Bitcoin Forum
June 19, 2024, 06:50:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Gerçek Türk Coinleri  (Read 650 times)
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 10:31:52 PM

Bi an başlığı okuyunca dedim türklerin çıkardığı ve gerçek olan coinler mi diye ama yok waves konusunda hala umutlu olduğumuz gerçeği var, yükselse de rahatlasak ülkece
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 13, 2018, 10:41:29 PM

Bende başlığı görünce ahanda güzel bir kaç coin göreceğiz diye açtım ama farklı konu varmış. Smiley

Waves ve Eth benim bildiğim kadarı ile ilk sırayı kimseye bırakmaz. Ripple duymayan da kalmadı sanırım. Oda Türkiye de bayağı önlü.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 14, 2018, 01:48:38 AM

Türkiyede ilgi gören tek coin var o da DGB yani digibyte
kimi görsem digibyte a para yatırmış
ordaki dolandırıcılarda milleti söğüşledi
forumlarda gazladılar. Gazlayanlarda uyanık Türkler, bist te cirit atan, digibyte gelip milleti sallayan Türkler
Onun uzerinden bir yil gececek neredeyse yine mi almislar anlamadim simdi  Undecided
Bence asil sorun turklerde olan suru psikoloji ozgur bir dusunceyle hareket eden bireyler az ve onlarda dislaniyor.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 14, 2018, 02:35:18 AM

Bir coinle tokenle duygusal bağ kurmamak lazım babamızın coini değil arkadaş dün waves kazandırdı çıktık bugün bnb kazandırır yarın ncash kazandırır o yüzden fazla takmamak lazım

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 04:49:02 AM

vallah bende içlerinde iki tanesinin desdekliyorum wawes ve strat ben bunları desdekliyorum ve bunu biliyorum benim çok türk arkadaşım wawas ve strayt almış
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
March 14, 2018, 06:00:46 AM

iyi bir araştırma olmus eline sağlık ama türkiyedeki mantık şu en çok alınan coin alın digerleri zarar ettirir . bunu alanlar daha iyi bilirler gibisinden.
rafsa
Member
**

Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 06:29:33 AM

hiç lider olduğumuz coin yok bir tane var onda da ikinci sıradayız.  arkadaşlar güzel yazmışlar bizdekii sürü psikolojisi diye gerçektende öyle.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
March 14, 2018, 06:58:37 AM

Google aramaları sonucunda türk coini olduğunu nerden çıkardınız arkadaşlar , local forumda konu açılıyor haliyle insanlar merak edip araştırıyor. Araştırdı diye illa o coin satın mı alması lazım?
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 14, 2018, 07:34:59 AM

Google aramaları sonucunda türk coini olduğunu nerden çıkardınız arkadaşlar , local forumda konu açılıyor haliyle insanlar merak edip araştırıyor. Araştırdı diye illa o coin satın mı alması lazım?

Yani belki onla alakalı değildir ama çok isabetli bir denk gelme olmuş diyelim. Birde MTH var onun da Türkler tarafından çok tutulduğunu düşünüyorum. Araştırma yapanların büyük kısmı zaten alıyorlar. Özellikle Waves su götürmez şekilde de Türklerin elinde tutuluyor belki bu yüzden yükselmiyordur Smiley
akm3535
Full Member

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 14, 2018, 12:46:00 PM

Tron ripple waves bunlar hep sürü psikolojisiyle alınan coinler oldu waves batagına bende düştüm bi ara ama cabuk cıktım 1-2 hafta elimde tuttum sattım

Rkc Trader (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 03, 2018, 04:04:49 PM

Bir zamanlar Türkçe forumun vazgeçilmezi herkese alınması tavsiye edilen centrayı kaybettik, başımız sağolsun.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 03, 2018, 04:06:41 PM

centradan uzuk durun arkadaşlar malum gelişmelerden dolayı sakın ola paranızı kaptırmayın ciddi bir dump olacağı söz konusu adamlar tası tarağı alıp kaçmanın derdine girerken havaalanında yakalanmışlar bu spekülasyonlara mahal vermeyen binance da sallayacak borsasından centrayı.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
April 03, 2018, 04:10:35 PM

Centra için yazıyorum. Bende dahil birçok kişide vardı muhtemelen. Kart sevdasına düştük, zararı görmezden geldik.
Bu bölümde gereksiz abarttığımız tokenlardan biri oldu.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 03, 2018, 04:21:18 PM

Türkler olarak bazı coinlerle gerçekten duygusal bağımız var. bunlardan en güçlüsü sanırım waves. bugün centra bir darbe yedi biliyosunuz. ilk satan da yine türkler olmuştur bence. bu konuda bayağı hızlıyız çünkü. kara haber tez yayılıyor ama biz de bu işler biraz daha hızlı oluyor. gvt nin populer olmasında biraz da benim katkım olmuştur.  belli coinlerin böyle bir ülke grubunda populer olması doğaldır. sonuçta bilgi paylaşıldıkça çoğalıyor. ilgi ise zamanla oluşan bir şey...
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 03, 2018, 09:28:04 PM

Sasha bu kadar ilgi olduğunu bilse Türkiye'ye bi ofis açardı heralde.Rusların bile wavesi bizim kadar savunduğunu düşünmüyorum özellikle forumdaki waves sevgisi ve duygusal bağı haddini aşmış vaziyette.yani hükümet para çıkarsa bu kadar olmazdı heralde.Centra bugün patladı ama waves kadar tutlduğunu görmedim zaten forumda.Bizde en sevilen strat ve wavestir

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 03, 2018, 10:26:49 PM

Waves ama eskidendi waves şimdi ya neo ya da ethereum rövaşta böyle giderse iyi pumplarız ülkece ama ethereuma yüklenmek taraftarıyım ben kazanma ihtimalinin en yüksek olduğu coin olarak düşünüyorum etheri. Strat da daha yeni yeni bilinmeye, desteklenmeye baslandı.
tfntvl
Member
**

Merit: 11

View Profile
April 28, 2018, 12:33:33 AM

gemisini yürüten, kaptan. her zaman bizde. bi abi seçilir. şirinlik yapar kendini gösterir. önden bütün fenomenler malı toplar. ardından abimiz çıkar, şu coin öyle iyi böyle güzel. bunun varya en az 5x i 10 x i var. der. garibanda beklemeyi bilmez hemen kazanayım diye girer ve olan olur. milletin eline verirler. ondan sonrada türk coini olur Smiley

not: yada bi ablamız
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
April 28, 2018, 01:05:19 AM

GVT den başkası çöp, çöp derken forumda o kadar konuşuldu o kadar şey yapıldı kimse istediğini almadı bu coinlerden ne kadar çok konuşulursa bu forumda o coinden çok şey beklemeyin

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 28, 2018, 06:40:52 AM

gvt tepeye kadar çıktı zaten, wavesin yanına tartışmasız monetha eklerim he bide ins  Cheesy hep derim tr forumundaki coinlerden tokenlardan kaçacaksın yoksa zararlı çıkarsınız bu işten.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 28, 2018, 07:30:38 AM

Bence yanlış Türkiye de Ada sürekli gündemde.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: