Bitcoin Forum
June 19, 2024, 12:04:30 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa yavaş ciğerimizi söktün!  (Read 1302 times)
cenkistan (OP)
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 18, 2018, 02:12:45 PM

An itibariyle ethereum bile babalara gelmiş durumda arkadaşlar, elimdeki altcoinlere değinmek bile istemiyorum ben diyeyim 10 siz deyin 20 kat zararda tüm elimdeki coinler ve artık yükseleceğine dair inancımıda nerdeyse kaybetmiş durumdayım.tabi bu halde olmamın en büyük sebebi bence açgözlülük.
Niye derseniz elimdeki tüm coinler nerdeyse ico fiyatına göre 5-10 hatta 20x yapmış durumdayken bile satmadım.daha doğrusu az bi kısmını sattım kalanı tuttum elimde.Piyasa düşerkende burdan döner, daha düşmez, hodlcular kazanır gibi düşüncelerle kendimi avuttum ve durum ortada.artık karı gördüğüm an çıkmazsan mksinler beni.sevgiler saygılar.eth'i ekleme sebebim yakın zamanda ethe dönüş yapmış olmamdı.oda serbest düşüşe geçti bugün gördüğünüz gibi

ETH
$483,79 USD (-17,45%)
0,06359350 BTC (-13,20%)

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 18, 2018, 02:13:56 PM

Takmayın piyasayı düzelecek.Ethereum bu sefer 2000 dolarları deneyecek o zaman diyeceğiz ki 400 dolara düştü almadık.Bu yüzden fazla takılmamak lazım bu işlerde
RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 18, 2018, 02:18:07 PM

Takmayın piyasayı düzelecek.Ethereum bu sefer 2000 dolarları deneyecek o zaman diyeceğiz ki 400 dolara düştü almadık.Bu yüzden fazla takılmamak lazım bu işlerde

Umarım söylediğiniz gibi düzelir piyasa hocam bitcoin bu hızla düşmeye devam ederse 7 bin doların altını her an görebiliriz gibi geliyor.Bundan dolayı insanların endişe duyması bana son derece normal geliyor.

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 18, 2018, 02:20:52 PM

Umarım söylediğiniz gibi düzelir piyasa hocam bitcoin bu hızla düşmeye devam ederse 7 bin doların altını her an görebiliriz gibi geliyor.Bundan dolayı insanların endişe duyması bana son derece normal geliyor.

Ya kardeşim biz nerelerden geldik buralara düşüşler elbet olacaktır ama yine tekrar 20k dolarları göreceğiz.Sadece yapacağımız sabırla bekleyip yeri gelince satmak.
RastaBaba
Member
**

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 18, 2018, 02:22:18 PM

Ya kardeşim biz nerelerden geldik buralara düşüşler elbet olacaktır ama yine tekrar 20k dolarları göreceğiz.Sadece yapacağımız sabırla bekleyip yeri gelince satmak.

Haberiniz olsun diye söylüyorum Sylon böyle aynı konuya üst üste post atarsan saymaz senin mesajlarını sonra Sylon Türkleri engelledi v.s diye forumda ağlayıp durursunuz. Smiley Ben piyasa düzelmeyecek v.s demedim umarım düzelir.Bitcoin 7bin dolar altını gördükten sonra tekrardan 20bin dolar olamıyor mu Huh

cenkistan (OP)
Member
**

View Profile
March 18, 2018, 02:22:48 PM

açalı 5 dk olmadı amk 20 dolar daha eridi

$467,84 USD (-20,03%)
0,06362370 BTC (-13,12%)

fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 18, 2018, 02:24:27 PM

Panik yaparsaniz daha cok para kaybedersiniz. Bu dususler su amator, FUDcu traderlari bir bir ayikliyor ya en cok hosuma o gidiyor.  Grin Grin

Analizi iyi yapip dustukce toplamaya devam!  Cool
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 18, 2018, 02:24:43 PM

piyasa olduğu gibi çöplüğe döndü hocam ölüler diyarı gibi her yer nereye baksan kırmızı ve en az %10-%15ler falan insanın hevesi kaçıyor eldekiler eriyor soğuduk yani
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 18, 2018, 02:25:32 PM
Merited by fuathan (1)

Salı çarşambayı bekleyin bi şu zirve atlatılsın. Ulan insan oğlu ne nankör daha 6 7 ay öncesine kadar 100 dolardı. Şimdi 500 dolara düştü diye ahlar vahlar daha öncesini saymıyorum bile. Bi sakin olun ya bu sektörde kriz dediğin alım fırsatıdır. Zamanında nakite geçebilirsen kralsın. Ağlaşmayın be artık sanki 1000 ethereumunuz var

cenkistan (OP)
Member
**

View Profile
March 18, 2018, 02:31:14 PM

Salı çarşambayı bekleyin bi şu zirve atlatılsın. Ulan insan oğlu ne nankör daha 6 7 ay öncesine kadar 100 dolardı. Şimdi 500 dolara düştü diye ahlar vahlar daha öncesini saymıyorum bile. Bi sakin olun ya bu sektörde kriz dediğin alım fırsatıdır. Zamanında nakite geçebilirsen kralsın. Ağlaşmayın be artık sanki 1000 ethereumunuz var

ağlaşmıyorum aslında aptallığıma yanıyorum diyeyim sadece.çok şükür kardan zarar hepsi ama insana yinede koyuyor.düşünsene 1000 veya üzerinden satıpta şimdi toplamak vardı.zaten satmayacağım elimdekileri.isterse çöp olsun artık

JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 18, 2018, 02:32:24 PM

Pazartesi günü ilk oturum olacak, Salı da başka bir tane varmış diye okudum. Onların bitmesinden sonra piyasa da bazı renkler daha net görünecektir. Açıkçası aman aman bir gelişme olamasını beklemiyor. Umarım güzel kanunlar için karar verilir de, bazı çöplerden kurtuluruz. Özellikle ico ve borsalara yaptırımların olması lazım.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 18, 2018, 02:36:38 PM

Dediğinize katılıyorum açgözlülük ve daha çok para hırsı malesef insanın gözünü kör edebiliyor.Bahsettiğiniz karları normal bir ticarette veya gerçek borsada görmeniz neredeyse imkansız.ona rağmen satmayıp beklemenizde aartık hırsın daniskası olmuş diyebilirim.düşerkende çıkarkende elinizdekilerin tamamını tutmak yerine kademeli olarak çıkış yapmak her zaman mantıklıdır bana göre.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 18, 2018, 02:37:34 PM

Bukadarını kimse beklemiyordu yine büyük ters yatırdılar 5-6 kat eriyen tokenlar var, bunlar boğada nasıl zararını çıkarıcak bilmiyorum da durumlar hiç iyi değil, umarım düşüşler gibi çıkışlar da hızlı olur.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 18, 2018, 02:41:09 PM

Aynen dostum haklısın bende senin gibi düşünüyorum. Şu an piyasa cidden insanın içini karartıyor çok fazla korkutuyor ama genele bakıldığında sakin kalmak ve sabırlı olmak her zaman kazandırmıştır bu piyasada. Birkaç ay sonra ortalığı yeşil kapladığında bugünleri hatırlamak dileğiyle.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 18, 2018, 02:43:20 PM

Surekli artista olan bir piyasa olmasi zaten imkansiz. Onemli olan analizi iyi yapip dogru zamanda yatirim yapabilmektir. Yuksek fiyattayken girip dusus yasayanlar icin gercekten uzucu bir durum. 1000 uzerindeyken cevirmedim diye uzulen arkadaslar o zaman cevirseydi ETH yukselse yine uzulecekti. Bu gibi durumlari fazla kafaya takmamak lazim. Her inisin bir cikisi mutlaka olur.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 18, 2018, 02:51:38 PM

Dustukce toplayacaksın bence şuan elindekini artırmış olacaksın bu şekilde. Ama  terste kalırsanız ozman sıkıntı olur.  Bende neo aldım 98 satoshiden şuan 70 e dustu ya. Fena zarardayim bende ama kademili sattim sonra asagidan aldım elindekini artırdım. En azından 85 den felan satınca ilk aldığım fiyata yakın oluyor. Tabi btc de dusunce dahda kötü oldu.

crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 18, 2018, 02:55:23 PM

Daha ne oldu ki dibi görmedik bence biz buralara 1000 dolarlardan geldik daha dün gibi hatırlıyorum ki g20 de olumsuz haberler gelecek buda bayağı etki edecektir

voshue
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile
March 18, 2018, 03:01:17 PM

Nisan mayıs gelsede artık yeşillense ortalık. Valla bunalıyor insan böyle görünce Cheesy
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 18, 2018, 03:06:45 PM

Düşüşler salıya kadar ara ara devam edecek gibi gözüküyor.Al-sat ile eldeki miktarı çoğaltmaya bakmak lazım.Düşerken yapılması gereken bu.Şu an kimse piyasanın ne olacağını bilmediği için g-20 zirvesi bitene kadar alış yapmıyor.BTC'den dolara geçiyorlar.BTC'nin düşme sebebi bu faktörlerden biri.Panik yapmadan satıp daha düşük seviyeden alışa geçmeken güzeli.Artık gelirse senin gelmezse zaten o fiyata hiç senin olmamıştır.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 18, 2018, 03:14:18 PM

piyasa gerçekten ciğerimizi söktü böbreklerimize yol alıyor gibi hatta kötü günler yaşıyoruz piyasa adına her şey düşüşte sermaye tereyağına döndü yumurta kırıp yicem en sonunda o derece eridi Cheesy

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: