Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:53:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: SAKLI GEM REBELLIOUS (REBL )  (Read 932 times)
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 01:35:05 AM

Son durum nedir gelişmeler olsun car curt ne yapıyor takım çalışıyolar mı devamı kendi blockchainlerini yazmaya devamsa ileride iyi değerlenicek bi token şuan
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715622816
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715622816
Reply with quote  #2

1715622816
Report to moderator
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 06:26:16 AM

3000 adet airdroptan gelmişti sattım, sattığımla btc arttırıp geri döndüm tekrardan rebl a , inşallah yüzümüzü güldürecektir inanıyorum kendisine
tiberian
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
November 29, 2019, 03:58:42 PM

Takip ediyordum uzun zamandır, developmenlar fail edince girmekten vazgeçtim. Bugün telegram hesabı kapandı. Exit scam diyorlar.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 29, 2019, 06:25:59 PM

Potansiyeli vardı aslında ama tabi bu piyasa bu tarz kripto paralar için ölüm demek çünkü hiç hacim yok, para yok, o yüzden de istek yok. Telegram kapatma haberi doğru ise benim de elimde bir miktar vardı. O da patlayacak sanırım.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 29, 2019, 08:36:23 PM

Şuan herkes kendi capinda gem olarak tuttuğu tokenler var.  Enim gözümde de iki gem var birisi ferrum token. Ekibi ve projesi iyi gidiyor diye.  Diğeri de te food epey zamandır şık ve elimde tutuyorum. Bence gem niteliğini fazlası ile hak eden iki token.

2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 30, 2019, 08:28:15 AM

ilk düzgün airdrop yapan projedir kendisi ve kimseye haksızlık etmeden doğru bir şekilde dağıtım yapmışlardı bu nedenle gözümde değerlidir Smiley yanılmıyorsam o dönem sr. member üyeliğim vardı ve buna göre 4000 civarında bir token gelmişti sonra etherdelta üzerinden  elimden çıkarmıştım. konu açılma tarihi çok eskiymiş şimdi baktım Bitz denen bir borsada işlem görüyor ve açıkcası çok iyi bir durumda da değil.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 30, 2019, 08:38:02 AM

Bu konu niye hortlamış kesin uçtu kaçtı diye düşündüm bu piyasada. Airdrop zamanında bana da gelmişti sayısını unuttum satmıştım galiba. Şimdi cmc'den baktım da resmen dibe gömülmüş gibi duruyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 30, 2019, 11:40:40 AM

ilk düzgün airdrop yapan projedir kendisi ve kimseye haksızlık etmeden doğru bir şekilde dağıtım yapmışlardı bu nedenle gözümde değerlidir Smiley yanılmıyorsam o dönem sr. member üyeliğim vardı ve buna göre 4000 civarında bir token gelmişti sonra etherdelta üzerinden  elimden çıkarmıştım. konu açılma tarihi çok eskiymiş şimdi baktım Bitz denen bir borsada işlem görüyor ve açıkcası çok iyi bir durumda da değil.

Hocam siz yazınca aklıma geldi. REBL airdrop'una katılmıştım, görevleri de istedikleri şekilde tamamlamıştım. Fakat dağıtım konusunda sıkıntılar yaşanmıştı, Birkaç kural değişikliği yapmışlardı. Özetle; tokenleri isteyenler borsaya KYC yapsınlar denmişti. O günkü sinirle aşağıdaki mesajımı yazmışım buraya. Şimdi okuyunca yine kızdım kendi kendime. Ahım tutmuş galiba, diplerdeler Cheesy

Lanet olsun böyle tokene de airdropa da demiştim geçtiğimiz ay. Bit-z borsasına üye oldum, oy verdim. 500 + 200 vereceklerdi. 500 tanesini REBL gönderecekti MEW adresime, 200 tanesini de borsa verecekti. Kampanya bitti borsaya girdiler, kural değiştirdiler. Resmen maç esnasında kural değişikliği yapıldı. Kaç defa mail attım, telegramdan yazdım... Sonuç; sadece 96 token yollandı. Borsa KYC isterim de isterim diye tutturdu. Sürünsünler şimdi diplerde.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 30, 2019, 12:08:15 PM

Bu konu niye hortlamış kesin uçtu kaçtı diye düşündüm bu piyasada. Airdrop zamanında bana da gelmişti sayısını unuttum satmıştım galiba. Şimdi cmc'den baktım da resmen dibe gömülmüş gibi duruyor.

Nasıl yani saklı GEM dibe mi gömüşmüş  Grin
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 01, 2019, 06:09:34 PM

Herkes gem arıyor ama neyin gem olduğu çok belli de değil. Benim açımdan ekip varsa ve proje iş yapıyor ise ve şimdiye kadar hiç pump yememiş ise hem olarak alınıp beklenebilir.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
December 01, 2019, 08:37:01 PM

Tamamen proje bitirilmiş mi sitelerinde öyle bir duyuru var sanki.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
December 01, 2019, 09:16:56 PM

Herkes gem arıyor ama neyin gem olduğu çok belli de değil. Benim açımdan ekip varsa ve proje iş yapıyor ise ve şimdiye kadar hiç pump yememiş ise hem olarak alınıp beklenebilir.

Malesef gem olamamış. Ekip yok proje yok kepenk kapatılmış bir proje Cheesy bütün sosyal medya hesaplarını silmişler ve biz artık bu oyunun içinde yokuz demişler. Zamanında airdrop ile iyi para vermişti ama şu an tamamen çöp olmuş durumda. Alınıp beklenecek bir yanı kalmadı yani artık Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 02, 2019, 01:44:42 PM

2018 yılının Ocak ayında piyasaya sürülen Rebellious (REBL), yaklaşık iki yıl süren bir yolculuğun ardından bugün resmen sonlandırıldı.
Altcoin’ler etrafındaki coşkunun tavan yaptığı 2018 yılının Ocak ayında piyasaya sürülen Rebellious (REBL), yolun sonuna geldi.

Projenin resmi internet sitesinde yer alan duyuruda, “Rebellious’ta kendi blok zincirlerini oluşturma konusunda bilgisi olmayan şirketlere yardımcı olmayı hedeflemiştik. ERC-20 token’ı olarak başlasak da kısa sürede kendi blok zincirimizi, kendi cüzdanlarımızı ve blok gezginimizi geliştirdik. Ne yazık ki piyasa değişti. Müşterilere özel blockchain-as-a-service çözümleri sunma hedefimiz çok iddialı bir iş hâlini aldı. Amazon ve IBM gibi aynı hizmeti sunan mega şirketler, teknolojilerini geliştirmek için inanılmaz miktarda kaynak ve finansmana sahipler. Bu şirketlerle rekabet edebilecek araç ve finansman kaynağımız yoktu. Hiç fon toplamadık ve dış yatırımcılarımız olmadı. Token satışı yapmadık. Projemizin tüm finansmanını kendi cebimizle karşıladık, kendi zamanımızı ve kendi paramızı yatırdık. Rebellious’ta hiç para kazanmadık. Şimdi ise projeyi canlı tutabilecek finansal araçlara sahip olmadığımız noktaya ulaştık. Olmayı umduğumuz yere kadar gelemesek de inanılmaz bir yolculuk oldu. Tüm desteğiniz için teşekkürler.” ifadeleri yer aldı.

CoinMarketCap verilerine göre, 12 Ocak 2018’de 0.28 dolardan işlem gören REBL, bunu takiben her geçen gün azalarak sıfırlandı. Listelendiği bazı borsalardan çıkarılan REBL, son olarak sadece BitZ’de bulunuyordu. Mayıs 2018’de 16.3 milyon dolarlık bir piyasa kapitalizasyonuna ulaşan REBL, bugün piyasadan 25,000 dolarlık bir pay bile alamıyor.

http://blog.coinex.com.tr/piyasadan-bir-token-daha-siliniyor-rebl-resmen-sonlandirildi/

Vay be nerden nereye. En azından dürüst bi şekilde "yapamadık gidiyoruz" demişler. Bu da bir şey.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 03, 2019, 09:16:57 AM

Bu zamanlar herkesin gem atadığı vakitler . Çoğu kimse acaba eskidi gibi 100 kat giden olur mu ümidiyle bir takım token ya da coin bakıyor haklı olarak. Benim ümitli olduğum tefood tokeni. Ekibi iyi ve birşeyler üretiyor. Bir boğa geçirsin bakalım neler olacak? Belki beni emekli eder ümidiyle tutuyorum..
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: