Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:26:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  
Author Topic: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ?  (Read 1243 times)
KodesCrew (OP)
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 04, 2018, 11:11:15 AM

o kadar çöp projeler, coinler üstlerdeyken , neden waves bir türlü hakettiği yere gelemiyor ?
sizce sebebi ne olabilir ?

1714109175
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109175
Reply with quote  #2

1714109175
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714109175
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109175
Reply with quote  #2

1714109175
Report to moderator
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 11:26:54 AM

o kadar çöp projeler, coinler üstlerdeyken , neden waves bir türlü hakettiği yere gelemiyor ?

Üstlerde olanların çöp olduğunu nerden biliyorsun projelerini neler yaptıklarını araştırdınmı?
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 04, 2018, 11:31:33 AM

arz talep meselesi kardeşim millet token yada coin borsaya girince al sat yaparken aa bunun projesi ne acaba diye bakmıyor volume var mı yok mu ona bakıyor fiyatları değerleri belirleyen de doğal olarak borsalar o yüzden fazla takılma eğer adam gibi token yada coinse uzun vadede elbet kazandırır diğerleri kısa vadede al sattan kazandırır ve zamanla volumeleri azaldıkça yok olurlar olaya bu şekilde duygusay yaklaşmayacaksın
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 04, 2018, 12:21:58 PM

Çöp proje dediklerinin hepsinin alt yapısı olsun kullanım alanları olsun çoğunluğu iyi projeler peki waves ne merkezsiz borsa bu borsadan bol bol var artık ondan dikkat çekmiyor
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 04, 2018, 12:46:29 PM

Waves projesi bir ara gayet iyi yazılıp çiziliyordu şimdi yüzüne bakan yok. Bir ara ne kavgalar ediliyordu waves için, birisi waves böyle böyle olacak derken diğeri tam tersi açıklama yapardı. Cheesy
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
March 04, 2018, 01:15:33 PM

Localde herkese aldırdılar bunu da, bihalt kazandırdığı yok hala fanatikleri var da gizlendiler yazmıyorlar, 3 kuruş artınca gelip yazcaklar noldu lan wavese laf atanlar diye. Ulan kazma, 1 yıldır para kazandırmıyor şurdan 5-10 kat yapsa anca kaçırdığın fırsatları telafi eder, burdan x2 yapsa x3 yapsa kendini karda mı sanıyorsun, ki onu da yapamıcak bu koduğum kıytırık wavesi haha. Yok ama fanatiklerin gözü kör, ben de aldım 3-5 ay tuttum bihalt olmadığını anlayıp sattım. Para kazanmıyorsanız satın arkadaşlar, başlarım wavesine de sasha sına da, bi cacık olmazlar, gidin tether alın tether daha çok kar ettirir Smiley
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 04, 2018, 01:18:45 PM

Demekki hakettiği yerde waves.bu kadar pohpohlanan başka coin yoktur heralde bizim türk forumunda.herkesin dilinde vardı bi ra waves bi çok kişiye kazandırdı ama sonradan onların gazıyla alan kişilerede bi güzel zarar ettirdi waves.ben uzak duruyorum şahsen ne alıyorum nede alanlara tavsiye ediyorum artık.umarım zararda olanlar kısa sürede çıkartır zararını

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
March 04, 2018, 01:24:22 PM

hak ettigi birşey yokki waveste benim gözümde çöptür .  oyle hadi yukarı diye bir coin yokki. neyapmısta ne istiyor piyasadan. kolaymı para kazanmak insanları kazanmak
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 04, 2018, 01:36:01 PM

Zamanla hakettiği yeri alacak. Şu an haketmediği şekilde yükselen coinler dibi bulacak balondan başka bişey değiller.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 04, 2018, 01:41:56 PM

Waves e olan beklentinin benzeri oax a da var.
Merkezi borsalara bir şey olması durumunda birisi çıkış yapacak ama yine de emin olamıyor insan.
btcking2009
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 01:46:52 PM

Birkaç sene içerisinde iyi yerlere gelecektir. Bekleyen derviş muradına ermiş.
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 04, 2018, 01:50:46 PM

uzun bir süredir waves tutuyorum elimde. sabırsız davranmamak hold yapmak gerekiyor. waves geleceği olan bir coin biliyorsunuz o nedenle sonuna kadar bekliyoruz
foculur
Full Member

View Profile
March 04, 2018, 01:52:37 PM

Zamanla hakettiği yeri alacak. Şu an haketmediği şekilde yükselen coinler dibi bulacak balondan başka bişey değiller.
Hocam nezaman peki:) ekim kasımda patlıcaktı en son, yaptığı en fazla 100k satsı geçmek oldu, dex açılıyordu herkes dex kullancaktı ee noldu bitane adam var mı dex kullanan şurda, millet waves adam mı ki assetleri tokenları adam olacak diye bakarken olaya, waves insanları ne yapacak da çekicek:) binance bittrexi falan hacklesin bari takım, anca ozaman insanlar wavesi kullanır:) yada şöyle diyeyim, ben 1 yıl bekledim ve bihatl kazanmadım, önümüzdeki ay birden 2 katına çıkcak olsa ve adamın biri gelip şuan yatırım yapıyor olsa, benle aynı kar'ı yapıcak değil mi, ee bir yıl mal gibi waves tutmuş oldum adam benle aynı kar elde etti, ben neden waves tutayım bitane mantıklı sebep bile bulamıyorum. Düşüşlerde çok da düşmüyor sapasağlam diyorlar bide, lan artıyor mu ki düşsün tabiki düşmez bak strata 150k satsları gördü 70lere düştü, çıksın da düşsün de piyasada bundan para kazanıcaz napayım ben tether gibi duran wavesi allasen.

ŞUNU HERKES OKUSUN LÜTFEN: waves 5 dolardı eth 200-250 ve neo 25-30 dolarken. Waves hala 5 dolar, neo 130-150 dolarları gördü geçti, eth bin dolarları gördü geçti. Ve waves hala 5 dolar. Şu localde artık insanlara acıyın biraz, bırakın da para kazansınlar waves maves aldırmayın şu insanlara yazık günah.
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
March 04, 2018, 01:54:29 PM

Waves dex beklenen seviyede çıkmadı. İnsanlarda hayal kırıklığı oldu. İçinde adam akıllı da coin olmayınca iş yapmıyor haliyle. Yoksa bnb gibi fee ler waves ile kesiliyor. Çakması orijinalini geçti anlayacağınız :-)

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 04, 2018, 01:54:50 PM

projesi sağlam olanlar yükselir olay basit. Wavesi cok abartınız suanki yeri güzel 5$da sabitlenir dahası olmaz. Waves bilmedigimiz çok ucuk özelliği varsa söyleyin bizde bilelim.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 04, 2018, 02:03:11 PM

Belki de olması gerekenden daha fazla abartılmış olabilir. Tr forum da böyle bir algı olduğunu uçan kuş biliyor zaten
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 04, 2018, 02:04:26 PM

İnsan bir coin ya da token'e yatırım yapınca içgüdüsel olarak sahiplenip, hak ettiği yerde olmadığı sanrısına düşebiliyor fakat belki de hak ettiği yer tam olarak bu seviyelerdir.

Merkeziyetsiz bir borsa girişimi olarak yalnız da değil ayrıca. OAX gibi bir rakipleri var. OAX'ın da durumu iyi değil şu sıralarda. İnsanların alışkanlıklarını terk etmeleri zor olduğu için, merkeziyetsiz borsaların daha zamanı var gibi. Kişinin gerçekten inandığı bir projeyse beklenilebilir, kendi kararıdır; fakat çok yükseklerden alınmadıysa ve zarar az olacaksa çıkılıp, çok daha önü açık projelere yatırım yapılabilir şu durumda. Gidişat pek hareketlenme olacak gibi göstermiyor çünkü kısa ve orta vadede.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
March 04, 2018, 03:15:20 PM

8 Ay önce waves fiyatı ile suan ki arasında taş çatlasın % 25 fark vardır .

Tek coinle günden % 50 vuruyoruz gün geliyor . Waves HODL'lamak bana kalırsa hüsranın dışında ekstra olarak boş iş .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
March 04, 2018, 04:17:43 PM

8 Ay önce waves fiyatı ile suan ki arasında taş çatlasın % 25 fark vardır .

Tek coinle günden % 50 vuruyoruz gün geliyor . Waves HODL'lamak bana kalırsa hüsranın dışında ekstra olarak boş iş .
Kısa süreli yatırım için waves tutmak mantıklı değil bencede orta vadede çok az katladı yani pek çok proje daha çok kazandırdı 8 ayda. Zec de az katlayan projelerden mesela ancak waves resmen bahtsız bedevi.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 04, 2018, 04:42:13 PM

bunun bir çok neeni olduğunu düşünüyorum şuanki piyasa değerlendirlimesi lazım belli bir düzeyde gelişim gösterecektir elbette

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 04, 2018, 04:52:08 PM

bu konuda  aynı fikirdeyim sizinle gereken önem gösterilmesi için totalın gerekki 2 x yapması lazım yoksa böyle devam eder

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
byzodiac
Full Member

View Profile
March 04, 2018, 04:56:37 PM

İnsan bir coin ya da token'e yatırım yapınca içgüdüsel olarak sahiplenip, hak ettiği yerde olmadığı sanrısına düşebiliyor fakat belki de hak ettiği yer tam olarak bu seviyelerdir.

Merkeziyetsiz bir borsa girişimi olarak yalnız da değil ayrıca. OAX gibi bir rakipleri var. OAX'ın da durumu iyi değil şu sıralarda. İnsanların alışkanlıklarını terk etmeleri zor olduğu için, merkeziyetsiz borsaların daha zamanı var gibi. Kişinin gerçekten inandığı bir projeyse beklenilebilir, kendi kararıdır; fakat çok yükseklerden alınmadıysa ve zarar az olacaksa çıkılıp, çok daha önü açık projelere yatırım yapılabilir şu durumda. Gidişat pek hareketlenme olacak gibi göstermiyor çünkü kısa ve orta vadede.
Oax normal zamanlarda gayet zıplayabilen bir proje, waves ile karşılaştırmak pek doğru değil bence. Waves hiçbir koşulda artamayan ve sırf localdeki bikaç üstad denenlerin millete aldırması sebebiyle tüm lovalde bulunan bir coin, altı üstü waves. Bukadar basit. Elinde olan satsın, yatırdığınız binance daki herhangi bir orta halli proje wavesin 2 katını kazandıracaktır emin olun.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
March 04, 2018, 04:59:04 PM

arkadaşlar farkındaysanız bir sürü coin yüzde ikiyüz kadr fiyat düşüşü yaşadı ama wawes o kadar etğilenmedi ama buna emin olun yıl sonu wawes en az 25 doları bulacaktır o yüzden sapredin
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 04, 2018, 05:00:21 PM

gerçekten de bu kadar çöp projelerin içinde bu kadar etkisiz bir elemean görüntüsü veren bir koin olması çok üzücü

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 04, 2018, 05:19:11 PM

Belki de Waves'in hakettiği yerler buralardır. Bizim Türkler Waves'i fazla abartıyordur. Geliştiricisi bile geçenlerde epey Waves satmıştı.
ramsay snow
Full Member

Merit: 103

View Profile
March 04, 2018, 05:25:45 PM

Belki de Waves'in hakettiği yerler buralardır. Bizim Türkler Waves'i fazla abartıyordur. Geliştiricisi bile geçenlerde epey Waves satmıştı.

litecoinin kurucusu charlie lee de sahip olduğu bütün litecoinleri sattı sözde. şimdi ise 1000 dolar hedefinden bahsediliyor. waves platformunu destekliyorum fakat yatırımcıların yüzünü güldürmediği kesin Smiley  sabırlı olanlar mutlaka kazanır, umutsuzluğa kapılmayın ve gelişmeleri takip edin bence

srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
March 04, 2018, 05:55:10 PM

Herkes düşüncelerini özgürce söyleyebilir buna kimsenin bir itirazı yok, ancak yanlış bilgi vererek yönlendirme yapmamanız gerekir. Waves satışı ile ilgili bir kaynak gösterebilir misiniz?

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
March 04, 2018, 06:42:26 PM

Bunun sebepleri, waves biz Türkler'in sandığı kadar iyi bir coin değil, ikincisi her iyi sanılan yükselecek, her kötü sanılan kötü gidecek diye birşey yok bu borsada.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 04, 2018, 06:47:53 PM

Waves açıkçası söylemek gerekirse alıp hiç tutmadım elimde.Ico fiyatından girenler güzel kazandı ama bana göre daha yolu var gibi waves'in.Herkes bir an önce fiyatı uçsun kaçsın istiyorda sonuçta merkezsiz borsa kurmak hele hele bunun ilk öncüsü olmak epey zor iş.Waves belli noktaya geldi ve liderlik ediyor.İlerisi için güzel yerlere gelmesi borsanın tam faaliyete geçmesiyle mümkün.Zamanı var ama ne zaman bunu geliştirici ekibin çalışma hızı belirleyecek.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
March 04, 2018, 07:02:29 PM

waves 16 dolara kadar yükselmişti zaten ama kendi çabasıyla değil bitcoin sıçrayınca sıçradı. Kaç yıldır wavesten birşey bekliyoruz ama olmayacak gibi

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
skcdaking
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile
March 04, 2018, 07:09:26 PM

Bende artık çok bir şey beklemiyorum ama yeni başlayan arkadaşlar için güvenli bir bölge düşme de olmuyor artma da al waves kenara koy araştırmaya devam et Cheesy
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 04, 2018, 07:22:56 PM

Çünkü en basiti yatırımcı şuan hak eden coinlere yatırım yapmıyor, bir sürü çöp proje ortalıklarda dolaşıyor, yığınla ico çılgınlığı devam ediyor, biri bitmeden diğeri giriyor borsaya, böyle bir ortamda wavesin ve diğer değerli projelerin de yatırım almaması gayet normal gibi.

Koioss
Member
**

View Profile
March 04, 2018, 08:51:03 PM

Waves çoğu kişiyi şaşırtan bir coin oldu, ben de dahil. Daha erken bir patlama bekleniyordu ancak henüz bekleneni gerçekleştiremedi.
Ben yine de Waves'e güveniyorum. Orta ve uzun vadede beklenildiğinde kazandıracağına inanıyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 04, 2018, 09:58:13 PM
Last edit: March 04, 2018, 10:13:47 PM by primeer

günlük 1 milyon dolardan az işlem hacmi olan bir decentralized exchangeden neden bu kadar şey bekleniyor anlamış değilim geleceğide yok bence.

https://coinmarketcap.com/exchanges/waves-dex/
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 04, 2018, 10:05:44 PM

Waves belki de çok da fazlasını hak etmiyordur. Çok yavaş gelişiyor hacmi çok düşük ıco lara bakın waves tabanlı ıco çok a. Eth ile de kıyaslanmayı bırakmak lazım.
parliament96
Newbie
*

Activity: 73

View Profile
March 04, 2018, 10:13:29 PM

elbet hak ettiği yere gelecektir ama ethereum la yarışması gereken bir coin bu . rakipleri zaten çok iyi olduklarını kanıtlamış ve insanları da üzmediği için waves in işi biraz zor .tabi ki insanlar zamanla daha fazla kullanmaya başlayacak ama zaman alacak yani bu
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 04, 2018, 10:18:13 PM

hakettiği yer nere ki? bence fazlasını bile gördü cunki bu kadar altyapısı sağlam coinler varken eth neo vs wawese yer kalmayacagını dusunenlerdenim... bu konu unutulsa keşke(temsilii9

omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
March 05, 2018, 12:09:38 AM

Waves sektöre çok iyi bir giriş yapmışlardı o zamana göre harikaydı hatta bende kripto paralarla waves sayesinde tanıştım fakat yapmak istediklerini onlardan çok önce başkaları yaptı

Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
March 05, 2018, 01:20:00 AM

Waves hak ettiği yerden çok uzakta değil aslında. ICO sonrası bir sene süründürdü, sonrkai bir sene yüzleri güldürdü. Şimdi diğer coinler gibi yatay seyrediyor ama yeni yükseliş başlayınca genele ayak uyduracaktır.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 05, 2018, 02:48:28 AM

yenisi beklenen altcoin rüzgarında, bittrexin ağır topları süpriz yapabilir. waves de bunlara dahil. tembel hayvan gibi geliyor cavır
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
March 05, 2018, 04:14:54 AM

belki de tam olarak hak ettiği yerdedir Smiley bunun bir kıyaslaması yapılamaz. coini elinde tutanlar ümidi kesmişler , her arttısta elden cıkartıyor olabilirler Smiley
myhometalk
Full Member

Activity: 138
Merit: 102

View Profile
March 05, 2018, 04:42:10 AM

hakettiği yer budur belki, binlerce merkezsiz borsa projesi var
foculur
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 04:48:53 AM

belki de tam olarak hak ettiği yerdedir Smiley bunun bir kıyaslaması yapılamaz. coini elinde tutanlar ümidi kesmişler , her arttısta elden cıkartıyor olabilirler Smiley
Mesela benim gibi:) ben artışı bile beklemedim ki şuanki piyasada beklemek yanlış, waves burdan bitarafını yırtsa boğada 100k olur, ama diğer bisürü coin 3-4e katlama şansı var yatırım yaptıklarım arasında, oyüzden herşey nasıl olsa yarıya indi diyip wavesleri komple satıp diğerlerine geçtim, gözünün yaşına bakmamak lazımmış şimdi kafam rahat.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
March 05, 2018, 06:00:08 AM
Last edit: March 05, 2018, 06:41:06 AM by InvictusManeo

Merkezsiz borsalar bir bir artıyor. Waves'in son çıkardığı DEX tam bir hayal kırıklığı oldu. Bir borsanın gelişmesi için benim gözümde en önemli faktör hacim. Hacim de ancak günlük trade yapanlar ile mümkün olur. DEX'e baktığımızda popüler coinler(zaten bir elin parmağını geçmiyor) normal piyasanın %10-15 üstüne satılıyor. Çünkü DEX kullananların çoğu holdcu. Günlük traderların kullandığı önemli bir araç olan stop-loss yok. Tüm bunların üstüne NEO tabanlı dex olan NEX de çıkınca Waves'e olan ilgi iyice düşer. NEX bildiğim kadarıyla kompleks işlemlere (margin trade, stop-loss...vb) de izin verecek. Yukarıda söylendiği gibi bu fiyatlarda seyredeceğini çok düşünmüyorum. Sonuçta kendi zinciri olan bir coin ve bu sene smart contract ekleyecekler. DEX yönüyle değil ama Smart Contract ve Tokenimica ile ETH gibi bir hareket gösterebilir.  

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475

Presale is live!

View Profile
March 05, 2018, 06:16:09 AM

Aslında tam olarak hak ettiği yerde. Ambitious yani hedefleri büyük olan fakat ulaşamamış bir proje.
Büyük ölçüde de tembel bir geliştirici ekibine sahip her konuda arka planda kaldılar. dex örneği gibi.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
March 05, 2018, 07:20:14 AM

Bence çok yerinde bir soru, bu kadar ipe sapa gelmez proje tutmuşken waves gibi bir merkeziyet siz borsanın tercih edilmemesini anlamak güç, bence reklam konusunda başarısızlar başka bir açıklama bulamıyorum
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
March 05, 2018, 07:23:28 AM

Bence çok yerinde bir soru, bu kadar ipe sapa gelmez proje tutmuşken waves gibi bir merkeziyet siz borsanın tercih edilmemesini anlamak güç, bence reklam konusunda başarısızlar başka bir açıklama bulamıyorum

Merkeziyetsiz projeler neden se tutmuyor. WAVES in önünde smartcontract güncellemesi var  o zaman ciddi bir yükseliş bekliyorum. Haa olmazsa ne olur. Ruhu şaad olsun deriz. yeter artık bunca yatırımcısını bu kadar üzdüğü.
KodesCrew (OP)
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 07:32:40 AM

Bende senin gibi düşünüyorum ama , görünen oku ardından bi dua okuyacağız gibi geliyor.

KodesCrew (OP)
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 07:36:09 AM

herkes biraz yükselişinde elden çıkarmıyor bakıyor, gördüğüm kadarıyla herkes waves ten ümidini kesmiş durumda

casty3000
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 09:00:49 AM

Verdikleri sözleri, söz verdikleri tarihlerde yapmıyorlar ve insanların güveni kırılıyor. Waves tabanını kullanan coinlerin %80i zararlı çıkıyor insanların kesinlikle güveni kalmıyor. E güven kalmayınca insanlar da almıyorlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
March 05, 2018, 09:29:04 AM

Hak ettigi yer neresi sence? Bence daha asagilarda olmali waves uzerinden cikmis birtane iyi bir proje varmi? yada suan uretilen? teknolojisi cokmu iyi yada??

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 05, 2018, 09:33:15 AM

waves ve hakketigi yer ? su anda hangi waves tokeni saglam bi borsaya girmis? dex stabil calisiyor mu ? waves dex gercekten merkeziyetsiz mi ? bu fiyatlar bile fazla belkide wavese.

vay be sonunda yuksek rankli biri wavese kötü dedi tarihe gectin hocam bunun ss'ini almam lazim..

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
byzodiac
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 09:34:24 AM

waves ve hakketigi yer ? su anda hangi waves tokeni saglam bi borsaya girmis? dex stabil calisiyor mu ? waves dex gercekten merkeziyetsiz mi ? bu fiyatlar bile fazla belkide wavese.
Zamanında uyardı bikaç arkadaş ama herşey tecrübe tabi, bu tecrübeyi kazanmak lazımdı biraz kötü oldu ama olsun çok büyük zarar olmadan çıktım wavesten, kalanlara sabırlar diliyorum.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
March 05, 2018, 09:45:18 AM

Uzun dönemde sağlam kaybettirdi, ilk alanlar kazandı ama düştüğü nokta gerçekten çok kötü bir çok sağlam coin çok daha iyi yerlerde. DEX bir türlü çıkmıyor ve insanların güveni kayboluyor
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 05, 2018, 12:31:10 PM
Last edit: March 05, 2018, 01:31:26 PM by mstfprcn
Merited by Zz (5), onurgozupek (5)

Şimdi çok basit şekilde bikaç soru işaretine cevap verelim,

waves hakettiği yerdemidir ?

değildir.

eth 1000 dolar neo 100 küsür dolar ama?

waves te olacak.

binlerce merkezsiz borsa var ama ?

git white paper ı yeniden oku,saçma sapan konuşma.

geçen seneden beri tutanlar bık bık bık ?

sanırım sen buralarda yenisin delüğanlı Smiley

şimdi en çok waves le karşılaştırılan ethereumla örnek verelim,

bak koçum bu grafik ethereum un, all time grafiği, fiyatlı versiyonunu birazdan paylaşıcam.

ekim 2015 te elimizde ether vardı, icodan mis gibi pırıl pırıl, çok büyük teknooloji,smart kontrat falan filan abovvv, o zaman forum yıkılıyo tabi, scam bu amk,çöp at gitsin sat gitsin, amk vitaliğin tipini sikiimciler falan, mart2017 ye kadar namussuz hep aynı yerlerde takıldı,
o zaman burda ne başlıklar, neden eth hakettiği yerde değil, eth çöp, la bi sürü proje var eth gibi, nerde eth övücüler, milleti ağlattınız, onun yerine doge vardı mis gibi uçtu gitticiler ,

sonra ne oldu ? smart kontratlar meyve vermeye başladı,
 hala smart kontrattan başka nanesi olmayan, hala sikik bi myetherwallet ı olan, etherdelta gibi saçma sapan bi ürünü olan ether mevuct rakipleri arasında 1 numarada,

ahanda bu da fiyatlı varyasyonu, ether 1500 dolar oluş hızını da görebilirsiniz.

not: bende 11 dolarda yeter amk lan diyip satmıştım 2000 adet.

şimdi gelelim wavese;

buyrun bu fiyatsız grafik,

görüldüğü üzere 1 senedir fiyat olarak çok bi beklenen artış yok gibi dimi, etherle ne kadar da benziyo dimi ?

icodan 10 cent civarı girenler var, benim gibi 20 centten toplayanlar da var, 5 dolardan toplayan da var, ama genel olarak herkes eth ile neo ile kıyaslıyor,oax falan diyenleri dikkate almıyorum.oax kim köpek.

şimdi

eth: smart kontrat : var , merkezsiz borsa: yok , cüzdan: amk mewin

neo: smart kontrat : var , merkezsiz borsa, yok, cüzdan : var

waves: smart kontrat : yolda, merkezsiz borsa : var, cüzdan : var, tokenamica: yolda, deloitte,rusya,kazakistan da resmi anlaşmalar vs vs.

waves kriptopara uzayının en sağlam projelerinden biridir, ayakları yere sağlam basarak yavaş ve sağlam temelli ilerliyor, günlük %50 hype peşinde olanlar bulaşmasın, kısa vadede zengin olma hedefi olan bulaşmasın, heyecan arayan bulaşmasın.

ben ether de yaptığım aynı hatayı waves te yapmıcam, ileride de ben demiştim demek için bu postu bi yere not edeyim Smiley

bu arada, yukarıda ilk resim deki yuvarlak içine aldıım yer de şimdiki wavesin yeri diyim de tarihe not düşsün Smiley

vitalik tipsizi 1000 dolarsa sasha 100K dolar Smiley

Teos
Member
**

Activity: 202

View Profile
March 05, 2018, 01:07:58 PM

değildir.

waves te olacak.

bak koçum bu grafik ethereum un, all time grafiği, fiyatlı versiyonunu birazdan paylaşıcam.

ekim 15 te elimizde ether vardı, icodan mis gibi pırıl pırıl, çok büyük teknooloji,smart kontrat falan filan abovvv, o zaman forum yıkılıyo tabi, scam bu amk,çöp at gitsin sat gitsin, amk vitaliğin tipini sikiimciler falan, mart2017 ye kadar namussuz hep aynı yerlerde takıldı,
o zaman burda ne başlıklar, neden eth hakettiği yerde değil, eth çöp, la bi sürü proje var eth gibi, nerde eth övücüler, milleti ağlattınız, onun yerine doge vardı mis gibi uçtu gitticiler ,

hala smart kontrattan başka nanesi olmayan, hala sikik bi myetherwallet ı olan, etherdelta gibi saçma sapan bi ürünü olan ether mevuct rakipleri arasında 1 numarada,

ahanda bu da fiyatlı varyasyonu, ether 1500 dolar oluş hızını da görebilirsiniz.

şimdi gelelim wavese;

görüldüğü üzere 1 senedir fiyat olarak çok bi beklenen artış yok gibi dimi, etherle ne kadar da benziyo dimi ?

icodan 10 cent civarı girenler var, benim gibi 20 centten toplayanlar da var, 5 dolardan toplayan da var, ama genel olarak herkes eth ile neo ile kıyaslıyor,oax falan diyenleri dikkate almıyorum.oax kim köpek.

şimdi

waves: smart kontrat : yolda, merkezsiz borsa : var, cüzdan : var, tokenamica: yolda, deloitte,rusya,kazakistan da resmi anlaşmalar vs vs.

waves kriptopara uzayının en sağlam projelerinden biridir, ayakları yere sağlam basarak yavaş ve sağlam temelli ilerliyor, günlük %50 hype peşinde olanlar bulaşmasın, kısa vadede zengin olma hedefi olan bulaşmasın, heyecan arayan bulaşmasın.

ben ether de yaptığım aynı hatayı waves te yapmıcam, ileride de ben demiştim demek için bu postu bi yere not edeyim Smiley

bu arada, yukarıda ilk resim deki yuvarlak içine aldıım yer de şimdiki wavesin yeri diyim de tarihe not düşsün Smiley

O kadar güzel yazmışınız ki 0,00075 den sattıklarımı 0,0006'dan geri aldım şimdi:)
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
March 05, 2018, 01:22:30 PM

Demek ki hak etmiyor belki de ama coin'ler genel olarak böyle mesela uzun süre belli bir seviyede ilerleyip sonra 2-3 aylık bir süre içerisinde yüksek bir çıkış yapabiliyor o yüzden güveniyorsanız bekleyin.
mymerlia
Member
**

Activity: 633

View Profile
March 05, 2018, 01:59:20 PM

Türkler olarak wavesla fazla duygusal bağ kurmuşuz, alalım hemen x10 yapsın bekliyoruz, yok öyle bir dünya, x koini alırsın 3 ayda katlar z koini alırsın 3 sene bekletir. Zaten bunları tahmin edebilsek evi arabayı satar gireriz.

Forumda waves konusunu okumaktan bıktım siz yazmaktan bıkmadınız.

Portföyümün %20'si waveste ama canım sıkıldıkça ahhh vaves ahhh waves demiyorum.

Güvenmiyorsanız yatırım yapmayın bizde forumda temiz konuları okuyalım.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1285
Merit: 591

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
March 05, 2018, 02:03:57 PM

değildir.

waves te olacak.

Tamamını alıntılayıp gereksiz yere sayfayı uzatmayayım. Ama çok güldüm, bastım Merit'i Smiley
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
March 05, 2018, 02:34:05 PM

Adamları tiplerine göre kıyaslayan olmuş.Ethereum kötülemek için başka bir şey bulunamamış.Bazı kişiler vardı tarihe yön veren o zaman o adamladalga geçenlerde kıyafet veya yaşam tarzıyla dalga geçti.Ama şu an değerleri biliniyor.Waves tutmaya devam edin siz daha çok bekleyeceksiniz ama
mymerlia
Member
**

View Profile
March 05, 2018, 02:44:14 PM

Eth değerli olmasının sebebi, üzerinde bir çok tokenin çıkmış olması yoksa başka bir cacık yok, token almak için eth ihtiyacından dolayı eth daha fazla değerlenecektir.

Eth ek kötü yanı doğru düzgün bir cüzdanı olmaması, çok mu zor programlamak, hele mew iğrenç ötesi bir durum.

Wavesin değerlenebilmesi için waves altyapısını kullanan tokenlerin değerlenmesi gerekir ki hacim oluşsun.

Platform var, cüzdan var ama hacim yok. Kısa zamanda olmaz bu iş.

maxsimus
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
March 05, 2018, 03:28:24 PM

yine waves i savunanlar 0-1$ bandından alanlar.
Sasha ne zaman  dex e yeni coin ekler , hacim artmaya başlar o zaman girilir.
1000$ olacakmış ya ether gibi az  kar edelim ne olacak:)))
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 05, 2018, 04:03:41 PM

-snip

yazmak istediklerimin hepsi burada yazilmis zaten. smart contract sonrasi waves cok farkli olacak. myetherwallet disinda adam gibi arayuzlu cuzdani olmayan ether sadece smart contract ile bu seviyelere geldi. smart contract sonrasi wavesi siz dusunun.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
March 05, 2018, 04:38:38 PM

inan smart contract sonrası değişen bişey olmayacak . dex de hacim yok. sasha ve ekibi sıkı çalışıyor gibi görünüyorlar ama çok gevşekler. sanki hiçbirşey umurlarında değilmiş gibi. smart contract sonrası da pek fazla bişeyin değişeceğine inanmıyorum.
Zz
Legendary
*

Merit: 1077

View Profile
March 05, 2018, 05:48:36 PM

inan smart contract sonrası değişen bişey olmayacak . dex de hacim yok. sasha ve ekibi sıkı çalışıyor gibi görünüyorlar ama çok gevşekler. sanki hiçbirşey umurlarında değilmiş gibi. smart contract sonrası da pek fazla bişeyin değişeceğine inanmıyorum.
smart contract sonrasi aniden bi degisim olmasa da uzun vadede fiyata yansiyacaktir. merkeziyetsiz borsalarin hicbirinde nerdeyse hacim yok diyebiliriz.
Rkc Trader
Member
**

Merit: 11

View Profile WWW
March 05, 2018, 05:53:50 PM

Eth değerli olmasının sebebi, üzerinde bir çok tokenin çıkmış olması yoksa başka bir cacık yok, token almak için eth ihtiyacından dolayı eth daha fazla değerlenecektir.

Eth ek kötü yanı doğru düzgün bir cüzdanı olmaması, çok mu zor programlamak, hele mew iğrenç ötesi bir durum.

Wavesin değerlenebilmesi için waves altyapısını kullanan tokenlerin değerlenmesi gerekir ki hacim oluşsun.

Platform var, cüzdan var ama hacim yok. Kısa zamanda olmaz bu iş.

ios için imtoken çok güzel bir cüzdandır.
Yanlış olabilir ama ben bir coinin önce web walletı varmı diye bakıyorum. Her coin için gigabytelarca veri indirmek bana zor geliyor.
Myetherwallet ta erişim açısın dan harika bir çözümdür.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 05, 2018, 06:36:42 PM

Anladığım kadarıyla Sasha türk erkeklerini karizmasıyla etkilemiş durumda. Vitalik'in ise bir an önce pazardan giyinmeyi bırakması gerekiyor. Ancak o zaman ethereum, waves ile aşık atabilir.  Grin
Şaka bir yana eğer ingilizceniz veya rusçanız yeterliyse youtube da vitalikin ve sashanın videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Blokzinciri teknolojileri üzerine olan bilgi, altyapı ve zeka olarak vitalik, sasha ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Sasha gibi çakma iş adamlarını da suya götürüp susuz getirir.
byzodiac
Full Member

View Profile
March 05, 2018, 06:48:34 PM

Anladığım kadarıyla Sasha türk erkeklerini karizmasıyla etkilemiş durumda. Vitalik'in ise bir an önce pazardan giyinmeyi bırakması gerekiyor. Ancak o zaman ethereum, waves ile aşık atabilir.  Grin
Şaka bir yana eğer ingilizceniz veya rusçanız yeterliyse youtube da vitalikin ve sashanın videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Blokzinciri teknolojileri üzerine olan bilgi, altyapı ve zeka olarak vitalik, sasha ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Sasha gibi çakma iş adamlarını da suya götürüp susuz getirir.
Anca adamın tipiyle dalga geçer bizimkiler zaten, yaşamış yüzlerce bilim adamı, dünyayı bu günlere getiren önder insanlar dönemlerinde hep itilmiş kakılmış dışlanmış tipler zaten, ne dediğiniz vitalikin cok da zikindeydi bu kafayla devam edin.

1 yıldır waves bir b*k kazandırmadı değil mi öyle boş boş cüzdanda yatmaktan başka, böyle olucanı bilseydiniz waves tutar mıydınız, kesinlikle tutmazdınız. Şimdiye kadar çoktan 20 30 dolarları görüceni düşünüyordunuz ama olmadı, çokkk çokk uzun zaman önce, çaktığım wavesi 5 martta dahi 5 dolarda gezicek deseler, hangi mal waves tutardı 1 yıl boyunca var mı öyle biri aramızda? Sasha bile tutmazdı.

Ethereum ile karşılaştırma yapılmış, bırakın etherin grafiğini cartını curtunu, aynı şey olucak diye boş hayaller kurmayın papaz her zaman pilav yemez. Ethereum zamanında kocaman bir boşluğu doldurdu, şuanda birden eth yok dense yarın ne olur, kaos olur kripto aleminde, yeni projeler herşey eth üzerinde çat çat diye kuruluyor satılıyor projeye başlanıyor. Peki yarın waves kapandı diye bir haber çıksa ne olur piyasada? BİR HALT OLMAZ.

Kıytırık dex'ine, olmayan ve olcağı söylenen smart contractına başlarım wavesin, 1 yıl para kazanamamışsınız ki şu piyasada shit coin olmayan herşey para kazandırıyorken, hala burda kalkıp bin dolarları görmüş eth bok, waves kral diyebiliyorsunuz. Bir şeyin fanatiği olabilirsiniz, ama biyerde hatanızı kabul etmeniz gerekirse kabul edersiniz.

Bundan sonra waves almayacağım anlamına gelmiyor bu söylediklerim, günün birinde o götü boklu sashacık olur da yanlışlıkla biraz bişeyler tutturursa girer max 2 kat kar'ımı alırım çıkarım, eğer bu kar'ı bana verebileceğini düşünürsem. Ne fanatiğim ne bişeyim, parama bakarım. Bu şekilde 1 yıl daha bekleyin siz, bakalım wavesi tutan bir kişi bile kalmayınca napcaksınız.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
March 05, 2018, 06:57:53 PM

wavesin ne ozelligi varda hakkettigi yere gelmesi gerekiyormus. yatirimcisina son 6 ayda ne kazandirdi bu coin. nisanda da btc olarak bu seviyelerdeydi simdide bu seviyelerde. e o zaman ben bu coini niye aliyim.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
srknbyr
Hero Member

View Profile
March 05, 2018, 09:12:48 PM
Merited by onurgozupek (3), mhanbostanci (1)

Gerçekten uzun denebilecek bir süredir kripto paralar ile ilgileniyorum. Büyük çapta madencilikten tutun Ethereum dahil büyük karlar bırakan ICO yatırımlarım mevcut. Bir kısmınızın da bildiği üzere digilira adında bir şirketim var. Waves Blok zincirine Türk Lirasını entegre ettik.

Şimdi sizleri anlamadığım noktaları sayısal örnekler üzerinden açıklamak istiyorum. Waves Platform ile ICO zamanında tanıştım ve hatrı sayılır miktarda Waves tuttuğumu da belirtmek isterim.

Geçen sene bu zamanlar Waves yaklaşık 0.2 dolardı. Bugün ise 6.8 dolar. Yaklaşık 35 kat kar var bir sene öncesine göre.

* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için şu anda yaklaşık 30K TL değerinde WCT gönderdiler.
* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için 12500 adet Mercury gönderdiler, ayıptır söylemesi birden fazla cüzdanıma bu miktarda geldi ve yaklaşık 40K TL’ye Bittrex borsasına girdiğinde sattım.
* Waves ve WCT’lerimi cüzdanımda tuttuğum için yaklaşık 300 adet Liquid token gönderdiler şu anda yaklaşık 5500 TL değerinde.
* WCT’lerimi cüzdanda tuttuğum için 0.4 BCH gönderdiler yaklaşık 2000 TL değerinde.

Geçen seneye göre 35 kat karı geçtim, sadece Waves tutarak ek olarak 80 bin lira civarında bir gelir elde ettim.

Evet haklısınız kripto para piyasası çok dinamik ve herşey hızlı değişiyor. Ancak şundan eminim ki bugün Waves’lerini satıp başka bir kripto para alan kişi ile satmayan kişiyi bir sene sonra buluşturduğunuzda satan kişi zararda olacaktır. Sebebi Waves satması değil, sabırsız olmasıdır.

Reklam olmaması adına Türk Lirası geçidi avantajlarını burada yazmayacağım ancak biraz araştırsanız platformun avantajlarını ve potansiyelini fark edeceksiniz.

Milletin aklı ile iş yapmayın! Kendi araştırmanızı kendiniz yapın, eğer milletin aklı ile iş yapsaydım zamanında Ethereum ICO’suna katılmazdım. O zamanlar burada olmayanlar açsınlar baksınlar herkes Scam, beş para etmez diyordu. ICO’dan yaklaşık 9 ay sonra Ethereum’lar dağıtıldığında burayı bir görmeliydiniz. Bir işi beceremedilerden tutun, Vitalik’den olmazlara neler neler.

.digilira.||||
georgemamat
Member
**

View Profile
March 05, 2018, 09:40:31 PM

Gerçekten uzun denebilecek bir süredir kripto paralar ile ilgileniyorum. Büyük çapta madencilikten tutun Ethereum dahil büyük karlar bırakan ICO yatırımlarım mevcut. Bir kısmınızın da bildiği üzere digilira adında bir şirketim var. Waves Blok zincirine Türk Lirasını entegre ettik.

Şimdi sizleri anlamadığım noktaları sayısal örnekler üzerinden açıklamak istiyorum. Waves Platform ile ICO zamanında tanıştım ve hatrı sayılır miktarda Waves tuttuğumu da belirtmek isterim.

Geçen sene bu zamanlar Waves yaklaşık 0.2 dolardı. Bugün ise 6.8 dolar. Yaklaşık 35 kat kar var bir sene öncesine göre.

* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için şu anda yaklaşık 30K TL değerinde WCT gönderdiler.
* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için 12500 adet Mercury gönderdiler, ayıptır söylemesi birden fazla cüzdanıma bu miktarda geldi ve yaklaşık 40K TL’ye Bittrex borsasına girdiğinde sattım.
* Waves ve WCT’lerimi cüzdanımda tuttuğum için yaklaşık 300 adet Liquid token gönderdiler şu anda yaklaşık 5500 TL değerinde.
* WCT’lerimi cüzdanda tuttuğum için 0.4 BCH gönderdiler yaklaşık 2000 TL değerinde.

Geçen seneye göre 35 kat karı geçtim, sadece Waves tutarak ek olarak 80 bin lira civarında bir gelir elde ettim.

Evet haklısınız kripto para piyasası çok dinamik ve herşey hızlı değişiyor. Ancak şundan eminim ki bugün Waves’lerini satıp başka bir kripto para alan kişi ile satmayan kişiyi bir sene sonra buluşturduğunuzda satan kişi zararda olacaktır. Sebebi Waves satması değil, sabırsız olmasıdır.

Reklam olmaması adına Türk Lirası geçidi avantajlarını burada yazmayacağım ancak biraz araştırsanız platformun avantajlarını ve potansiyelini fark edeceksiniz.

Milletin aklı ile iş yapmayın! Kendi araştırmanızı kendiniz yapın, eğer milletin aklı ile iş yapsaydım zamanında Ethereum ICO’suna katılmazdım. O zamanlar burada olmayanlar açsınlar baksınlar herkes Scam, beş para etmez diyordu. ICO’dan yaklaşık 9 ay sonra Ethereum’lar dağıtıldığında burayı bir görmeliydiniz. Bir işi beceremedilerden tutun, Vitalik’den olmazlara neler neler.

Hocam şuan nutlum tutulmuş durumda. Tamamen aydınlandım. Bir dünya sabit fikrimi gözde geçiriyorum. Gerçekten çok faydalı bir yazı olmuş Kendi adıma teşekkür ederim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 05, 2018, 09:45:34 PM

Dex hala istediği hacime ulaşmadı yoksa hacim artarsa token değerleri artacağı için waves değeri de artacaktır.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 05, 2018, 09:51:33 PM

Hakettiği bir şey yok çünkü 1.5 yıldır düzgün bir decentralized borsa oluşturamamış dandik bir proje. Onca merkezsiz borsa projesinden sonra hiçbir işe yaramayacak zaten sene sonu Eos decentralized borsayla beraber geliyor, Waves bu saatten sonra bitmiştir, ekip yıllardır yan gelip yattı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
March 05, 2018, 10:46:13 PM

Zamanı gelince gelecek diyorlar ama ben umutlu değilim, numunelik 20-25 tane tutuyorum öylesine
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 05, 2018, 11:26:34 PM

Zamanı er yada geç gelir zaten dünya kadar çalışma reklam site cüzdan borsa var. Yeterli sabrınız varsa biraz bile sağlam olsa proje güzel kazançlar sağlayabilir.

heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 05, 2018, 11:43:44 PM

Çok proje var borsada sadece iyi proje olmak yetmiyor sağlam reklam çalışması lazım. Manipülasyon bu piyasanın gerçekeği zaten bu kadar büyük dalgalanma başka turlu nasıl olacak.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 06, 2018, 08:18:26 AM

yukarda benim yazdığım yazıya istianden hala eth ve waves i vitalik ve sashanın tiplerine göre değerlendirdiğimi düşünen ironi bilmezleri gördüğüm için bu yazıyı yazma gereği duydum, bordrolu olarak evini borsacılıktan geçindiren biri olarak diyorum ki, çok doğru anlamışsınız, projeler mrojeler çöptür, grafikler sahtekardır, açın hepsinin ceosuna bakın yakışıklı güzel kim varsa o projeye girin ,yan gelin yatın sonra para altında kalın,100x-500x yapın.
Eflatun
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 09:07:43 AM

Zamanı er yada geç gelir zaten dünya kadar çalışma reklam site cüzdan borsa var. Yeterli sabrınız varsa biraz bile sağlam olsa proje güzel kazançlar sağlayabilir.

Zamanı zaten gelmşti. Geçen sene mart ayında 0.19$ dan 17$ ları gördü. 17$ dan da pompaladılar piyasaya bizim malum millet de birşey sandı 13-14$ dan pompalanan coinlere kucak açtı. zamanı geldi de geçti dostlar. Malesef kandırıldınız. Buralardan zararda olanlar da satamazlar artık. Dua edelim de bari zararınızı çıkaracak fiyata tekrardan gelsin.
redsilentstorm
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 10:07:56 AM

Waves eğer ki yol almaya başlarsa getirisi de leasing ten olmasa da airdrop şeklinde dağıttıkları assets lerden bir kar elde edilebilir. Ancak bunun için hatırı sayılır bir adet tutmak gerek. Tabi bu dağıtımlar hepsi daha önce yapılmış dağıtımlar. Geçenler de benzer bir BCH dağıtımı yapıldı normal airdroplardan pek bir farkı yoktu açıkçası. Yani ilk giren kazanır Smiley Sonraki ler de işte akmasa da damlar cinsinden kazanır.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1285
Merit: 591

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
March 06, 2018, 11:03:35 AM

Serkan, reklam olmaması için platformun adını yazmamış ama imzasında zaten Digilira'yı görüyoruz. Digilira'yı daha fazla kişi kullanmaya başladıkça borsalara olan ihtiyaç da giderek azalacak. Waves, yol haritasına uygun şekilde ilerlemeye devam ettiği sürece fiyatının ne kadar yükseldiği ya da düştüğü pek önemli değil. Sadece kar etmek için kripto para alıp satanlar (ki genel davranış bu yönde) Waves'i kötülemek yerine alınabilecek 1300+ altcoinden herhangi birini ya da bir kaçını alıp Waves'i kötülemekten vazgeçebilirler...
skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
March 06, 2018, 11:13:38 AM

mstf ve srkn hocaların yazdıkları gerçekten içi dolu ve etkileyici şeyler dedikleri de tamamen doğru fakat bu yazıların altına üstte cevabı gayet net bi şekilde verilmiş sorularla aynı noktadan waves e vurmaya devam eden insanları da anlamıyorum. Ben bir acemi olarak bu yazıları ve tartışmaları takip ediyorum merak ediyorum neler gelicek diye adamlar açıklıyor altına biri geliyor aynısını yazıyor diğeri gelip ' aynen grdş' diyor olay böyle devam ediyor
rasputincoin
Full Member

Merit: 148

View Profile
March 06, 2018, 11:35:28 AM

değildir.

waves te olacak.

ekim 2015 te elimizde ether vardı, icodan mis gibi pırıl pırıl, çok büyük teknooloji,smart kontrat falan filan abovvv, o zaman forum yıkılıyo tabi, scam bu amk,çöp at gitsin sat gitsin, amk vitaliğin tipini sikiimciler falan, mart2017 ye kadar namussuz hep aynı yerlerde takıldı,

şimdi gelelim wavese;

şimdi

Daha güzel anlatılmazdı sanırım Smiley Waves nedir waves sabırdır waves nedir waves emektir alın teridir özveridir. ir.
Gwerimos
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 11:59:14 AM

Yil olmus 2018 hala waves mi ya Smiley bunu bitcoin cash gibi birsey olarak goruyorum ethereum ve etherdelta karisimi bir klon
kulmagu
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 12:06:37 PM

waves projesi geçen yıl çok yükseldi artık kemale erdi daha fazla yükseleceğini düşünmüyorum bu coin ciddi bir düşüş yaşayacaktır. ben elimdekileri 2 ay önce çıkarmıştım
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 06, 2018, 12:06:45 PM

~snip
smart contract sonrasi aniden bi degisim olmasa da uzun vadede fiyata yansiyacaktir. merkeziyetsiz borsalarin hicbirinde nerdeyse hacim yok diyebiliriz.

Katılıyorum, eğer kullanılabilir bir hale gelirse uzun vadede kaçınılmaz bir fiyat artışı olur. Akıllı kontratlar waves platformu üzerinde ICO yapılabileceği anlamına gelir. Şu andaki gibi değil, direkt waves kabul ederek. Bu durumda ICO'ya katılmak isteyenler önce Waves edinirler, bu da fiyata pozitif olarak yansır. Fakat burada bir başka sıkıntı var. O da ICO'ların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için dumplayacakları Waves'lerin negatif yönde etkileyecekleri fiyatlar. Önümüzde bir Ethereum örneği var. Eğer yeterince yaygın değil ve yeterince hacim yoksa Waves bu durumla başa çıkamaz. Örneğin bugün başa çıkamaz. Sasha'nın dışarıdan sallanıyor gibi görünüp, aslında Waves PR'ı yapıyor olmasının sebebi de bu. Bence teknik açıdan bir çok şeye hazır Waves. Ama çalışmaların kazasız belasız hayata geçebilmesi biraz daha zamana ihtiyacı var.

foculur
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 12:07:12 PM

Waves için 4-5 aydan fazla bekledim sanırım ki kazandırmaması 8 9 ay öncesine kadar dayanıyor yani 8-9 ay önce de btc bazında bu fiyattaydı, 2 3 kat süre beklediğim coinler de var beklemek sıkıntı değil, bukadar sabır göstermişken wavesin bişey ortaya koyamaması ve koskoca mart ayı 2018e gelmiş olmamız sıkıntı, insanların sabırlarının taşmasını normal görüyorum. Eldeki yaklaşık 1000 wavesi bu fiyattan satmak ister miydim gram kar etmeden, hayaller 50 dolardı. Waves gereken cevabı insanlara verecek dedik dedik ama o insanlar bizle mayrap geçer hale geldik. Para kazanmıcaksa kimse de bu işe yatırım yapmaz illa ki bir beklenti oluyor insanda sonuçta maddi olarak da.
Republicofizmir
Sr. Member

View Profile
March 06, 2018, 12:11:26 PM

Bana göre wavesin projesi rippledan çok daha iyi ama ripple da boş durmuyor sürekli yeni yeni anlaşmalar yapıyor, waves o yönde her hangi bir hareket gerçekleştirmediği için de hedeflediği yere gelemiyor. Yani proje ne kadar saglam olursa olsun önemli olan kendini gösterebilmesi, keşfe çıkması.
gazervia
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
March 09, 2018, 11:28:47 PM

waves tabanli cikan coinler hep çöp oluyor o yüzden olabilir
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
March 09, 2018, 11:35:17 PM

rus olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? Smiley
waves projesi için toplanan ico parasının bir bölümünü ceplerine indirdikleri için olabilir mi?
bitshares gibi sistemi oturtamadıkları için olabilir mi?

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
entegre78
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 09, 2018, 11:38:24 PM

Daha güzel anlatılmazdı sanırım Smiley Waves nedir waves sabırdır waves nedir waves emektir alın teridir özveridir. ir.

ethereum daki özverinin 10 da 1 i waves te olsa çoktan yol almıştı.
fotolarda terbiyesizlik yapmışsın. adam dediğin kişi o çocuğun tırnağı olamaz.

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 10, 2018, 02:18:40 AM

waves beklemeyi başarıp onla zengin olanlara, devlet tarafından sabır nişanı takılması gerekiyor. en azından bir alkış, ufak da olsa bir takdiri hakediyor bu insanlar
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 02:26:06 AM

Bu forumda bir tayfa var, Waves diye tutturmuşlar çoğu birbirinin yan hesabı adamlar millete Waves tavsiye ederken kendileri icodan icoya koşturuyor.. Waves'ten bir bok olmaz, decentralized borsa olayını o gerçekleştiremedi, 1.5 yıldır elle tutulur bir şey yapamadı, sene sonu eos'un decentralized borsası çıkıyor, streamity var, neo lar için neonexchange geliyor kısacası waves toprağa gömülmüştür.
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 10, 2018, 06:05:45 AM

Çünkü artık iyi projeler çok, belki gelir ama daha onun için çok zaman var gibi duruyor. Şu an zaten piyasada pek iç açıcı degil. Belki ilerde pumplanır belli mi olur
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 10, 2018, 08:47:48 AM

bence önü şu soruyu sormak lazım?
waves in hak ettiği yer neresi? yokşa şu hak ettiğ yerdemide bizmi yanıldık. coinlerinizle aşk yaşamayın, gerektiği yerde stop loss yapmasını bence bilin.
thepanicpoint
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 08:53:56 AM

Bu forumda bir tayfa var, Waves diye tutturmuşlar çoğu birbirinin yan hesabı adamlar millete Waves tavsiye ederken kendileri icodan icoya koşturuyor.. Waves'ten bir bok olmaz, decentralized borsa olayını o gerçekleştiremedi, 1.5 yıldır elle tutulur bir şey yapamadı, sene sonu eos'un decentralized borsası çıkıyor, streamity var, neo lar için neonexchange geliyor kısacası waves toprağa gömülmüştür.
Hele neonexchange geldi mi neo da gömer geçer ethereum gibi, yeni ethereum waves olcak ayağına alayımıza waves aldırdılar, neo gözümüzün önünde yeni etehreum oluyor. Wavesten vazgeçip diğerlerine girme zamanı ben de satıyorum artık wavesleri.

ankara44
Member
**

Merit: 14

View Profile
March 10, 2018, 09:07:22 AM

Wavesin son bir yılında 6 ayda yüklü yatırımcısı son 6 ayda da takipcisi olarak biliyorum. Wavesde ay sonunda birkaç faaliyet var. Bunlar da harekete geçirmezse böyle devam eder. Bir parça harekete geçirirse nisan ayı boğa sezonuyla birlikte 2x yapar diye tahmin ediyorum.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
March 10, 2018, 12:32:50 PM

Hele neonexchange geldi mi neo da gömer geçer ethereum gibi, yeni ethereum waves olcak ayağına alayımıza waves aldırdılar, neo gözümüzün önünde yeni etehreum oluyor. Wavesten vazgeçip diğerlerine girme zamanı ben de satıyorum artık wavesleri.

Neonexchangenin wavesin şu anki dexinin bile potansiyeline gelmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım. Ayrıca henüz waves pump yemedi sene sonu en premium platform olduklarında fiyat olarak Neo'yu katlayacağı günü bekleyip görelim !
KodesCrew (OP)
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 12:52:21 PM

waves bu gidişle 0,0004 btc nin altına düşecek gibi gözüküyor, ben bu saatten sonra agresif bir çıkış beklemiyorum açıkçası.
dediğim gibi de bir miktar daha düşebilir. dikkatli olmak lazım

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 10, 2018, 01:03:32 PM

Waves. Ne güldürür ne öldürür. Tüm koinlere yansıyan bir hareket olursa waves te bu hareketten etkilenip artabilir. Yoksa waves malesef hareket edecek gibi gözükmüyor. Çok hantal bir coin.
mokoko
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
March 10, 2018, 03:02:17 PM

Evet dostum tamda dediğin gibi ne projeler geliyor geriden bizim wavesçi tayfa NEO nun uçup gitmesini nasıl kedinin ciğere baktığı gibi baktılarsa yeni gelenlere de öyle bakıcaklar bu gidişle . Smart contract gelince ucucak zannediyorlar ama ondan da bi cacık olmaycak . Ama bir taraftan da wavesin çop olduğunu kabullenmeyip hala 1000 dolar olcak diye yazmaya devam edicekler gibi
zaza4700
Newbie
*

View Profile
March 10, 2018, 03:06:36 PM

meark etme kardeşim bu sene wawes  yılı olacak o yüzden size davsiyem hiç yılmadan bekleyin elinde sonunda karlı çıkan siz olursunuz wawes projesi çok güzel
Bitcocoin
Sr. Member

Merit: 271

View Profile
March 10, 2018, 03:07:48 PM

Borsalarda yeşil rüzgarlar eserken waves sağlam adımlarla artıyordu tabikide düşüşten o da etkilendi doğal olarak. Yıl başındaki ağır düşüşten sonra belini doğrultamayanlardan. 17 usd seviyelerine gelmişti oradan alanlar umarım doğru yerde çıkıp kurtarmıştır kendini
zfrey
Full Member

Merit: 111

View Profile
March 10, 2018, 03:15:44 PM

valla ilk başlarda bu tayfanın sözlerine ben de çok inandım waves ile ethereumu eşdeğer görmüştüm ama bakıyorum ki bi cacık olmadı. Uzun zamandır yerinde sayıyor.Hiç gerek yok alım satımlara
lBenhuRl
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:22:29 PM

valla ilk başlarda bu tayfanın sözlerine ben de çok inandım waves ile ethereumu eşdeğer görmüştüm ama bakıyorum ki bi cacık olmadı. Uzun zamandır yerinde sayıyor.Hiç gerek yok alım satımlara
Di mi kendin ne güzel söylüyorsun En azından yerinde sayıyor. Strat gibi 20ye çıkıp 5e inmedi
lBenhuRl
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:26:09 PM

waves projesi için toplanan ico parasının bir bölümünü ceplerine indirdikleri için olabilir mi?
Bitsharesten ne hayır gördün? Bitsharesi kaç defa kullandın? Bitshares dump döneminde 10x yaptı da bizim mi haberimiz Yok?
gunmunj
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:39:06 PM

waves in hak ettiği yer neresi ki acaba? digibyte sia gibi market cap i kendisinden az olan fakat güvenme açısından ay seviyede olanlar 10x kat yaparken waves 3-4 katı aşamıyor
mahoni2100
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:45:07 PM

coinmarketcapın genel durumu yüzünden bir türlü kendine gelemedi bu wawes coin ama bahar aylarında bir değşiklik yaşayabilir

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 10, 2018, 03:51:31 PM

Waves Platform hak ettiği yere gelmesi için biraz daha hızlı, biraz daha akıllı olmalı lazım.

Hız olayını açalım; geliştirme konusunda geri kalıyorlar. Örneğin Smart Contract çok çok önemli, geceyi gündüze katıp onu devreye almaları lazım. O tamamlandı mı durmak yok, hemen Waves DEX'in yeni platformuna yeni gatewayler eklenmeli, özellikle bilindik coinler acilen eklenmeli ve referans hediyesi, kampanyalar ile insanlar Waves DEX'e teşvik edilmeli.

Bunları da yaptın mı, durmak yok. Hemen ICO'lar için ethereum'un wavesten sonra başlayıp önce bitirdiği daico sistemini getirmesi lazım. Bunlar da bitti mi, durmak yok.

Hemen developerların platformu kullanması, yeni icoların çıkması için gerekli teşviklerin yerine getirilmesi. Bunlarda tamam oldu mu, durmak yok. Hemen güzel bir reklam kampanyası yürütüp olaya son noktayı koymak. İşte bundan sonra biraz durarak, coinin geldiği fiyatın keyfini sürebilirler.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 10, 2018, 03:55:33 PM

Diğer projeler çalışıyor belki çöp dediğin coinler wavesten iyi arastirdin mı acaba. Mesela çöp olarak nitelendirdigin coinler neler wavese gore yukarda gordugun. Bence iyi araştır demek ki proje iyi ki coin değerleniyor. Waves pismanliltir bana gore başka birşey değil.

lossnet
Legendary
*

Merit: 1123

View Profile
March 10, 2018, 05:04:16 PM
Merited by EFS (1)

Türkçe forumda Waves çok popüler ve çoğunlukla iyi şeyler yazılıyor. Waves'ciler ve Monetha'cılar gibi takımlar oluşturulmuş ve baya bi taraftarı var burada Cheesy
İyi coindir ya da kötü coindir diye bir şey demek istemem. Sadece şunu demek istiyorum: Bir de yabancı forumda takılıp Waves için yazılanları okuyun... Tekrar ediyorum; kötü ya da iyidir diye yazmıyorum. Bu coini biraz da yabancı taraftaki değerlendirmeler üzerinen takip edin diyorum. Yapanlar da vardır elbette, yapmayanlar da biraz ordan araştırsınlar. Böylelikle daha geniş bir pencereden bakma fırsatınız olur.
1melyun
Hero Member

View Profile
March 10, 2018, 06:07:20 PM

2020 yılında hak ettiği yere gelir dayanın  Grin projeler öyle bir anda yükselişe geçmez potansiyel ne olursa olsun, btc bu fiyata 8k usd ye 10 yılda geldi siz 2 yıllık projenin 100m usd marketcap e sahip olmasını bekliyorsunuz.
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
March 10, 2018, 06:15:40 PM

Waves gibi bir çok güzel projeleri olan coinler yeteri desteği alamıyor belki sebebi bir çok iconun olması ve yatırımcıların da bölünmesi olabilir ama waves konusunda umutlarım tükenmek üzere
instr_3535
Newbie
*

View Profile
March 10, 2018, 06:43:34 PM

Hak eden coin değerini bulur hocam bulamıyorsa ya zaman lazımdır ya da zaten hak ettiği yerdedir.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
March 10, 2018, 06:48:33 PM

hakettiği yere çökemiyor demek daha doğru olmaz mı sizcede? wawesciler kaldı mı hala forumda derken birileri daha cıktı Cheesy ölüp gitse bu coin arkasından savuncak insanlar görüyorum.

Risotto
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 06:51:41 PM

Ne bekliyorsunuz ki neyi haketmiş de yükselecek. Üzerinden 1 waves karşılığında shit coin çıkartmak sanki çok büyük devrim. Takıntılı hastalar gibi herkes waves battı waves çıktı kovalıyor. Enteresan  Cheesy
madcoin
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 07:45:11 PM

Waves talebi eskisi gibi yüksel değil ticaret arz talep üzerine kurulu, hangi coin çok talep görürse fiyatı artar.  volume azaldı normal bir sonuç.  duygusal değil ekonomik bakalım. yatırımcı para kazandıran alana yönelir.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
March 10, 2018, 07:50:00 PM

Bugüne kadar acaba bir ethereum olur mu rüzgarıyla epey bir umut verdi ama maalesef tüm kredilerini tükettiler. Hadi borsasını geçtim de altında doğru düzgün ico yapan bir proje bile olmadı. Geçen yaz piyasaya çıkan projeler yol aldı da waves olduğu yerde saymaya devam etti. Gerçi bugüne kadar bana zarar ettirmedi, her zaman iyi yerlerden al-sat yapabildim.
faatipoke
Full Member

Activity: 321

Token That Will Transform The Venture Capital Mark

View Profile
March 10, 2018, 07:50:34 PM

çünkü kimse merkezsiz borsaya bir ihtiyaç duymuyor. balinanın ne işi olur merkezsiz borsa ile, balinanın gelmediği borsada hacim olmaz, hacmin olmadıgı borsada hiç bir şey olmaz. alım emri verirsin, gerçekleşmese dahi komisyon düşer. emir değiştirmek zulüm olur.
dolar ve euro yatırıldıgını iddia ediyorlar, daha hiç yatıran görmedim. hem yatırınca manuel olarak sisteme giriyorlar. nerede kaldı merkezsiz olması?
zamanında bitcoin gönderdim hesaba geçmeden cebe attılar. 0.001 btc altındaki yatırmaları kabul etmiyorlarmış
sitede api kullanamazsın. bu bile trader gelmemesi için bir sebep.
borsasında binlerce çöp token var.
waves tercih etmek için açıkçası hiç bir sebep yok

zenfo
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 07:51:34 PM

cunku insanlarin beklentisi buyuk ve herkes alip kenara atiyor. islemeyen demir pas tutarmis. yani yukselis icin ticaret lazim ama insanlar ticaretini yeteri kadar yapmiyorlar. bu da haliyle fiyatin hep ayni seviyelerde olmasina sebep oluyor
zfrey
Full Member

Merit: 111

View Profile
March 10, 2018, 07:53:47 PM

Di mi kendin ne güzel söylüyorsun En azından yerinde sayıyor. Strat gibi 20ye çıkıp 5e inmedi

o kadar çok hareketli olan  coin varken ? Yerinde sayması sence kazanç bırakır mı yatırımcılarına ?
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
March 10, 2018, 07:59:33 PM

Mesele hak ettiği yere gelme meselesi değil de hypeın fazla artması. Herkes wavesi çok övdü ama demek ki boş bir hevesmiş alanlar zarar etti.
tendor
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 08:03:21 PM

waves ile ilgili en fazla yorumu yapanlar farkindaysaniz turkler. turk toplulugundaki bu buyuk beklenti baska kesimlerde yok. dolayisiyla şoyle bir kaniya varabiliriz. henuz genele yayilmayi basaramadi waves
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
March 10, 2018, 08:06:38 PM

balinaların uzak durmasının bir sebebi olmalı mesela aşırı holder olması hatta herkesin nerdeyse holder olması, fiyatı tetikleyecek haberlerin yetersiz olması, roadmap'ın artık heyecen yaratmaması gibi vs.
ToeX
Member
**

Activity: 103

View Profile
March 10, 2018, 08:23:24 PM

balinaların uzak durmasının bir sebebi olmalı mesela aşırı holder olması hatta herkesin nerdeyse holder olması, fiyatı tetikleyecek haberlerin yetersiz olması, roadmap'ın artık heyecen yaratmaması gibi vs.

Kesinlikle herkes holder birgün bıkarlarsa düşünemiyorum :d
Defloration
Sr. Member

View Profile
March 10, 2018, 08:30:15 PM

Herkes holder doğru ama nereye kadar holderlık. 10 15 $ civarında alış yapanlar belkide elden çıkartmak isteyeceklerdir. Çoğu waves yatırımcısı pahalı fiyattan satın aldı bizim gibi 1.5 $ dan alanlar sayılıdır ve şanslıdır. Neyseki elimdekilerin yarısını 11 $ iken satmıştım
dewilboys
Sr. Member

View Profile
March 10, 2018, 08:54:14 PM

Waves te şansı zorlamanın bir anlamı yok yol yakınken dönmek gerek:) diğer projelere göz atıp değerlendirmenin tam zamanı. Eldeki waves’leri elden çıkarmanın zamanı geldi.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
March 10, 2018, 09:00:55 PM

Bir ara burada herkes waves hastasıydı ama bakıyorum onlarda bile bekleyip destek verecek mecal kalmadı artık  Grin
Amacınız sabır taşına dönmekse ne diyelim iyi beklemeler, wavesle ilgili bir beklentim yok benim artık.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 10, 2018, 10:37:34 PM

Waves in hakkettiği yeri kendisi kaptırdı adam gibi işilerinin üstesinde dursalardı gelirdi beklenen yere ama yapamadılar olduğu yerde sayıyor şimdi
tursucutembelvampir
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 11:26:11 PM

belki de waves in hak ettiği yerler burasıdır hocam, yani waves o kadar da abartıldığı gibi bir koin değil, şu an tek tıkla blokzincir üreten siteler mevcut kendinize ait koini üretebiliyorsunuz kolayca, artık o devirler kapandı çoktan,
srknbyr
Hero Member

View Profile
March 10, 2018, 11:31:58 PM

çünkü kimse merkezsiz borsaya bir ihtiyaç duymuyor. balinanın ne işi olur merkezsiz borsa ile, balinanın gelmediği borsada hacim olmaz, hacmin olmadıgı borsada hiç bir şey olmaz. alım emri verirsin, gerçekleşmese dahi komisyon düşer. emir değiştirmek zulüm olur.
dolar ve euro yatırıldıgını iddia ediyorlar, daha hiç yatıran görmedim. hem yatırınca manuel olarak sisteme giriyorlar. nerede kaldı merkezsiz olması?
zamanında bitcoin gönderdim hesaba geçmeden cebe attılar. 0.001 btc altındaki yatırmaları kabul etmiyorlarmış

Değerli arkadaşlar;

Herkes dilediği eleştriyi yapmakta serbest ancak yanlış bilgiler vererek manipülasyon yapılmasına karşıyım. Araştırmadan yorum yapmak nedense ve malesef bizde çok fazla.

Öncelikle alım emri verdiğinizde Waves Platform’da sizden herhangi bir komisyon alınmaz. Emriniz gerçekleşmezse veya iptal ederseniz komisyon ödemezsiniz. Ek olarak takas işlemleri için ödenen 0.003 WAVES, takas tam olarak gerçekleştiğinde ödenir. Örneğin 1 BTC alım emri girdiniz ve emrinizin 0.5 BTC’si karşılandı. Sonra emri iptal ettiniz. 0.003 WAVES yerine 0.00015 WAVES komisyon ödersiniz.

Dolar ve Euro yatırıldığını idda ediyorlar değil, platform üzerinde çalışan Dolar ve Euro ve hatta Türk Lirası geçitleri mevcut.

Sitede API kullanamazsın demenize ise hiç anlam veremiyorum malesef. Daha 1 ay olmadı Waves DEX için Black Bot yayınlandı. Dilediğiniz gibi bot kullanabilirsiniz. API ile order book çekebilir, emir girebilir ve emir iptal edebilirsiniz.

Sizlerden ricam lütfen yabancı kaynakları okuyun, ingilizce bilmiyorsanız translate ile çevirin ne olduğunu az çok anlarsınız. Çok kez söylemişimdir eğer ben forumdaki Türkçe bölümü referans alarak hareket etseydim Ethereum ICO’suna katılmazdım.

İngilizce bilenler okusunlar bilmeyenler de translate ile çevirsinler size son zamanlarda Waves Platform ile ilgili çıkan haberleri paylaşıyorum.

https://blockchaindiaries.com/blockchain/meetup-waves-smart-contracts/

https://blog.wavesplatform.com/waves-ecosystem-visualised-a37d2549ca2

https://blog.wavesplatform.com/the-future-of-blockchain-68dd52d3c613

https://blog.wavesplatform.com/why-is-the-waves-dex-so-awesome-12b789d8c515

https://bitcoinmagazine.com/articles/op-ed-what-do-we-mean-when-we-talk-about-blockchain-ecosystem/

https://blog.wavesplatform.com/waves-february-review-c1bd09b4a7a2

http://bitcoinist.com/5-things-didnt-know-waves/

https://discover.coinsquare.io/blockchain/waves-platform-simplifies-tokenization-blockchain/

https://news.bitcoin.com/can-now-tokenize/

https://www.forbes.com/sites/jonathanchester/2018/02/28/can-my-startup-run-an-initial-coin-offering/#8302bfa5a304

Nasıl bir ekosistem kurmak için çaba sarfettiklerini kavrayabilmeniz dileği ile.

.digilira.||||
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 11:49:47 PM

Değerli arkadaşlar;

Herkes dilediği eleştriyi yapmakta serbest ancak yanlış bilgiler vererek manipülasyon yapılmasına karşıyım. Araştırmadan yorum yapmak nedense ve malesef bizde çok fazla.

Öncelikle alım emri verdiğinizde Waves Platform’da sizden herhangi bir komisyon alınmaz. Emriniz gerçekleşmezse veya iptal ederseniz komisyon ödemezsiniz. Ek olarak takas işlemleri için ödenen 0.003 WAVES, takas tam olarak gerçekleştiğinde ödenir. Örneğin 1 BTC alım emri girdiniz ve emrinizin 0.5 BTC’si karşılandı. Sonra emri iptal ettiniz. 0.003 WAVES yerine 0.00015 WAVES komisyon ödersiniz.

Dolar ve Euro yatırıldığını idda ediyorlar değil, platform üzerinde çalışan Dolar ve Euro ve hatta Türk Lirası geçitleri mevcut.

Sitede API kullanamazsın demenize ise hiç anlam veremiyorum malesef. Daha 1 ay olmadı Waves DEX için Black Bot yayınlandı. Dilediğiniz gibi bot kullanabilirsiniz. API ile order book çekebilir, emir girebilir ve emir iptal edebilirsiniz.

Sizlerden ricam lütfen yabancı kaynakları okuyun, ingilizce bilmiyorsanız translate ile çevirin ne olduğunu az çok anlarsınız. Çok kez söylemişimdir eğer ben forumdaki Türkçe bölümü referans alarak hareket etseydim Ethereum ICO’suna katılmazdım.

İngilizce bilenler okusunlar bilmeyenler de translate ile çevirsinler size son zamanlarda Waves Platform ile ilgili çıkan haberleri paylaşıyorum.

https://blockchaindiaries.com/blockchain/meetup-waves-smart-contracts/

https://blog.wavesplatform.com/waves-ecosystem-visualised-a37d2549ca2

https://blog.wavesplatform.com/the-future-of-blockchain-68dd52d3c613

https://blog.wavesplatform.com/why-is-the-waves-dex-so-awesome-12b789d8c515

https://bitcoinmagazine.com/articles/op-ed-what-do-we-mean-when-we-talk-about-blockchain-ecosystem/

https://blog.wavesplatform.com/waves-february-review-c1bd09b4a7a2

http://bitcoinist.com/5-things-didnt-know-waves/

https://discover.coinsquare.io/blockchain/waves-platform-simplifies-tokenization-blockchain/

https://news.bitcoin.com/can-now-tokenize/

https://www.forbes.com/sites/jonathanchester/2018/02/28/can-my-startup-run-an-initial-coin-offering/#8302bfa5a304

Nasıl bir ekosistem kurmak için çaba sarfettiklerini kavrayabilmeniz dileği ile.

Serkan abi her şeyi takır takır yazmış.Valla neden gerekli olduğunu neden kullanılması gerektiğini yazmış ayrıca bir sürü de kaynak paylaşmış.Serkan abinin dedikleri üstüne fazla söze gerek yok
titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
March 10, 2018, 11:52:38 PM

Waves tamamen overrated bir proje, ilk çıktığında birçok yenilikle beraber geldi, fikir yeniydi ve işleve geçirilebilirdi fakat bugün Waves borsasının günlük hacmi bile sadece 1 milyon dolar üstelik coinin kendi hacminin 30'da 1'i gibi bir şey.. Yani demem o ki Waves'i satın alanlar bile Waves'in borsasını kullanmıyor.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
tartibaya
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 11:57:04 PM

Waves belki bu yıl da değil ancak gelişmeye devam ederse belki gelecek yıl iyi yerlere gelebilir. Yeni anlaşmalar yapıyorlar wavese olan ilgiyi arttırmaya çalışıyorlar.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
March 11, 2018, 12:41:59 AM

Wavesin hak ettiği yere gelmesi için çok büyük bir patlama yapması lazım ki waves tabanlı tokenler kullanan projeler çoğalsın.

Cixboy61
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 12:45:24 AM

Waves'de uzun süredir bir atak beklemekteyim. Ama bu beklenti genelde türklerde var gibi duruyor forumda. Piyasa genel olarak iyi gitmediği için beklediğimiz atağı hala yapmadı.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
1melyun
Hero Member

View Profile
March 11, 2018, 01:24:07 AM

balinalar manuel işlem yapmıyor gelmemesi için bir sebep yok. bittrex pump yapan hesapları tek tek bulup kapattırıyor. ödenen fee göz önüne aldığında tam balinalık yer çünkü küçük işlemler daha fazla olur. dolar ve euro yatırdım ben ama hızı swift transferinden dolayı düşük. her gün para çekecem diye giriyorsan işine gelmez. 0.001 btc zaten fee ücreti bunun altında yolladıysan bir zahmet uğraşmasınlar. poloniex düne kadar 1 eth nin altında deposit kabul etmiyordu. wavesi övmek için değil yanlış bakış açını belirtmek istedim.
fairy_person
Member
**

Activity: 61

View Profile
March 11, 2018, 03:13:38 AM

ben açıkçası wavesin bu saatten sonra başarıya ulaşacağını düşünmüyorum, çok yavaş bir takımı var bu adamların
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 11, 2018, 06:00:10 AM

wavesin bence en az 20 dolar olması gerekli,  ama şuan da bunun çok çok altında bir şekilde fiyatlanmış, çok temiz hızlı çalışan bir koin ama geride kaldı.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
March 11, 2018, 08:02:41 AM

Hocam waves bitti, onun yerine OAX gibi BNB gibi koinlere yönelin derim, çok daha faydalı koinler bunlar,
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
March 11, 2018, 08:07:53 AM

Nereyi hak ettigi her zaman her coin icin tartisilir, fakat hacim dusuklugu ve psikolojik esikler cok onemlidir. Guven ortamini biraz sarstilar bence o buyuk darbe vurdu, bakarsiniz tekrar bunu saglayip yukarilarda yer bulur kendine
lBenhuRl
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 08:30:00 AM

Hocam waves bitti, onun yerine OAX gibi BNB gibi koinlere yönelin derim, çok daha faydalı koinler bunlar,

Nereye bitti? Ekibi öldü mü ? sen oaxla bnbden kaç defa faydalandın, kullandın?
mnyers1
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 09:41:37 AM

her coinin söylendiği gibi olmama ihtimali yok mu?bu işin şansla da alakalı olduğunun farkında değil misiniz?her şey olabilir, her ihtimal var.işine gelen alsın işine gelmeyen almasın..
PastirmaliYumurta
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 11, 2018, 12:08:01 PM

Çünkü insanları kullanışlı dex için kandırdılar resmen aylarca bi arayüz yapamadılar. Smartcontract dediler sürekli salladılar. Roadmape pek uygun gitmiyorlar. Çok daha kullanışlı ve bir anda çıkan dexler sayesinde wavesin popülaritesi azaldı. Zaten Türk yatırımcıların sadece bu kadar gönül bağı var bu kadar wavese

h4yfans
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 12:24:02 PM

Hak ettiği yer belki de şuan bulunduğu yer olabilir. İyi alıştınız 100 200 300 dolar hayallerine. Biraz mantıklı düşünün. Btc yükselmeden hiç bir altcoin kılını kıpırdatamaz. Ne zaman btc izin verir o vakit hepsi artmaya başlar. Waves ne kadar süper proje olsa bile anahtar btcde.
gulypz
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 11:48:02 PM

Waves hakkında bir ton olumlu haber esiyordu fiyat bir türlü beklenen yükselişi gösteremiyor. Aslında yükseldi yukselmesine ama ETH ile kıyaslandığında daha çok yolu var.
entegre78
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 12, 2018, 04:11:59 PM

Bitsharesten ne hayır gördün? Bitsharesi kaç defa kullandın? Bitshares dump döneminde 10x yaptı da bizim mi haberimiz Yok?
mal mısın ya okuma yazmada mı bilmiyorsun.
ne anlıyon lan okuduğundan sen embesil

casty3000
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 04:14:42 PM

Waves hakkında bir ton olumlu haber esiyordu fiyat bir türlü beklenen yükselişi gösteremiyor. Aslında yükseldi yukselmesine ama ETH ile kıyaslandığında daha çok yolu var.
Sürekli türk forumunda takıldığınız için olabilir bence bu. Algıda seçicilik olmuş ya da wavese aşık olanlar sizin gözünüze gözünüze sokmuşlar. Waves evet iyi bir proje fakat her zaman söylendiği gibi coinlere aşık olmayın

entegre78
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 12, 2018, 04:19:03 PM

merkezsiz borsaya şöyle ihtiyaç var
borsa güme gittiğinde senin paran güme gitmiyor

ancak borsa dediğin hızlı olur, yada olması gerekir
merkezsiz bir sistemde hız ve güvenlik aynı anda sağlayabilirseniz bu iş olur
ama bu iki olayı hız ve güvenliği sağladığınızda zaten bitcoinin ulaşmak istediği yere ulaşmış olursunuz zaten
coin geliştiricileri bunun için çalışıyor zaten hız ve güvenlik, gerisi halledilir bir şekilde

sonuç itibari ile merkezsiz borsa şu an hayal gibi

casty3000
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 04:21:54 PM

merkezsiz borsaya şöyle ihtiyaç var
borsa güme gittiğinde senin paran güme gitmiyor

ancak borsa dediğin hızlı olur, yada olması gerekir
merkezsiz bir sistemde hız ve güvenlik aynı anda sağlayabilirseniz bu iş olur
ama bu iki olayı hız ve güvenliği sağladığınızda zaten bitcoinin ulaşmak istediği yere ulaşmış olursunuz zaten
coin geliştiricileri bunun için çalışıyor zaten hız ve güvenlik, gerisi halledilir bir şekilde

sonuç itibari ile merkezsiz borsa şu an hayal gibi
Hocam idexte işlem yaptınız mı hiç? Kendisi merkezsiz bir borsa ve gayette hızlı eğer yine bi kedi vakası çıkmazsa hızlı da kalacaktır kesinlikle. Ethereum gittikçe hızlanıyor. Onun smartcontractları üzerine kurulan borsalar da hızlanıyor haliyle. Kaç tane borsayı patlattılar. Merkezsiz borsalar kesinlikle geliştirilmeli ve kullanılmalı.

coinpool_de
Sr. Member

View Profile
March 12, 2018, 11:04:17 PM

Artık ne nerede olmayı hakediyor bence bunu bile tekrar tekrar değerlendirmek gereken dönemlerdeyiz. Wavesle ilgili hiçbir zaman olağanüstü beklentilerim olmadı ama bu kadar sancılar yaşatacağını da tahmin etmezdim, sırf tutmuş olmak için kenarda tutuyorum. Bakalım nerelere gelecek?  Roll Eyes
georgemamat
Member
**

View Profile
March 12, 2018, 11:40:52 PM

Yani bazen şöyle ne var ne yok Wavese girsem mi diyorum? En azından ödül tokenlerinden mi faydalansak diyorum. Piyasa çöküyor ancak hala ana planıma sadığım.
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 11:46:02 PM

Yani bazen şöyle ne var ne yok Wavese girsem mi diyorum? En azından ödül tokenlerinden mi faydalansak diyorum. Piyasa çöküyor ancak hala ana planıma sadığım.
Ana planınız ne çok merak ettim doğrusu  Grin Piyasanın çöktüğü falan yok piyasayı etkileyen olaylar olur, bunlar genelde elinde çok bitcoin olanların bitcoinlerini satması, ülkelerin bitcoin hakkında yaptığı açıklamalar (fiyatın kafasına vurmak için tabi ki). Ve inan şu sıralar bunların hepsi mevcut bilmiyorum haberleri ne kadar takip ediyorsunuz. Wavesten hediye gelen tokenler çokta önemli değiller gözünüzde büyütmeyin. Waves adresinizi verin isterseniz kendi adıma olan coinden size biraz yollıyım.

agacsizkoala
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 05:11:34 AM

Waves hak ettiği yere gelemiyor, çünkü takımı çok yavaş bir de paraya alıştı bunlar çlok da öyle bir şey geliştirme kaygıları yok
krm4700
Full Member

View Profile
March 13, 2018, 07:36:14 AM

aslında iyi bir dirence sahip wawes coin çünkü o ve kcs kafa kafaya ilerlerken yükseliş döneminde şimdi kcs diplerde ama o  dolar bandında seyrediyor.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
March 13, 2018, 08:29:01 AM

Waves hak ettiği yere gelemiyor, çünkü takımı çok yavaş bir de paraya alıştı bunlar çlok da öyle bir şey geliştirme kaygıları yok

Waves i hold yapanlar oldukça fazla özellikle Türkiye den , bu sebeple direnci var ama bende 15$ ları gördüğünde elimden çıkarmadığıma pişmanım oralardan satsa idim şimdi buradan elimdeki ni katlamış olurdum. Bir daha bu fırsatı verir mi ?? yoksa oraya gittiğinde tekrar kendini yukarılarda bir yere sabitler mi kestirmek çok zor.
Calipson
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
March 13, 2018, 09:27:44 AM

Çok fazla sahte tokenler var bunlara bir çözüm getirmeleri lazım.
megadeth1992
Member
**

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 13, 2018, 09:30:46 AM

Wavesin hak ettiği yer neresi ki ? Demek ki hak ettiği yer burası ki buralarda dolanıyor. Ne bekliyorsunuz acaba waves 40-50 dolar mı olacak yani. Yani şuan o değeri hak etmiyor ki gelemiyor. Ha belki sene sonuna doğru bir hareketlilik olur ve bu söylediğim değere yaklaşabilir tahminim.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
March 13, 2018, 10:40:29 AM

Waves adam olsun önce, 1 yıldır dex çıkartacaklar ama ortalıkta birşey yok. Yatırımcısını üzmek için elinden ne geliyorsa yaptılar. Waves bence artık bizlerden istedğini alamayacak
baskanx
Sr. Member

View Profile
March 13, 2018, 11:22:19 AM

Sürekli türk forumunda takıldığınız için olabilir bence bu. Algıda seçicilik olmuş ya da wavese aşık olanlar sizin gözünüze gözünüze sokmuşlar. Waves evet iyi bir proje fakat her zaman söylendiği gibi coinlere aşık olmayın
Algıda seçici olmaya gerek yok 5-6 ay önce bisürü başlıkta yüzlerce kişi konuşuyordu localde, altı üstü bir proje çok büyük anlamlar yüklendi şimdi de bekliyor herkes, şuan alan birisi aylar aylar önceden alan birinden daha karlı fiyattan alıyor. Şahsen wavese yatırım yapmayı bir daha düşünmüyorum.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
March 13, 2018, 12:31:19 PM

Şuanda bütün piyasa rezalet durumda zaten, ne zaman toparlanır bilinmez. Ama waves hakkında genel bir şey söyleyecek olursak geleceği var.

Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
March 13, 2018, 12:32:58 PM

bitcoin artışı ile dolar bazında fiyatı artar bitcoin bazında düşüş ile fiyatı düşer.
Bir balina sahip çıkmadıkça işi zor.

nekominer
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 13, 2018, 12:39:54 PM

Bir dönem excavo grafik paylaşmaya başlamıştı, bir süre sonra baktı ki analiz falan işlemiyor paylaşmayı bıraktı.
Takipçilerden hatırlayanlar vardır.

tfntvl
Member
**

View Profile
April 21, 2018, 08:05:19 PM

sashanın paylaştığı fotolardan anladığım kadarıyla , sasha çalışmak projeyi geliştirmek yerine paraları lüks teknelerde eziyor. muhtemelen bu yüzden yükselemiyor waves Smiley

şaka bi yana isteyen istediğinin çoğunu aldı waves ten bundan sonrası daha işleyecek gibi. güzel gelişmeler oluyor waves te fakat ayıda denk geldiği için pek işe yaramıyor. fikir güzel ancak daha çok reklam ve güncelleme yapması gerekiyor diye düşünüyorum.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 21, 2018, 08:22:34 PM

Hak ettiği yer baya göreceli bir kavram oluyor hocam. Wawesin bir şey hakettiği yok açıkcası sadece Tr forumunda abartılmış bir coinden öte görmüyorum. Stratis le beraber
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
April 22, 2018, 06:16:40 PM

Çünkü waves belkide tam da hak ettiği yerde??? Türk kripto kominitesini bir türlü waves den kurtaramadık. Waves den geçti artık. Wan, icx , neo gibi şeyleri kovalayın artık.
BurakXel
Member
**

Merit: 30

View Profile
April 22, 2018, 07:09:08 PM

bekletininin çok yüksek oldugu coinler genelde bu şekilde süründürüyo özellikle bizim forumda meşhur waves ve mth gibi. birşey beklemeyin bunlardan
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 07:33:50 PM

Waves kafasına göre takılıyor geçen yaz olduğu fiyatlarda şuan geçen sene bu zamanlar 8 doları görmüşlüğü vardı. 1 yıl önce yani bu kripto paralar için iyi bir zaman ama hala yerinde sayıyor. Satın gitsin yahu uğraşmayın  Grin

Dontcry.
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 07:35:49 PM

hak ettiği yere neden çökmüyor denmeli bence Cheesy Credits in bile wavesten cok sansı var ortada hiçbirşey olmamasına rağmen o yüzden wavesden 1 tane bile almadım al ethereuma yat en kötü oldu devr
CoinSlayer
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 08:32:43 PM

waves'in en çok konu edildiği platform galiba bizim forum.Cheesy yabancılar pek iplemio bu wavesi en son sasha kendi waveslerini sattıktan sonra ben bi bok olmayacağını anlamıştım
jhontwis
Full Member

Activity: 756

View Profile
April 22, 2018, 10:00:21 PM

Epeydir waves başlığı görünmüyordu ön sayfalarda waves hale potansiyeli çok yuksek ancak bir turlu atak yapamayan daha doğrusu sert bir ralli yapamayan coinlerden. Ekipten buna yol açacak bir haberde yok hala ortalıkta.
Piratte
Full Member

Activity: 840

View Profile
April 22, 2018, 10:02:58 PM

Epeydir waves başlığı görünmüyordu ön sayfalarda waves hale potansiyeli çok yuksek ancak bir turlu atak yapamayan daha doğrusu sert bir ralli yapamayan coinlerden. Ekipten buna yol açacak bir haberde yok hala ortalıkta.
Waves gerekli bir coin degil cunku ve waves tabanli tokenlerde tutmuyor. Hersey klonlamakla olmaz orjinal olarak urettikleri bir fikir ortada yok.
hardline
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 4

Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin

View Profile
April 22, 2018, 10:08:24 PM

Waves tutmadığı gibi waves tabanlı projelerde hep boş çıkıyor ilgi çok reklam çok ama bir türlü oturtamadılar  Undecided

/ / / / / / / /          SOVRYN.app          \ \ \ \ \ \ \ \
#1 DeFi for Bitcoin Platform     [     Join Origin Pre-Sale     ]
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 22, 2018, 10:36:51 PM

ya ben de gözlerim yollarda bekliyordum nerde bu waves başlıkları diye...waves ripple yine parlatılmaya başlandığına göre ufaktan yükseliş sezonuna girmişiz gibi duruyor...bunlar bunun işareti olmaktan başka ne işe yarıyor acaba  Grin wavesten pek umudum yok..yapacağı şeyin ya modası geçti ya  daha iyisini yapan var ya da cazip görülmedi...yine de hiçbişey için kesin konuşmamak lazım
okanciftci74
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 11:47:25 PM

Wavesin allah belasını versin foruma napmışsa bu waves yapmış heralde bırakın şu coini artık gidin başka coinlerle uğraşın
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
April 22, 2018, 11:53:59 PM

Ekibin hatası olduğunu düşünüyorum, topluluk çok bağlı ve gereğinden fazlasını yapıyor waves için, bu ekip tembelde değil ama yine de işlerin yolunda olmadığı hissi uyandırıyor bende.
yns1903
Member
**

Activity: 742

View Profile WWW
April 23, 2018, 01:19:28 AM

Wawesin kendi borsası wawes dex üzerinde işlem hacmi cidden çok düşük aslında wawes birçok kişinin çıkış beklediği ancak bu hareketliliği gösteremiyor. Bir ara 1 BTC 1 wawes olur mu diye konu vardı bakılınca wawes bu gidişle anca 3-5 usdlik coinler ile yarışır

Komundaynee
Newbie
*

Activity: 23

View Profile WWW
April 23, 2018, 06:15:49 AM

Waves'in büyük balinalara ihtiyacı var ama balinalar Rusların soğuk denizlerinde yüzmekten pek haz etmiyorlar.
cointerstrike
Full Member

View Profile
April 23, 2018, 06:29:55 AM

Waves'in hakettiği yer Türk topluluğu tarafından baya abartıldı. Belki hakettiği yer burasıdır olamaz mı Smiley

Şaka bi yana çok geç kalınmış bir proje, en başta sağlam adımlar atamadılar ve şuan piyasada onun muadilinde birçok başarılı proje var.
mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
April 23, 2018, 06:33:59 AM

borsasın kullanımı rahat değil bitsharesi kullanmak daha güvenli hissettiriyor merkezi olmadığı için yalan yok bitsharesden girişi daha güvenli ama gerisi boş
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163

View Profile
April 23, 2018, 07:00:10 AM

ben geleceğini düşünüyorum projenin sadece popüleritesiyle giden bir gidişat var şu aralar bu algı kırılınca ben de wavesin çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 23, 2018, 12:54:05 PM

Belki de Waves'in hakettiği yer burasıdır, Türk topluluğu kadar Waves'i abartmış başka bir topluluk bulunmuyor.. Bu topluma Waves aşkını forumdaki Waves şakşakçıları bulaştırdı belki de hepsi birbirinin yan üyeliğiydi.
felixesteban
Member
**

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
April 23, 2018, 03:18:45 PM

Sağlam olmasına sağlam da bir türlü beklenen çıkışı da yapamadı. Geçenlerde birisi altı aydan fazla tuttum ama hiç kıpırdama yok diye bahsediyordu. Açıkçası kısa sürede parayı katlamayı düşünenler için doğru seçim değil gibi gözüküyor. Çok uzun vadede illaki kazandırır ama herkeste o kadar sabır var mıdır emin değilim.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Hesaplar
Sr. Member

Activity: 403

Pre-sale - March 18

View Profile
April 23, 2018, 03:30:07 PM

Waves hak ettiği yerde duruyor. Hak ettiği değer 5 dolarsa 5 dolarda kalır, 10 dolarsa 10 dolara çıkar. Gelişme olacak, kullanıcı artacak, yeni kullanım alanı doğacak ki değeri artsın. Öbür türlü sadece manipülatif hareket yapan coinlerle karşılaştırmak yersiz olur.

LoveFooL
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 04:19:56 PM

bende artık wavesin hakettiği yerin burası olduğuna inanıyorum. bir ara yükselmişken elimdekileri satmadığıma gerçekten çok pişmanım .
neden daha fazla yükselemiyor peki ? hep sasha yüzünden. uyuşuk herif
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
April 23, 2018, 04:20:24 PM

bütün koinler %30-%40 arttı, waves yine oldugu yerde  Grin

gercekten kripto aleminin en acı hikayesidir bu waves.
KoinGuru17
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 04:42:15 PM

Milli coin olsa Turk marketinde bu kadar sevilmezdi sanirim. Hodl yapan arkadaslara sabir diliyorum. Surec icerisinde o da bir zaman artacaktir mutlaka.
digilira
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
April 23, 2018, 06:08:51 PM

Değerli kullanıcılarımız;

Bildiğiniz üzere Waves Platform cüzdanlarınızı artık Türkçe dil seçeneği ile kullanabiliyorsunuz. Bugün gelen bir güncelleme ile Türk lirası artık Waves cüzdan ana sayfasında yer alıyor! Aynı zamanda Türk Lirası simgesi de eklendi.

beta.wavesplatform.com sitesi üzerinden Waves cüzdanınızı kullanabilirsiniz. İndirilebilir masaüstü versiyonu ise çarşamba günü güncellenecek.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi
HiatusGG
Full Member

View Profile
April 23, 2018, 06:36:15 PM

waves baya bir hypelanmıştı türk forumunda kasım civarlarında falan hep konuşuluyordu bir ara güzelde yükselmişti ama waves diğer coinler kadar kazandırmıyor.
jhontwis
Full Member

Activity: 756

View Profile
April 24, 2018, 11:19:21 PM

Waves de ayrı bir imtahan be kardeşim ortalık şenleniypr waves ufakcık kıpırdıyor bilmiyorum koparmı bu yıl fiyatta uçar mı ama geçmiş performansı pek iç açıcı değil.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
April 25, 2018, 07:44:43 AM

8 ay tuttum, az bir kar ile sattim tabi dolar bazinda. Bir daha girecegimi zannetmiyorum, sebebi rekabet cogaldi, bu surecte waves 2017 mayis pumpinin ekmegini yedi, bir ilerleme olur diye bekledim ama olmadi. Sonuc olarak    0x geldi zaten marketcapta ensesine yapisti Wavesin, akabinde Legolasexchange geliyor 3.kvartalda arastiran olmustur cok buyuk bir yatirim fonu ile piyasaya giriyorlar, Binance yapilanma cabalarini biliyoruz. Rekabet olmadigi zamanlarda ilerleme gosteremeyen, bu kadar rekabet varken nasil basa cikacak .
Insallah uzun vade tutan arkadaslar kazanirlar.
foculur
Full Member

View Profile
April 25, 2018, 08:47:56 AM

Ben zararına sattım açıkçası çünkü bir boğayı daha wavesle geçirmek istemiyorum, 10 gündür herşey artarken waves hala 55 60k arasında sürünüyor, kaçan fırsatlar büyük, ben ordan çıkan paranın yarısıyla pundix almıştım adamlar 1 haftada wavesin hiçbir zaman yapamayacağı katlamayı yaptı açıkçası.
murobro
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
April 25, 2018, 09:27:12 AM

Bir coin her zaman hak etdiği yerde olur. Demek ki, bu coin hak etdiyi yerdedir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
mymerlia
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 09:35:47 AM

smart contractları tamamen aktive etmeden bu iş olmaz.

Tahmini zaman dilimi 2018 4.çeyrek - 2019 ilk çeyrek.

faaty
Sr. Member

Activity: 574

View Profile
April 25, 2018, 09:39:15 AM

waves şu an hak ettiği yerin dahi üzerinde.

2016 yılında ilk ortaya çıktıgı zaman çok iyi bir düşünce idi, ancak şu an öyle bir yere geldik ki oldukça demode kaldı.

yalnızca merkezsiz borsa öneriyor, başka hiç bir işe yaramıyor. ayrıca bu borsada yalnızca eth, btc falan var o da düşük hacimli. bu borsaya dolar gönderen bir kişi bile bilmiyorum, hem banka hesabına dolar gönderdiğin bir borsa nasıl merkezsiz olabiliyor onu da anlamıyorum

şu an smart contract, cross-platform vs moda, yeni projeler müthiş şeyler vaat ediyorlar. waves çok cılız kaldı, biraz gündemi takip ederseniz anlarsınız zaten
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
April 25, 2018, 10:01:17 AM

waves şu an hak ettiği yerin dahi üzerinde.

2016 yılında ilk ortaya çıktıgı zaman çok iyi bir düşünce idi, ancak şu an öyle bir yere geldik ki oldukça demode kaldı.

yalnızca merkezsiz borsa öneriyor, başka hiç bir işe yaramıyor. ayrıca bu borsada yalnızca eth, btc falan var o da düşük hacimli. bu borsaya dolar gönderen bir kişi bile bilmiyorum, hem banka hesabına dolar gönderdiğin bir borsa nasıl merkezsiz olabiliyor onu da anlamıyorum

şu an smart contract, cross-platform vs moda, yeni projeler müthiş şeyler vaat ediyorlar. waves çok cılız kaldı, biraz gündemi takip ederseniz anlarsınız zaten

Kesinlikle katılıyorum. İlk zaman güzel düşünce fakat daha sonra bu fikir üzerine çok fazla proje çıktı fakat neredeyse hepsi hüsran oldu. Fiyat konusunda da market hacminin düşük oluşu etken. Bu düşüş çogu yeni açılan borsaya da büyük darbe vurdu
atarliromantik38
Newbie
*

View Profile
April 25, 2018, 10:53:01 AM

hocam çünkü wavesten artık umudu kesmek lazım benzer çok fazla proje var yani unique bir tarafı kalmadı bu işin
CoinMegaStock
Member
**

Stock

View Profile
April 25, 2018, 11:23:50 AM

hak ettiği yer diye bişey yok.işin gerçeği demek waves hak ettiği yerde şu an...

Bitcoin
krm4700
Full Member

View Profile
April 25, 2018, 11:33:18 AM

araştırmalarıma göre bu yıl waves biraz kendini toparlamaya başlayacaktır çünkü 2017de beklentileri geciktirmişti bu yıl sağlam bir seviyeye gelebilir.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  

Jump to: