Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:34:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][Bounty] 👑 MTV 👑-Multiversum-4. Nesil İlişkisel Blockchain [ICO 20m$]  (Read 530 times)
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
March 23, 2018, 06:56:37 AM

1 ether karsiliginda 850 coin veriyorlar ustelik bonusu da var ayrica. soruyorum coin fiyati nedir diye 1 dolar diyorlar. ben mi matematik bilmiyorum bunlar mi ? sattigin fiyat neyse onu soyle yani. tanesi 1 dolar diyosun ama daha ucuza satiyosun.

O olay bana da değişik geldi sebebi sabit ethereum kuru kullanmaları. Proje başladığında Ethereum 850 dolardı o şekilde devam ediyorlar. Aslında daha ucuzu satıyorlar niye böyle bir politika güdüyorlar anlamış değilim. Böyle bir politika güdüyorlarsa fiyatı dolar üzerinden değil ethereum üzerinden söylemek daha doğru olur.

Bu piyasaya göre 1 dolarda kalması imkansız gibi .Tabii önemli olan 10 ETH atıp mesela %50 kar ile 15 ETH almak .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
March 23, 2018, 11:40:15 PM

Multiversum yeni bir tanıtım videosu yayınlamış.

Videonun linki: https://vimeo.com/260979262/0f84c54c09
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 24, 2018, 12:00:28 AM

Güzel icolar çeviriyorsunuz ve lokal başlıkları güzel ve sabırlı yönetiyorsunuz elinize sağlık bounty başlığını da çevirdiğiniz de girip bakıcam eğer ilgimi çekiyorsa imzasını alıcam. Beklemedeyim multichainler bu aralar çok revaşta imzasına girmeyi düşünüyorum. Gerçi şimdi baktım hazirana kadar imza mı olur ya  Grin

Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 01:03:54 AM

Güzel icolar çeviriyorsunuz ve lokal başlıkları güzel ve sabırlı yönetiyorsunuz elinize sağlık bounty başlığını da çevirdiğiniz de girip bakıcam eğer ilgimi çekiyorsa imzasını alıcam. Beklemedeyim multichainler bu aralar çok revaşta imzasına girmeyi düşünüyorum. Gerçi şimdi baktım hazirana kadar imza mı olur ya  Grin

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim Smiley Başlangıçta yaptığım çevirilerin çoğu soft capi geçmeyince ve bir ekip parayı alıp kaçınca (Uahpay) sorumluluğum olmamasına rağmen sorumluluk hissettim. Mağdur olanlar haliyle bilgi almak için size soruyor. Ben de artık ayda bir çeviri yapıyorum ama kaliteli olduğunu düşündüğüm projeleri çeviriyorum.

Bounty konusuna talep olduğunu bilmiyordum o yüzden erteliyordum Smiley . İmza kampanyaları cumartesiden cumartesine sayılıyor, haftalar pazar başlıyor o yüzden bounty sayfası yarın akşama kadar yayınlanmış olur, inceler kararınızı verirsiniz. 3 ay imza çok uzun bir zaman, o süre zarfında daha iyi fırsatları kaçırma riski var.

Bol kazançlar dilerim
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 11:40:10 PM

Bounty Sayfası çevrilmiştir ve 2. posttadır.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 25, 2018, 04:47:08 PM

Multiversum'un test uygulumasına resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

[/
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
March 27, 2018, 07:25:40 PM

Soft cap kesin olarak geçilmiştir. Şu ana kadar 5.5 milyon dolar para toplandı, soft cap 5 milyon dolardı.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 01, 2018, 07:26:09 PM

Multiversum Pre-ICO'da 6.2 milyon dolar topladı ve pre-ICO sonuçlandı. ICO 16 nisanda başlacaktır. Herkese bol kazançlar
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 11:17:25 PM

Resmi sayfadaki ve bu sayfadaki resimlerden görülebileceği gibi normalde ICO bugün yani 16 nisanda başlayacaktı fakat tarihi değişti resmi sitesinden de takip edebileceğiniz gibi 15 gün sonra başlayacak ancak bu şu an yatırım yapamayacağınız anlamına gelmiyor. TokenDesk' i kullanarak eylül ayı boyunca %35lik bonus ile beraber yatırım yapabilabilir.
1 $ = 1 MTV + 35% Bonus https://www.tokendesk.io/ico/multiversum/

Ayrıntılı bilgi için:

https://medium.com/multiversumbc/multiversum-is-now-accepting-credit-cards-donations-from-all-over-the-world-f8259a3434a1
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 25, 2018, 04:42:50 PM

ICO'nun başlamasına 5 gün kaldı, ICO 1 Mayısta yapılacak. Pre-ICO'da 6 milyon dolar toplandı.

Ayrıca Multiversum London Expo'ya katıldı. Görüntülere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/MultiversumBlockchain/videos/440336246416686/

https://www.facebook.com/MultiversumBlockchain/videos/439772563139721/

https://www.facebook.com/MultiversumBlockchain/videos/439852356465075/
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 30, 2018, 04:00:11 PM

Muktiversum ICO'sunun başlamasına sadece 5 saat kaldı.

4. nesil coin olduğunu iddia eden Multiversum'un bunu söylerken neyi kastettiğini hakkınıda daha önce yazdıklarımı aşağaya tekrar yazdım:

Bitcoin, klonları ve forkları birinci nesil. Bu coinlerde Proof of Work kullanılıyor.
Ethereum, Neo, waves gibi coinler akıllı sözleşmelerle token oluşturmaya olanak sağlayarak 2. nesili oluşturuyor.
Ölçeklenebilirlik, hız ve enerji tüketimi sorunlarını çözmek için Proof of Stake doğrulama algoritmasını kullanan coinler 3. Nesil.
Paralel zincirlerin birlikte çalışması ve bu sayede 0.2 saniye gibi yüksek hızda transactiona sahip olması, iş hayatına uygulanabilir olması ve Proof of Integrity kullanılması gibi özellikleri sayesinde Multiversum ve benzerleri 4. nesil oluyor.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 02, 2018, 11:11:46 PM

2-3 Mayıs tarihlerinde Multiversum, Dubai'deki konferansa katıldı. Konferans dün başladı bugün de devam ediyor.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 09, 2018, 11:18:14 PM

ICO'da şu ana kadar toplam 7.6 milyon dolar toplandı. ICO devam ediyor ayrıntılı bilgi ve ICO'ya katılmak için https://www.multiversum.io/
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 12, 2018, 04:16:56 PM
Last edit: May 17, 2018, 09:36:40 AM by Byakuya

Eski bounty yöneticisi ile sorunlar olduğu için yeni bounty başlatıldı burdan inceleyebilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3556926.0
Bounty'ye katılan kişi sayısı az olduğu için ve imza kampanyasında çoğu üye reddedildiği için güzel ödül kazanma fırsatı var bakmanızı tavsiye ederim.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 13, 2018, 09:00:07 PM

Multiversum 14-16 mayıs tarihleri arasında New York'ta düzenlenecek 2018 Konsensus'una katılacağını açıkladı. Proje için güzel bir haber.
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
May 13, 2018, 11:00:47 PM
Last edit: May 13, 2018, 11:32:44 PM by Nboramir

ICO başladığı ilk günlerde baktığımda pek yatırım toplayamamıştı. 4. nesil gibi söylemler de bana pek gerçekçi gelmemişti. Haberlerin falan bir etkisi oldumu yatırımlar nasıl gidiyor hocam?
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 03:33:41 PM

ICO başladığı ilk günlerde baktığımda pek yatırım toplayamamıştı. 4. nesil gibi söylemler de bana pek gerçekçi gelmemişti. Haberlerin falan bir etkisi oldumu yatırımlar nasıl gidiyor hocam?

Evet başlangıçta baya yavaş ilerliyordu ama bounty yöneticisini değiştirdiler, bir kaç konferansa katıldılar, websiteyi yenilediler bunların etkisi ile son günlerde her gün en az 200-300 bin dolar yatırım alıyor. Toplam şu ana kadar 8.6 milyon dolar toplandı.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 19, 2018, 03:29:18 PM

Website yenilendi burdan bakabilirsiniz https://www.multiversum.io/

Yatırımlar devam ediyor, 9 milyon doları geçti. ICO'nun bitmesine 8 gün kaldı.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
May 20, 2018, 02:01:18 PM

Günlük yaşamımıza etkili bir şekilde uygulanabilen blockchain uygulamalarından biridir. Şu anda, Londra siyasi bürosu ile işbirliği içinde, Blockchain teknolojisine dayalı oy sistemi üzerinde bir uygulama geliştiriyorlar. Benzer durumu ülkemiz için hayal edin. Şu anki cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde adayların yüzbin dilekçe alması gerekiyor. Bu işlemler, fişlenmeden, güvenli bir şekilde blockchain sistemi üzerinde de yapılabilir.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
May 21, 2018, 08:58:14 PM

Günlük yaşamımıza etkili bir şekilde uygulanabilen blockchain uygulamalarından biridir. Şu anda, Londra siyasi bürosu ile işbirliği içinde, Blockchain teknolojisine dayalı oy sistemi üzerinde bir uygulama geliştiriyorlar. Benzer durumu ülkemiz için hayal edin. Şu anki cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde adayların yüzbin dilekçe alması gerekiyor. Bu işlemler, fişlenmeden, güvenli bir şekilde blockchain sistemi üzerinde de yapılabilir.

Katılıyorum, blockchain teknolojisi ileride bir çok alanda kullanılacak ve bunlardan biri de seçimler de olabilir. Hacklenemez yapısı güven oluşuturuyor ancak buna siyasilerin ve halkın da güvenmesi gerekli.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: