Bitcoin Forum
April 26, 2024, 08:24:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: G20 Zirvesinden Umut bekleyenler ?  (Read 484 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
March 18, 2018, 01:35:05 PM

Tüm devletler demiyormuydu yatırdığınız parayı unutun,kaybetme riski büyük diye ? Eee ozman neden olumlu konuşsunlar ki , kimin kurduğu belli bile olmayan para birimleri hakkında ? Hemde kendi çıkarlarına ters,ekonomilerine ters,bugüne kdr bildikleri ve uyguladıkları tüm şartlara ters olan teknolojiyi neden övsünler ? Ha derler ki şuankiler kumar ama bizim çıkaracaklarımız daha stabil daha güçlü olacak o ayrı.Ama eğer devletlerden,bankacılardan,bitcoin düşmanlarından umut bekliyorsa bitcoin ve yatırımcıları işte o zman gerçekten ve GERÇEKTEN BATMIŞIZ ağlayanımız yok demektir !!

Ben birşey deyince kötü ilan ediliyorum ama gerçekten gözlerimizi açmamızın zamanı yaklaşmıyor mu artık ? 5000 olduğunda mı inanacaksınız veya 3500 ? Ortada büyük bir kayıp ve kriz var,hepimizin tek temennisi eski güzel günler fakat biz öyle istiyoruz diye öyle olmak zorunda mı ?

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
1714119847
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714119847
Reply with quote  #2

1714119847
Report to moderator
1714119847
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714119847
Reply with quote  #2

1714119847
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 18, 2018, 02:00:53 PM

bu saatten sonra ya herro ya merro
elinde bitcoin yok, olanlardan çok konuşuyosun
RastaBaba
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 18, 2018, 02:27:20 PM

Elinde bitcoin olmayan fikir beyan edemiyor mu forumda Huh Çok boş yorumlar yapıp duruyorsun bu forumda daha düne kadar bounty kampanyası başlığını açtığın envion'a laf gelmesin diye bir taraflarını yırtıyordun.

tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
March 18, 2018, 02:30:58 PM

fero senin gibilere cevabımız ya herro ya merro, yallah bankalara  Grin
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
March 18, 2018, 02:32:49 PM

bitcoın ve dıgerlerının cokmesı ıcın henuz cok erken.senın gıbılerı pıyasadan sılmek ıcın bır hareket olabılır.local de de bu g 20 zırvesı bu kadar konusuluyor mu merak edıyorum. olumlu da olumsuzda yorum cıkmıycak nötr kalacaklar toplantı sonucunda.o zaman da sımdı mal gıbı heyecan yapıp satanlar gerı almaya baslayacaklar..
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
March 18, 2018, 02:36:37 PM

Elimde 1 adet bitcoin var 20.000$'dan aldığım.Bende ya herro ya merro diyorum zaten.Ama dünya banka sahiplerinden,bitcoin düşmanlarından,devletlerden umut beklemiyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
March 18, 2018, 02:46:22 PM

Devletler işine gelmedimi kötülüyor hemen, tabiki bu seferde kötüleyecekler devletleri dinleyen kim artık bu zincirlerden kurtulun bankaların kanımızı emmesi yetmedimi
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 03:11:41 PM

G 20 zirvesinden umut bu kripto para piyasasında olan herkes bekliyor, çıkacak sonuç aslında çok net bir şekilde ortada, kripto paralar ile ilgili görüş alışverişinde bulunulacak , çıkacak karar nötr olacak piyasaların biraz daha izlenmesi araştırılması yeni kurallar düzenlenmesi için belli bir müddet koyacaklar, sonrasında kripto piyasası kaldığı yerden devam edecek.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
March 18, 2018, 03:28:19 PM

Ne derlerse desinler sonuc degismeyecek bence cin yasagini hatirlayin dibi gordu ama 2 haftaya toparladi. Ayrica borsalari yasaklamadiklari surece hicbir sekilde engelleyemezler. Bu arada rusya nin tam destek verdigi ethereum un en fazla dusen coin olmasi ise tam bir komedi.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
March 18, 2018, 03:31:12 PM

Ne g20 den  ne de burada konuşacak gevşeklerden umut bekleyen yok. Kripto ile uğraşacaklarına asli işlerini düzgün yapsınlar. Biz bugün batar yarın çıkarız onlar yıllardır tüm seçeneklerini bitirdi bundan sonra yapcak fazla birşeyleri yok.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
March 18, 2018, 04:03:57 PM

bu değerin aynını bu sistem 3 cüyü görütyor mt gox hacklendiğindede piyasa yüzde 75 yakın değer kaybetimişti şuanda gen mt gox pisliğini çekiyoruz aynı yüzde 75 lik düşüş sağladı.
ama benim kafanım basmadı mt gox elinde 100k dan fazla daha btc var satışa vereceği diyorlar da aq anlamadım ozman btc sahipleri niye başka para birimine geçmişyor
btc yerine eth rippel bitcoincash falan geçsinlersatıp yeni amiral gemisini belirlesinde ama dominece bakıyorum btc yüzde42 geçti yani btc tutucusu artı altlardan satılan btc beklemeye başladı ama bu adam btc lerini satsa aldığında düşücek . benim tuafıma gidende bu  artık btc bence hükmünü fillen kaybeti mt gox  sayesinde ama sanırım ben bir boktan anlamıyorum. yada fakirim bu sebepten benim kafa basmayor.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
March 18, 2018, 04:27:43 PM

G20 zirvesinde bitcoinden çok ICO'lar konuşulacak muhtemelen, bugün crypto dünyasına zarar veren şey bitcoin değil boktan boktan ICO'lar
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 18, 2018, 05:01:44 PM

Elinde bitcoin olmayan fikir beyan edemiyor mu forumda Huh Çok boş yorumlar yapıp duruyorsun bu forumda daha düne kadar bounty kampanyası başlığını açtığın envion'a laf gelmesin diye bir taraflarını yırtıyordun.

Seninle konuştuğumu sanmıyorum kaldı ki post kasmak için şahsıma kırıcı mesajlar atmak zorunda değilsin. Ben envion'da sadece tercüman olarak görev aldım ve bana moderasyon yaptığım için para verilmedi. Ben sadece topluluktan birileri yararlansın diye konuyu güncel tutmaya çalıştım, ekibe olan kızgınlığını bana yansıtma çünkü ben de paramı alamadım.

(Bu mesajım ferhat1242 hakkında değildir)

Ayrıca, forumu kullanan biri olarak bitcoin hakkında kötü konuşup ödülden ödüle koşan insanlardan rahatsız oluyorum. Bu foruma son zamanda üye olan bir kitle var, örneğin A ödülünden yüksek miktarda para kazandıysa ölümüne onun çok iyi bir token olduğu iddia ediyor ama bu arkadaş hiçbir zaman bitcoin satın almadığı ya da elinde bitcoin tutmadığı için sürekli olarak bitcoin'i kötülüyor. Bu forumun adı altcointalk değil, bitcointalk eğer bitcoin olmasaydı ne bu forum olucaktı ne de altcoinler. Tüm bunları bir kenara bırakırsak biz bitcoin'i herhangi bir merkeze bağlı olmadığı için satın almadık mı? Şimdi neden iki kişi bitcoin hakkında konuşacak diye elimizdekileri satıyoruz ya da felaket tellallığı yapıyoruz?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 18, 2018, 05:36:16 PM

Olumlu ya da olumsuz sonuç beklemiyorum zaten bir sonuca bağlayamazlar bir şeyler yapacakları varsa da ertelenir ama en azından şu bekleyiş sürecinde kararsızlık havası uzaklaşmış olacak başka da bir beklentim yoktur.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 18, 2018, 05:38:29 PM

Bitcoini 1000$ sabitleme önerisi sunacaklarmıs fiyatta dalgalanma olmaması spikilasyonu önlemek için umarım kabul olur.
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
March 18, 2018, 06:09:31 PM

G20 zirvesinden beklentim var evet ,burada itiraf ediyorum. Nedir derseniz; G20'dekilerin kendi iyilikleri için ne Bitcoin  ne de Altcoinler hakkında atıp tutmamalarını ve  akıllarını başlarına toplamalarını bekliyurum. Bunu yaparsalar hep birlikte kazanırız hem onlar hem biz, aksi takdirde olacakları düşünmek bile istemezler. Çokta şey etmiyorum açıkçası.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
March 18, 2018, 06:22:00 PM

Btc icin notr bir iki cumle bile yeterli olur. İcoların denetimi falan derlerse tadından yenmezki ben konusulcagını sanmıyorum
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 18, 2018, 07:09:13 PM

Artık bir yerlerden umut bekliyoruz bir yükseliş için ama bakalım bundan sonuç çıkacak mı  Huh Umarım zirveden sonra olumlu gelişmelerle karşılaşırız.

kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 18, 2018, 07:25:17 PM

herro merro falan konuyu baya saptırmıssınız. Devletler erken davranıp piyasada söz sahibi olmaya çalışabilir bu gayet makul bir durum bence
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
March 18, 2018, 07:46:54 PM

g20 den neden etkilendi bu kadar piyasa anlamadım ben. zaten bunun olayı merkezsizlik değil mi? zaten bu crypto para denen şey bağımsız bir yapılanma değilmiydi. aslında öyleydi. bu forum localbitcoins ve elden satış zaten btc nin çıkışında düşünülmüş ve öyle yürüyordu. işler borsaya bankalara vs uzanınca ve belki bu sayede akıl almaz oranda değerlenince, merkezi otoriteler olumsuz yaklaştığında da eski haline dönmesi ve değerini kaybetmesi normal.

aslında bu kadar değerlenmesi ve kullanımdan ziyade para kazanma ve yatırıma dönüşmesi bu sonu hazırlıyordu. karamsar bir tablo çizdim belki ama yüksekten alım yapanlar için ya çok uzun süre bekletecek veya zararı sineye çekmemizle sonuçlanacak. hepimize bol şanslar.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: