Bitcoin Forum
June 15, 2024, 12:34:44 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yakın mumları dediler dinleyen olmadı çiftlikbank  (Read 711 times)
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 07:21:00 PM

İnsanlar buna nasıl inandı diye düşünüyordum ki buldum PARA. Zengin olmak lüks yaşamak pahalı arabalara binip lüks villalarda oturmak en güzel kızlarla/erkeklerle sevişmek vs vs vs... Bütün bunlar insanları böyle şeylere sevk ediyor. Buna halk arasında Vahşi Kapitalizm deniyor.

NEJLA
Member
**

Activity: 179
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 07:38:20 PM

Böyle insanların insanları kandırmaları hiç hoşuma gitmiyor..En başta bol kazanç gösterip insanları yanlarına çektiler sonra arkalarına bakmadan kaçtılar olan insanların hayallerine oldu...Herkese geçmiş olsun......
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 13, 2018, 08:48:45 PM

Parasını kaybedenlere yazık oldu, tüm uyarılarıma rağmen bir arkadaşım girmekte ve çıkmamakta ısrar etti, o da mağdurlar arasında. Bunu gibi scam proje 500 milyon dolar nasıl toplar? İnsanları anlamakta zorlanıyorum. Batacağını bile bile para kaybetmek kötü bir durum.
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 13, 2018, 09:07:19 PM

Yahu şu çocuğa para verip markete sigara almaya göndermez insan Smiley Milyonlar vermişler..Beter olsunlar denmese de insan üzülmüyor bunlara..Hadi çocuğu geçtik diyelim adı çiftlikbank diye projeye para mı bağlanır ya Smiley

Hahah resmi görünce koptum ya ben bunu görsem ne parası ya yanından geçmem tipe baktıkça gülesim geliyor  türk insanlarının böyle insanlara para yatırması ahmaklık.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 13, 2018, 09:07:41 PM

Yazık ya çok yazık adamın tipine bakıyorsun borç 50 tl istese vermem ama bizim insanımız 511 milyon tl kaptırmış. Akıllanmadık gitti.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 13, 2018, 09:13:41 PM

Eleman o tiple milleti nasıl tokatladı gerçekten aklım almıyor. Gerçekten çok garip bir milletiz biz.

https://www.izlesene.com/video/ciftlik-bank-uyelerinin-isyan-etmesi-bursa/10222662

Akrabalarının yerini biliyoruz diye tehdit ediyorlar.

Sanatsal kişiliğide varmış;

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/363375/amator-bir-rapci-olarak-ciftlik-bank-mehmet-aydin-ceo-icerir

Bitcoin / Ethereum / Monero
heirinch (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
March 13, 2018, 09:23:39 PM

Eleman o tiple milleti nasıl tokatladı gerçekten aklım almıyor. Gerçekten çok garip bir milletiz biz.

https://www.izlesene.com/video/ciftlik-bank-uyelerinin-isyan-etmesi-bursa/10222662

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/363375/amator-bir-rapci-olarak-ciftlik-bank-mehmet-aydin-ceo-icerir

Hocam akrabaları bizi de dolandırdı diye halk la birlik de olmuş durumda. Kim neye inansın ki ? 

Birde böyle bir haber var buyurun okuyun. Böyle bir şey olsa bu arkadaş tek olmaz diye düşüyorum. Kaç kişi saldırmayı düşünmüştür bakalım sistemlerine. Sözlük reklamı olarak görüyorum bu haberi açıkçası.

http://www.webtekno.com/bir-yazilimcidan-ciftlik-bank-in-ne-kadar-kirli-islere-karistigini-gosteren-itiraflar-h42280.html
Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 13, 2018, 09:44:16 PM

Çiftlik bank'ın bu forumda konuşulması çok saçma özellikle ekşisözlük gibi ortamlarda sıra Bitcoin'de diyenler var. Ben gerçekten bu düşük iq'lu insanlara katlanmamak için sosyal medya kullanmıyorum, kullandığım tek forum bitcointalk çünkü bu insanlardan uzak durmak istiyorum. Bitcoin sadece dijital bir merkezsiz ödeme yöntemidir, hiçbir zaman çiftlik bank gibi size para kazandırmayı garanti etmedi, riskleri göze alarak siz girdiğiniz bundan dolayı uzun süredir bitcoin'le ilgilenen bir traderin düşüşlerde hiçbir zaman ağlamadığını sizde farkedersiniz. İnsanlar bu piyasadaki riskin ve volatilitenin farkında.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 273

View Profile
March 13, 2018, 09:46:35 PM

Böyle bir şey olacağı belli bir şeydi. Benim bu tarz şeylere kolay inanan tanıdıklarım vardı zor ikna etmiştim olmaz demeyin oluyor yani buna para yatıranlar benim de aklım almıyordu buna inanan nasıl olur diye ama canlı canlı görünce alışıyor insan.
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 13, 2018, 09:49:20 PM

hadi gemiş olsun arkadaşlar hani zengin olabildiniz mi ? ben olabilin bir tek kurucularını görebildim .d onlarad kayıp şu aralar neyse bol bol soğuk su içsinler artık bir daha da böyle oyunlara gelmesinler.

hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
March 13, 2018, 09:59:50 PM

Şahsen sırf 2-3 lira daha fazla kazanma umudu ile bu işe alın terinden birikimlerini koyanlara üzülüyorum. Bundan önce network marketing almış başını gitmişti oda umut kapısı olarak görülüyor ve işi bilen bilinçli kişiler ne kadar dil dökse de "bir umut, belki" diye diye canlar yandı. Çiftlik bank vb kuruluşlar için televizyonlar da zorunlu reklam gibi bilinçlendirici konulara değinilirse en azından bihaber olanlar bundan sonra ki süreçlerde "bir düşüneyim" der.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 13, 2018, 10:03:13 PM

Hocam akrabaları bizi de dolandırdı diye halk la birlik de olmuş durumda. Kim neye inansın ki ?  

Birde böyle bir haber var buyurun okuyun. Böyle bir şey olsa bu arkadaş tek olmaz diye düşüyorum. Kaç kişi saldırmayı düşünmüştür bakalım sistemlerine. Sözlük reklamı olarak görüyorum bu haberi açıkçası.

http://www.webtekno.com/bir-yazilimcidan-ciftlik-bank-in-ne-kadar-kirli-islere-karistigini-gosteren-itiraflar-h42280.html

Hocam palavra muhtemelen hikaye yazmayı seven biri yazmış gibi.

O kadar para çekecek Paparanın haberi olmayacak üstüne bankalar o denli miktarlar yatırınca MASAK'a bildirir.

Hele kamboçyada gece kulübü açmış deyince istemsizce güldüm Cheesy

Tek bildiğim CEO denilen arkadaş bir kurban gibi duruyor böyle ponzi diye haykıran bir sistemin başına aklı başında biri geçmez. Arka planda asıl beyin takımı var bu görüntüde ki mülayım temiz yüzlü halk çocuğu...

Bitcoin / Ethereum / Monero
magulus
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 08:15:55 AM

şayet beş sene sonra tombili imaj değiştirip karşımıza çıkmazsa ucuz kurtulmuş olacağız. yoksa bu memleket ikinci bir jet fadıl'ı kaldıramaz.
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
March 14, 2018, 05:57:51 PM

Bir çok defa uyarılmasına rağmen insanlar bu oluşuma para yatırdılar ve dolandırıldılar. Paralarını çıkarabilenler belki olmuştur ama son girenlere geçmiş olsun. Çok sağlam para kaldırmış bu arada hala hayret ediyorum bu adama nasıl bu kadar inandılar.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 14, 2018, 06:44:57 PM

Takunyacıların acı sonu yandaşların sonuna benziyor Daha kula kulluk edildiği sürece bunların örneklerini göreceğiz eğitim eğitim eğitim ne geliyorsa cahillikten geliyor
Farkimifarket
Newbie
*

View Profile
March 14, 2018, 08:43:15 PM

çiftlik bank yatırımcısını bitirdi, millet kredi çekti bunlara yatırdı, adamlar bilmiyor mu bankadan kredi çekip kendilerini fonlamayı, kim toplar halktan para = dolandırıcılar
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
March 14, 2018, 09:44:55 PM

çiftlik bank bu kadar insanın ahını aldı, bakalım ileride ne yapacaklar, bu kadar parayı nasıl ödeyecekler, sonuçta devletimiz, adalete her şeyden çok  önem veren, suç işleyenin yanına kalmadığı ülkelerden bir tanesi,  yatırımcılar 1 koyup 10 alacakları, dualarla açtılar, ama sonuç hüsran.
ottomans_enigma
Member
**

View Profile
March 14, 2018, 10:05:10 PM

çiftlik bank resmen bir dolandırıcılık duayeni bir firma, bu adamlar bunun bir de filmini çekmesi gerekiyor, kitap haline getirilip üniversitelerde okutulması gerekiyor bu kitabın,
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
March 14, 2018, 10:46:35 PM

bu güne kadar birçok ponzi proje gördüm ama bu kadar ben ponziyim diye bağıran görmemiştim işin garip taraf internet alışverişine bir tülü ikna olamayan orta yaş kesim nasıl oluyor da bu ponziye dahil olabiliyor
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161

View Profile
March 15, 2018, 06:22:14 AM

Daha önce de benzer örnekleri olduğu halde, üzerinde bu kadar konuşulup uyarılar yapıldığı halde beklenen son bağıra bağıra geldi, ne denebilir ki?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: