Bitcoin Forum
May 26, 2024, 02:08:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile ödeme yapacağım Çiftlikbank  (Read 572 times)
heirinch (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
March 17, 2018, 07:12:45 PM

Sahibi olduğu çiftlikbank ile gündeme gelen ve urugay a kaçtığı söylenen mehmet aydın ödemeleri yapacağını söyledi. Twminat olarak ülkemizde bunulanan çiftlikleri gösterdi. Onlar da yetmez ise bitcoin ile ödeme yapacağını söylüyor. Bitcoin çiftliği kurduğunu videolarda görmüştük.

Elinde bulunan makinalar ile btc üretine devam ettiğini burdan anlayaniliriz. Kendisi parasına el konulup dolandırıldığını da iddia etmekdedir.

Merit filan varsa alırım. Teşekürler .
Kaynak; https://m.sondakika.com/haber/haber-uruguay-a-kacan-ciftlik-bank-ceo-sunun-10665112/
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 07:19:59 PM

Gerçekten böyle bir sahtekarın Bitcoin madenciliği yapıyor olması ve Bitcoini konu etmesi çok büyük bir şansızlık korkum yarın bu adama ceza verelim derken hukuğun bu dolandırıcı yüzünden Bitcoin için olumsuz tavır alması, umarım olmaz!
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
March 17, 2018, 07:38:27 PM

Bitcoin için olumsuz tavır alması, umarım olmaz!
Lütfen çok saçma bir mantık bu. Bitcoin yıllarca en kotu işlerde kullanıldı. Seri katiller silah kaçakçıları uyuşturucu tacirleri vs birçok kotu olayda ödeme sistemi olarak kullanıldı. Şimdi gelip saçma sapan bu olaydan mi etkilenecek
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
March 17, 2018, 07:43:17 PM

Bitcoini patlatsa patlatsa bu çiftlikbank patlatır.Zaten mehmet aydın dan sonra bitcoin böyle çöktü,o bile yatırım yapmışsa bu iş yalandır dedim ve yatırırmlarımı baya geri çektim.İyi ki öyle de yapmışım diyorum şuan.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 07:43:43 PM

Bitcoin için olumsuz tavır alması, umarım olmaz!
Lütfen çok saçma bir mantık bu. Bitcoin yıllarca en kotu işlerde kullanıldı. Seri katiller silah kaçakçıları uyuşturucu tacirleri vs birçok kotu olayda ödeme sistemi olarak kullanıldı. Şimdi gelip saçma sapan bu olaydan mi etkilenecek
Bir olayın medyatik olması ile medyatik olmaması arasındaki farkı ayırt etmek lazım hocam. dediğin şeyleri herkes tahmin etse de bilmiyor ancak çiftlikbank her ana haber de dolandırıcı olarak gösterilmiş bir oluşum. Adının btc ile yanyana gelmesi halk nezdinde btc için olumsuz bence
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 07:50:51 PM

zaten bir çok kişi tarafından dolandırıcılık yöntemi olarak görülüyor bitcoin bir de gerçek bir dolandırıcının ağzına alması işleri iyice çığrından çıkarıyor
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 17, 2018, 07:55:49 PM

Umarım bitcoinin bu tarz dolandırıcılık olayları ile adının anılması ülkemizde statüsünü değiştirmez.Bu dolandırıcılık olayını yapan kişinin bu çiftlikbank olayında sadece bir piyon olarak kullanıldığı düşüncesindeyim.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 08:04:53 PM

Öderrr öder Smiley    adam Uruguaya da kaçmadı zaten tatile gitti. O yüzden dönmesini beklemekte fayda vardır
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 17, 2018, 08:07:05 PM

Bu dolandırıcılık haberlerine kıyıdan köşeden içine Bitcoin'in katılmasına nasıl ayar oluyorum.. İyice bilgisiz kişilerin beyninde bitcoin=kötü, kaka, pis imajı veriyor. Sonrada çevredekilere anlatmak için atla pirincin taşını.. Şimdiden çevremdekiler bak Bitcoin dolandırıcıymış diye pişkin pişkin çok bilmiş laflarını da duymadım değil..
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 17, 2018, 08:11:01 PM

adam uruguay'a kapagi atmis dolandirilanlar hala odeme bekliyor. boyle bi sey olmayacak bence. adam su anda hayatini yasiyor. hedefide buydu.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
March 17, 2018, 08:32:23 PM

Ödeyecek götü olsa kaçar mıydı arkadaşlar yapmayın allah aşkına, Konunun altında merit dilenmek olmuyor bu arada.
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
March 17, 2018, 08:36:13 PM

birde insanlarda kötü bir algı oluşmasa bari. dolandırıcı tosun - bitcoin yanyana. ödemeyi bitcoinle yapacagım diyor dalga geçer gibi; ister istemez olumsuz bir intiba uyandırıyor. içinde bitcoin kelimesi geçinde daha da artıyor haberin degeri. umarım olumlu haberler yapılır bültenlerde, kripto paralar darbe almaz.

obradovic
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 17, 2018, 08:45:50 PM

Mehmet Aydın vurgunu yaptı şimdi de uzaklardan açıklama yapıyor
Ödeyecek adam niye kaçsın ki
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
March 17, 2018, 09:48:46 PM

Bitcoin'in güvenlik zaafları yüzünden birçok kişi dolandırıcılık işlerinde kullandı malesef. Bir de böyle bir adam Bitcoin'den bahsedince insan tedirgin oluyor Bitcoin için de kötü şeyler olmasına yol açabilir diye.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
March 17, 2018, 09:49:56 PM

Ben ödeme yapacağını pek düşünmüyorum. Hatta bitcoine yatırım yaptığınıda pek sanmıyorum, madenciliğe yani. Kıbrısta bir madenci ile anlaşıp parayı oradan yurt dışına çıkardı diye okumuştum, o madencinin tesisini kendininmiş gibi tanıtmış olabilir.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 09:51:01 PM

Bu gibi kişiler kriptoparaların, özellikle bitcoin'in adını kirletiyor. Hiçbir şekilde ödeme yapmayacak dolandırıcının teki ayrıca bu gibi insanlara diğer insanlar nasıl para yatırıyor anlamak mümkün değil.. Bu hizmet 4 ayda roi sunuyormuş allah aşkına çiftçiler eğer kendini 4 ayda roileseydi herkes çiftçi olurdu.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 18, 2018, 03:39:22 AM

Adam dolandırıcı yani bundan sonra ne derse inanmamak lazım. İnanmayalim yani o para yatiranlarin da paraları gitti yani gelmez oradan hiçbirsey geriye
fenerlikartal1905
Newbie
*

View Profile
March 18, 2018, 08:33:00 AM

Dolandırıcı Adamın teki o kadar parayı alıp gidecek sonra Bitcoinle ödeme yapacağım diyecek
Hiç inandırıcı değil
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
March 18, 2018, 08:41:34 AM

Bana bu söylediği hiç inandırıcı gelmedi. Madem ödeyecekti neden Uruguaya kaçtı. Zaman kazanmaya mı çalışıyor ne yapıyor anlamadım.
selfymenu
Newbie
*

View Profile
March 18, 2018, 08:52:07 AM

Ben diğer haberlerini okuyunca da tahmin ettiğim gibi bu da yatırımcılarına bir yem bence
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: