Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:08:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Chain !!!  (Read 652 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 13, 2018, 05:51:28 PM

arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714964938
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714964938
Reply with quote  #2

1714964938
Report to moderator
1714964938
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714964938
Reply with quote  #2

1714964938
Report to moderator
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 13, 2018, 06:20:10 PM

arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  
Çoktan paylaşıldı hocam. Bunu yazmaya ayıracağınız vakti sağ üst arama yerine sadece “bnb” yazsaydınız konuyu görür ve bu kadar yorulmazdınız Smiley
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 06:22:46 PM

Çoktan paylaşıldı hocam. Bunu yazmaya ayıracağınız vakti sağ üst arama yerine sadece “bnb” yazsaydınız konuyu görür ve bu kadar yorulmazdınız Smiley

kardeşim iyi oku istersen bnb konusu zaten var onu ben de biliyorum binance in  yaptığı duyuruyu paylaştım ben. eğer daha önceden paylaşıldıysa link yollayabilir misin ?
hekimogluburaketem
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 06:30:35 PM

Ben de twitterdan görmüştüm zaten elimde tutuyordum. %50 yakalamiş oldum. Kar realizasyonu sağlattı bana bu Smiley
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
March 13, 2018, 06:53:53 PM

kardeşim iyi oku istersen bnb konusu zaten var onu ben de biliyorum binance in  yaptığı duyuruyu paylaştım ben. eğer daha önceden paylaşıldıysa link yollayabilir misin ?

Bundan sonra kendi blockchain altyapı teknolojilerini geliştireceklerine dair açıklama yaptılar. O yüzden sağlam pumplandı.

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360001668872-Binance-Chain
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 06:59:43 PM

Süper olur binance chain farklı bir şey olur ve waves falan hikaye olarak bu gidişle eğer binance bunu gerçekleştirebilirse izle şenliği borsa namına bir şey kalmaz

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 13, 2018, 07:12:34 PM

Binance son günlerdeki olaylardan sonra kendini hızlıca toplamaya kararlı gibi. Bu gelişme çok süper olacak.

yobit.net is banned from signatures
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 13, 2018, 07:22:15 PM

Ne işe yarayacak yani öncekinden farkı nedir ?
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 13, 2018, 08:53:58 PM

Tweet ve açıklama da tam olarak ne işe yarayacağı ile ilgili bilgi yok yüzeysel düşünceler ve planlar yazılmış ama mutlaka BNB fiyatına olumlu etkisi olacaktır daha da.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 13, 2018, 09:18:04 PM

chainin tarihini falan vermemişler fakat şimdiden etkisini gösterdiyse tarihe yakın neler olur kim bilir birde bnb alt yapılı projeler çıkınca o zaman gör şenliği Cheesy
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 09:22:40 PM

chainin tarihini falan vermemişler fakat şimdiden etkisini gösterdiyse tarihe yakın neler olur kim bilir birde bnb alt yapılı projeler çıkınca o zaman gör şenliği Cheesy

açıklama geldiği anda bnb %50 pump yedi : d
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 13, 2018, 09:28:51 PM

Ben de okudum bu açıklamayı. Ama nasıl bir şey olacak, ne zaman olacak kafamda soru işaretleri var...
Uzun zamandır kullanıyorum Binance'yi. Az bir şey de almıştım BNB 80 binlerden. Hedefim 300 bin sat civarlarından satmak. Sonra düşerse yine alırım.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 13, 2018, 09:31:23 PM

Bugünki bnbdeki yükseliş bu yüzdenmiş.Resmi açıklamayı yaptılarsa kısa süre sonra yapar binance. Yazılımcı falan arıyorlardı bulmuşlar demekki.

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 13, 2018, 10:05:18 PM

Böyle bir zamanda artması gerçekten harika! Demekki iyi haberler geldikçe odak noktadaki coinler düşüşten bağımsız olarak artabiliyormuş. Bnb sepetimde bulunuyor hedef fiyatım 50$ suları. Dump piyasası başlamadan 15+ gösterilmişti yine olacaktır hatta geçecektir

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
March 13, 2018, 10:08:00 PM

Binance Chain diye bahsedilen coin kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı amaçlıyor, Türk websitelerinde haberi olmasada www.ccn.com üzerinde detayları bulabilirsiniz bunun dışında şu an kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen borsalar (Bitfinex, Binance), kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen coinler (Eos)

Bu tür büyük firmalar varken Waves gibi hantal projeler yem olacaktır, bu saatten sonra yükselmesi anca balinaların zevkine bağlıdır ama Waves 1.5 yıldır ortaya düzgün bir borsa koyamadı.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 13, 2018, 10:25:09 PM

Bir miktar yatırım yaptım binance a.  Bakalım neler olacak binance gerçekten piyasayı domine etti resmen bu haberden sonra bende binanceın. Bir borsa olarak zor durdurulacağını düşünüyorum hacmi zAten yüksek bir de bu olaydan sonra ben daha da yükseleceğini düşünüyorum hacminin bakalım neler olacak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 13, 2018, 10:25:12 PM

Binance merkezsiz borsasını kurarsa iyice yükselecektir.Tabi haliyle rakipleri biraz geride kalacaktır.Haberi bile fiyatlandı BNB'nin.Waves!in ve diğer merkezsiz borsaların bu rekabette kendilerini acil geliştirmesi lazım.Yoksa vaziyetleri kötü olur.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 13, 2018, 10:30:09 PM

Haber mükemmel. Binance coin gidişatı iyi yöndeydi şimdi daha iyiye gider. Artış hemen gelmiş haberden sonra. Hedef 25-30 dolar seviyeleri, orda çıkış yaparım fazlasını beklemek aç gözlülük olur zarar yaptırabilir
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 13, 2018, 10:33:56 PM

Bitfinex ve Binance gibi borsalar merkezsiz borsa adımları atarlarsa diğerleri Waves vs Etherdelta gibi olur.

Tabi diğer borsalarda aynı adımı izler kimse rüzgara karşı işemez.

Kısacası merkezsiz borsalar çıkmayacak, merkezi borsalar merkezsiz borsaya dönüşecek gibi duruyor...

Binance piyasaya yön verecek gibi.

Elde BNB tutmak lazım nisan ayında coin burn de var.

Bitcoin / Ethereum / Monero
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 10:46:54 PM

Anlasıldı Bınance bnbyı uçarcak helal olsn ıyı ıs yapıor adamlar en az 100 dolar bklıorm sene sonuna kadar
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: