Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:45:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Gerçekçi olalım mı?  (Read 1390 times)
Cafex
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 09:18:17 PM

En yüksek merit alan tr postu bu olsa gerek Cheesy Bu sene düzenleme senesi gibi gözüküyor. Bundan sonra bir şeyler oturmuş sistemin her alanda yaptığı gibi iyilerin yükselip hurdaların dışlanacağı bir yola doğru koyuluyoruz. Hadi hayırlısı bakalım
Sunrise35
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile WWW
March 25, 2018, 09:56:51 PM

Güzel bir anlatım arkadaşım teşekkür ederiz.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 25, 2018, 10:36:18 PM

çok doğru sözler çoğu projenin işlevliği yok ama bazılar cidden iyi işler yapıyolar yapıyolar dediğim bildiğim bi iki token var onlar kullanılıyor piyasada
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
March 26, 2018, 07:46:09 PM

özetle şuanki durum için lale borsası demişsin üzeri kapalı, ya da en azından ben böyle anlamak istedim, demediysen bile cem yılmazın bir lafı vardı, 'hepiniz aynı değilsiniz ama hepinizi toplayınca bu çıkıyor' diye. başka bir şey demesem olur sanki, sonuna kadar katılıyorum, şuanki durum bundan ibaret.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 11:44:58 PM

hocam açıkçası çok gereksiz bir konu olmuş, yani bütün herkes de desteklemiş, desteklerinin sebebi piyasanın şu an düşüşte olması, eğer bitcoin 18k ya yükselirken bu açıklamaları yapsaydınız kimse dönüp bakmazdı, çünkü insanlar beyinleriyle hareket etmiyorlar
RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 26, 2018, 11:59:40 PM

Kripto para piyasasında gerçekci olmakta fayda var.Ama bu forumda eski olan arkadaşlar gerçekten olağanüstü artışlar ile karşılaştıkları için onların şuanki hedefleri akıllarındaki oranlar bize gerçek dışı olarak geliyor.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 27, 2018, 05:55:16 AM

Gerçekten ilk defa biraz ürktüm btc nin olumsuz havası üstümü sarmış durumda .Çünkü btc çok düştü düşüşler ile alım fırsatları verdı ama zararlarımız gitgide artıyor tüm kazançım eridi ama nisan ayında boğa  biyasası gelirse uçuşlar başlayacak yüzler gülmeye başlayacak her yer nisan ayı gibi yeşillenecek çiçekler acacak bereketler olacak diye düşünüyorum artıkk:)

jeda2000
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 27, 2018, 10:24:36 AM

Ben de çok ümitliyim coinlerden ama nedense son zamanlar erime devam ediyor istenilen seviyelere bir sürü ulaşamıyoruz özellikle de ether deki erime çok tedirgin ediyor beni

polingopool
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
March 27, 2018, 12:42:22 PM

gerçekçi olalım ama pazarın büyüme potansiyelini unutmayalım
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 27, 2018, 03:33:25 PM

Gerçekci olursak arkadaşın dediği gibi piyasadaki bir çok coin,token öylesine çıkarılmış basit bir ekipten oluşan basit projeler. Asıl temel taşı olan büyük projeler dışındakiler zaten zamanla yok olacaktır.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 27, 2018, 05:39:27 PM

Aynen sağlama projelerin ICO'suyla oluşturulan coinler şu sıralar piyasadaki çalkantılarla yıpransa da bir müddet sonra değerleri yükselecektir. Bize düşen sabır sabır sabır...

KodesCrew
Full Member

Activity: 406

View Profile
April 16, 2018, 03:56:24 PM

Biz gerçekçi oluyoruz da bu aralar yeni projeler feyk çıkıyor, iyi bir araştırma yapmak lazım. piyasalar çok bozuk. herkes bir yerden birşeyler kırpmaya çalışıyor.
dikkatli olmak lazım

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 16, 2018, 04:01:13 PM

Olayda bu değil mi zaten. Belirli coinler ve teknolojileri gözle görülür şekilde bir adım önde ve en çok gelecek vaat edenlerde bunlar. Bunları belirlemek ve inandıklarına yatırım yapmak piyasanın kuralı bir nevi.

fairy_person
Member
**

Activity: 61

View Profile
April 16, 2018, 08:42:31 PM

bence biraz realist bir yaklaşım olmuş diye düşünüyorum, bana kalırsa  bu kadar gerçekçi olmaya gerek yok, zira ona bakarsanız 1+1 40 mt2 daire, istanbulda 1 milyon TL,  yani realist bakarsanız en fazla 200-250 bin tl eder, o da konumu gereği malzemesi zaten 50 bin tl anca ediyor.
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 16, 2018, 09:16:08 PM

Bu projeler için bugünden kurulan ve gelecekte büyüyecek olan şirketler gibi düşünelim, geçmişte küçükten başlayan ama bugün devasa boyutlara gelmiş imrenerek baktığımız şirketler bir anda piyasaya çıkmadılar.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 16, 2018, 10:47:31 PM

bence biraz realist bir yaklaşım olmuş diye düşünüyorum, bana kalırsa  bu kadar gerçekçi olmaya gerek yok, zira ona bakarsanız 1+1 40 mt2 daire, istanbulda 1 milyon TL,  yani realist bakarsanız en fazla 200-250 bin tl eder, o da konumu gereği malzemesi zaten 50 bin tl anca ediyor.

Hocam enterasan bir bakış olmuş hoşuma gitti sonuçta gerçek değeri 100.000 tl olan daireler 400.000 tl ediyor çünkü talep var evet bu piyasada da bu algı neredeyse 5-10 kat daha buyuk bir etkide devam ediyor.
Ancak malesef ülkemizde ki emlak piyasasıda yani neredeyse rakip olacak!
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 16, 2018, 11:50:17 PM

Bitcoin’e LN geldikten somra Ethereım gibi kendine ait ozellik bulundurmayan birçok yokolacaktır zaten icoların çoğu bir işe yaramıyor
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 17, 2018, 08:55:30 AM

Bu konuda dediklerine katılıyorum hocam, bunu sıkça defa gördük bir coinle ilgili güncelleme v.s. yada coin yakma geliyor müthiş artıyor, dediğin gibi uzaya gidecek aya fırlayacak, laflar ortalıkta dolanıyor, yok gelecekte müthiş para edecek falan bir bakıyorsun aradan 1 ay geçmiyor tekrar geldiği fiyatı bırak dahada aşağısına inmiş, şuan piyasada teknolojiye yatırım yapan bilinçli yatırımcı olmadığı için rastgele yatırımlar yapılıyor, ama eninde sonunda bu piyasada gerçek yatırımcı kalacak o zaman işte teknolojisi güncel hayata uyarlanabilen ve teknoji kısmıyla insanlara fayda sağlayabilen gerçek altcoinler kalıcı olacaktır, mesela wolskwagen boşuna iota ile anlaşma imzalamadı, çok fiyatlanmadı dahaca ama saymış olduğunuz coinler de dahil hepsinin zamanı var, biz bu teknolojiye inanan insanlar olarak ama 3 ama 5 sene sonunda inşallah çok yukarı fiyatları görmüş olacağız, aynı zamanda rastgele çıkan projelerin de nasıl birer birer batarak, şirket kapattıklarını da göreceğiz.

jeda2000
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 12:36:36 PM

ICO ve altcoin çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Çoğu birbirinin taklidi ya da yapay öneriler sunuyor. Ama bu bir yerde patlayacak artık her önüne gelen proje geliştiriyorum deyip bir ICO ile fon toplayıp insanları aldatmamalı. Tabi insanlar da gerekli araştırmaları yaparak mağdur olmamalılar.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
April 17, 2018, 01:05:43 PM

Belirtmemiz gerekir bu thread'de, özellikle ilk birkaç mesajda çok hatalı yaklaşımlar var. Sadece bir avuç insanın ön görebildiği crypto piyasaları bütün dünyaya yayıldı. 1 dolardan 10,000 USD'a geldi Bitcoin ve bunu Roger Ver gibi birkaç tane dahi vizyoner hariç kimse tahmin edemedi.

Ama şimdi bakıyoruz, her köşe başında bir kripto uzmanı var, lütfen bu naif yaklaşımlara kanmayın Smiley Bir kurum bir açıklama yaptı altcoinler'in yüzde 99'u 3 yıl içinde çöp olacak gibisinden, insanların yüzde 99'u bunu kural olarak kabul etmeye başladı. Bu çok basit ve insanları aptal yerine koyan bir algı operasyonudur. Dünyada kripto piyasalarını tahmin edebilecek bir kurum olsaydı, şu anda dünyanın en büyük şirketi olurdu...

O yüzden bankalar ve siyasetçiler tarafından çıkarılan kara propagandaya kanmayın, muhteşem kripto projeleri var ve kriptolar fiat para sistemini çok büyük olasılıkla yerle bir edecek ve görüceksiniz 3. dünya savaşı çıksa bile Kriptolar yükselişe devam edecektir.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: