Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:15:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yakın mumları dediler dinleyen olmadı çiftlikbank  (Read 711 times)
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
March 12, 2018, 10:21:07 PM

bizim insanımıza inandığı bir şeyi yalanlayamazsınız arkadaşlar.
adam bir kere inandımı önüne kütüphane dolusu belge koy kesin dış mihraklar algı operasyonu falandır der çıkarlar işin içinden.
en gıcık kaptığımsa sonra gelip ağlamıyorlarmı ,işte o zaman ağzının ortasına  sağlam bir bel küreği ile vurmak gerek.
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 12, 2018, 10:31:58 PM

Beklenildiği gibi oldu. İnsanlar bıkmadan usanmadan kolay yoldan para kazanmaya çalışmaktan vazgeçmiyorlar. Maradona'nın eli kadar açık ofsayttı Sad Doğal seleksiyon diyorum yine parayı kaybeden ''Mağdurlara''
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
March 12, 2018, 10:47:49 PM

Bizimkilerin hoşuna gidiyor sürekli tokatlanmak herhalde, ben daha başka açıklama bulamıyorum. Bu kadar belli bir şeyi savunmayı, inanmayı aklım almıyor. Adamın “ben de kandırıldım” demesi de her şeyin üsyüne tüy dikmiş Grin
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 12, 2018, 11:45:03 PM

Bu işi bir yakınıma bahsettiğim zaman kredi çekip para yatırmak istemisti. Zar zor ikna ettim bu işin vakti geçti zarar edersin tüm parana yazık olur diye. İlk başta girmiş olsa ciddi para kazanırdı tabiki de
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
March 12, 2018, 11:49:57 PM

Çiftlik Bank'ın bitcointalk'ta neden bu kadar çok konuşulduğunu anlamıyorum bu heriflerin bitcoin ile alakası nedir sadece ponzi bir sistem yaptılar ve yurdumuzun insanı her zamanki gibi 'kandırıldı'
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
March 12, 2018, 11:55:55 PM

Adamlar çok iyi de organize olmuşlar ciddi bir işe girmişlerdi. Hatta ben bazı şehirlerde marketler açtıklarını gordugum zaman haa bunlar cidden düzgün iş yapıyor demiştim. Asıl amaçları buna inandırmak da olabilir ama ben parayı bulduktan sonra bozduklarini düşünüyorum. Ciddi bir işletme olsa çok hızlı gelisirdi ve ciddi faydaları olurdu
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
March 13, 2018, 12:27:12 AM

Çiftlikbank özellikle son bir kaç aydır bariz olan durumu inkar ederek ve farklı açıklamalarla idare ederek insanları oyalamaya devam etti. Keşke sonuç böyle olmasaydı.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
heirinch (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
March 13, 2018, 04:58:31 AM

Çiftlik Bank'ın bitcointalk'ta neden bu kadar çok konuşulduğunu anlamıyorum bu heriflerin bitcoin ile alakası nedir sadece ponzi bir sistem yaptılar ve yurdumuzun insanı her zamanki gibi 'kandırıldı'

Hocam kendileri bitcoin üretim tesisleri olduğunu göstermekde ve son zamanlarda bunun reklamını yapmadakdırlar.

Video görünen kişi çiftlik bank ın sahibi olarak tanıtılan kişi Mehmet Aydın kendisi 27 yaşında arıcılık yaparken bu işi geliştirip kuruyor. Tabi ben yemedim, yesemde karnımı doyurmuyor ama ne diyelim. İncelemeye alınınca çiftlik bank üyelikleri durduruldu. Bakanlık isminde “bank” geçiyor diye reklam vermesini yasakladı. En son saadet zinciri, ponzi suç duyurusu filan yapılmıştı galiba incelemeye alındı. Üyelik alımıda ona bağlı durduruldu.

Birde aklıma acaba bu adamı kaçırsılarmı gibi şeyler gelmiyor değil. Açık açık iş yapıyor herşeyi göstererek göz önünde birden yükseliyor çiftlikbank vs vs.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=mHL6w1x1X0E

Mobilden yazıyorum harf hataları olabilir.
ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
March 13, 2018, 05:13:36 AM

göz göre göre adam sövüşledi gitti.
forumlarda, bloglarda, sosyal medyada bas bas bağrıldı olmaz olamaz.
ama takdir edilecek şekilde bir düzen kurup gittiler.
Kolay değildir binlerce insanı aynı naneyi yutturup dolandırmak, akıl işi ister Smiley)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 13, 2018, 05:17:17 AM

Bugün çiftlikbank unutulur yarın başkası onun yerine gelir. Sonuçta 100 milyonlarca TL üyelerinden para topladı. İlk başta mining yaptıklarını söylemediler ve bu dürüstçe hareket değil. Sonlara doğru parasını bu işe yatıran ciddi zarar etti. Milletçe kolay para kazanma işlerine bir hayli meraklıyız. İpi her zaman sağlam kazığa bağlamanız gerekir.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
March 13, 2018, 05:33:29 AM

yazık günah bu kadar insanın malı mülkü, ekmeği zehtini söz konusu, yazık bu millete gelen vuruyor giden vuruyor
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 13, 2018, 06:18:07 AM

herkes dolandırılabilir ancak bu çiftlikbank ceosunun youtube da 30 dk lık bir roportajı var , onu izlerseniz zaten bir gariplik olduğu belli oluyor , adam açık açık vergi vermiyoruz , vergi kaçırmak suçtur ama vergiden kaçınmak suç değil diyor . biz türkiyeye yatırım yaptık vergiyi öyle veriyoruz vs , abuk subuk seyler söylüyor . yine de para kaptıranlara üzüldüm , geçmiş olsun  .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 11:59:51 AM

denetleme mekanizmaları bunların ilk baştan madencilik mi, çiftçilik mi yaptıklarını incelemeleri gerekiyordu. 1 senedir piyasadalar. Ne bayilik alanların zararları kaldı ne de bunlara para gömenlerin. Herkes mağdur. İlk para yatıranlar karlı çıkmıştır fakat sonradan girenler parasını kurtarmışsa haline dua etsinler. o kazançları çekmeyip de sistemde büyütmeyi düşünenler onlarda kaybedenler klübünde. bu tür işlere girmeyin diye bin defa yazılıyor.

bazı forumlarda eleştiri amaçlı konular açılıyor ve forumlarda silinmeler olabiliyor. burası değil farklı forumları yazıyorum. ödeme yapıyor, sorunsuz, arkadaşım kaç aydır parasını alıyor ne ponzisi. işte alın size son durum.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
March 13, 2018, 12:31:12 PM

Herif kaçmış milyon liralarla urugaya gitti bence o paralar pek bi geri dönüşü olacağını sanmıyorum Ha illaki dualarımız sizinle İnşallah alırsınız ama dolandırıcı oldukları belliydi be hocam
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 13, 2018, 12:48:30 PM

Yahu şu çocuğa para verip markete sigara almaya göndermez insan Smiley Milyonlar vermişler..Beter olsunlar denmese de insan üzülmüyor bunlara..Hadi çocuğu geçtik diyelim adı çiftlikbank diye projeye para mı bağlanır ya Smiley

binbash
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 13, 2018, 02:00:37 PM

Çiftlik bankın genel müdürüne gram hatta miligram bile inanmıyorum salak bir çocuk olsa bu sözlere inanmaz ya başka işler döndüğü kesin arkaşlar zamanında dedik bu ekip cointellect miydi ne ondan özenerek başladı bu işlere.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 13, 2018, 02:29:00 PM

tek acıdığım şimdi bu haberin ne kadar ibretlik olduğunu anlamadan benzer sitelere parasını gömenleredir. Para ver, para al böyle bir durum sürdürülebilir değil. Haber sitesinde kamyonları toplamışlar, uzun konvoy halinde ahırlardaki inekleri, hayvanları almak için para verenler girişimde bulunmuş da jandarma araya girmiş. Böyle olacağı belliydi.

heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
March 13, 2018, 03:01:06 PM

Bu haberi gördüğüme hiç şaşırmadım açıkçası. Çiftlikbankı ilk duyduğumdan beri güvenememiştim zira bir çok yorum da bu yöndeydi.
Herkesin uyarı yapmasına rağmen yatırım yapanlara gerçekten üzüldüm. Umarım ders niteliğinde olmuştur..

Iamrobot
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 04:23:16 PM

Biz kandirilmaya aldatilmaya devlet büyüklerimizden aliskiniz nasıl olsa.
Projeyi belki yanlış kişiler ele aldı veya yanlış durumlara getirdiler ama ilk başlardaki amacına bakıldığı zaman gerçekten kaliteli bir projeydi ve eğer sahtekarlık boyutuna ulaşmamış olsa karşımıza büyük bir şirket cikacakti
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
March 13, 2018, 04:29:42 PM

Herkes guvenmemistim ponzi olduğu belliydi buraya para mı yatırılır şeklinde açıklama yapmış ama galiba birtek ben ileri görüşlü birisi değilmişim. Çünkü ilk çıktığı zamandan şu soruşturma dönemine kadar ben gayet güzel bir sistem olduğunu düşünmüştüm. Hatta özellikle şirketin ciddi değer kaybını önlemek için adamlar günlük 2000lira limiti koymuştu. Tabi bircogumuz bunu şirket paraları kaçırmadan eldekilerin kaybolmasını istemezdi durumuna da yorumlayabilir
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: