Bitcoin Forum
June 19, 2024, 07:25:09 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Gerçek Türk Coinleri  (Read 650 times)
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
April 29, 2018, 08:10:40 AM

benim anladığım bizim forumda popüler olan coinlerden uzak durmanız. benim hep ağzım yandı arkadaşlar. özellikle waves ve mth'den bilginiz olsun
Marginatus
Member
**

Activity: 152
Merit: 11

View Profile
April 29, 2018, 08:22:06 AM

waves ve monetha turkıyedeki yatırımcıdan aldığı desteği baska bir ülkeden almamaıstır sanırım, Ama su aralar da bi helbiz cılgınlıgıdır almıs basını gidiyor
calmaral
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 09:04:27 AM

Başlık çok çarpıcı olmuş aklıma ilk yerli milli vurgusuyla karşılaşacağımı düşünmüştüm ama beni şaşırtmayı başardınız. Google yapılan aramalar bize coinlere olan ilgiyi gösterebilir belki ama direk yatırımla ilişkilendirmenin doğru olacağını düşünmüyorum.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
April 29, 2018, 10:04:01 AM

Waves bugün zirveyi gördü ama sanırım çoğu kişi yine de elinden çıkarmadı daha da zirveyi bekliyorlar vesselam.  Roll Eyes

Dün tahmin etmiştim uzun süredir waves sessiz diye girsem mi girmesem mi, sabah baktım baya pişman oldum  Grin

Ecol
Full Member

Activity: 532

View Profile
April 29, 2018, 10:08:21 AM

Türkyide ilgi gören  3 ay önce falan sadece waves ve stratisti istek üzerine eklenenlerde bu aralar popüşer wavesden bir şeyde göremedikleri için onunda popülerliği azaldı tabi.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 10:12:51 AM

Genesis hariç hepsi çerçöp nerdeyse, burdan çıkarılcak olan sonuç Türk lerin girdiği coinlerden uzak durucaksın, tron 20 30 kat yapmıştı burda tron başlıkları açmaya başladılar, nerde şimdi o troncular? Waves 1 yıl önceyle aynı fiyatta btc bazında zararda hatta, nerde wavesciler? Neyseki artık bu tayfayı dinlemeyip pundix falan aldık da adam gibi para nasıl kazanılır gördük.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 29, 2018, 10:26:34 AM

waves sadece bizim ülkemizde popüler olan bir coin değil her yerde kendinden bahsettiği için buda yatırımcıların ilgisini çekmekte .

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 12:33:12 PM

waves ve monetha yerli milli coinlermizdir ve pişman olmayacaz da göreceksiniz gelecekte ikiside uçaçacak birisi 1 dolar diğeri ise 100 dolar olma patansiyeline sahip

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 29, 2018, 12:40:20 PM

Oww centra mı  Cheesy fena batmıştı geçenlerde şimdi ne durumda bilmiyorum ama.

Bizim insaların sabırlı olduğunu da waves ten anlayabiliriz, gerçekten sabır coini waves. Ama waves bir uçmaya başlarsa bir daha şimdiki olduğu yerlere gelmesi imkansız olur... O yüzden waves te holder olanlar bence bu sabırlarının karşılığını alacaklardır.

Strat için de aynı şeyi söylemek mümkün, waves gibi o da sabır işidir.

GVT gerçekten güzel bir proje, uzun değil ama orta vadede iyi yerlere gelecektir. Yani centra hariç diğerleri güzel projeler. Ben buraya unify i de ekleyim, onda da türkler çok fazla gerçekten. Ripple falan akbank yüzünden girilmiş saçma coinlerden onu es geçelim. monetha onun da Allah bin belasını...

ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
April 29, 2018, 04:08:04 PM

Ben bu piyasadan çıkardığım birşey var herkesin yaptığı yapmıcaksn. Ben ilk girdiğimde nereye baksam TRX , XVG , XRP alın başka hiç birşey yapmayım 10x 20x olcak çok para kazanacaksınız yazıyordu. Ocak ortalarında ilk defa başladım bu işe bir aldım bu coinleri lanet olsun. Gerçi her coin düştü ama bunlar maf etti beni. o yüzden hersin aldığı coinleri almıcaksn. Balina peşinden gidebilirsin kısa bir süre ama küçük yatırımcıları bu sekilde hep silkeliyorlar
Gwerimos
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 04:40:35 PM

waves ve monetha yerli milli coinlermizdir ve pişman olmayacaz da göreceksiniz gelecekte ikiside uçaçacak birisi 1 dolar diğeri ise 100 dolar olma patansiyeline sahip
Waves gecen yilda 7 dolar felandi simdide 7 dolar ve muhtemelen gelecek yilda 7 dolar kalacak unutulmazsa Cheesy
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 29, 2018, 06:13:38 PM

geçen yıl 7 dolar falan değildi hocam, bir ara 7 dolar oldu 10 oldu herkes aldı sonra çakıldı 3 dolara, millet burada ağlamaya başladı.  çok kısır bir koin waves
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 29, 2018, 08:35:33 PM

Bende bizimkileri Ripple ve Wavesçi biliyorum. Rippleci olmalarının sebebi belli çok yüksek marjlarda kar sağladı. Bunu görenlerde tabiki Rippla ne kadar artarsa artsın herkes Ripple saldırdı ve ciddi zararda olanlar var. Her ne olursa olsun Ripple eski seviyelerine bir şekilde dönecektir.
Necroface
Full Member

Activity: 518

simply getting the job done

View Profile WWW
April 29, 2018, 09:23:41 PM

valla benim çevremde gördüğüm, ripple hastalığı, benim gibi korkaklar ethereumda, işi bilmeyenler de bitcoin alıyor, yanlış anlamayın işi bilmediği için bitcoin alıyor, bitcoin aldığı için işi bilmiyor demiyorum.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 29, 2018, 09:25:54 PM

Rcb trading sağolsun gvt telegram grubunun yarısı Türktü bir ara millet Türkçe konuşuyor diye admin laf etmişti her yerde kendimizi belli ediyoruz  Grin
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 10:24:46 PM

Yatırımcısının çoğu Türk olan demek istemişsin sanırım gvt adeta türk twitter yorumcularının coini gibi oldu hepsi ortaklaşa desteklediler 😊
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 29, 2018, 10:43:35 PM

Umarım kısa zaman içerisinde bu listede gerçekten Türk coini görmek kısmet olur gerekli altyapının oluştuğunu düşünüyorum  Undecided

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 29, 2018, 11:04:32 PM

REBL i de ekleyin. Google da ne kadar trend bilmiyorum ama bugün 3 başlıkta gördüm Türk ler  olarak pek ilgiliyiz bu token e .
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 29, 2018, 11:04:54 PM

Wavesin Türkler tarafından aşırı ilgi gördüğünü düşünmüyorum telegram grubunda da çok fazla Türke rastlamadım ama gizli yatırımcılar olabilir 😊
vmww
Member
**

Activity: 154

View Profile
May 15, 2018, 01:35:30 PM

Sürü psıkolojısınden etkılenıp bunların uzerınde yogunlasan yenı arkadaslarda var ınsanlar arastırmak dan üşendigi için neyin ne şekilde nasıl işledigini bilimiyorlar.Yazık vallahi bu konuyu okuyunca bıle çok üzüldüm.İnsanların araştırması lazım yoksa sonu kötü.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: