Bitcoin Forum
May 26, 2024, 10:46:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yakın mumları dediler dinleyen olmadı çiftlikbank  (Read 710 times)
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 16, 2018, 09:30:46 AM

Ben şahsen genel müdürün de sözde 'kandırıldığına' inanmıyorum. Kimsenin günahını almayı da sevmem ama o kadar da olduğunu sanmıyorum.Önceden aralarında anlaşıp insanlara güven vermek için çabalamışlardır bence ve daha sonrası da zaten ortada. Adam yarım trilyon gibi bir servet ile kaçmış gitmiş.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
March 16, 2018, 09:33:55 AM

Bu konuda soylenecek hersey soylenmis gercekten uzucu bir durum insanimizin bu tarz basit seylere inanmasi garip bir durum.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 16, 2018, 10:04:21 AM

Eminim ki bu cocuk tek basina yapmamistir bu isi ya da bizim halkimiz gercekten saf. Kolay para kazanmak dedin mi yapmayacaklari is yok.
earmark
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
March 16, 2018, 12:34:50 PM

Çiftlik Bank Ceo'sunun sıfatında gram güvenilirlik yok.  Ama bizim insanımız açıkgöz ya internetten inek besleyerek zengin olacağını sandı aklınca. Ben de üzülmedim açıkçası tokatlananlara.  Hiç akıllanmıyorlar ama hep üzülüyorlar. Zamanında bu ülkede ne dolandırıcılıklar oldu ama bu en efsanesi gibi duruyor. Bu arada Mehmet Aydın'ın Cem Uzan'dan ders aldığı söyleniyor ama henüz netlik kazanmış değil Smiley
crazycoindagger
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
March 16, 2018, 08:32:22 PM

ya hadi btc falan sanal ürünler mecbur borsalara güveniyorz. hayvanını çiftlikbanka veren ne düşünüyordu yazık cidden milletimize yav.
konteskarlo
Newbie
*

View Profile
March 16, 2018, 09:28:41 PM

hem üzülüyorum hem de oh olsun diyorum.kısa yoldan ve yattığı yerden para kazanmak isteyen ne kadar çok insanımız var ve ısrarla böyle bir şeyin olmadığını anlamıyorlar..
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 16, 2018, 09:45:59 PM

Bu yaşta bir kişinin etrafındaki herkesi ikna etmesi ve kandırması kolay bir iş değildir, sisteme yatan paraya karşılık kazanç olarak gelecek paranın bu sektörde kazanılamayacağını da hesap edememişler mi.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
March 16, 2018, 10:01:54 PM

Çiftlikbankın yöneticisini gördüm haberlerde o adam çocuk gibi duruyor. Yani liseli sandım. Zaten daha önce arabesk rap falan yapıyomuş hareketler de liseli yani ama evli falan. Karısını yakalamışlar.
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
March 17, 2018, 05:01:34 AM

"Karakoç, 'Ben de kandırıldım' diyerek şu sözleri söyledi: "İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey'e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın." oh ya ne güzel.ben de kandırıldım diyerek işin içinden çıkmak..oraya bir kukla koymuşlar kaçmışlar..
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
March 17, 2018, 08:44:41 AM

Adam simdi o paralari catir cutur harciyordur. Hayir tamam bu adam suclu dolandirici yani bir ceza alacak ama halkimizinda bundan bir pay cikarmasi gerekiyor. Kolay para denen yerlere atlamayin.

Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
March 17, 2018, 09:00:22 AM

İnsanları kandırıp onunlada maden yapmayı planladırlar ve sonuç olumluda oldu. İnsalarımızın neye nasıl destek verdiğini iyice araştırması gerekiyor. Bizim milletimiz neden hep kandırılır ve kandırıldığı yeri tekrar sarılma tutunma çabasına girer anlamıyorum.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
March 17, 2018, 01:23:55 PM

Çiftlik bank müdürü ben de kandırıldım demiş bu nasıl oluyor cidden anlamıyorum inanasım gelmedi açıkçası benim bu duruma. Tek başına yapmış olamaz o tosuncuk her şeyi.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
March 17, 2018, 02:42:11 PM

Tek basina basardiysa helal olsun bu tosuncuga. Buna inananlara soyleyecek birsey yok maalesef. Yazik olmus.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 17, 2018, 10:28:59 PM

ah ulan ah, şu çiftlik bank kimlerin kimlerin parasını çaldı, kolay değil tam 500 bin kişi aileleriyle birlikte 2-3 milyon kişi ediyor, yazıktır be günahtır, bunun bence hukuk çerçevesinde hesabı sorulmalıdır
cemaluzan
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
March 17, 2018, 10:32:29 PM

Çiftlikbanka para yatırıp batanlara mi güleyim yoksa onları kurtaracağını söyleyip yeniden dolandirilanlara mi. Ülke o kadar mı cahil. Yoksa çok mu açgözlü
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 17, 2018, 10:34:29 PM

çiftlikbank ın mağdur ettikleri insanlar nasıl bir yol izleyecekler, şimdi polisler jandarmalar dedi, gidin savcılığa suç duyurusunda bulunun vs, de yarım milyon insan gidip dilekçe mi verecek, böyle bir şey mümkün müdür?
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 21, 2018, 07:37:53 PM

çiflik bankta her hangi bir gelişme var mı? ben haberleri takip ediyorum ama doğru düzgün bir şey göremedim
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
March 27, 2018, 06:49:15 AM

Bu gün CNN de veriyordu, bu tip kitlesel dolandırılmaların ardında, psikolojik ve sosyolojik bazı nedenler vardı, 2 tane de hoca vardı programda, çok güzel aydınlatıcı konuştular
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
April 09, 2018, 09:21:19 PM

İmam böyleyse cemaat napsın yolsuzluğun sahtekarlığın gırla olduğu bir ülkede çiftlikbank yok bunlardan çok var zihniyet değişmediği sürece de böylece devam edecektir
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 09, 2018, 09:24:34 PM

eski haberlerde genel de heryerde 511 milyon lira olduğu yazıyor lakin böyle bir şey değil arkadaş miktar sanılandan çok daha üksekmiş, 1 milyarı geçtiği söyleniyor
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: