Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:34:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ?  (Read 1245 times)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
March 05, 2018, 04:14:54 AM

belki de tam olarak hak ettiği yerdedir Smiley bunun bir kıyaslaması yapılamaz. coini elinde tutanlar ümidi kesmişler , her arttısta elden cıkartıyor olabilirler Smiley
1714995290
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714995290
Reply with quote  #2

1714995290
Report to moderator
1714995290
Hero Member
*

Ignore
1714995290
Reply with quote  #2

1714995290
Report to moderator
1714995290
Hero Member
*

Ignore
1714995290
Reply with quote  #2

1714995290
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
myhometalk
Full Member

Activity: 138
Merit: 102

View Profile
March 05, 2018, 04:42:10 AM

hakettiği yer budur belki, binlerce merkezsiz borsa projesi var
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 05, 2018, 04:48:53 AM

belki de tam olarak hak ettiği yerdedir Smiley bunun bir kıyaslaması yapılamaz. coini elinde tutanlar ümidi kesmişler , her arttısta elden cıkartıyor olabilirler Smiley
Mesela benim gibi:) ben artışı bile beklemedim ki şuanki piyasada beklemek yanlış, waves burdan bitarafını yırtsa boğada 100k olur, ama diğer bisürü coin 3-4e katlama şansı var yatırım yaptıklarım arasında, oyüzden herşey nasıl olsa yarıya indi diyip wavesleri komple satıp diğerlerine geçtim, gözünün yaşına bakmamak lazımmış şimdi kafam rahat.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
March 05, 2018, 06:00:08 AM
Last edit: March 05, 2018, 06:41:06 AM by InvictusManeo

Merkezsiz borsalar bir bir artıyor. Waves'in son çıkardığı DEX tam bir hayal kırıklığı oldu. Bir borsanın gelişmesi için benim gözümde en önemli faktör hacim. Hacim de ancak günlük trade yapanlar ile mümkün olur. DEX'e baktığımızda popüler coinler(zaten bir elin parmağını geçmiyor) normal piyasanın %10-15 üstüne satılıyor. Çünkü DEX kullananların çoğu holdcu. Günlük traderların kullandığı önemli bir araç olan stop-loss yok. Tüm bunların üstüne NEO tabanlı dex olan NEX de çıkınca Waves'e olan ilgi iyice düşer. NEX bildiğim kadarıyla kompleks işlemlere (margin trade, stop-loss...vb) de izin verecek. Yukarıda söylendiği gibi bu fiyatlarda seyredeceğini çok düşünmüyorum. Sonuçta kendi zinciri olan bir coin ve bu sene smart contract ekleyecekler. DEX yönüyle değil ama Smart Contract ve Tokenimica ile ETH gibi bir hareket gösterebilir.  

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
March 05, 2018, 06:16:09 AM

Aslında tam olarak hak ettiği yerde. Ambitious yani hedefleri büyük olan fakat ulaşamamış bir proje.
Büyük ölçüde de tembel bir geliştirici ekibine sahip her konuda arka planda kaldılar. dex örneği gibi.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
March 05, 2018, 07:20:14 AM

Bence çok yerinde bir soru, bu kadar ipe sapa gelmez proje tutmuşken waves gibi bir merkeziyet siz borsanın tercih edilmemesini anlamak güç, bence reklam konusunda başarısızlar başka bir açıklama bulamıyorum
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 05, 2018, 07:23:28 AM

Bence çok yerinde bir soru, bu kadar ipe sapa gelmez proje tutmuşken waves gibi bir merkeziyet siz borsanın tercih edilmemesini anlamak güç, bence reklam konusunda başarısızlar başka bir açıklama bulamıyorum

Merkeziyetsiz projeler neden se tutmuyor. WAVES in önünde smartcontract güncellemesi var  o zaman ciddi bir yükseliş bekliyorum. Haa olmazsa ne olur. Ruhu şaad olsun deriz. yeter artık bunca yatırımcısını bu kadar üzdüğü.
KodesCrew (OP)
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 05, 2018, 07:32:40 AM

Bende senin gibi düşünüyorum ama , görünen oku ardından bi dua okuyacağız gibi geliyor.

KodesCrew (OP)
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 05, 2018, 07:36:09 AM

herkes biraz yükselişinde elden çıkarmıyor bakıyor, gördüğüm kadarıyla herkes waves ten ümidini kesmiş durumda

casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 09:00:49 AM

Verdikleri sözleri, söz verdikleri tarihlerde yapmıyorlar ve insanların güveni kırılıyor. Waves tabanını kullanan coinlerin %80i zararlı çıkıyor insanların kesinlikle güveni kalmıyor. E güven kalmayınca insanlar da almıyorlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
March 05, 2018, 09:29:04 AM

Hak ettigi yer neresi sence? Bence daha asagilarda olmali waves uzerinden cikmis birtane iyi bir proje varmi? yada suan uretilen? teknolojisi cokmu iyi yada??

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 05, 2018, 09:33:15 AM

waves ve hakketigi yer ? su anda hangi waves tokeni saglam bi borsaya girmis? dex stabil calisiyor mu ? waves dex gercekten merkeziyetsiz mi ? bu fiyatlar bile fazla belkide wavese.

vay be sonunda yuksek rankli biri wavese kötü dedi tarihe gectin hocam bunun ss'ini almam lazim..

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 09:34:24 AM

waves ve hakketigi yer ? su anda hangi waves tokeni saglam bi borsaya girmis? dex stabil calisiyor mu ? waves dex gercekten merkeziyetsiz mi ? bu fiyatlar bile fazla belkide wavese.
Zamanında uyardı bikaç arkadaş ama herşey tecrübe tabi, bu tecrübeyi kazanmak lazımdı biraz kötü oldu ama olsun çok büyük zarar olmadan çıktım wavesten, kalanlara sabırlar diliyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 05, 2018, 09:45:18 AM

Uzun dönemde sağlam kaybettirdi, ilk alanlar kazandı ama düştüğü nokta gerçekten çok kötü bir çok sağlam coin çok daha iyi yerlerde. DEX bir türlü çıkmıyor ve insanların güveni kayboluyor
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 05, 2018, 12:31:10 PM
Last edit: March 05, 2018, 01:31:26 PM by mstfprcn
Merited by Zz (5), onurgozupek (5)

Şimdi çok basit şekilde bikaç soru işaretine cevap verelim,

waves hakettiği yerdemidir ?

değildir.

eth 1000 dolar neo 100 küsür dolar ama?

waves te olacak.

binlerce merkezsiz borsa var ama ?

git white paper ı yeniden oku,saçma sapan konuşma.

geçen seneden beri tutanlar bık bık bık ?

sanırım sen buralarda yenisin delüğanlı Smiley

şimdi en çok waves le karşılaştırılan ethereumla örnek verelim,

bak koçum bu grafik ethereum un, all time grafiği, fiyatlı versiyonunu birazdan paylaşıcam.

ekim 2015 te elimizde ether vardı, icodan mis gibi pırıl pırıl, çok büyük teknooloji,smart kontrat falan filan abovvv, o zaman forum yıkılıyo tabi, scam bu amk,çöp at gitsin sat gitsin, amk vitaliğin tipini sikiimciler falan, mart2017 ye kadar namussuz hep aynı yerlerde takıldı,
o zaman burda ne başlıklar, neden eth hakettiği yerde değil, eth çöp, la bi sürü proje var eth gibi, nerde eth övücüler, milleti ağlattınız, onun yerine doge vardı mis gibi uçtu gitticiler ,

sonra ne oldu ? smart kontratlar meyve vermeye başladı,
 hala smart kontrattan başka nanesi olmayan, hala sikik bi myetherwallet ı olan, etherdelta gibi saçma sapan bi ürünü olan ether mevuct rakipleri arasında 1 numarada,

ahanda bu da fiyatlı varyasyonu, ether 1500 dolar oluş hızını da görebilirsiniz.

not: bende 11 dolarda yeter amk lan diyip satmıştım 2000 adet.

şimdi gelelim wavese;

buyrun bu fiyatsız grafik,

görüldüğü üzere 1 senedir fiyat olarak çok bi beklenen artış yok gibi dimi, etherle ne kadar da benziyo dimi ?

icodan 10 cent civarı girenler var, benim gibi 20 centten toplayanlar da var, 5 dolardan toplayan da var, ama genel olarak herkes eth ile neo ile kıyaslıyor,oax falan diyenleri dikkate almıyorum.oax kim köpek.

şimdi

eth: smart kontrat : var , merkezsiz borsa: yok , cüzdan: amk mewin

neo: smart kontrat : var , merkezsiz borsa, yok, cüzdan : var

waves: smart kontrat : yolda, merkezsiz borsa : var, cüzdan : var, tokenamica: yolda, deloitte,rusya,kazakistan da resmi anlaşmalar vs vs.

waves kriptopara uzayının en sağlam projelerinden biridir, ayakları yere sağlam basarak yavaş ve sağlam temelli ilerliyor, günlük %50 hype peşinde olanlar bulaşmasın, kısa vadede zengin olma hedefi olan bulaşmasın, heyecan arayan bulaşmasın.

ben ether de yaptığım aynı hatayı waves te yapmıcam, ileride de ben demiştim demek için bu postu bi yere not edeyim Smiley

bu arada, yukarıda ilk resim deki yuvarlak içine aldıım yer de şimdiki wavesin yeri diyim de tarihe not düşsün Smiley

vitalik tipsizi 1000 dolarsa sasha 100K dolar Smiley

Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
March 05, 2018, 01:07:58 PM

değildir.

waves te olacak.

şimdi en çok waves le karşılaştırılan ethereumla örnek verelim,

bak koçum bu grafik ethereum un, all time grafiği, fiyatlı versiyonunu birazdan paylaşıcam.

ekim 15 te elimizde ether vardı, icodan mis gibi pırıl pırıl, çok büyük teknooloji,smart kontrat falan filan abovvv, o zaman forum yıkılıyo tabi, scam bu amk,çöp at gitsin sat gitsin, amk vitaliğin tipini sikiimciler falan, mart2017 ye kadar namussuz hep aynı yerlerde takıldı,
o zaman burda ne başlıklar, neden eth hakettiği yerde değil, eth çöp, la bi sürü proje var eth gibi, nerde eth övücüler, milleti ağlattınız, onun yerine doge vardı mis gibi uçtu gitticiler ,

sonra ne oldu ? smart kontratlar meyve vermeye başladı,
 hala smart kontrattan başka nanesi olmayan, hala sikik bi myetherwallet ı olan, etherdelta gibi saçma sapan bi ürünü olan ether mevuct rakipleri arasında 1 numarada,

ahanda bu da fiyatlı varyasyonu, ether 1500 dolar oluş hızını da görebilirsiniz.

not: bende 11 dolarda yeter amk lan diyip satmıştım 2000 adet.

şimdi gelelim wavese;

buyrun bu fiyatsız grafik,

görüldüğü üzere 1 senedir fiyat olarak çok bi beklenen artış yok gibi dimi, etherle ne kadar da benziyo dimi ?

icodan 10 cent civarı girenler var, benim gibi 20 centten toplayanlar da var, 5 dolardan toplayan da var, ama genel olarak herkes eth ile neo ile kıyaslıyor,oax falan diyenleri dikkate almıyorum.oax kim köpek.

şimdi

eth: smart kontrat : var , merkezsiz borsa: yok , cüzdan: amk mewin

neo: smart kontrat : var , merkezsiz borsa, yok, cüzdan : var

waves: smart kontrat : yolda, merkezsiz borsa : var, cüzdan : var, tokenamica: yolda, deloitte,rusya,kazakistan da resmi anlaşmalar vs vs.

waves kriptopara uzayının en sağlam projelerinden biridir, ayakları yere sağlam basarak yavaş ve sağlam temelli ilerliyor, günlük %50 hype peşinde olanlar bulaşmasın, kısa vadede zengin olma hedefi olan bulaşmasın, heyecan arayan bulaşmasın.

ben ether de yaptığım aynı hatayı waves te yapmıcam, ileride de ben demiştim demek için bu postu bi yere not edeyim Smiley

bu arada, yukarıda ilk resim deki yuvarlak içine aldıım yer de şimdiki wavesin yeri diyim de tarihe not düşsün Smiley

vitalik tipsizi 1000 dolarsa sasha 100K dolar Smiley

O kadar güzel yazmışınız ki 0,00075 den sattıklarımı 0,0006'dan geri aldım şimdi:)
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
March 05, 2018, 01:22:30 PM

Demek ki hak etmiyor belki de ama coin'ler genel olarak böyle mesela uzun süre belli bir seviyede ilerleyip sonra 2-3 aylık bir süre içerisinde yüksek bir çıkış yapabiliyor o yüzden güveniyorsanız bekleyin.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
March 05, 2018, 01:59:20 PM

Türkler olarak wavesla fazla duygusal bağ kurmuşuz, alalım hemen x10 yapsın bekliyoruz, yok öyle bir dünya, x koini alırsın 3 ayda katlar z koini alırsın 3 sene bekletir. Zaten bunları tahmin edebilsek evi arabayı satar gireriz.

Forumda waves konusunu okumaktan bıktım siz yazmaktan bıkmadınız.

Portföyümün %20'si waveste ama canım sıkıldıkça ahhh vaves ahhh waves demiyorum.

Güvenmiyorsanız yatırım yapmayın bizde forumda temiz konuları okuyalım.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
March 05, 2018, 02:03:57 PM

değildir.

waves te olacak.

Tamamını alıntılayıp gereksiz yere sayfayı uzatmayayım. Ama çok güldüm, bastım Merit'i Smiley
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 02:34:05 PM

Adamları tiplerine göre kıyaslayan olmuş.Ethereum kötülemek için başka bir şey bulunamamış.Bazı kişiler vardı tarihe yön veren o zaman o adamladalga geçenlerde kıyafet veya yaşam tarzıyla dalga geçti.Ama şu an değerleri biliniyor.Waves tutmaya devam edin siz daha çok bekleyeceksiniz ama
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: