Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:09:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  
Author Topic: (Makale Yazarları Buraya) Steemit, Medium, Reddit vb Bounty Yardımlaşma  (Read 20837 times)
marpaci (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
May 17, 2018, 06:31:00 PM

Medium a hic bulasmayin derim. Hesabimi durduk yere dondurdular. Aciklama da yapmadilar. Hicbir sey yapamiyorum. Sinir bozucu bir durum. O kadar bloglarim yalan oldu. en iyisi Steemit sanirim.

Duyduğuma göre, medyum anlamsız aşırı clapta filan kapatıyormuş hesabı. ICO ile ilgili haber yapanları kapatıyorlar da demişlerdi ama öyle olsa hepsi kapanırdı. Bilemiyorum, tam emin değilim.
Steemit iyi bir seçenek gibi duruyordu ama bountyhive platformu da onu yasakladı.
Aslında en iyisi bir web sitesinde yazmak bence...
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 17, 2018, 08:22:21 PM

Murat Hocam müsait olduğunuzda bir audit ricam olacaktı.
Kullanıcı adım : @ttlvbrk
Şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar.
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 17, 2018, 10:28:46 PM

Murat Hocam müsait olduğunuzda bir audit ricam olacaktı.
Kullanıcı adım : @ttlvbrk
Şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar.

Twitter audit işi tamamdır Smiley
3 fake ve %99 oran. Gayet güzel.
Rica ederim, bu başlığı yardımlaşma için açtım. Size de iyi geceler Smiley
btcaydincakir
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 10:51:11 PM

arkadaslar musait olan ve yapabilen varsa @61coin twitter auidit yapabilirse sevinirim. tesekkürler şimdiden..
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 17, 2018, 10:52:07 PM

Medium a hic bulasmayin derim. Hesabimi durduk yere dondurdular. Aciklama da yapmadilar. Hicbir sey yapamiyorum. Sinir bozucu bir durum. O kadar bloglarim yalan oldu. en iyisi Steemit sanirim.

Duyduğuma göre, medyum anlamsız aşırı clapta filan kapatıyormuş hesabı. ICO ile ilgili haber yapanları kapatıyorlar da demişlerdi ama öyle olsa hepsi kapanırdı. Bilemiyorum, tam emin değilim.
Steemit iyi bir seçenek gibi duruyordu ama bountyhive platformu da onu yasakladı.

medium ico tanıtımlarını spam olarak kabul ediyor. benim iki hesabım kapandı. adamlara mail attım, gelen mailde açık açık yazmışlar.
şuana kadar kapanmamış olması kapanmayacağı anlamına gelmiyor.belli aralıklarla temizlik yapıyorlar,  benim çevremde birsürü kişinin mediumu bu şekilde kapandı. risk almaya değmez şahsi fikrim . çünkü kapanınca önceki yazdığınız kampayalarda gidiyor.

bunun dışında başlığı açan arkadaşın ellerine sağlık, forumda yardımlaşma başlıklarını görmek güzel
Komundaynee
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile WWW
May 17, 2018, 11:05:29 PM

@Airdrop2coin Audit yapabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
May 18, 2018, 02:34:26 AM

Arkadaşlar, biliyorsunuzdur. Bazı bounty yöneticileri, twitter audit onayının en fazla 1 aylık olmasını istiyor.
Bunun için de pro satın almak gerekiyor.
Bir kaç kez bazı arkadaşlara rica ederek yaptırdım ama sürekli birilerinden istemek de hoşuma gitmedi ve ben de pro hesap satın aldım.
Bountylerde audit sıkıntısı yaşayan, son audit yapımı üzerinden en az 3 hafta geçen arkadaşlar buraya twitter hesaplarını yazabilir, fırsat buldukça hesaplarınızın auditlerini yenilemeye çalışacağım...
@yildizgurumi hocam audit yapabilirsen sevinirim şimdidem teşekkürler.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
May 18, 2018, 05:55:54 AM

Arkadaşlar, biliyorsunuzdur. Bazı bounty yöneticileri, twitter audit onayının en fazla 1 aylık olmasını istiyor.
Bir kaç kez bazı arkadaşlara rica ederek yaptırdım ama sürekli birilerinden istemek de hoşuma gitmedi ve ben de pro hesap satın aldım.
Bountylerde audit sıkıntısı yaşayan, son audit yapımı üzerinden en az 3 hafta geçen arkadaşlar buraya twitter hesaplarını yazabilir, fırsat buldukça hesaplarınızın auditlerini yenilemeye çalışacağım...

Merhaba,

Benim hesabım için audit yapmanızı rica edebilir miyim? Karşılığında sizin için yapabileceğim bir şey varsa söylemeniz yeterli.

Twitter: @harunshn

Teşekkürler.
stil3tto
Jr. Member
*

View Profile
May 18, 2018, 05:57:49 AM

medium ico tanıtımlarını spam olarak kabul ediyor. benim iki hesabım kapandı. adamlara mail attım, gelen mailde açık açık yazmışlar.
şuana kadar kapanmamış olması kapanmayacağı anlamına gelmiyor.belli aralıklarla temizlik yapıyorlar,  benim çevremde birsürü kişinin mediumu bu şekilde kapandı. risk almaya değmez şahsi fikrim . çünkü kapanınca önceki yazdığınız kampayalarda gidiyor.

bunun dışında başlığı açan arkadaşın ellerine sağlık, forumda yardımlaşma başlıklarını görmek güzel

Hocam medium ico proje sayfalarını dahi kapatıyor. Gördüğüm son örneği swachhcoin. Sanırım crypto dünyasını çok sevmiyorlar. Smiley
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 07:51:03 AM

arkadaslar musait olan ve yapabilen varsa @61coin twitter auidit yapabilirse sevinirim. tesekkürler şimdiden..

Merhabalar;
Her reaudit sonrasında 15 dk beklemek gerekiyor.
Sizin hesabınız daha 3 hafta olmamış audit yapılalı. Kampanyalar 1 aylık bir süre istiyorlar.
Fırsat buldukça yapabildiğim kadarını yapıyorum.
1 hafta sonra yeniden hatırlatırsanız halledebilirim...
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 07:56:28 AM

@Airdrop2coin Audit yapabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, sizin de aynı şekilde, henüz 2 hafta olmuş.
Önümüzdeki hafta yeniden hatırlatın lütfen.

Not: Arkadaşlar, audit ihtiyaçlarınız için, en az 3 haftayı geçmesini bekleyin lütfen. Her hafta yapılmasının bir faydası yok size.
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 08:00:25 AM

@yildizgurumi hocam audit yapabilirsen sevinirim şimdidem teşekkürler.

Sizin hesabınızın reaudit işlemi tamam Smiley
stil3tto
Jr. Member
*

View Profile
May 18, 2018, 08:32:20 AM

Makale değil ama paylaşımlar için de yardım alabilir miyiz? Smiley Upvote ve yorum yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrencies/comments/8kbmdy/reos_vs_steemit_how_are_they_different/
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 08:40:05 AM

Merhaba,

Benim hesabım için audit yapmanızı rica edebilir miyim? Karşılığında sizin için yapabileceğim bir şey varsa söylemeniz yeterli.

Teşekkürler.

Merhaba, sizin audit işleminiz de tamamlandı Smiley
Ben bu başlıkta yaptığım hiçbir şeyden karşılık beklemiyorum.
Ama siz de karşılık beklemeden, ilk sayfada yer alan linklere upvote, clap verebilirseniz çok sevinirim...
stil3tto
Jr. Member
*

View Profile
May 18, 2018, 01:07:41 PM

Merhaba,

Teşekkürler.

Merhaba, sizin audit işleminiz de tamamlandı Smiley
Ben bu başlıkta yaptığım hiçbir şeyden karşılık beklemiyorum.
Ama siz de karşılık beklemeden, ilk sayfada yer alan linklere upvote, clap verebilirseniz çok sevinirim...

Çok teşekkür ederim. Hemen ilgileniyorum.
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 05:29:40 PM

Makale değil ama paylaşımlar için de yardım alabilir miyiz? Smiley Upvote ve yorum yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrencies/comments/8kbmdy/reos_vs_steemit_how_are_they_different/

Merhaba;
Bountyler için size faydası olacak her konuda yardımlaşabilirsiniz.
Yorumunuza upvote verdim, umarım işinize yarar...
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
May 18, 2018, 05:37:22 PM

Hem audit hemde bloglar için bir şey beklemeden yardımlaşmak çok güzel. Makale şartlarında artık yorum upvote sayısına bakılıyor yazıya odaklanan yok. Bence önemli olan yazının kalitesi inceleyenler ona dikkat etmeli.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 18, 2018, 06:59:38 PM

Audit için bir ipucu vereyim, twitter ayarlarınıza girdikten sonra "uygulamalar" sekmesinde audit uygulamasının erişimini kaldırıp, tekrar onay verirseniz skorunuzu ücretsiz ölçer.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 19, 2018, 08:56:57 AM

twitteraudit için destek isteyecektim .

https://twitter.com/pancoopan

çok teşekkürler.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 19, 2018, 09:35:55 AM

linkedinde gönderebilir miyim ? Linkedin de yazmış olduğum bountyhive makalelerim var ??
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  

Jump to: