Bitcoin Forum
July 13, 2024, 03:19:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile ödeme yapacağım Çiftlikbank  (Read 574 times)
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 21, 2018, 11:19:44 PM

En son beyaz bir ferrari spider ile görüldüğü söyleniyor, ben de izledim videoyu ama suratı net değil, ama büyük ihtimalle o adını söylediklerinde el sallıyor falan bir şeyler yapıyor, sonra spin atıyor araçla

Hocam herif hakkında on tane dedikodu var daha herifin yüzü gözüken ve konuştuğu herhangi bir video görmedim, bunların hepsi dedikodu mu yoksa herif gerçekten utanmadan birde açıklama yapıyor mu? bu aralar haberlere bakacak hiç vaktim olmamıştı.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
March 22, 2018, 03:28:10 PM

Türkiye bir sürede gündeminde bu tosunu tutacağa benziyor. Bitcoin ile ödeme yapmayacak arkadaşlar yalan bunlar. YAni haber doğrudur ama  bence gene yalan söylüyordur demek istedim.  Artık o paralar gitti. Bir bardak soğuk için. Ben olsam sanal inek yemi ile öderdim. Smiley daha da komik olurdu Smiley

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
March 22, 2018, 04:25:41 PM

Aslan parçası şuan paraları çatır çutur yemekle meşgul,işin ilginç yanı bu şekilde dolandırıcılık yapan tek site çiftlik bank değilmiş, Anadolu Farm, Sütbank gibi isimlerle para toplayıp kaçan yirmiye yakın pek çok site daha olduğu söyleniyor. Harbiden çok çok yazık, insanlar resmen ben harcayamıyorum al sen harca demiş oldular.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 22, 2018, 04:29:45 PM

bahsedilen süre somut değil hayali 2-3 sene o malum ses kaydında söyleniyor. paran varki altına ferrari çekiyorsun. sen beklettikçe bankadan çektiği krediyi kapatamayıp da insanlar bunalıma girecek. bunun umrunda değil. en azından yatırımı ne ise onu ilk başta öde de kar kısmını artık ne zamana olursa bunu yap. 1 sene geçmiş bunlar piyasaya çıkalı hiçmi devlet kurumu araştırma yapmaz, ancak ülke dışına çıkınca akılları başına geliyor da öylesi de hiçbir fayda getirmiyor. bakalım uruguay bunu iade edecek mi.

hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
March 22, 2018, 05:07:08 PM

O ödemeyi yapacaksa daha büyük sikmek için yapar. Yoksa kim neden ödeme yapsın. Keriz gibi sikmiş zaten, amacına ulaşmış. Daha ne?
kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
March 22, 2018, 07:05:53 PM

inanmam ya. artık adın çıktı 9a inmez 8e. gerçi yatırım yapanlar için bir umut olduğu zannedilir ve tekrar kanabilirler. bu adamlara fazlasıyla imkan verilmiş yazık.

procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
March 24, 2018, 10:42:16 PM

Çiftlikbank gibi 100 tane ponzi şirket varmış ülkede ve bunlarda milyonlar götürmüş bu sistemlerle, Bence bu bizim halkın zeka seviyesini ve eğitimini gösteriyor direk.

cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
March 24, 2018, 10:50:55 PM

Adam bitcoin ödeme sistemini kullanacağım demiş. Size ödeyeceğim dememiş ki. Zaten hala o paradan ümidi olanlar varsa beklemeyin abi. Dolar 2 lira olur o para gelmez.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
March 24, 2018, 11:00:05 PM

Bu dolandırıcılığa kananlarda, insanlar dolandırıldı diye kendi para kazanmış gibi sevinenlerde 'gerizekalıdır.' Her iki kesiminde birbirinden en ufak farkı olmadığı gibi umarım her iki kesimde bu ülkeden giderler.. Gerçekten insanların yarısı çok saf diğer yarısıysa kendini akıllı zannediyor.
Kazanova1453
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 04:57:05 PM

Bu adam insanları dolandırdı gitti
Şimdide bitcoin diyor bu gidişle yine dolandırır
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 04:59:08 PM

bu yatırım yapan adamlar bence bu açıklamaya tav olurlar. zaten dolandırılma sebepleri keriz olmaları keriz her yerde kerizdir aynı şeyi tekrar yutacaktır geçmiş olsun tekrar.

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 25, 2018, 05:04:31 PM

adam vurgunu yapti kerizleri silkeledi simdi de dizginlemek icin odeme yapacagim vs diyor. helal olsun bu tosuncuga. vurdu yikti gecti tum dolandiricilari.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 25, 2018, 05:07:50 PM

adam vurgunu yapti kerizleri silkeledi simdi de dizginlemek icin odeme yapacagim vs diyor. helal olsun bu tosuncuga. vurdu yikti gecti tum dolandiricilari.

Katılıyorum hocam Kenan Şeranoğlu'nun(Titan saadet zincirinin kurucusu)bile bu konuda bir açıklaması var.O bile çiftlikbank ve Mehmet Aydın'ın bunları nasıl yaptığını anlayamadığını söylüyor.Tosuncuk dolandırıcılar kralı oldu anlaşılan.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 26, 2018, 11:44:14 PM

Her şeyi geçtim bu elemanın adını TOSUN kalması çok ilginç, artık ismini kimse anmıyor herkes tosun diyor, tosun aşağı tosun yukarı, tosun şöyle yaptı tosun böyle yaptı. haberlerde, tartışma programlarında bile durum böyle
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
March 30, 2018, 10:58:23 AM

yalan adam paraları eziyor şimdi.

XxX
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
March 30, 2018, 11:33:36 AM

adam kaçtı gitti bir daha gelmez anca devlet yakalarsa getiricekler.

Bitcoin
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 30, 2018, 02:59:56 PM

Ödeyeceğine inanan yatırımcı var mı burada?
yok ilerleyen günlerde ödeme yapacak olursa bile bulaşmayın daha çok sikebilmek için ödeme yapar. yoksa kim neden ödeme yapsın?
btcboom99
Member
**

Activity: 86

View Profile
March 30, 2018, 06:28:37 PM

adam yeni yemler arıyor resmen bu saatten sonrada sana inanırlarsa zaten bitmiştir bu piyasa ve bu adamın bırak ödeme yapmasını insanların elindekinide alıp kaçmazsa ona dua etsinler

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
kingiam52
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
March 30, 2018, 07:07:08 PM

arkadaslar bu tosunla bitcoinin ne alakası var bu tosunu biri yönlendirmiş 1000 tane bitmaini almış günde 3 e yakın btc kasıyo bu onun farklı bir gelir kaynağı kurduğu btc çiftliğide yurt dısında olması lazım gelirrrr btc nin inip cıkması ile bu tosun hıc alakası yok devler var cunku bu devlerın yanında bızım tosun osuruk
Mali.sak
Member
**

Activity: 238

View Profile
March 30, 2018, 07:16:33 PM

çiftlik bank mağdurlarının hayali;
oğlum adam aslında bitcoin farmı kurmuş para basıyor orada. ödemelerini yapacakmış
gerçekler;
adam çatır çatır eziyor paraları  Grin
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: