Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:50:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: Binance Chain !!!  (Read 652 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 13, 2018, 05:51:28 PM

arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  
1715399455
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715399455
Reply with quote  #2

1715399455
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 13, 2018, 06:20:10 PM

arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  
Çoktan paylaşıldı hocam. Bunu yazmaya ayıracağınız vakti sağ üst arama yerine sadece “bnb” yazsaydınız konuyu görür ve bu kadar yorulmazdınız Smiley
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 06:22:46 PM

Çoktan paylaşıldı hocam. Bunu yazmaya ayıracağınız vakti sağ üst arama yerine sadece “bnb” yazsaydınız konuyu görür ve bu kadar yorulmazdınız Smiley

kardeşim iyi oku istersen bnb konusu zaten var onu ben de biliyorum binance in  yaptığı duyuruyu paylaştım ben. eğer daha önceden paylaşıldıysa link yollayabilir misin ?
hekimogluburaketem
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 06:30:35 PM

Ben de twitterdan görmüştüm zaten elimde tutuyordum. %50 yakalamiş oldum. Kar realizasyonu sağlattı bana bu Smiley
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
March 13, 2018, 06:53:53 PM

kardeşim iyi oku istersen bnb konusu zaten var onu ben de biliyorum binance in  yaptığı duyuruyu paylaştım ben. eğer daha önceden paylaşıldıysa link yollayabilir misin ?

Bundan sonra kendi blockchain altyapı teknolojilerini geliştireceklerine dair açıklama yaptılar. O yüzden sağlam pumplandı.

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360001668872-Binance-Chain
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 06:59:43 PM

Süper olur binance chain farklı bir şey olur ve waves falan hikaye olarak bu gidişle eğer binance bunu gerçekleştirebilirse izle şenliği borsa namına bir şey kalmaz

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 13, 2018, 07:12:34 PM

Binance son günlerdeki olaylardan sonra kendini hızlıca toplamaya kararlı gibi. Bu gelişme çok süper olacak.

yobit.net is banned from signatures
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 13, 2018, 07:22:15 PM

Ne işe yarayacak yani öncekinden farkı nedir ?
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
March 13, 2018, 08:53:58 PM

Tweet ve açıklama da tam olarak ne işe yarayacağı ile ilgili bilgi yok yüzeysel düşünceler ve planlar yazılmış ama mutlaka BNB fiyatına olumlu etkisi olacaktır daha da.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 13, 2018, 09:18:04 PM

chainin tarihini falan vermemişler fakat şimdiden etkisini gösterdiyse tarihe yakın neler olur kim bilir birde bnb alt yapılı projeler çıkınca o zaman gör şenliği Cheesy
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 09:22:40 PM

chainin tarihini falan vermemişler fakat şimdiden etkisini gösterdiyse tarihe yakın neler olur kim bilir birde bnb alt yapılı projeler çıkınca o zaman gör şenliği Cheesy

açıklama geldiği anda bnb %50 pump yedi : d
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 13, 2018, 09:28:51 PM

Ben de okudum bu açıklamayı. Ama nasıl bir şey olacak, ne zaman olacak kafamda soru işaretleri var...
Uzun zamandır kullanıyorum Binance'yi. Az bir şey de almıştım BNB 80 binlerden. Hedefim 300 bin sat civarlarından satmak. Sonra düşerse yine alırım.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 13, 2018, 09:31:23 PM

Bugünki bnbdeki yükseliş bu yüzdenmiş.Resmi açıklamayı yaptılarsa kısa süre sonra yapar binance. Yazılımcı falan arıyorlardı bulmuşlar demekki.

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 13, 2018, 10:05:18 PM

Böyle bir zamanda artması gerçekten harika! Demekki iyi haberler geldikçe odak noktadaki coinler düşüşten bağımsız olarak artabiliyormuş. Bnb sepetimde bulunuyor hedef fiyatım 50$ suları. Dump piyasası başlamadan 15+ gösterilmişti yine olacaktır hatta geçecektir

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
March 13, 2018, 10:08:00 PM

Binance Chain diye bahsedilen coin kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı amaçlıyor, Türk websitelerinde haberi olmasada www.ccn.com üzerinde detayları bulabilirsiniz bunun dışında şu an kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen borsalar (Bitfinex, Binance), kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen coinler (Eos)

Bu tür büyük firmalar varken Waves gibi hantal projeler yem olacaktır, bu saatten sonra yükselmesi anca balinaların zevkine bağlıdır ama Waves 1.5 yıldır ortaya düzgün bir borsa koyamadı.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 13, 2018, 10:25:09 PM

Bir miktar yatırım yaptım binance a.  Bakalım neler olacak binance gerçekten piyasayı domine etti resmen bu haberden sonra bende binanceın. Bir borsa olarak zor durdurulacağını düşünüyorum hacmi zAten yüksek bir de bu olaydan sonra ben daha da yükseleceğini düşünüyorum hacminin bakalım neler olacak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 13, 2018, 10:25:12 PM

Binance merkezsiz borsasını kurarsa iyice yükselecektir.Tabi haliyle rakipleri biraz geride kalacaktır.Haberi bile fiyatlandı BNB'nin.Waves!in ve diğer merkezsiz borsaların bu rekabette kendilerini acil geliştirmesi lazım.Yoksa vaziyetleri kötü olur.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 13, 2018, 10:30:09 PM

Haber mükemmel. Binance coin gidişatı iyi yöndeydi şimdi daha iyiye gider. Artış hemen gelmiş haberden sonra. Hedef 25-30 dolar seviyeleri, orda çıkış yaparım fazlasını beklemek aç gözlülük olur zarar yaptırabilir
Dogan86
Full Member

Merit: 140

View Profile
March 13, 2018, 10:33:56 PM

Bitfinex ve Binance gibi borsalar merkezsiz borsa adımları atarlarsa diğerleri Waves vs Etherdelta gibi olur.

Tabi diğer borsalarda aynı adımı izler kimse rüzgara karşı işemez.

Kısacası merkezsiz borsalar çıkmayacak, merkezi borsalar merkezsiz borsaya dönüşecek gibi duruyor...

Binance piyasaya yön verecek gibi.

Elde BNB tutmak lazım nisan ayında coin burn de var.

Bitcoin / Ethereum / Monero
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
March 13, 2018, 10:46:54 PM

Anlasıldı Bınance bnbyı uçarcak helal olsn ıyı ıs yapıor adamlar en az 100 dolar bklıorm sene sonuna kadar
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 13, 2018, 11:03:21 PM

Açıklamayı yaptıktan sonra sağlam pumplandı zaten, binance coin elde tutulması gereken coinlerden bundan sonra da sırtı yere gelmez denebilir
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 13, 2018, 11:57:17 PM

Arkadaşlar gaza gelip yüklenmeyin.Açıklama fiyatlanmış bir kaç gün toparlanma sürecine girer sonra alırsınız alıcaksanız. Ha ben bu token daha "cent" ler ile satılırken açılan konuyu görünce "borsa coini kendi blockchaini bile yok niye artsın" demiştim. Ağzıma sıçmadıkları kaldı.  Cheesy
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 13, 2018, 11:59:16 PM

Tüm borsalar merkezsiz olma yolunda ilerliyorsa bu piyasaya yasak getirileceğini dusunuyorlar.. Kimse durup dururken kârini azaltmak istemez.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
March 14, 2018, 01:26:30 AM

Şu anki piyasanın gerçekten merkezsiz olan bir borsaya ihtiyacı var, Bitfinex ve Binance bunun farkında olduğu için erkenden böyle bir adım atmanın peşine düşmüşler fakat benim markettiğim şey farklı zincirlerdeki tokenler nasıl takas edilecek? Örneğin EtherDelta merkezsiz bir borsa ama sadece Ethereum tabanlıların satışını yapabiliyor.
HCRT
Full Member

View Profile
March 14, 2018, 02:37:29 AM

Şu anki piyasanın gerçekten merkezsiz olan bir borsaya ihtiyacı var, Bitfinex ve Binance bunun farkında olduğu için erkenden böyle bir adım atmanın peşine düşmüşler fakat benim markettiğim şey farklı zincirlerdeki tokenler nasıl takas edilecek? Örneğin EtherDelta merkezsiz bir borsa ama sadece Ethereum tabanlıların satışını yapabiliyor.

Aynen öyle hocam valla binance a helal olsun adamlar tam güven veriyorlar daha da güven oluşturacaklar sonradan girdiler ama piyasanın lideri oldular adamlar

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 14, 2018, 05:28:05 AM

Tüm borsalar merkezsiz olma yolunda ilerliyorsa bu piyasaya yasak getirileceğini dusunuyorlar.. Kimse durup dururken kârini azaltmak istemez.

gördüğüm en mantıklı yorumlardan bir tanesi bende katılıyorum size. neden durduk yere adam karını azaltsın kesin altından bi boklar çıkacak ama kokusu yakındır bakalım ne gelişmeler bekliyor bizi kriptopara piyasasının yılı 2018 olacak dediler ama daha 3 ay oldu bir boğa sezonu bile geçirmedik  Grin
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
March 14, 2018, 06:26:52 AM

Binance ilk çıktığından beri hep öncü oldu ekip çok çalışkan sene sonu rakamları konuşulmaya başlandı ve iyi kazandıracak gibi duruyor. Zaten hacim den de anlaşılacağı gibi herhangi olaganüstü bir durum olmazsa yürür gider gibi duruyor.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 14, 2018, 07:03:44 AM

bnb lokal  bi coin diğer borsalarda işlem görmeyen ve görmeyecek bir coin yatırım yapılırmı bilmem ama sağlam bi coin bazı zamanlarda btc düşerken bnb pumplanıyordu sağlam olduğunu güvenilir bir liman olduğunu ispatlamaya çalışıyordu ama şu son 2 aylık dönemdeki btc düşüşünde bu liman olma özelliğini koruyamadı normal olarak şuan yükselişe geçti bence iyi haber

jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 14, 2018, 09:07:22 AM

abi binace eğer kendi chainini kurarsa , bir sürü ico yolda söyleyim ben. BNB chain kullananlara borsa da listelenme diye ayrıcalıkta yaparlar cunku.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 14, 2018, 09:33:01 AM

bnb lokal  bi coin diğer borsalarda işlem görmeyen ve görmeyecek bir coin yatırım yapılırmı bilmem ama sağlam bi coin bazı zamanlarda btc düşerken bnb pumplanıyordu sağlam olduğunu güvenilir bir liman olduğunu ispatlamaya çalışıyordu ama şu son 2 aylık dönemdeki btc düşüşünde bu liman olma özelliğini koruyamadı normal olarak şuan yükselişe geçti bence iyi haber

Hocam geçmişte çok örneği var borsa hack olaylarının bu sebeple ne olursa olsun borsa coinlerine yatırımdan büyük pay ayrılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu bnb'nin göğe çıkamayacağı anlamına gelmez ama dakikalar içinde sıfırı görme olasılığı fazla.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 14, 2018, 11:27:22 AM

abi binace eğer kendi chainini kurarsa , bir sürü ico yolda söyleyim ben. BNB chain kullananlara borsa da listelenme diye ayrıcalıkta yaparlar cunku.
Bunu yazmaya geldim bu coin ortamı süper aslında tek bir haberle dengeler değişiyor sonra haberin gerçekleşmeye başlamasına bir kaç gün kala fena dumplanıyor coinler sistemdeki paranın yüzde 50 si hodl oluyor sonra 6 ay kilit sonra bir gazla paranı kurtarıyorsun ama adamlar x5 yapmış oluyor... BNB denen coini 1-2 dolarlarda almamak hataydı Binance kullanan insan için ama şimdi 10 dolarda olan coini almamakta hata olacak mı göreceğiz şahsen ne zaman bir coine x50 to the moon rocket denirse o coin bir daha düzelmiyor athsininden sonra :/ Vurup kaçın düzeltmede gene alın gene vurup kaçın yoksa Hodl günleri ızdıraplıdır ...

Not : Hodler ... :/
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 14, 2018, 11:55:39 AM

güzel haber merkezsiz hale gelince sanıyorum artık çin veya başka bir ülkenin kararlarından etkilenmez.buda devamlı çalışan ve olumsuz açıklamalarla yerle bir olmayan bi borsa coinin demek olacaktır.yani bnb'yi ucuzdan alanların ellerinde bekletmesi çok mantıklı duruyor.ama bu fiatlardan daha ne kadar ileri gider kestiremiyorum.bi düzeltme gelirse azda olsa faydalanırım bende
KemalSayar
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 12:04:01 PM

binanceyi uzun zamandır kullanıyorum. gerçekten geleceğin en önemli borsası olacaktır. Bu konuda da gereken herşeyi yapıyorlar
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 14, 2018, 01:20:13 PM

binance nedense bana itici geliyor.
şunu waves veya kucoin yapsaydı daha heyecanlanırdım. ama binance yapınca sanki bir sakatlık olacakmış gibi geliyor.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 14, 2018, 01:41:36 PM

Binance her türlü calışıyor iyi bir borsa sitesi bnb almak daha kısmet olmadı ama alınabilcek bi coin kesinlikle tavsiye ederim bende.

oxonhu
Full Member

Merit: 111

View Profile
March 14, 2018, 03:02:16 PM

binance en çok kullanılan exchangelerden bitanesi. Son hacklenme olayı ile sistemi dha güvenli hale getirmek için kendi blockchainlerini kurmayı planlıyolar. Binance için büyük bi adım market için de güzel bi adım oldu. Volume çok yüksek ve BNB ile ödeme yapıtğınızda çok az fee ödüyosunuz. 6-7 ayda buraya gelmesi zaten müthiş bişi bide bu blockchainle kendilerini update etmeleri BNB nin uzun dönemde çok kar bırakacağının haberi. Binance istediğiniz fiyattan alın uzun dönemde zarar etmeyeceğiniz bi token. Sürekli kendilerini yenileyen daha iyi işler çıkarmaya çalışan tüm token/coinler uzun dönemde kazandırır.

Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
March 14, 2018, 03:09:28 PM

binance bana hiç itici gelmiyor bazı arkadaşların aksine adamlar güvenlik için çabalıyor birşeyler ortaya koymaya çalışıyor güvenlik zaafiyetlerini gidermeye çalışıyorlar binance'dan ben umut doluyum gelecekte borsalarda ciddi bir yeri olacaktır
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
March 14, 2018, 03:58:05 PM

Google, Amazon, Microsoft gibi şirketler daha da büyümek için başka pazarlara girdiler ve bazılarında başarılı oldular bazılarında olamadılar. Binance'te kendini bu piyasanın devi olarak görüyor anlaşılan.

Piyasada çok fazla platform projesi var, o yüzden herkes kendi iyi bildiği işi yapsa daha iyi olur bence.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 14, 2018, 06:04:50 PM

Ben buldum falanmi sandin bunu kardes? Heyecanlada yazmissin Smiley Neyse iyi niyetlisin en azindan. Yalniz Binance guven kaybetmeye basladi bunu goz ardi etme derim.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 14, 2018, 06:23:01 PM

ya bunu 2 dolarken falan almıştım. ne yükseldi bir ara şimdi yine çılgın atmaya başlamış şöylek durduk yerde çılgın atan coinler her zaman ilgimi çekiyor. almadım tabi. yükselen bir şeye atlayacak kadar yüreğim yok. sonra kalp dayanmıyor.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
March 14, 2018, 06:37:50 PM

BNB bir süredir trend bir konumda bunun ilk sebebi bence kendi borsasında yaptığı fee ücreti indirimi. Şimdiki bu gelişmeler ile kendine daha iyi yerler de de bulabilir; tabi düşüşlerin sonu gelirse.

SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 14, 2018, 06:52:08 PM

Binance piyasanın lideri olmak için atılım yapıyor. Diğer büyük borsalar ayak uydurmazlarsa hacmin çoğu binanceye gelecek.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 14, 2018, 07:00:54 PM

Binancenşn merkezsiz borsa olma yolunda adım atacak olması sebebiyle Binanca coinde değer artışı olması muhtemel sonuç. BNB'nin fiyatı dahada yükselebilir.
faatipoke
Full Member

Activity: 321

Token That Will Transform The Venture Capital Mark

View Profile
March 14, 2018, 07:21:40 PM

Binance coin yani BNB alış satışlarda komisyonu azaltmak amacı ile kullanılıyordu. Kendine ait bir blok zincirine sahip olunca ne değişecek? Ekstra hangi işlev için kullanacağız? Bence fazla abartılan bir konu bu. Eğer Binance ekibinin aklında ilginç fikirler yoksa gereksiz olmuş. Bir coinden birkaç farklı meziyet beklemek yanlış ve gereksiz bence

baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
March 14, 2018, 07:33:25 PM

Binance Chain diye bahsedilen coin kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı amaçlıyor, Türk websitelerinde haberi olmasada www.ccn.com üzerinde detayları bulabilirsiniz bunun dışında şu an kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen borsalar (Bitfinex, Binance), kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen coinler (Eos)

Bu tür büyük firmalar varken Waves gibi hantal projeler yem olacaktır, bu saatten sonra yükselmesi anca balinaların zevkine bağlıdır ama Waves 1.5 yıldır ortaya düzgün bir borsa koyamadı.
Elinde hazır çok büyük kitle olan binance varken diğer hiçbirine laf düşmeyecektir bence burda, merkezsiz borsa işini ne zaman yaparlar bilmiyorum ama o tarih waves gibilerin bittiği tarih olucaktır muhtemelen, waves onca zamandır bekletiyor aylar önce yapması lazımdı şimdi binanceın önüne geçsin de görelim.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 14, 2018, 08:00:13 PM

bende geçen gün elinde bnb tutan ilk 500 bin kişiye enj verecekler diye az biraz aldım. adamlar gerçekten coinlerini uçurmak için ciddi çaba sarf ediyorlar. böyle giderse binance uzun süre zirveden inmez. umarım aynı kaliteye poloniex te ulaşır. neredeyse 1 yıl oldu ve hala eski kalitesine ulaşamadı
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 14, 2018, 08:08:40 PM

Binance yaşadığı olumsuzlukları çabuk atlattı sanki. Bu kadar çok saldırı altında olup da, büyüyerek bu olaylardan çıkmak ciddi anlamda şans, bilgi ve beceri ister. Binance güven veren bir borsa. Şimdiye kadar yaptığım işlemler de bir sıkıntı görmedim. BNB kendi zincirine geçmesi muhakkak bir pump yaşatacaktır. Ama biraz bekleyip Dump olmasından sonra girmek sanki daha kazançlı olacak gibi.

agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 14, 2018, 08:24:34 PM

binance nın bu haberi, bnb koini önemli oranda etkiledi, bu haberle birlikte bnb nin fiyatı arttı,
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
March 14, 2018, 09:02:38 PM

bu tip bir zincir çıkarma yaklaşımını doğru buluyorum, sebebi ise blok zincirin, kırılamaz, hacklenemez, aldatılamaz olmasıdır, bu yüzden bu tip girişimleri destekliyorum
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 14, 2018, 10:01:51 PM

binance kendine ait, yani şahsına münasır bir blok zincir çıkarması çok ama çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum, şu anda piyasa düşük ama ilk etapta 1000 doları görecektir binance,
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
March 14, 2018, 11:18:31 PM

adamlar dogru adımlar atarak neler başarabiliceklerini kanıtlıyolar daha neler gelir neler bu bnb den takip ediniz
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
March 14, 2018, 11:22:21 PM

Binance Chain çıktıktan sonra piyasadaki merkezsiz borsaların çoğu yokolacaktır diye düşünüyorum. Şu anki coinler (Waves, Bitshares vb.) bu durumdan çok etkilenecek ve kendilerini yenilemezlerse yok olma seviyesine kadar gelecekler bence.. Bitfinex ve Binance'nin merkezsiz borsası varken kimse coinlerin merkezsiz borsasını kullanmaz.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Dogan86
Full Member

Merit: 140

View Profile
March 15, 2018, 12:09:55 AM

Biraz daha düşündüm de...

Yani ortada milyar dolarlık bir borsa var ki Poloniex bile 400 milyon dolara satıldı.

Merkezsiz borsa fikri ve kendi zincirine taşınan coini...

Yani bu şekilde giderse Ethereumun bir altına yerleşir mi dersiniz ?

Adamlarda para ve ekip var.

Ethereumun smart contract özelliğini alırlar devasa bir borsaları da var...

Bilemiyorum Altan....

Her ihtimale karşı bir miktar yatırım yaptım bu seviyeden.

Bitcoin / Ethereum / Monero
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
March 15, 2018, 12:54:53 AM

Binance coin kendi blokzincirini oluşturur ve merkezsiz borsa yaparsa tercih edilme olasılığı çok yüksek. Haberi bile BNB’nin fiyatını yükseltiyorsa, söylediklerini gerçekleştirirlerse BNB’nin fiyatının ne kadar yükseleceğini öngörmek güç.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 15, 2018, 08:51:02 AM

Bu haber beni gerçekten de sevindiriyor. Böyle şeylere ihtiycımız var belki bir furya başlar ve örnekleri çoğalır. Çoğu insan bunun waves ve diğerlerine negatif etkisi olacağını söylüyor ama belki bir furya başlar herkes merkezsiz ne demek miş daha rahat kavrayıp yatırımlarını böyle platformlara çekmeye başlarlar.
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
March 15, 2018, 09:36:36 AM

Waveslerden komple çıkmısken boyle bir haber gormek baya komık oldu, dogru kararlar aldıgımı gormek sevındırıcı. Waves ha oldu ha olacak dıye dıye 6 aydan fazla elde tuttuk, alın sıze merkezsız borsa, alın sıze kendı zıncırı, bınance supurur bunu yaptıgında.
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
March 15, 2018, 09:41:31 AM

Merkezsiz borsa olmaları çok iyi olucaklar hacimde zaten birdeler merkezsiz borsada açılınca çok rahat katlıyıcaklar hacimlerini
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
March 15, 2018, 11:07:01 AM

Bitfinex den sonra binance da merkezsiz borsa kararı aldı.
Hali hazırda çalışan bitshares ve waves var. Ortaya bir fark koymaları lazım.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
March 15, 2018, 11:58:33 AM

BNB BİNANCE tarafından merkezsiz borsa kurulmasa da çok ama çok artacağını beklediğim bir coindi. Şimdiyse çok daha yukarılara çıkacağını düşünüyorum. 2018 sonlarına kadar BNB ciddi atak yapacak, 100 dolar bandını zorlayacaktır diye düşünüyorum.

Bir diğer konuya değinirsek BİNANCE ve BİTFİNEX gibi büyük çapta borsaların merkezsiz borsaya dönüşmesi, biz merkezsiz borsa kuruyoruz deyip milleti tokatlayanların da önünü tıkayacaktır. Özellikle de BİNANCE gibi şu anda piyasada at koşturan bir borsanın merkezsiz borsa haline gelmesi bu konuda yalandan proje üretmek isteyenlerin önünü tıkayacaktır. Sonuç olarak bu tür gelişmeler kripto piyasasının işine yarayacak olumlu gelişmelerdir.
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
March 15, 2018, 12:20:12 PM

Binance'ın merkezi olmayan borsa kurması en çok onları rahatlacaktır.
Fon koruma riski yok, alım satım arasına gir komisyonu al en temiz iş.

Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
March 15, 2018, 01:23:04 PM

Bitfinex den sonra binance da merkezsiz borsa kararı aldı.
Hali hazırda çalışan bitshares ve waves var. Ortaya bir fark koymaları lazım.

Hocam Waves var ama waves kendisi ne ki çıkardığı tokenler o olsun waves tabanlı projelerin hepsi genel olarak tutmuyor maalesef umarız bu değişir de binance ile merkezsiz borsaların bir miktar düzelimi sağlanır
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
March 15, 2018, 01:26:13 PM

Merkezli Borsalar içinde en fazla güven veren bana binance oldu kullanıcı dostu zArarları gidermeye çalışıyor şimdide bizi etherdelta ve forkdelta belasından kurtarmaya çalışacaklar sanırım inşallah başarılı olurlar

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 15, 2018, 02:32:35 PM
Last edit: March 15, 2018, 03:04:40 PM by lossnet

G20 zirvesi bitsin de BTC biraz toparlansın. Binance güzel bir duyuru yaptı, merkeziyetsiz tarafa geçeceğini bildirdi. Güvenlik endişelerini de bir nebze hafifletti.
Fakat BNB fiyatlaması istenen düzeyde olamadı. Global kripto hacmi aralık ayındaki seviyelere tekrar döner ve hatta geçerse (1 trilyon USD gibi), bunun kaymağını en çok BNB alır.
BNB'nin olması gereken nokta 50 USD'dir.
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
March 15, 2018, 02:36:37 PM

Genelde hep Binance açısından bakılmış. Binance da işlem gören oax var. Zaten hacmi düşük tokenlardan biriydi, çalışkan bir ekibe sahip fakat belki de ipi ilk çekilen merkezi olmayan borsa projesi olacak.

Nasit uygun
Member
**

View Profile
March 15, 2018, 03:55:04 PM

binance borsasinin merkeziyetsiz olmasi kriptopara piyasasi acisindan devrim olur. caliskan ve saglam bi ekibi var. wavesin 2 yilda yapamadigini adamlar 6 ayda yapabilirler bence.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 15, 2018, 10:01:22 PM

Binance borsasına güven tam olduğu surece birde ustune bu merkeziyetsiz borsa olayı ile bnb de değerini artıracaktır. Yukarda bir arkadaş yazmış bu dolandırma olaylarida bu gelişmeyle sanki azalacak gibi. Bnb piyasa duzelince en az 50 dolara yükselir gibi. Şuandan almak var daha sonra pişman olmamak için.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
WesternCowboyBibop
Newbie
*

Activity: 69

View Profile
March 15, 2018, 10:06:36 PM

haberi şimdi görünce geçen günkü anlamsız pump anlamlı hale geldi Smiley
kesh.zombie
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 16, 2018, 01:37:32 PM

binance sürekli çok güzel işler yapıyor gerçekten.bu da bnbnin fazlasıyla değerlenmesini sağlayacaktır ileride.merkezsiz borsa hamlesi nasıl olacak merakla bekliyoruz.

,........
gulubal
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 2

( https://www.sterlingsovereign.co.uk/)

View Profile
March 17, 2018, 05:31:10 AM

adamlar göz göre göre uçuşa geçiyorlar valla helal olsun

Sterling Sovereign (STSO) (https://www.sterlingsovereign.co.uk/) used for business, hotel or flight booking
surenettej
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 17, 2018, 06:06:29 AM

binance yaptı yine yapacağını hack olayını unutturdu yıl sonuna kadar beklentim büyük
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 17, 2018, 12:08:40 PM

binance chain cok saglam bi sey olacak gibi geliyor bana. bu sebeplede bnb ilk10da yerini alabilir. ethereuma neoya bi alternatif cikacagini dusunuyorum binance chainin.

buttons252
Full Member

Merit: 104

View Profile
March 17, 2018, 07:34:06 PM

Binance Chain çıkarsa gerçekten binance koin için bir patlama olur düşüncesindeyim, düşünsenize binance kalitesi, merkezsiz zincir farkıyla, düşüncesi bile uçuruyor adamı
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
March 17, 2018, 07:35:38 PM

Binance chain için rakam vermek zor ama marketcapde zaman içinde ilk 5 i zorlayacağını düşünüyorum. Ciddi manada yatırım yapmayı düşündüğüm birkaç coinden biri.

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 17, 2018, 07:48:12 PM

merkezi olmayan borsalar zaman icinde yayginlasacak. merkezi borsalar yeterince guvenli degil. binance bunu en iyi sekilde yapacaktir.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
March 17, 2018, 07:56:05 PM

Binance cidden müthiş işler yapıyor. Giderek işleri genişletiyor. Bence piyasada tek olmaya kararlı. Giderek hacim de artıyor saçma sapan bir bot probleminden çok etkilenmedi. Krizi çok iyi yönettiler ve alınlarının akıyla çıktılar bu olaydan da. Bence elde mutlaka bnb tutmak gerekiyor daha çıkalı ne kadar oldu zaten giderekte büyümeye devam ediyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
March 17, 2018, 07:58:52 PM

Az kazandılar ya bir kendi zinciri eksikti onu da yapsınlar bakalım. Ama binince gerçekten baya başarılı bir borsa oldu. Bakalım umarım böyle devam eder.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
sealofsun
Sr. Member

View Profile
March 17, 2018, 09:12:19 PM

Dump gelsede çok düşmüyor binance coin. Sevmemin tek sebebi ve yatırımımın bir kısmı bnb üzerinde. Gelişmeler ve güzel haberler sayesinde dump treni gelse bile yükselebiliyor. Fazla bi beklentim olmasada şuan çoğu coinden güvenli
frarslan
Member
**

View Profile
March 18, 2018, 11:12:34 AM

Haber güzel. binance kendi coininin arkasında duruyor. Bu projesini daha da geliştirecek. Herkese güven veren bir borsa. Sonuç olarak BNB nin değeri baya artacak ileride.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
March 18, 2018, 11:14:08 AM

Benimde altcoinlerde hareket başladığında ilk girmeyi düşündüğüm coinlerden biri. Yol haritası falan biraz netleşirse tutamazsınız.

alpoahmo
Full Member

Merit: 125

View Profile
March 18, 2018, 02:08:44 PM

Benimde altcoinlerde hareket başladığında ilk girmeyi düşündüğüm coinlerden biri. Yol haritası falan biraz netleşirse tutamazsınız.

Aynen öyle kardeşim kaçırma bence kademeli almaya başlamalısın.Bak alttan yavaş yavaş topla düşerse maliyet düşürürsün.Daha çok yolu var bu bnb nin toplamak şart.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 18, 2018, 02:11:11 PM

tamam bende bnb hodlerim. tamam haber güzelde. piyasanın böyle boka bastığı bir zamanda bu haber verilirmi allah aşkına. milyar milyar dolarlık şirketleri yönetiyorlar böyle basit hatalar yapıyorlar.
hayret etmekten başka yapacak bir şey yok.
alpoahmo
Full Member

Merit: 125

View Profile
March 18, 2018, 02:15:06 PM

tamam bende bnb hodlerim. tamam haber güzelde. piyasanın böyle boka bastığı bir zamanda bu haber verilirmi allah aşkına. milyar milyar dolarlık şirketleri yönetiyorlar böyle basit hatalar yapıyorlar.
hayret etmekten başka yapacak bir şey yok.

Sorma ya buna bende uyuz oldum.Piyasa batarken güzel haber mi verilir.Düzelene kadar unutulup gider.Bekle piyasa düzelsin ver bu arada çalışmalarına da devam et
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 18, 2018, 02:18:57 PM

Binance borsa olarak taktire şahayen bir borsa olma yolunda devam ediyor benim gözümde, yani BNB ile zate nbüyük bir yol kat ederken işlem hacmi açısından güzel bir borsa zaten.. Ama Bu BNB nin kendine has bir zincir haline gelecek olmasıda gayet şık bir hareket olmuş bazı arkadaşlarımız ne işe yarayacak diye sormasına karşın yeni yeni bir çok zincirin ortaya çıkaması benim gözümde bu piyasaya canlılık getireceğini inanıyorum..
RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 18, 2018, 02:20:45 PM

Umarım yakın zamanda binance bu hamlelerini hayata geçirmeyi başarır.Gerçekten adamlar şuan piyasanın büyük bir bölümüne hakim olmasına rağmen durmaya niyetleri yok gibi kendilerini yeniliyorlar.Bu çok güzel bir şey.

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 18, 2018, 02:22:53 PM

güzel bir gelişmeye sebep olacak gibi görünüyor binance kendi güven duygusunu kaybetmek istemiyor ve farkını ortaya koymaya çalışıyor her zmanki gibi umarım iyi olur
Mugur2
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 18, 2018, 02:50:18 PM

Bu adamların bu kadar yükseleceği belliydi, zamanında BNB alın diyenleri dinlemediğime o kadar pişmanım ki önceki mesajlarda söylenildiği gibi merkezsiz bir sisteme geçiş yaparlarsa rakip borsalarla aralarındaki farkı çok çok daha fazla açacaklar gibi görünüyor.
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
March 18, 2018, 04:14:20 PM

Genel olarak piyasa düşüşteyken binanceın bu şekilde bir çıkış yapması adamların ne kadar sağlam olduklarını gösteriyor bence piyasayı domine etmeleri yakındır.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 18, 2018, 04:32:38 PM

Bu haberden sonra 110-120k yı gördü ve deli gibi çalkalanmasına rağmen piyasa, nerdeyse hiç düşmedi gerçekten sapasağlam duruyorlar, 2 aydır düşüşlerden en az etkilenen coinlerden biri de bnb oldu elimdekilerden, bakalım ilerde hedef büyük.
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
March 18, 2018, 05:32:08 PM

bnb btc bazinda her zaman kazandirmistir ama nereye kadar. istedigi kadar olumlu seyler yapsin binance yoneticileri piyasa kan agliyorsa eninde sonunda bnb de zarar ettirecektir. kacisi yok.  chain yapacak olmalari guzel. fiyatina ne kadar yansir bilemeyiz. uzun vadede belli olur bu isler.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
March 21, 2018, 09:51:05 AM

sizcede binance müthiş birşey değil mi

resmen bu piyasaya renk kattılar
eskiden sadece poloniex ve bittrex kullanıyorduk bittrexide pek sevmezdik poloniex mobil uyumlu olduğu için daha çok severdik ve kendi kendimize düşünürdük bu adamlar günde milyonlarca dolar kazanırken neden bi mobil uygulama yapmıyorlar diye

sadece düşünmek ile kalmayıp vizyonunu hayata dönüştüren bi ekip tarafından binance kuruldu mobil uygulama, düşük komisyon tutarları ve referans sistemi ile 5-6 aylık süre içerisinde piyasanın gözdesi haline geldi ve ilk sıralara yerleşti.

adamlar kampanyalar yaptılar araba ödülü airdroplar daha neler neler yaptılar...

2 kez kapandı kapanacak dedik her defasında daha güçlü bi şekilde geri döndüler hackerleri bulanlara ödül vereceklerini söylediler halktan yardım istediler çünkü onlar bizi rakam olarak değil insan olarak görüyorlar...

Şimdide Binance Chain Devrimi ile karşımızdalar...

tüm servetimi (evi arabayı satıp bastım)

hedef 47.96 USD  Grin
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 21, 2018, 09:53:32 AM
Last edit: March 21, 2018, 10:08:44 AM by torrentco

gercekten eger başarabilirlerse vaat ettiklerini bir zamanlar 9 dolardı diye torunlarımıza anlatabiliriz.
100-200 neyse alıp atmak lazım evladiyelik.

edit:
yukarıdaki postu okuduktan sonra yazıyorum.
evi arabayı basıp almam hiçbir koini bitcoin dışında ama illa btc dışında ikinci bir koin seç deseler bende sanırım bnb derdim ev araba basmak için Smiley
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: