Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:08:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum’un Bitcoin’i geçmesi muhtemel  (Read 1312 times)
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 29, 2018, 11:05:26 PM

Marketcap olarak gecmesi zaten cok zor degil bitcoinin sahip oldugunun yarisina sahip ama fiyat olarak karsilastirirken birde ethereum adedinin asagi yukari bitcoinin 10 kati oldugunu da hesaba katmak lazim. Bahsedilen rakam 10k$ ise bu bitcoini 10 a katlamasi demektir.
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 11:15:27 PM

Bu konu çok detaylı bir şekilde araştırılmalı aslında geçebilecek tek makul coin eth gibi gözüküyor btc'yi yani ben öyle düşünüyorum şahsen.
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
April 29, 2018, 11:16:09 PM

Bitcoin geçebilecek bir tane aday var oda ethereum zaten. Ethereum, kendini sürekli geliştiren bir yapıya sahip. İleride kripto dünyasında daha çok hakim olan bir yapıya sahip olacaktır.
Hocam bende sizinle aynı düşünüyorum ancak spekülasyonlara çok boyun eğen bir yapıya sahip etherium sırf bu yüzden bile bazı sıkıntılar yaşayabiliyor açıkcası.
diyetisman
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 11:19:07 PM

Ethereumun değer kazanıp Bitcoini geçmesine imkansız gözüyle bakıyorum ama Bitcoin değer kaybedip ethereum seviyelerine inerse çarşı pazar karışabilir  Shocked
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 11:34:13 PM

Muhtemelen hiç olmayacak bir durum ya da bu gerçekleşene kadar yenileri gelecek ve her ikisini de emekliye ayıracağız, Ethereum çok artacaktır ama Bitcoinde armut toplamayacak dolayıasıyla yetişemez.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
May 01, 2018, 11:38:14 PM

Rpger Ver ister tabi Ethereum Bitcoini geçsin psikoloji zayıflasın Bitcoin hakkında imaj zedelensin, aklınca insanları Ethereuma yöneltecek oldu tek akıllı sensin.
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 02, 2018, 11:54:20 AM

Supply'ına ve diğer verilerine baktığımızda bitcoin daha avantajlı ve ben eth'nin kısa vadede geçeceğini sanmıyorum ama gitgide eth bitcoine yaklaşacaktır
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
May 02, 2018, 05:35:12 PM

Etherin teknolojisine, potansiyeline en baştan beri inanan biri olarak zaman içinde evet btc’yi geçebileceğini ben de düşünüyorum ama orada kalıcı olacağını sanmıyorum. Gerçi bunları zaman gösterecek.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
May 02, 2018, 07:08:23 PM

Ethereum'un Bitcoin'i geçme ihtimalinin çok düşük hatta hiç olmadığını düşünüyorum ben. Evet tabi ki Ethereum gayet iyi bir potansiyele sahip fakat Bitcoin gibi daha köklü bir kripto parayı geçmesi bir hayli zor.
tommyss
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:05:32 PM

Ethereum ne kadar daha teknolojik bir kripto para olarak gorulsede bu imkansiza yakin bence. Az olan daha degerlidir bu kural degismez. Ki sadece az olmasi degil sonucta kripto paralarin babasi soz konusu. Yani o is zor.

ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
May 02, 2018, 08:11:31 PM

bir senede aldıkları yola ve fiyatlanmalara bakıldığı zaman ethereum bitcoinden daha çok değer kazanmış ama ethereumun bitcoini geçme olasılığı yok
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:17:31 PM

Bunun icin bitcoinin piyasadan bir anda yok olmasi gerekiyor bence baska bir durumda olmasi olanaksin kesinlikle.
a.sena
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
May 02, 2018, 08:48:08 PM

Ethereuma pump yaptirmak isteyen insanlarin ortaya cikardigi bir spekulasyon bence bu baska bir aciklamasi yok.
frankiemalton
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 02, 2018, 09:46:54 PM

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, kripto para birimlerinin, geleneksel yatırım araçlarından başka alternatif yatırım araçları arayan yatırımcılar arasında çok iyilik kazandıkları görülmüştür. Yatırımcıların çoğu, paralarını borsa ve forex piyasası gibi geleneksel finansal piyasalara yatırırken, bu yatırımcıların çoğu, dünya ekonomisinin değişken  iklimi konusunda endişelenmektedir.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
May 02, 2018, 10:14:01 PM

bence ethereum bitcoini zaten geçti.gelişmeleri takip ederseniz sadece şu an bitcoin daha değerli gözüküyor ama uzun vadede çoktan ethereum önde..
feyd
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
May 02, 2018, 10:27:07 PM

Bu söylem için gereken bana göre zaman içinde Bitcoin'in 5k nın altına düşmesinden geçiyor. Yakın gelecekte bu olmadıkça biraz zor gibi.
Fakat bu piyasada hiçbir şeyin de imkansız olmadıgını unutmamak gerek Smiley
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
May 03, 2018, 02:02:30 AM

Fiyat olarak bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum bu hayalcilik olur ancak market cap olarak bunun gerçekleşmesi ihtimal dahilindedir, Ethereumun değerleneceği ortada fakat Bitcoini geçemez.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 03, 2018, 04:02:19 AM

Hayal etmek serbest Grin  Ben de sıkı bir ethereumcuyum ama bu kadar ileri görüşlü değilim açıkçası, yakın bir zaman içerisinde bu gerçekleşirse feci zenginim demektir.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 03, 2018, 07:48:35 AM

Fiyat olarak geçmesini kimse beklemiyordur zaten
Fiyat olarak bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum bu hayalcilik olur ancak market cap olarak bunun gerçekleşmesi ihtimal dahilindedir, Ethereumun değerleneceği ortada fakat Bitcoini geçemez.

signature not found.
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
May 03, 2018, 08:01:03 AM

Market hacmi olarak altyapısındaki tokenlerle birlikte ethereum bitcoini çok rahatlıkla geçecektir fakat bitcoin king olarak kalmaya devam edecektir ve piyasanın sağlıklı büyümesi açısından böyle olmalıdır. Bitcoin ve alternatif coinlerden bahsediyoruz sonuçta..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: