

1714973855
Report to moderator
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
March 10, 2018, 06:52:19 AM

işe yarayan bir bot olsa sence onu yazan yazılımcı satarmı ?
borsada oluşan alım satım fırsatından 1000 kişi faydalanınca pasta 1000'ne bölünür. bot yazan adam enden buna izinm versin ?
ben satın alınabilen botların uzun vadede para kazandıracağına ihtimal vermiyorum.
bende bot yazmaya çalışıyorum mesela ama çalışırsa kimseye satmayacam.
kimsede satmaz.
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
March 10, 2018, 06:52:33 PM

işe yarayan bir bot olsa sence onu yazan yazılımcı satarmı ?
borsada oluşan alım satım fırsatından 1000 kişi faydalanınca pasta 1000'ne bölünür. bot yazan adam enden buna izinm versin ?
ben satın alınabilen botların uzun vadede para kazandıracağına ihtimal vermiyorum.
bende bot yazmaya çalışıyorum mesela ama çalışırsa kimseye satmayacam.
kimsede satmaz.

Aynen Tüm finansal piyasalarda bu geçerlidir başarı yüzdesi yüksek olan robotlar asla paylaşılmaz zaten mantıken'de para basma makinesini birileri neden parayla başkalarına verir ki
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 11, 2018, 05:18:40 AM

hocam kar edecek olsa kendi para yatırır kendi kar eder, hali hazırda kar ediyorum al sen de et demez otomatikman karı yarılanır adamın,
Haydarsagirr
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
March 11, 2018, 08:41:07 AM

Merhaba arkadaşlar forumdan aliperk nickli kullanıcıdan cat crypto bot satın almak istiyorum escrow nasıl kullanabilirim? Tavsiye ettiğiniz birisi var mı?

Hocam mantıken mantıkeız yani bu imkansız bişey keşke olsaydı ana işte naparaın
J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
March 11, 2018, 10:57:09 AM

Youtube'da bu botun kullanımı anlatan bir video vardı. Youtube'dan arattırmayı dene istersen

anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
March 11, 2018, 06:32:35 PM
Merited by fuathan (5)

Bot kar yaptırıyorsa neden adam satışını yapsın ki? Yaptığı kar düşer diyen arkadaşlar fazlasıyla düz mantık konuşuyorlar. Botlar tek tuşla çalıştır bırak mantığıyla çalışmıyor. Botu kullanabilmek için aynı zamanda teknik analiz de bilmek gerekiyor ki herkes kendi stratejisini oluşturabilsin ve bu bilgiyi bota işleyebilsin. Bot üzerinde yüzlerce strateji oluşturabilirsin. Herkes bir ayar üzerinden al-sat yapmıyor yani botta. Cat bot için konuşmuyorum. Cat bot kullanmıyorum, farklı bir bot kullanıyorum çevremdeki 3 kişiyle birlikte ve şu son bir haftalık düşüş sürecini %6 karla kapattım BTC bazında

Yani bottan da kar edebilmek sizin tecrübenize bağlı. Sihirli bir değnek gibi tek tuşa basıp kar yaptırmaya başlamıyor. Bu yüzden bot kullananların bir kısmı kar ederken bir kısmı zarar ediyor. Açıkçası zarar edenler de kendisi kaşınıyor ve iyi oluyor. Yok öyle kolay yoldan para kazanma. Önce teknik analiz bileceksin sonra bunu bota işleyeceksin ki bot senin yardımcın olabilsin ve kar edebilesin

ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
March 12, 2018, 05:08:32 AM

bu tarz botlar oncelikle kişisel verileri kayıt ederler sen kullanırsın ama birde bakmışsın hesapta bişe kalmamış.  bot kullanırken çok dikkatli olunmalı.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 12, 2018, 05:07:44 PM

Botların duyguları yoktur hocam, hissiyatı yoktur. Bazen alır, bazen satar sizi zarar ettirir. Normalde satılmasından daha ucuza satar siz bu sefer karınızdan zarar edersiniz. En iyi bot sizin kendi hissiyatınız ve aklınızdır. Yeteri kadar kazandırsa botu kodlayan arkadaş zaten satmaz. 
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 17, 2018, 11:41:34 PM

Bot kar yaptırıyorsa neden adam satışını yapsın ki? Yaptığı kar düşer diyen arkadaşlar fazlasıyla düz mantık konuşuyorlar. Botlar tek tuşla çalıştır bırak mantığıyla çalışmıyor. Botu kullanabilmek için aynı zamanda teknik analiz de bilmek gerekiyor ki herkes kendi stratejisini oluşturabilsin ve bu bilgiyi bota işleyebilsin. Bot üzerinde yüzlerce strateji oluşturabilirsin. Herkes bir ayar üzerinden al-sat yapmıyor yani botta. Cat bot için konuşmuyorum. Cat bot kullanmıyorum, farklı bir bot kullanıyorum çevremdeki 3 kişiyle birlikte ve şu son bir haftalık düşüş sürecini %6 karla kapattım BTC bazında

Yani bottan da kar edebilmek sizin tecrübenize bağlı. Sihirli bir değnek gibi tek tuşa basıp kar yaptırmaya başlamıyor. Bu yüzden bot kullananların bir kısmı kar ederken bir kısmı zarar ediyor. Açıkçası zarar edenler de kendisi kaşınıyor ve iyi oluyor. Yok öyle kolay yoldan para kazanma. Önce teknik analiz bileceksin sonra bunu bota işleyeceksin ki bot senin yardımcın olabilsin ve kar edebilesin

Su kadar sacma yorumda tek adam akıllı yazı bu olmuş. Meriti bastim.

Insanlar hicbir sey bilmeden ne kadar da guzel yorumlar yapmislar oyle yahu!  Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: