Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:03:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Geniz akıntısı probleminiz var mı?
evet mi - 9 (81.8%)
hayır mı - 2 (18.2%)
Total Voters: 11

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: GENİZ AKINTISINA CÖZÜM BULDUM  (Read 127 times)
cryptomehtap (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
March 13, 2018, 12:55:56 PM

ARKADASLAR yıllardır oğlumun geniz akıntısı problemi vardı.Gezmediğimiz dr kalmadı.en son Okaliptüs yağını kesfettim.önce tencerede su kaynatıyorsunuz ardından 10 damla eczaneden aldığınız bu yagı içine damlatın.Ve rahatsız olan kimse bu tencerede ki suyun buharını yarım saat agzına ve burnuna cekicek.basınıza havlu falan kapatın buhar ucup gitmesin.Herkese saglıklı gunler Cheesy
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 13, 2018, 09:53:05 PM

Geniz akıntısı demek çoğunlukla sinüzit demek, yıllardır yaşadığım kronik sorunum. Tıbbi, bitkisel her şeyi denedim (ameliyat dışında, bendekini ameliyata uygun bulmuyorlar) ama malesef çözüm olmadı. Üstelik genellikle kronikte olmaz ama kronik sinüzit bende başağrısı da yapıyor. Antibiyotik fayda etmedi (dr tarafından verilen, kafama göre almadım), Saraçoğlu'nun papatya kürü işe yaramadı, ki, diğerleri gibi şarlatan değildir, adam bitki uzmanı kimya profesörü, kürleri genellikle çok işe yarar, acı kavun çok az akıttı (ama tehlikeli bir işlem olduğu için çok dikkatli ve düşük miktarlı uyguladım), çin yağı (aslında nane), okaliptus işe yaramadı. Şu sinus rinse kitlerden aldım, çok kudurursa birkaç gün üst üste onu kullanıyorum, geçirmese de biraz rahatlatıyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
March 14, 2018, 06:15:53 AM

5 yaşındaki yeğenimde de vardı genis akıntısı.Ancak geniz etini aldırdıktan sonra rahat etti çocuk.Ameliyat öncesi denemediğimiz yol kalmamıştı.Gece uykudayken nefes almakta zorlanıyor ve sürekli terliyordu ve bu yüzden 7-8 sefer üzerini değişiyorduk.Ufacık geniz eti dediğiniz et parçası akıntısının yanında nefes alma problemi ve gece sürekli terleme gibi bir çok şeye sebep oluyordu.Tabii ameliyat en son çözüm olmalı bu gibi durumlarda fakat alternatif yöntemler nihai çözüm olamıyorsa operasyon kaçınılmaz olabiliyor.Yeğenim şu an rahat nefes alıyor,akıntısı büyük oranda azaldı ve gece o kadar çok terlemiyor Allah'a şükür.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
March 14, 2018, 07:18:18 AM

Valla bu yöntemi çok denedim. Kısa vadede işe yarıyor fakat uzun vadede işe yaradığını düşünmüyorum. Ameliyat kronik vakalarda tek çözüm yolu gibi gözüküyor. Tabii ki bir uzmana danışmak lazım.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
March 14, 2018, 10:08:45 PM

Geçmiş olsun öncelikle abi, artık bir salgın mı var virüs mü var bilmiyorum ama tüm ailenin boğazı ağrıyor bizde 4 doktora gittik geçmedi bunu deniyelim inşallah geçirir bu formül.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 14, 2018, 11:16:37 PM

Bende alerji var ilaç dışında sanmıyorum işe yarasın. Kesin çözüm mü?

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 15, 2018, 02:15:23 AM

Aynı dert benim oğlanda da var. Valla inşallah işe yarar denemekten zarar gelmez. Yazan ellerin dert görmesin dost. Evladına acil şifalar dilerim
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 18, 2018, 08:28:48 AM

Bende de var geniz akıntısı. En kısa zamanda deneyeceğim...
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
July 09, 2018, 09:12:41 AM

Ben de daha önce duymuştum . Deneyeceğim teşekkür ederim öneriniz için Smiley
elektronikposta
Member
**

Activity: 177
Merit: 10

View Profile
July 09, 2018, 01:43:59 PM

bu sorunu bende yaşıyorum yaa bilgilendirme için teşekkür ederim bende denicem bunu mutlaka
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 09, 2018, 09:36:08 PM

Yıllarca Sinüzit olduğumu sanarak bu geniz akıntılarına karşı çözümler denedim. Geniş spektrumlu antibiyotiklerden acı turp a kadar denemediğim şey kalmadı.
Uzun yıllar sonunda bir iş seyahati sırasında bir emekli  KBB uzmanına denk geldim. Durumumu anlattım ve bomba cevap geldi. Meğerse ben sinüzit değilmişim.
Teşhisim Alerjik Nirit (saman nezlesi) idi ve genelin aksine benim alerjim polen toz ve bunun gibi şeylere değil sigara dumanına imiş.
Günde 3 - 4 adet den fazla sigara içtiğim anda burnum tıkanıyor. Benim için iyi bir frenleyici oldu bu.

o çocukcağız böğüre böğüre kusar okaliptus lu buhar ile. Açık ve net olarak eziyet ediyorsunuz. Kısa zamanda bir KBB uzmanına gidip alerjit Nirit ile ilgili olarak tetkikler yaptırmanızı tavsiye ederim.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 09, 2018, 09:42:48 PM

Ben de toz alerjisinden doktora gittim sende geniz akıntısı var sürekli hapşırmana bu sebep oluyordur dedi ama aradan 3 sene geçti halen bir çare bulunmadı. Günümüzdeki tıpta bile çare yoksa ne diyelim bu yöntemi denemekte bile fayda vardır belki

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
July 10, 2018, 08:45:33 AM

Yalnız yaş sınırı vardı diye hatırlıyorum okaliptüs yağının ben de kullanmıştım önceden de belli bir yaşın altındaki çocuklarda kullanmayın dikkat edin
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 10, 2018, 11:30:17 AM

Bir çok kişi gibi benimde yaşadığım kurtulmak için bir çok yol denediğim ama başarılı olamadığım bir rahatsızlık. Sizin önerinizi de bir deneyeyim bakalım inşallah bir işe yarar. Eğer yararsa hayır duamı alırsınız.  Cheesy

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Sessizmkn
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 11, 2018, 07:58:58 AM

Denemeye değer her sabah kalktığımda lavaboda 5 dakikam gidiyor.
igotek
Hero Member

Activity: 2044
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
July 11, 2018, 09:45:16 PM

Yıllarca Sinüzit olduğumu sanarak bu geniz akıntılarına karşı çözümler denedim. Geniş spektrumlu antibiyotiklerden acı turp a kadar denemediğim şey kalmadı.
Uzun yıllar sonunda bir iş seyahati sırasında bir emekli  KBB uzmanına denk geldim. Durumumu anlattım ve bomba cevap geldi. Meğerse ben sinüzit değilmişim.
Teşhisim Alerjik Nirit (saman nezlesi) idi ve genelin aksine benim alerjim polen toz ve bunun gibi şeylere değil sigara dumanına imiş.
Günde 3 - 4 adet den fazla sigara içtiğim anda burnum tıkanıyor. Benim için iyi bir frenleyici oldu bu.

o çocukcağız böğüre böğüre kusar okaliptus lu buhar ile. Açık ve net olarak eziyet ediyorsunuz. Kısa zamanda bir KBB uzmanına gidip alerjit Nirit ile ilgili olarak tetkikler yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bende benzer sorun var iki yıldır pek çok doktora gittim çözüm bulamamışlardı. En sonunda doktorun biri emar çekelim dedi ki prof. doç. dok. gittiğim yerde bile bunu yapmamıştı adam.
Sinüste ufak bir kist oluşmuş ilaç ile geçer ama tekrarlar kendini çünkü konka içerisinde hava oluşmuş sağ sinüse hava girmesini engelliyor dedi.
15-20 dakikalık bir operasyonla iki ay önce  parçanın bir kısmını kesti ve 5 gün boyunca ameliyat sonrası ilaçları kullandım ki ameliyat dediğime bakmayın basit bir oparesyon.
Daha sonra Mondes isimli ilacı hemen hemen her gece yatmadan önce içtim. Hala içiyorum ikinci kutuyu gidip aldım. İnanılmaz faydasıı gördüm.

Ayrıca doktorun teşhisine gerek kalmadan bende sigara dumanına, toza ve aşırı derecede klimalı havalandırılmayan ortamda kalmak bu alerjiye sebep oluyor.
Bu bizzat kendi tespitim. Bunlara dikkat edersem sorunum azalıyordu ama hep vardı. Bu ilaç da iyi geldi.
Artık klimayı evde yada araçta açsam dahi pencerelerden birini hafif aralık bırakıyorum.
Sigara içenleri yanıma yaklaştırmıyorum. Depolara gittiğim zamanlar mecbur toza maruz kalıyorum. Gidersem çok durmamaya çalışıyorum.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pages: [1]
  Print  

Jump to: