Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:56:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Gerçekçi olalım mı?  (Read 1392 times)
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 05:51:05 AM

Gunluk hayatimiza entegre olacak coinler, projeler falan bundan sonraki donemde mumkun olabilir henuz kripto dunyasinda isler tam rayina oturmamisken bunu mumkun mu bilemiyorum henuz
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 17, 2018, 07:22:50 AM

Gercekci olursak ultra arastirmadigimiz altcoinlere yatirim yapmis durumda cok insan var sirf yukseliyor diye dusuncede panik saticisi olup cikiyor zarar ediyorda ediyor. Btc evet cok onemli hale gelecek ama sabretmek lazim
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 17, 2018, 08:15:47 AM

sene 2020 de bu postları okuduğumuzda ne düşüneceğiz ben onu çok merak ediyorum. bazen 2014 yıllarından yazılanları okuyorum wayy bee diyorum. acaba bizde 2020 de böyle diyecek miyiz? Belkide bu fiyatlar çok komik olacak o günderde.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 17, 2018, 09:19:53 AM

Gerçekçi olmak gerektiğinde olumsuz değilim. Blockchain teknolojisi durdurulamaz. Sürekli scam projeler çıksa da tutanlarla büyüyerek devam edecektir
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
March 17, 2018, 09:37:27 AM

Switchneo ico' sunu araştırırken gördüm ki Neo ico' ları hatta airdropları bile kayıtsız kar bırakmış. Hem de çok uzun vadede de değil. Kısa sürelerde. ONT örneği bunlardan bir tanesi. Neo koşa koşa geliyor gerçekçi olmak gerekirse.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 17, 2018, 09:59:45 AM

sene 2020 de bu postları okuduğumuzda ne düşüneceğiz ben onu çok merak ediyorum. bazen 2014 yıllarından yazılanları okuyorum wayy bee diyorum. acaba bizde 2020 de böyle diyecek miyiz? Belkide bu fiyatlar çok komik olacak o günderde.

Dostum her şey olabilir bu piyasada ama dediğine katılıyorum, arada bende 3-4 yıl önceki postlara bakıyorum ve bazı konularda ne kadar yanıldığımı görüyorum ve bu işin daha nerelere kadar gideceğini düşündükçe heyecanlanmıyor da değilim
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 17, 2018, 10:44:51 AM

Bu konu bir süreç olduğu için önce piyasanın biraz sabitlenmesi sonra reel para gibi kullanım alanlarının oluşturulması gerekli. Hayal olarak güzel olmasına rağmen bu durumun reele sabitlenmesi tabiki uzun sürecektir, normal karşılamak gerekiyor bu konuyu. Ayrıca bunun adı tutundurma olarak geçer, önce göz alışır sonra kullanım alanları ortaya çıkar en son kullanım gerçekleşir.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
mappefaar
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
March 17, 2018, 06:28:30 PM

Başlığı açan arkadaş güzel tespitlerde bulunmuş inşallah ilerleyen süreçte altcoinler yüzümüzü güldürür.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
March 17, 2018, 06:46:33 PM

coğu altcoin mantıklı bir fikir içermiyorsa daha ek bir şey sunmuyorsa teknolojisi öncekilerden daha iyi değilse yok olmaya tabi ki makhum şuan 3 ay olur 6 ay olur 9 ay olur 1 sene olur ama yok olur gider bu piyasada zaten suan spekülasyon ve balinalardan baska bir sey değil.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 17, 2018, 06:54:59 PM

Gerçekçi olmak gerekirse şu an altcoinlerin durumu pek iç acıcı değil.Çoğu bir hayal satıyor ve o hayalin peşine takılanlar ile bir hype oluşturuluyor.Piyasanın gerçeği ile tanışınca piyasa kötüye gidince satışlar geliyor ve dip fiyat olmadığı için düştükçe düşüyor.Umut bağlananlar ise daha az etkileniyor.5 sene sonra BTC olurda diğer altcoinlerin durumu ne olur belli değil.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 17, 2018, 06:57:00 PM

Önceden icolar ellerinde hiçbir şey yokken sadece bir whitepaper bir sunumla bu işi yapıyorlardı. Güzel paralar topluyorlardı. Ama şuan ki durumdan yavaş yavaş ipo tarzı olmaya başladılar. Ellerinde bir prototip bir beta sürümü olmayan icolar para toplayamayacaklarını biliyorlar gibi.

kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 07:01:19 PM

Anlatım gayet güzel haklısınız. Ölü yatırımlara inanıyor hayallerimizi çevremizdekilere satıyoruz. Bu çark biri cubuk sokana kadar da böyle devam edecek gibi gözüküyor.
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 17, 2018, 09:00:53 PM

Bir çok proje yatırımcıları sayesinde ayakta duruyor, güzel anlaşmalar yapan ve hayatımıza entegre olan çok az sayıda proje var ve bu sayı da öyle kolayca artmaz bunları da bulunca kacırmamak gerekiyor
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
March 17, 2018, 09:03:13 PM

gercekci olmak gerekirse 1 yila kadar marketcaptaki ilk 100 coin degisecek. yerine sadece saglam olan coinler kalacak. bircok proje cop olup kepeng kapatacak.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 18, 2018, 11:45:21 PM

Hocam ben şu son düşüşte ölü altları silme girişimi olarak değerlendirenlerden değilim, Ölü altların silneceğini düşünüyorum ancak böyle düşüşler ile değil ürünü olmayan projelerin borsalardan direkt yada devletler eli ile direkt yasaklanabileceğii düşünüyorum.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
March 19, 2018, 12:17:52 PM

olalım tabikiii..  bitcoin lale ethereumda zaten çöp olup gidecek ama hepimiz burda keyif yapmak için oturuyoruz zaman geçiriyoruz kampanyalara giriyoruz... gerçekci oldu mu Smiley))

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 19, 2018, 08:26:42 PM

Zaten piyasadaki çoğu koinin ölü koin olduğunu yeni yatırımcılar bile anladılar ki artık para akışı sağlanmıyor piyasaya. Hodl konusuna gelirsek ben 2018 ortalarına doğru hacim rekoru kırılcağını düşünüyorum
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 19, 2018, 10:32:45 PM

hocam tamam gerçekçi olalım ama gerçekçi olurken de, işin ucunu kaçırmamak gerekiyor, gerçekler acıdır bu doğru, ama böyle bir gerçek var diye, piyasa düşecek diye acılar içinde kıvranmamak gerekiyor, önümüzdeki fırsatlara bakmak gerekiyor
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
March 21, 2018, 11:35:47 AM

Hocam projeler ınsana dayalı oldugu ıcın gunumuzde zaten kullanıldıgı yerler var ve gelecekte hıc ummadıgımız bır sekılde gelısecek ne oldugunu bıle anlamayacagız fazla kasmamak lazım bu durumu.Proje hayata gecmelı ve kullanıcıları ıle ayakta durdugu ıcın amacı cok onemlıdır.Bu yuzden ıyı okuyup analız etmek lazım
erdemylmz99
Newbie
*

View Profile
March 23, 2018, 10:51:50 PM

Gerçekçi olmak gerekirse gerçekten bitcoin piyasası git gide yükselicek çünkü dünyadaki hiç bir şeyin para biriminin değerli taşın sonu yok fakat bitcoin belirli sayıda bir yere kadar üretilecek buda bitcoin değerinin çok yüksekliğini gayet açık ve net bi şekilde gerçekci olarak gösterdiğini düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: