Bitcoin Forum
April 26, 2024, 11:29:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: .  (Read 535 times)
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
March 17, 2018, 07:57:17 AM

Surekli takip edebiliyorsaniz yaptiginiz is mantikli, sizin yaptiginin seklinde riski var tabiki. Trade islemleri boyledir, Bazen bazilarini duserken cikip daha alttan tekrar almak da olabilir, sahsen ben o kadar vakit ayiramadigim icin bu islere pek girmiyorum, sadece arada pump yiyebilecek olanlar 30% fazlasiyla satis emriyle bekliyorlar

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
March 17, 2018, 08:58:39 AM

Surekli takip ederek yeni cikacak saglam coinlerin pesinden gitmek en iyisi. Bu da iyi arastirmalar gerektiriyor.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 17, 2018, 03:59:25 PM

Gerçekten mantıklı bir hamle ki bir çoğumuzun da bunu yapması lazım ve gerçekten bilmemiz gereken öncelikli şey elindeki bitcoini satmadigin sürece ne kâr etmişsindir ne de zarar. Bunu aklimizdan çıkartmamak lazım
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 06:56:39 PM

Bitcoinin piyasası altcoinkerin piyasasını da etkiliyor ve Bitcoin 1 birim düşerse altcoinler 3 birim değer kaybediyor altcoinlere borsalarda işlem görmeden yatırım yapmadan önce Bitcoinin nasıl bir havada olduğunu iyi anlamak gerek yoksa altcoinlerde zarara uğratabilir kısa vade için ama uzun süre yatırım düşünenler için zaten sorun yok.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 17, 2018, 07:25:51 PM

Lütfen trade history nizi atabilir misin bu sığ yorumların başlangıç seviye akıl vermelerin %1 ihtimal başarılı bir geçmişi olduğunu inanmıyorum. Başarı kıstasım bahsettiğiniz yüksek skalalardan

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 17, 2018, 08:05:12 PM

Yazdıklarınız herkesin bildiği şeyler neredeyse bunları yapmak kazanmak için ilk adımı sağlıyor. Gerisinde neler yaptığınız ayı sezonunda bile kazanmanızı asıl açıklayan şey olacaktır.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 09:12:42 PM

benim genel mantığım şudur ki her hangi bir coin yukarı veya aşağı hareket ediyorsa kolay kolay almamaya çalışıyorum genelde bu hareketlerin ardından gelen sabitlikte almaya çalışıyorum
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
March 17, 2018, 09:47:31 PM

1- BTC alıp satmıyorum. Projesi sağlam alt coinleri alıp satarak eldeki BTC miktarını artırıyorum.
2- Sağlam coinleri borsaya girer girmez alıyorum.
3- Sağlam ICO ları takip ederek bunlara yatırım yapıyorum.

Trade History geçmişimi yollamak isterdim ama ayıp kaçar Smiley

Bende bu tarz bir politikanın başarlı olabileceğini düşünüyorum. Dandik icolar oluyor ancak harbiden çok sağlam icolarda var bulmak lazım vakit harcamak gerekiyor.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 09:54:42 PM

Harbiden senin yaptıklarınla onların yaptıkları arasında ne fark var? Ayrıca bu işler tamamen şans işi, sana iyi şeyler denk gelmiş bazen projeler ne kadar iyi olursa olsun değerlenmeyebiliyor.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 17, 2018, 09:58:22 PM

Eskiden trade yaparak para kazanmak daha kolaydı, artık balina sayısı mı arttı yoksa uyandılar mı anlamadım gerçekten piyasayı yiyen yiyene
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 17, 2018, 10:02:09 PM

aferin hocam, en akkıllı senmişsin, akıllı değil yalnız dikkat edin akkılllı, yani bunu bir marifet olarak görüp insanlara bu şekilde bir üslupla yaklaşmayı açıkçası doğru bulmuyorum ben
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
March 18, 2018, 07:50:17 AM

Konuyu açan arkadaşın yorumlarına katılıyorum çok doğru söylemiş ben de bunu uyguluyorum da anlamadığım şey şu: Bitcoinin ve ethereumun normal değere gelmesi maksimum 2 ay demiş de normal değer ne acaba onu çözemedim ? Şu an olduğu değerler mi yoksa %50 fazlası mı net olarak kaç dolar yani ?
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
March 18, 2018, 08:01:49 AM

Birileri elbet kazanacak zaten trade en cok boyle zamanlarda kazandirir bana gore ama dogru zamanda dogru yerde olursan tabi. Akside mumkun zararina satis yapmayin..
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
March 18, 2018, 08:15:07 AM

ben bu dump döneminde ağlamamak için sepetime dokunmuyorum. Çünkü ne ile sonuçlanacağını hiç kimse tahmin bile edemiyor. düşüş bitti mi? düzeltme mi? çıkış geliyor mu? yoksa 6 k lara hatta 4 k'ya kadar inecek mi btc'nin fiyatı?
Onun yerine eth alarak bounty'ler dağıtıldıktan sonra döner parasına satılan tokenleri topluyorum. bilmem belki elimde patlar. fakat sıkıntı yok ico fiyatının 10'da 1'ine toplamaya çalıştığım için kafam biraz daha rahat oluyor.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 18, 2018, 02:29:24 PM

vallaha şu ara para yapabiliyorsanız allah bin bereket versin ne diyelim. ama siz yinede ico lara falan dikkat edin şu aralar çıkan ne yıldız projeler ne icolar dolar bazlı yarı fiyattan açılış yaptı.
dikkatli olun yani. bol kazançlar size.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
March 18, 2018, 05:08:37 PM

tebrik ederim herkesin kaybettiği piyasada kazanmak zor iş hele piyasa bu haldeyken yan stratejinizi uygulamaya çalışıcam işe yarayacak mı gerçekten göreceğiz
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
March 18, 2018, 07:03:16 PM

Bence kişiye göre değişir bu olay. Konuyu açan arkadaş altcoinlerden kar edip bitcoin veya ethereumda parayı toplamak istemiş ama bazen dolar bazında işlem yapıyorum ben dolar olarak iyi kar elde ettiğimde nakite çeviriyorum.
SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 09:10:45 PM

Bitocin de temel kural piyasaya uygun yorum ve yatırım yapmak bu kurala uyan kazanır
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
March 18, 2018, 09:17:47 PM

valla piyasa öyle bir durumdaki en sağlam icolar bile ico fiyatı civarında hatta altında borsaya giriş yaptı. credits, tomo, electrify gibi sağlam bir kaç ico karla idexe girdi ama hepsi piyasadan etkilenip aşağı saldı. bu durumda en iyisi beklemek başka yapcak birşey yok.

turn the page
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
March 18, 2018, 10:45:39 PM

İstediğimiz kadar güçlü proje ve ekipli coin olsa da bazen dibi görüyor kim ne derse desin şuan da tam olarak bunu yaşıyoruz piyasa da

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: